Profile kandydatów.

Jeżeli na forum zajdą jakieą zmiany, zostaniecie o nich poinformowani w tym dziale.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali

Profile kandydatów.

Postprzez Autumn Leaf » 30 lip 2012, o 07:38

Arientar

Przechodz?c do rzeczy, chcia?bym z?o?y? podanie na stanowisko moderatora. Wchodz? na to dorum do?? cz?sto, a nie zawsze mog? odpisa?, bo kolejka jest zablokowana (np. w chwili pisania tego podania wszystkie moje OC maj? zablokowan? kolejk?). Ch?tnie móg?bym zaj?? si? przegl?daniem i akceptacj? kart postaci, gdybym mia? uprawnieia.
Móg?bym te? piprawia? co bardziej raz?ce b??dy ortograficzne, które zauwa?? w postach czytanych przeze mnie.
Tak?e mediacja sporów i pilnowanie przestrzegania regulaminu pod nieobecno?? administratora jest czym?, z czym sobie poradz?.
Podsumowuj?c: znam obowi?zki moderatora na forach typu BPF, mam czas i ch?? by je wype?nia?. Wierz? równie?, z? nadam sie na moderatora, ale to juz okre?l? u?ytkownicy w ankiecie, jesli mnie w niej umie?cisz.

Numer na li?cie 1


XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


Casimir

Chcia?bym zg?osi? moj? kandydatur? na moderatora, gdy? mierzi mnie podej?cie niektórych u?ytkowników tego forum do pi?knego, polskiego j?zyka. Macosze traktowanie gramatyki i interpunkcji, oraz brak dba?o?ci o spójno?? i estetyk? j?zyka razi mnie do tego stopnia, i? nie mog? pozosta? oboj?tnym. Wydaje mi si?, ?e pierwszym krokiem do przywrócenia starego klimatu Utopii jest wyt?pienie wszelkich objawów braku staranno?ci w pisaniu, b?d?cych wyrazem braku szacunku dla pozosta?ych uczestników, za równo uczestnicz?cych w sesjach, jak i ?ledz?cych ich przebieg. Ponadto mam liczne pomys?y na drobne modyfikacje zasad fabularnych, które mog?y by uczyni? rozgrywk? bardziej emocjonuj?c?. My?l?, ?e orientuj? si? ju? w zasadach, w oparciu o które funkcjonuje ten dynamiczny megafanfic (bo czym?e innym jest taki pbf?) w stopniu wystarczaj?cym, by podo?a? obowi?zkom moderatora. Poza tym zdaj? sobie spraw? z tego, ?e moje wyj?tkowo liberalne podej?cie do niektórych kwestii fabularnych mo?e irytowa? niektórych u?ytkowników, ale chcia?bym zaznaczy?, i? nowe jako?ci powstaj? prze zderzeniu si? warto?ci przeciwnych a nie wymieszaniu to?samych. A je?eli co? nie jest dynamicznie zmienne, to robi si? nudne.
Z góry dzi?kuj? za pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.
Z wyrazami szacunku,
Casimir

numer na li?cie 2


XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Sal Ghator

Zg?aszam si? na stanowisko moderatora. Na forum sp?dzam bardzo du?o czasu, no-lifi?c jak chyba nikt inny poza Wordem, przez co nie ma zbyt wielkiej szansy bym pomin?? jakie? flame'y, k?ótnie itp. wymagaj?ce interwencji moderatora. Mimo lekkich problemów z komputerem, które mog? nieco przeszkadza?, posiadam dodatkowe urz?dzenia, na których mog? wchodzi? na Utopi? by dba? o porz?dek. Nie by?oby dla mnie problemem sprawdzanie kart postaci nowych u?ytkowników czy, dajmy na to, dbanie o poziom ortografii. Wiele razy te? zdarza?o mi si? by? mistrzem gry i jako moderator by?bym zdolny do prowadzenia sesji, kanonicznych i niekanonicznych, dla graczy.
Staram si? by? osob? bezkonfliktow?, zdoln? do wys?uchania zdania innej osoby i powstrzymuj? si? od wydawania os?dów w przyp?ywie negatywnych emocji. Nie mam na forum ?adnej osoby, do której czu?bym antypati?, staram si? utrzymywa? z wszystkimi dobre stosunki, czyli odpada motyw korzystania z uprawnie? moderatora by kogo? m?czy?.

numer na li?cie 3
Ostatnio edytowano 2 wrz 2012, o 09:30 przez Autumn Leaf, łącznie edytowano 1 raz
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Profile kandydatów.

Postprzez Autumn Leaf » 30 lip 2012, o 07:42

Tali


Cze??!
Jestem Tali i z powodu pewnych g?o?nych w ostatnim czasie wydarze? które zako?czy?y si? jak wszyscy wiemy resetem moderacji zmuszony zosta?em do z?o?enia podania w tym konkursie. Nie lubi? pisa? poda? wi?c gdybym czego? nie sprecyzowa? prosz? o pytania przez prywatn? wiadomo?? b?d? gadu-gadu.

Wed?ug mnie moderator powinien pomaga? administracji oraz pilnowa? tematów nad którymi sprawuje piecz?. Wielokrotnie ju? usuwa?em posty tak zwanych „trolli” które przez pewne luki w zabezpieczeniach pojawia?y si? na forum wi?c wiem jakie s? zasady dzia?a? w takich wypadkach. Moderator powinien tak?e by? zdecydowany i odci??a? administracj? rozwi?zuj?c mniejsze sprzeczki które jednak mog? by? w przysz?o?ci gro?ne i staraj?c si? przy tym u?ywa? jak najmniej narz?dzi przymusu. Tak w?a?nie planuj? dzia?a? je?li zostan? wybrany.
Moim atutem jest tak?e do?wiadczenie moderatorskie na tym forum oraz stworzenie areny walk która by?a moim autorskim pomys?em maj?cym w za?o?eniach rozwi?za? problem z niekontrolowan? agresj? OC (zainteresowanych odsy?am na przyk?ad do http://ponyutopia.type.pl...p?t=311&start=0 ).

Na koniec chcia?bym obieca?, ?e je?li zostan? wybrany b?d? si? stara? by? obiektywny i gotowy do pracy aby ratowa? utopi?. Kiedy? to miejsce wygl?da?o inaczej, by? inny klimat i nastawienie ludzi. Wiem, ?e nie da si? tego przywróci? ale nie chc? aby to forum ca?kowicie si? stoczy?o. W?a?nie dlatego uwa?am, ?e jestem potrzebny i gotowy do wykonania tego zadania w sposób przynajmniej zadowalaj?cy.

Pozdrawiam i prosz? o zaufanie.


numer na li?cie 4


XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


Black Gallant

..Witam, wielu zna mnie pod niezbyt mi?ymi okre?leniami. Prawdopodobnie na niektóre w pe?ni zas?u?y?em, na inne nie.

..By?em ?ród?em lub powodem wielu awantur, w tym ostatniego ogromnego shitstormu. Jednak pragn??bym przekaza?, i? mój cel, oraz moja droga, oraz moja s?u?ba, stawia czo?o wyzwaniom dzielnie i silniej ni? kiedykolwiek. Duch mój niez?amany, cho? mo?e i bardzo porywczy.

..By?em na tym forum ju? bardzo d?ugo. Zarejestrowa?em si? na starej Utopii w okresie eventu halloweenowego, czy raczej Nightmare Night. Od tamtej pory aktywnie uczestniczy?em w tworzeniu forum. Niechlubne to, wiem, lecz to ja zapocz?tkowa?em z Talonem EPZ jeszcze na starej Utopii... Po translacji i tranzycji na obecn? Utopi?, dalej macza?em swoje starannie przyci?te kopytka w tworzenie naszego wspania?ego forum. Czasem by?y wzloty, czasem upadki. Jako pierwszy nie tyle pomy?la?em, co WPROWADZI?EM skonkretyzowan? mechanik? RPG w nasz? teraz ju? nie tak? ma?? spo?eczno??. By? to hit. Nareszcie co? si? dzia?o.

..Nastapi? renesans, zacz??y si? sesje, pierwsza skromna, nastepna mniej, prowadzona ju? przez innego Mistrza Gry ni? ja. Przez malutki pomys?, który mia? si? ogranicza? jedynie do prywatnych, hermetycznych i ma?ych sesji, zmieniono regulamin, a konto Mistrza Gry na sta?e wpisa?o si? w kanon naszych rozgrywek. Jakby tego by?o ma?o, przy nieocenionym wk?adzie Talona, uda?o nam si? rozpowszechni? nasz kochany zestaw statystyk i mechaniki na stopniu ogólnoforumowym. Pewnie, nie wszystkie kuce mia?y staty, te które wola?y storytelling albo po prostu nie chcia?y miesza? do tego matematyki i losowo?ci, nie skorzysta?y z okazji. Moze mia?y te? inne powody, nie wnikam, jednak wi?kszos? aktywnych graczy posiada obecnie nasz ukochany zestaw statystyk.

..Jako g?ówny translator systemu Warhammera RPG na nasz kucykowy ?wiat, mam wci?? wiele pomys?ów i wci?? mam nadzieje przemyci? do nas reszt? PRZYDATNYCH zasad, takich jak cho?by punkty przeznaczenia, które pozwalaj? na bezkarne przeciwstawienie si? MGowi, a które istniej? ju? w mechanice pierwowzoru. Jako translator, chcia?bym te? wreszcie skonkretyzowa? czary bojowe oraz crafterskie. Stworzy? pierwsz? w naszej histori funkcjonalna ksieg? czarów, a co za tym idzie, system do?wiadczenia pozwalajacy uczy? si? takowych czarów.

..Jako Mistrz Gry pope?ni?em wiele b??dów. Najwi?kszym jest moja impulsywno??, oraz, typow? dla systemu Warhammera którego translacji podj??em si? dla tego forum, inkwizytorskimi taktykami (z piek?a diabelstwem walczy? b?d? zawsze WSZYSTKIMI i OSTATECZNYMI ?rodkami, nigdy wroga nie lekcewa??c) i winny jestem paru ostrych s?ów powiedzianych poza forum. Wiele osób si? z tego powodu do mnie zrazi?o, nie mam im tego za z?e, prawdopodobnie na ich miejscu zachowa?bym si? absolutnie tak samo.
..Grzechem moim jako Mistrza Gry, by?o umieszczenie mojej w?asnej postaci jako jednej z g?ównych osi fabularnych. Nie by?o natomiast moim grzechem jego nadmierno?? w tej?e sesji jako? inni MG równie? postanowili wykorzysta? jego wizerunek. Grzechem moim by?o to, i? podj??em si? zorganizowania tak du?ego eventu, i grzechem moim by?o powo?anie do pomocy niew?a?ciwych osób. Gdy ju? si? spowiadamy dalej, grzechem moim by? równie? fakt despotycznego trzymania si? scenariusza i nie przystosowywanie si? do graczy.

..Pragn? jednak powiedzie? co? jeszcze, nim sko?cz? moje podanie. Nie jestem tyranem i nie jestem despot?. Da si? ze mn? dogada?. Da si? mnie przekona? do zmiany zdania. Ba! Da si? sprawi?, i? poczuje wyrzuty sumienia z powodu w?asnej decyzji i jako? j? albo cofn?, albo zniweluj?. Jednak nie lubi? stosowania metody "Faktu dokonanego" wobec tego, czego si? podejmuj? organizowa?. W prawdziwej sesji, jako MG mog? powiedzie? po prostu: NIE. Na forum sprawa wygl?da zupe?nie inaczej. Tutaj post mo?na dwa razy przemy?le?, a zanim si? wystawi posta, mo?na si? z kim? skonsultowa?. Za przyk?ad, za przeproszeniem z wykorzystaniem ich jako przyk?adów, podam Arientara i Talona.
..Arientar i ja co prawda bardzo tragicznie sko?czyli?my tamten kawa?ek k?ótni, jednak sama k?ótnia by?a prób? nawi?zania dialogu i doj?cia do konsensusu. Niestety obaj nie potrafili?my odpu?ci?.
..W przypadku Talona, i kary dla jego Zebry, rozmawiali?my d?ugo i wiele razy na GG i wiele razy udawa?o mu si? mnie przekona? do swojej racji, czego rezultatem jest obecny stan zdrowia i cia?a jego postaci. Nie dosta? wszystkiego czego chcia?, ale doszli?my do konsensusu. Wiec jednak da?o si?.

S?owem: bardzo chcia?bym, dalej s?u?y? Utopii jako Mistrz Gry oraz Wielki Mechanik. Ubolewam nad spadkiem mojej popularno?ci, ale liczy?em si? z tym, gdy zaczyna?em Event. Wiedzcie, ?e nikomu nie mam niczego za z?e. Mog? mie? tylko odrobin? ?alu, ale to ju? inna historia.

numer na li?cie 5
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Profile kandydatów.

Postprzez Autumn Leaf » 30 lip 2012, o 07:48

Reetmine


Ja Reetmine aka Tomasz chcia?bym zg?osi? swoj? osob? na funkcj? moderatora.
Dosy? ?atwo dostosowuje si? do danej sytuacji, je?eli kto? na forum prosi mnie o pomoc to staram si? pomóc na tyle, na ile jestem w stanie. Oczywi?cie zdaje sobie spraw? z tego, ?e potrafi? by? chamski i zdarza mi si? bra? udzia? w k?ótniach, acz rzadko która wychodzi bezpo?rednio z mojej strony.
Nie musz? by? ogólnym modem, mog? by? od konkretnego dzia?u np. off-topu albo Canterlot, stara?bym si? zbytnio nie miesza? w fabule samej gry, a ju? na pewno nie robi?bym czego? pod siebie lub innym graczom na z?o??( a przynajmniej w granicach rozs?dku :-) )
Dosy? cz?sto jestem na forum, cho? ostatnimi czasy mniej to jednak zazwyczaj wieczorami, wi?c w miar? szybko móg?bym reagowa? gdyby co? si? dzia?o. Jak i stara?bym si? mie? jak najlepsze stosunki z innymi osobami z administracji.
Wydaje mi si?, ?e tyle wystarczy. Licz? na pozytywne rozpatrzenie mej pro?by.

Reetmine aka Tomasz T.


numer na li?cie 6


XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


Kojiro


Huh, nigdy nie pisa?em ?adnego podania. Jako? niezbyt mi by?o potrzebne w ?yciu. No, ale kiedy? musi by? ten pierwszy raz. Tylko... Dlaczego tak dziwny? Niewa?ne.

Moderatorem by?em od... Nawet ju? nie pami?tam. Pami?tam, ?e by?em nim jeszcze na staru?kiej Utopii, kiedy m?czyli?my si? z Bonkiem i Flame. Tak, stare dobre czasy. Sporo si? wtedy dzia?o. Troch? tam by?o ci??ko, bo wojny i bitwy w administracji to dosy? problematyczne starcia, ale ostatecznie jako? sobie wszyscy poradzili i siedzimy bezpieczni tu i teraz. A w?a?ciwie bezpieczni jako osoby, bo przez kolejny flamewar na Blacka wszystkie stanowiska s? zagro?one.
W?ty do siebie ludzie powinni za?atwia? prywatnie, we w?asnym imieniu, nie wkr?caj?c w to innych, niezainteresowanych. Wina najprawdopodobniej le?y po obu stronach konfliktu, a niebiescy w temacie (Dah, znaczy - zieloni!) zostali w to wkr?ceni. Osobi?cie umywam od tego r?ce, bo mi nic nie zrobi?a ani jedna strona, ani druga. No, ale sta?o si?. Trzeba napisa? podanie, albo si? poleci...

Jak ja bardzo nie potrafi? pisa? tekstów formalnych...

Podczas mojej "kariery" moderatora zd??y?em sobie narobi? sprzymierze?ców i przeciwników.( I TAK WIEM, ?E MNIE WSZYSCY NIENAWIDZICIE, CHAMY!) Troch? popomaga?em, doradzi?em, poprawi?em. Jak kto? si? zg?osi?, bo czego? potrzebowa? - stara?em si? co? z tym zrobi? (Nie zawsze wychodzi?o, ale zdarza si?). Da?em troch? pomys?ów do forum, które niekoniecznie zosta?y wykorzystane, ale zawsze by?y w zamierzeniu pomocne. Czasem nawet zosta?o to docenione.

Everything went better than I've expected!

Ostatecznie nadszed? czas, ?eby si? podsumowa?. (Tak tak. Wiem, ?e przynudzam.)
My?l?, ?e... Nie, nie my?l?. Wydaje mi si?, ?e powinienem zosta? na stanowisku. Chyba umiem pomaga? na forum, lub robi? co?, je?eli kto? tego potrzebuje. (Eh, jak to sztywno brzmi...) Tym bardziej jestem przychylony do tego pomys?y, przypominaj?c sobie podzi?kowania osób, które prosi?y mnie o pomoc na forum.
Najbardziej... Najbardziej staram si? chyba zachowa? porz?dek na SB, bo tam najcz??ciej zagl?dam. Staram si? te? sprawdza? na czas karty postaci (pod warunkiem, ?e kto? mnie nie uprzedzi...)

Kreska pod "karier?". Czas na podliczenie i postanowienia.

Lubi? podzi?kowania i lubi? d??y? do tego, aby je otrzymywa?. Co mo?na rozumie? oczywi?cie jako staranie si? robi? jak najlepiej dla forum. (+ Spojrzenie na wypadki losowe oraz na ewentualn? czasow? nieobecno?? niespowodowan? moj? zachciank?.)

Co? Ju? sko?czy? si? czas antenowy? Znaczy... Ju? i??? Propozycje zostan? rozpatrzone i si? zg?osicie? Jak to "zadzwonimy do pana"? Przecie? ja nie mam telef...! <trzask>

Dzi?kuj? za uwag?.
Buc Kojiro...

numer na li?cie 7


XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


Coy Redsky



Chc? by? moderatorem z kilku powodów. Po pierwsze - irytuje mnie kolor mojego nicku i jakakolwiek jego zmiana b?dzie na lepsze. Po drugie, moderatorzy nie musz? czeka? pomi?dzy wysy?aniem kolejnych wiadomo?ci na SB, te ograniczenie bardzo mnie irytuje. Ostatni i najmniej istotny powód jest taki, ?e chcia?bym pomóc nowym u?ytkownikom, którzy nie bardzo orientuj? si? w funkcjonowaniu forum, a którzy chcieliby zacz?? gra?. Takie osoby s? zazwyczaj t?pione i przeganiane, je?eli nie znaj? nikogo spo?ród graj?cych ju? osób i mamy mnóstwo graczy, którzy napisali po kilka postów.

Dlaczego si? nadaj? na t? funkcj?? Jestem no?lajfem, du?o czasu sp?dzam przy komputerze. Jestem spokojny i niezwykle cierpliwy, oraz wyrozumia?y, jednak potrafi? te? by? surowy, je?eli kto? swoim zachowaniem sprawia innym przykro??. Potrafi? rozwi?zywa? spory i pe?ni? funkcj? mediatora, a na dodatek jestem odpowiedzialny i, tak mi si? wydaje, godny zaufania.

numer na li?cie 8
Ostatnio edytowano 30 lip 2012, o 17:20 przez Autumn Leaf, łącznie edytowano 1 raz
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Profile kandydatów.

Postprzez Autumn Leaf » 30 lip 2012, o 17:07

ReflexivoArco

Witam.

Jestem ReflexivoArco, ale wszyscy i tak maj? to zdecydowanie na wylocie i nazywaj? mnie Rarcem. W zasadzie, niespecjalnie mi to przeszkadza. Na Utopii jestem praktycznie od jej samego pocz?tku...

Dobra, niewa?ne. Nie umiem pisa? oficjalnych tekstów by nie brzmia?y one g?upio i sztucznie. Zw?aszcza, gdy nie robi? tego do ko?ca z w?asnej inwencji. Po prostu Kto? powiedzia? mi, ?e nadawa?bym si? do pe?nienia roli moderatora. Protestowa?em, zapiera?em si?, ze nie z?o?? tego podania, ale... Kto? ma dar do przekonywania, do tego uderzy? w mój czu?y punkt: dobro Utopii. Nie sk?ami? mówi?c, ?e kocham to miejsce, kocham te osoby, z którymi niemal non-stop ?mia?em si? i ?artowa?em, ale te? nie raz i nie dwa sprzecza?em. Kocham to miejsce za rado??, któr? poczu?em na wiadomo??, ?e mog? spotka? jej cz?onków w prawdziwym ?yciu. Za to, ?e pewien srebrny jegomo?? nie pozwala? mi spokojnie zasn?? o 3 w nocy. W zasadzie mog? tak wymienia? w niesko?czono??, chocia? mo?esz uzna?, ?e s?owo ,,kocham'' jest lekkim nadu?yciem. Mo?e i masz po cz??ci racj?? Mo?e.
Wida?, ?e Utopia zaczyna upada?, o tym nie trzeba nikomu mówi?. W?a?nie po cz??ci tego wynikiem jest reset zielonych. Cz?onkowie forum coraz bardziej si? rozwarstwiaj?, wybuchaj? flejmy... Tak nie powinno by?. Jako zwyk?y, szary (aczkolwiek jednak br?zowy lub zielony, zale?y, z której strony patrze?) user niejednokrotnie uda?o mi si? za?agodzi? jaki? spór, czy wyci?gn?? kogo? z do?a i odci?gn?? go od odej?cia z forum, czy zmieni? co?, co krzywdzi?o w jaki? sposób reszt? spo?eczno?ci. Mam równie? ?wiadomo??, ?e potrafi? si? dogadywa? z wi?kszo?ci? ludzi i po wy?o?eniu im swoich racji sk?oni? do zmiany zachowania. W miar? mo?liwo?ci staram si? nikogo nie urazi? ani nie reagowa? impulsywnie, zrozumie? drug? stron?. Do tego, je?li mog? to oceni?, wydaje mi si?, ?e do?? sporo osób odbiera mnie w pozytywny sposób i ch?tnie bierze sobie do serca moje uwagi.

Pozycja na li?cie nr 9

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Tea Charmer


Podanie o stanowisko moderatora



Zwracam si? z uprzejm? pro?b? o przyj?cie mnie na stanowisko moderatora forum PBF Pony Utopia.
Pro?b? sw? motywuj? tym, ?e jestem cierpliwy, k?uj? mnie w oczy b??dy ortograficzne, nie mam problemów w relacjach z lud?mi, jestem dobrym dyplomat? oraz jestem jak bank szwajcarski.

Licz? na pozytywne rozpatrzenie mojej pro?by.


Pozycja na li?cie nr 10

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


Bright Dawn

Chcia?bym oficjalnie i bezpo?rednio zg?osi? swoj? kandydatur? na stanowisko moderatora tego PBFa. ZANIM odpowiesz mi odmownie, pozwól ?e swoje powy?sze s?owa wyargumentuj? - jak, po co, dlaczego itp itd.
Zatem, dlaczego chc? zosta? moderatorem tego forum? Bo widz? co tu si? dzieje i chcia?bym pomóc w ogarnianiu tego wszystkiego. Nie chc? tego dla w?adzy, dla kontroli - nic z tych rzeczy. Nie jestem takim cz?owiekiem, który wykorzystuje powierzon? mu funkcj? do po?echtania swojego ego lub podwy?szenia poczucia w?asnej warto?ci. Chc? pomóc w organizacji, w przestrzeganiu regulaminu, w zachowaniu dobrej atmosfery na forum, w przestrzeganiu zasad wzajemnego szacunku mimo ró?nic pogl?dów na najró?niejsze tematy. Szczególnie to ostatnie ostatnio (ostatnie ostatnio... ale dziwny zestaw s?ów) szwankuje. Co do organizacji - to tak naprawd? tylko cztery osoby co? robi? an tym forum z zielonych. Ty, Black, Tali i Reet. A pozostali? Maj? swoje funkcje, ''przywileje'', ale nie korzystaj? z nich, nie spe?niaj? swoich obowi?zków. Przez co cz?sto dochodzi do sytuacji, w której potrzebna jest interwencja zielonego, a nic si? nie dzieje. Bo s? oni za ma?o aktywni. Wiele razy ja na w?asnej skórze do?wiadcza?em takich sytuacji. Chcia?bym wi?c ze swojej strony pomóc w ogarnianiu tego wszystkiego.
Dlaczego jestem osob? odpowiedni? na to stanowisko?
Zapewne mia?a? ze mn? kilka ''nieprzyjemnych'' styczno?ci, ale wynika to z mojej natury, charakteru, który na pe?nion? funkcj? b?dzie idealny. A mianowicie:
1) Jestem spokojny - bardzo, bardzo rzadko daj? si? ponosi? emocjom.
2) Jestem tolerancyjny i szanuj? innych - na tym forum ?cieraj? si? najró?niejsze pogl?dy. Podczas gdy niektóre osoby (w tym i niektórzy zieloni) u?ywaj? argumentów obra?aj?cych innych ludzi i pogl?dy oraz gro?? u?yciem si?y wobec innych, bo maj? ''inny pogl?d'', ja - mimo ró?nic - szanuj? ich, bo s? takimi samymi lud?mi jak ja, jak reszta.
3) Jestem racjonalny - zawsze kieruj? si? racjami rozumu, a przynajmniej staram si? to robi? najlepiej jak potrafi?. Ka?dej mojej decyzji towarzyszy ch?odna kalkulacja, dzi?ki czemu jestem cz?owiekiem wywa?onym, praktycznie zawsze maj?cym argumenty na podparcie swoich dzia?a?. Wszystko to czyni? spokojnie, co wynika z punktu pierwszego.
4) Jestem zdecydowany - mimo, ?e ka?da moja decyzja jest podparta my?leniem i analiz? sytuacji, to gdy ju? co? robi?, robi? to zdecydowanie i z pewno?ci? swoich dzia?a? i my?li. Czyni mnie to nieprzekupnym.
5) Jestem odpowiedzialny - tak, dok?adnie. Uko?czy?em technikum ekonomiczne, obecnie szykuj? si? do podj?cia studiów zaocznych oraz pracy, najlepiej jako analityk lub co? zwi?zanego z j?zykiem angielskim, którym bardzo dobrze w?adam. Wkraczam w doros?e ?ycie z podniesion? g?ow?. Pe?ni?em ju? funkcje zarz?dcze czy to w ?yciu realnym, czy w internecie. By?em cz?onkiem lokalnych w?adz m?odzie?ówki partii Platformy Obywatelskiej, ale przez bardzo krótki czas. Potem mia?em by? równie? cz?onkiem w?adz m?odzie?ówki innej partii, tym razem Ruchu Palikota, ale zrezygnowa?em ze wzgl?du na niepewn? sytuacj? polityczn? tej partii. W Internecie by?em liderem dosy? sporego zespo?u w grze Trackmania Nations Forever, gdzie musia?em robi? praktycznie to samo co zieloni tutaj (ogarnia? forum oraz ludzi, pilnowa? organizacji, samoposzanowania itp, plus jeszcze musia?em utrzymywa? dyscyplin? na racjonalnym poziomie oraz ogarnia? sprawy turniejowe - Electronic Sports League [ESL] itp.). Tak wi?c jak wida?, posiadam ''kwalifikacje'' to pe?nienia takiej odpowiedzialnej funkcji.
Jestem wymagaj?cy wobec administracji, tak samo jak jestem wymagaj?cy wobec rz?du Polski, w?adz Unii Europejskiej, dowództwa NATO jak i wobec samego siebie. Nie chc? wykorzystywa? funkcji ''politycznych'' do w?asnych celów, nigdy. Zale?y mi na dobrze ogó?u. Dlatego te? zg?aszam swoj? kandydatur?. Chc? dawa? dobry przyk?ad osoby odpowiedzialnej, któr? jestem. B?d? sumiennie i z zaanga?owaniem wype?nia? swoje obowi?zki, nie zwa?aj?c na ataki ró?nych osób. Wiele razy by?em atakowany za to jaki jestem, uodporni?em si?.
Z góry dzi?kuj? za samo przeczytanie tej ?ciany tekstu.
Pozdrawiam, Bright Dawn, znany IRL jako Miko?aj Radzi?ski.

pozycja na li?cie nr 11
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Profile kandydatów.

Postprzez Autumn Leaf » 30 lip 2012, o 17:11

Silent Grass

Ach… Ten… No… Mia?em chyba napisa? zg?oszenie na moderatora?


Niski kucyk w garniturze podszed? do mównicy, gniewnym spojrzeniem oplót? ca?? sal? i grzmotn?? kopytem o blat.
- MOJA PRAWDA JEST BARDZIEJ MOJSZA NI? ICHNIA! I TO MOJA JEST ?WI?TA! LUDZIE Z KTÓRYMI MIA?EM PRACOWA?! MODERATORY! DZIADY PIEPRZONE! TO ?WINIE S?!
W tym samym momencie blond w?osy kuc ziemny z niesmakiem wpatrywa? si? w szklany ekran telewizora, leniwie kopytem si?gn?? po pilot i wy??czy? wizualn? maszyn? deprawacji mózgowej.
Czerwony krawat z Homerem Simpsonem zawis? na szyi ogiera, po czym skierowa? si? wzrokiem do stoj?cej w rogu pokoju kamery.
- Moi drodzy… Zapewne sami widzicie co si? dziej? wokó?. Wa?nie, bezsensowne k?ótnie, nepotyzm… Mo?na by d?ugo wymienia?, czas to zmieni?!


Zak?adam ?e wi?kszo?? osób chcia?a by zmieni? Utopi?, „wyleczy?”. ?eby by?o utopijnie… Otó?, moim zdaniem nie da si? tego zrobi?, tak dzia?a?y spo?eczno?ci od wieków i tak b?d? dzia?a? po wszech czasy. Tak wi?c co mo?emy zrobi?? Moim zdaniem moderator najpierw powinien nauczy? si? rozumie? regulamin, nie mo?na dzia?a? tylko wedle regulaminu. Trzeba rozumowa? ?wiat poprzez jego pryzmat, ale nie ?lepo w niego wierzy?… Jak ju? niektórzy próbowali. Drug? rzecz? jest to g?upia demokracja, chyba nie mo?na by?o wymy?le? czego? g?upszego… Boj? si? we w?adzy osób, któr? mog? si? ni? zach?ystn??. Wykorzystywanie swojej w?adzy jest przyjemne i ma?o kto potrafi si? temu oprze?.
Co mia?oby przemawia? za mnie? Sp?dzam du?o czasu na forum, nie ?ywi? do nikogo otwarcie urazy, lubi? rum, nigdy nie by?em cz??ci? wi?kszych konfliktów na forum. Nie staje z uporem maniaka po ?adnej ze stron. Nie jestem fanatykiem. Rzadko kiedy opuszcza mnie dobry humor…
Ach, mod przyda?by mi si? do prowadzenia sesji, któr? to kiedy? tam zaczn?… No i je?eli mnie wybierzecie to wezm? to sobie do serca.

pozycja na li?cie nr 12

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Grinch

Witam, jako ?e powitania s? moj? s?ab? stron? chcia?bym zacz?? od razu.

Powód dla którego to pisa?em jest tylko jeden, a mianowicie : Wykaza? si? (I przy okazji podenerwowa? kilka osób których nie bed? wymienia? ^^).
Stanowisko moderatora forum PBF jest mi dobrze znane, gdy? piastowa?em to stanowisko kilka miesi?cy na pewnym PBF o temacie postapokaliptycznym. Wi?c mo?na powiedzie? ?e umiej?tno?ci niezb?dne takie jak : Nic nie robienie, banowanie za nic posiadam, lecz nieopanowane do perfekcji (Czyli nawet lepiej). Sprawdzanie kart postaci i "wytykanie" b??dów nie stanowi dla mnie wi?kszego problemu, tak samo jak pilnowanie porz?dku.
Oczywi?cie na forum nie b?d? siedzia? ca?y czas gdy? nie tak jak wszyscy posiadam ?ycie spo?eczne, jednak b?d? si? stara? "pilnowa? i s?u?y? jak najd?u?ej". Nie jestem te? stronniczy (A przynajmniej bardzo), wi?c jestem w stanie "nakopa?" swojej postaci i postaci? tym których bardzo lubi?. Oczywi?cie nie b?d? "modem idealnym" i nawet nigdy nie b?d?, jednak szczerze mówi?c nikt nie b?dzie. I tak oto ko?cz? ju? swoje wypociny o nazwie "Dlaczego powinienem by? Modem a inni nie"

Pozdrawiam

PS. Prawie zapomnia?em wys?a? swój Plakat Propaga....ee..znaczy wyborczy.

pozycja na li?cie nr 13

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Quiet Word


Jestem pewien tego ?e wiem co robi?, dlatego te? sk?adam podanie. Rewolucji nie obiecuj?, bo i pomys?u na takow? nie mam. Móg?bym zarzuci? teraz patosem, sztampowymi gadkami o tym, ?e robi? to by ?y?o nam si? lepiej i w ogóle. Ale tego nie zrobi?, bo tego zagwarantowa? nie mog?. Nie rzuca s?ów na wiatr, to te? nie b?d? sk?ada? obietnic bez pokrycia, odbieraj?c sobie przy tym do?? du?e pole do popisu.
Co sob? reprezentuj?? Spokój, opanowanie, bezstronno??, szczero??, uczciwo??, ale o tym wiedz? wszyscy co mieli ze mn? dostatecznie d?ugi kontakt. Móg?bym napisa? o tym, ?e b?d? wywi?zywa? si? z obowi?zków moderatora, jednak po co? Czy nie na tym polega te? zaj?cie moderatora, na wywi?zywaniu si? z obowi?zków? Sam nie wiem po co zadaj? tyle pyta?, ale mniejsza z tym. Na forum jestem do?? znany, wydaje mi si? ?e s? osoby co mnie szanuj?, niektórzy chyba nawet mnie lubi?. Mo?liwe ze to co? nawet w takiej sytuacji b?dzie znaczy?. W?a?ciwie w?tpi? by ktokolwiek mia? si? kierowa? podaniami, w ko?cu i tak zadecyduj? osobiste pobudki przy g?osowaniu na kogo?.
Zg?aszam si? na moda. Tak po prostu. Za wiele nie obiecuj?, bo niczego zagwarantowa? nie potrafi?. Jedyne co mog? obieca? to to, ?e b?d? dawa? z siebie wszystko. Podanie mo?e i krótkie, ale jak najbardziej szczere. Zadecyduj? i tak u?ytkownicy, sami stwierdzaj?c o tym kto b?dzie najlepszy wed?ug ich mniemania.

pozycja na li?cie nr 14


XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Profile kandydatów.

Postprzez Autumn Leaf » 30 lip 2012, o 17:51

Syriusz





pozycja na li?cie 15
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE


Powrót do Od Administracji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron