Jezioro

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Jezioro

Postprzez Tali » 18 gru 2011, o 23:46

-Przykro mi to mówi? ale musz? ci? o co?, w zamian za ta informacj? prosi?.- rzek? nielot.
-Otó? zosta?em przekl?ty. Przez discordow? fontanne. Sta?em si? tygryfem. Bardzo mi si? ta sytuacja podoba, zawsze chcialem lata?. Ale jest pewien szczegó?. Wcze?niej by?em klacz?. A teraz jestem samcem. Przeto prosz? ci? by? zrobi?a ze mnie samice tygryfa. Albo chocia? poda?a na to sposób. Je?li podasz lub zadzia?asz udziele wszystkich informacji. Nie próboj ?adnych sztuczek, mój killteam ci? otoczy?. Ostatnia rzecz. Otó? chce zosta? tygryfem, nie pasuje mi tylko p?e?.- poda? warunki Celestii ignoruj?c kuca
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez Celestia » 18 gru 2011, o 23:59

- Zatem rozumiem tygryfie, ?e to ty jeste? s?ug? Discorda?
Po czym ksi??niczka g?o?no si? za?mia?a, nie wyczuwa?a aby owa istota dysponowa?a moc? swojego pana. Od bardzo dawna nikt jej nie grozi? ani nie próbowa? na niej niczego wymusi?. Spodziewa?a si?, ?e s?uga Discorda b?dzie arogancki, ale nie spodziewa?a si?, ?e a? tak.
- Nie, nie spe?ni? twojej pro?by. Przyczyn jest kilka. Po pierwsze, grozisz mi w moim w?asnym królestwie, a to powa?ny b??d. Po drugie ??dasz ode mnie czego? sama nic nie mówi?c? W twoim interesie jest mnie przekona? do tego bym ci pomog?a, nie na odwrót. Zreszt? u?ywa?a? magii chaosu pewnie i przed wypiciem wody z tej fontanny. Czemu mam ci uwierzy?, ?e to nie jest jaka? twoja sztuczka? A po trzecie nie okaza?a? mi szacunku. Ju? pr?dzej zrobi?abym to na pro?b? tego ogiera ni? twoj?.
Powiedzia?a ostatnie zdanie wskazuj?c na Black Gallanta.
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez Black_Gallant » 19 gru 2011, o 00:07

Gallant poczu? si? dziwnie mile po?echtany po swoim egu... To by?o co? nowego. Naraz Celestia wyda?a mu si? jakby... Pi?kniejsza? NIE! NIE! Musi zabi? w sobie to uczucie! By?a tylko mi?a, do cholery.

Spojrza? na eks zebr? z któr? sypia?. Nie wiedzia? co my?le?. Spojrza? po jej towarzyszach... Ju? wiedzia? co my?le? o nich.

- Tali... Z ca?ym szacunkiem, ale co? ci si? lubi? tymbark. Potrzebujesz pomocy psychiatry... Jak na ogó? nie zgadzam si? z Ksi??niczk?, teraz w pe?ni ja popieram. Najpierw przyda ci si? urlop w Narrenturmie, wie?y b?aznów. Potem mo?e popracujesz nad swoj? pych?. A jak popracujesz nad pych? ju?, to mo?e wtedy znowu zat?sknisz za byciem kobiet?...

Przeszed? si? w lewo i w prawo, zastanawiaj?c si? g?eboko. Jego nogi przesta?y ju? si? trz???. Ale zaciska? z?by we w?ciek?o?ci.

- Jestem twoim przyjacielem ale po takim pokazie, dziwie si?, ?e Ksi??niczka w ogóle daje ci jakie? szanse. Nie widz? powodu bym o cokolwiek teraz prosi? ksi??niczk?, bo z tego co widz?, bycie samcem jest twoim najmniejszym problemem. Przyjaciele maj? pomaga?, owszem, ale jeszcze pozostali musz? chcie? si? zmieni?.

Gallant spojrza? na Celesti?, potem na Tali, odsun?? im si? z linii "ognia" i pokolei zmierzy? karc?cym wzrokiem jej towarzyszy a potem zatrzyma? si? na Tygryfie.

- Czekam... Jak mnie przekonasz?
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez Tali » 19 gru 2011, o 00:30

-Dobra ponios?o mnie. Dajcie mi prosze jeszcze jedn? szanse.- powiedzia? gryf ze ?zami w oczach. Ch?opaki nie p?acz?? ?ajno prawda. Nielot przykl?kn??.
-Przyznaje sie do u?ywania magii chaosu. W zebrici trwa?a wojna. To by?a ostatnia deska ratunku, u nas nie istnia?y jednorogi. U nas nie by?o elementów. Musieli?my si? broni?. Nie chcia?am waszej wysoko?ci grozi?. Ale co? mi powiedzia?o ?e b?dziesz chcia?a mnie zabi? jako Discordia?sk? mend?. - powiedzia? tygryf i rozbecza? sie jak baba. Bo gdzie? tam w g??bi dalej by? klacz? któr? obdarowano i jednoczesnie upokorzono.
-Teraz nie ??dam. A b?agam. Zrobi? co zechcesz o bogini. Podejm? si? ka?dej misji. Ka?dego zadania nawet je?li mia?oby polega? na zrobieniu czego? okropnego. W zamian za zrobienie ze mnie samicy. W duszy dalej jestem kobiet?. Pytaj kogo chcesz, mówi? sam? prawde. Zmieni?am si? to ja pokona?am Dark Maniaca, elementy go potem dobi?y.- szlocha? Nielot.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez Celestia » 19 gru 2011, o 00:54

Ksi??niczka u?miechn??a si?, bardzo ciep?o. Skin??a g?ow? w kierunku Gallanta.
- Naprawd? mi?o mnie zaskoczy?e? i doceniam naprawd? to, ?e chcia?e? i chcesz dalej jej pomóc. Tym bardziej doceniam to przez to, ?e wiem czemu za mn? nie przepadasz. Je?li czujesz, ?e co? zrobi?am wobec twojej osoby ?le to wiedz, ?e... przepraszam.
Celestia wiedzia?a, ?e sporo kucy za ni? nie przepada, ?e sporo mia?o ci??kie ?ycie i wycierpia?o. Gdyby mog?a co? zrobi? to zrobi?aby to, ale samo rz?dzenie pa?stwem by?o wystarczaj?co m?cz?ce.
- Co do ciebie Tali... wsta? i przesta? p?aka?. Widz?, ?e twoje ?zy s? szczere i mam nadziej?, ?e naprawd? one takie s? i to nie jest twoja gra. Dobrze wi?c, zmieni? ciebie w kobiet?. Ale co? w zamian musisz mi obieca?. Po pierwsze musisz obieca? mi, ?e przestaniesz u?ywa? magii Discorda. Ci??ko go by?o pokona? i wola?abym unikn?? jego powrotu. Po drugie... ten kuc najbarziej si? przys?u?y? do tego, ?e zgodzi?am si? ci pomnóc jak i do tego, ?e sama zauwa?y?a? swój b??d. Jak i pokaza? ci, ?e mo?na liczy? na przyjació?. Dlatego jemu powierzam pilnowanie ciebie jak i informowanie mnie o tym, czy nie sta?a? si? z?? osob?. Tak, to jest drugi warunek- je?li on zauwa?y, ?e twoje zachowanie zmienia si? na gorsze, zmieni? ciebie na powrót w faceta. I na przysz?o?? uwa?aj komu grozisz, nie wszystkie istoty s? tak mi?e i wyrozumia?e jak ja.
Podesz?a do niej i dotkn??a rogiem jej g?owy, zmieniaj?c Tali na powrót w kobiet?.
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez Black_Gallant » 19 gru 2011, o 01:02

Gallant podszed? Do tali spokojnie i po?o?y? jej na ramieniu... skrzydle... kopytko.

- Jeste? sob?. T? por?ban?, g?o?n? osob? któr? polubi?em. Ale chyba ju? czas, by? nieco och?on??a... Chod?my do domu. Przygotuj? co? do zjedzenia i wreszcie si? wy?pisz.

Wci?? trzymaj?c kopytko na jej ramieniu odwróci? si? do Celestii.

- Zajm? si? ni?... Co do informowania o jej stanie. Proponuje da? jej pó? roku na popraw?. Je?eli w tym czasie nic nie zmieni si? na lepsze, obiecuj? ?e wydam sprawiedliwy i obiektywny os?d jej postawy. W ten sposób zaoszcz?dz? nam obojgu mas? cennego czasu, ksi??niczko.

Teraz zwraca? si? ju? do niej jak do normalnej osoby. U?miechn?? si? ciep?o do Tali i gestem odwo?a? jej popleczników.

- Idziemy?
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez Tali » 19 gru 2011, o 01:15

Ni..Tali spojrza?a na ksi??niczk? z u?miechem. Pok?oni?a si?.
-Jakbym mia?a jak tobym obca?owa?a waszej wysoko?ci kopytka. Niech moje s?owo wystarczy. Dzi?kuje.- powiedzia?a i wsta?a z pok?onu.
-Dobra, chod?my do domu. Musz? si? wyspa?.-odpowiedzia?a mu.
-Ah... nagrody oczekujesz? Dobrze.- powiedzia?a i kiedy odeszli kawa?ek przygwozdzi?a go do drzewa i ju? mia?a go poca?owa? gdy przypomnia? si? jej jeden szczegó?. Dziób.
Odskoczy?a zawstydzona.
-To by?o zamierzone- zastrzeg?a si? i ruszy?a do domu.

[Zt]
Ostatnio edytowano 19 gru 2011, o 01:18 przez Tali, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez Black_Gallant » 19 gru 2011, o 01:17

Gallant u?miechn?? si? tylko Na jej prób? a gdy sp?oszona si? speszy?a i ruszy?a dalej, dogoni? j? i sprzeda? jej ca?usa w policzek.

- Czasem przyjaciel da ci to, co ty mu da? nie mo?esz, Tali.

Ruszyli razem.

[Z/T]
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez Celestia » 19 gru 2011, o 10:10

Celestia zdziwi?a si?, posz?o to tak ?atwo. Spodziewa?a si? walki ze s?ug? Discorda a tutaj nie do??, ?e ta osoba nie s?u?y?a mu z w?asnej woli, to jeszcze potrafi?a pokaza? swoj? jasn? stron?. Acz zastanawia?a si? czy ona rzeczywi?cie si? zmieni, czy tylko tego nie udawa?a. Mimo wszystko zadanie mo?na by?o uzna? za wykonane. Rozpostar?a skrzyd?a i odlecia?a w stron? zamku.

z/t
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez ReflexivoArco » 19 gru 2011, o 15:53

Gdy Rarco dowiedzia? si?, ?e Nielot by?a kobiet?, a tym bardziej, ?e t? kobiet? by?a Tali po prostu szcz?ka mu opad?a. Wytrwa? w tym stanie a? do odlotu Trolles... tfu! Celestii. A nawet chwil? d?u?ej. Otrz?sn?? si? jednak, po czym nie wiedz?c, co ze sob? zrobi? uda? si? w stron? pubu

/zt/
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez DiamondDust » 19 gru 2011, o 17:14

Dust opu?ci? bro?, widz?c, jak Tali, o ile ten tygryf mówi? prawd?, odzyskiwa?a swoj? p?e?. Dopiero po chwili zorientowa? si?, co tak naprawd? robi?. Celowa? z jakie? kuszy do najbardziej magicznego alicorna w Equestrii. Zanim jednak zdo?a? cokolwiek zrobi?, wszyscy poszli, w??cznie z Celesti?. Diamond odetchn?? z ulg?, przecie? uda?o mu si? uj?? bez kary. Za?o?y? kusze na plecy. Przypomnia? sobie napis na kuszy. "Ku chwale Nowej Republiki Lunarnej". Strzeli? facehoof'a, przekonuj?c si? o swojej g?upocie. Ogl?daj?c si? co chwila za siebie, szybko opu?ci? to miejsce.

[zt]
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez ReflexivoArco » 21 gru 2011, o 15:19

Rarco uda? si? nad jezioro. Ostatnio cz?sto tu przychodzi?, albo z kims, albo sam, by porozmy?la? nad ró?nymi sprawami. Teraz te? mia? taki zamiar. Usiad? pod drzewem tym samym, co zawsze, z Bezdennej Sakwy wyci?gn?? torebk? z grotami, p?k piór, s?oiczek z g?st?, kleist? ?ywic? i kilka zepsutych strza?. Zaj?? si? odczepianiem po?amanych lotek, ale tak naprawd? patrzy? za horyzont i rozmy?la?.
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez Tali » 21 gru 2011, o 16:33

Tali stan??a na brzegu jeziora.
Ostatnio tyle si? dzia?o.
Zgryfienie, zmiana p?ci, Celestia... Tego by?o za du?o. Potrzeba jej by?o odpoczynku.
Nie zauwa?aj?c Rarca wyj??a miecz z pochwy i rozpocz??a trening.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez ReflexivoArco » 21 gru 2011, o 16:37

Rarco us?ysza? czysty ?wist wysuwanego ostrza. Od?o?y? robot? i wsta?. Zauwa?y? gryfa wymachuj?cego mieczem. Pozna? jego to?samo?? dzi?ki jego broni, oraz pi?knym oczom.
-Witaj, Tali- zagadn?? po chwili przypatrywania si? jej treningowi
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Jezioro

Postprzez Tali » 21 gru 2011, o 16:41

Miecz z impetem wbi? si? w ziemi?. Wybita z rytmu Tali zlokalizowa?a Rarca.
-O cze??, co tam s?ycha??- zapyta?a. Skrzyd?a roz?o?y?y si? z g?uchym *pompf*. Gryfica dalej nie panowa?a nad nowo nabytymi narz?dami lotu.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości