Dom DarkFire

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 25 gru 2012, o 13:17

Jej uśmiech i rumieńce wywoływały ogromną radość i szczęście u jednorożca co można było zobaczyć po szczęśliwym wyrazie jego pyska.
- Dziękuję bardzo Fan. Myślałem że mogłem stracić wprawę... - Uśmiechnął się delikatnie. - No dobrze. Będzie na jutro.
Ze szczerym uśmiechem odniósł wszystko do kuchni. Wypił po drodze swoje mleko i zjadł jeszcze jednego naleśnika. Resztę przykrył talerzem. - Zimne naleśniki też są bardzo dobre - Pomyślał i wrócił do klaczy. Słysząc jej słowa zarumienił się.
- Dziękuję... To na prawdę bardzo miłe... - Słodycz jaką mu gwarantowała prawie wywołała u niego cukrzycę. Aż pisnął delikatnie widząc jak zakryła się swoim długim pięknym ogonem. - Wybacz jeżeli zbyt naciskam albo... Wprowadzam w zakłopotanie... Ale... Jesteś przesłodka i przepiękna... I masz cudowny ogon. Musiałem to powiedzieć...
Na prawdę musiał... Co nie zmienia faktu że stał się czerwony bardziej niż zwykle.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fanagoria » 25 gru 2012, o 13:41

-Nie, nie straciłeś wprawy.
Mówiła z uśmiechem gdy szedł odłożyć naleśniki. Czujnie go obserwowała. Był wyższy od niej, poruszał się pewnie. Wzbudzał w niej poczucie bezpieczeństwa, choć nie wiedziała po co i dlaczego. W końcu to tylko kuc który oferował jej nocleg i pożywienie. A szkoda, że "tylko'...
Widząc, że wraca, odkleiła od niego wzrok. Na jego komplementy bardziej zasłoniła się ogonem i niżej opuściła zarumienioną główkę. Słyszała jak pisnął, to było takie słodkie. Ogier piszczący z zachwycenia.
-Jak.. Jak to "na jutro"...? Ja.. Ja muszę dzisiaj iść.. Przecież.. Ja nie mogę zostać..
Wyraźnie posmutniała. Przypomniało jej się, że przecież nie może robić DarkFire'owi problemów i powinna już iść. Odkryła ogon i ruszyła przednimi nóżkami by zejść z ciepłego łóżka.
Fanagoria
Niewiniątko
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Kolorowa posypka <3
Lubi: Kolorową posypkę, tulić, zmieniać fryzury.
Nie Lubi: Egoizmu
Strach: Samotność, odrzucenie
Stan: Wolna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 25 gru 2012, o 13:55

- O nie. Nigdzie się pani nie wybiera Chyba że do mojej sypialni żeby się wygodnie przespać na moim łóżku. I nie martw się o mnie. Ja będę spał na kanapie.
Złapał jej kopytko żeby ją zatrzymać.
- Nie mogę pozwolić by taka słodycz marzła sama na dworze...
Uśmiechnął się delikatnie. Już na prawdę nie powstrzymywał się przed prawieniem komplementów. Chciał jej sprawiać nimi przyjemność. Chciał by poczuła się... kochana... Teraz był już pewien... Ogier zakochał się... Przy niej czuł radość i szczęście... Przy niej czuł się wyjątkowy... Chciał roztoczyć nad nią swą barierę miłości i bezpieczeństwa... Chciał spędzać z nią jak najwięcej czasu... Ale nie mógł jej teraz tego powiedzieć... Z pomocą magii wziął ją na swoje plecy i poszedł do sypialni po czym delikatnie ułożył ją na dużym łóżku w kształcie serca. Sam nie pamiętał czemu tak wyglądało.
- Em... Jeżeli dziwi Cię kształt tego łóżka... To nie martw się... Mnie też zdziwił gdy wróciłem ze szpitala... - Uznał że czas jej powiedzieć. Wcześniej nie bardzo była okazja - I mówiąc o szpitalu... Dzisiaj rano obudziłem się w nim. Mam amnezje... Jedyne co pamiętam to to czego się w życiu nauczyłem i kilka faktów z życia... np. to że zostałem wygnany z miasta rodzinnego ale to historia na inny raz... Pomyślałem że powinnaś wiedzieć...
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Spirit » 25 gru 2012, o 16:44

Spirit obudziła się w swojej sypialni. Sen na prawdziwym łóżku był dla niej nieprawdopodobnie przyjemny , gdyż ostatnie parę nocy spędziła na drzewach, w tawernach i niezbyt przyjemnej sali w szpitalu. Klacz przez chwilę była niezbyt zorientowana gdzie w ogóle jest ale po kilku chwilach przypomniała sobie całą wczorajszą sytuację. Przeciągnęła się i rozejrzała się przez okno. Jubiler... Miała iść dzisiaj do jubilera. Po kilku chwilach usłyszała rozmowę za drzwiami. Wyszła z pokoju i podążyła w stronę kuchni , żeby zrobić sobie coś do jedzenia.
WS 34 BS 41 S 32 T 30 Per 28 AG 44 INT 22 FEL 20 WP 34
Avatar użytkownika
Spirit
Zniszczony
 
Posty: 126
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 14:38
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Zniszczona
Uroczy Znaczek: Nieznany
Lubi: Storma, tego miłego barmana i... to w sumie wszystko.
Nie Lubi: Tego że nie wie kim jest. No i tej wrednej półzebry. Ogólnie jakoś zebr nie lubi.
Strach: Z niczym strasznym się nie spotkała
Stan: Zakochaanaa
Koneksje Rodzinne: Nie wie. Oby tak.
Rasa: Pegaz
Charakter: chaotyczny-neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fanagoria » 28 gru 2012, o 21:21

To, że nie zgodził się by wyszła, trochę ją uspokoiło. Miała ciarki na ciele, gdy tylko pomyślała o kolejnej nocy spędzonej na mrozie.. Jednak wiedziała, że jest dla Darky?ego problemem.
Gdy złapał ją za kopytko była bliska płaczu. Jedyny dotyk, jaki znała to uderzenie.
-Ech? Dziękuję?
Rumieniła się coraz bardziej z każdym komplementem.
Pierwszy raz poczuła się.. ważna. Poczuła, że komuś na niej zależy. Poczuła, że ktoś stara się o jej dobro? Spojrzała mu w oczy? Usiłowała pokazać mu, co czuje.
Z małymi oporami pozwoliła zanieść się do sypialni. Rzeczywiście, trochę zdziwił ją kształt łóżka.
-Jejku.. Naprawdę nic nie pamiętasz?? Ile ja bym dała, żeby też zapomnieć.. To wszystko złe co przeżyłam? Cały ten ból..
Zawiesiła na chwilę głos.
-Ale Ty.. Pewnie miałeś wspaniałe wspomnienia? Chociażby to łóżko? Widać, że była tu jakaś klacz. Zaraz.. Skoro nic nie pamiętasz.. Może ona zjawi się tu lada chwila.. Ja powinnam chyba iść?
Spanikowała troszeczkę. Na dodatek usłyszała kogoś za drzwiami? Była pewna, że to dziewczyna DarkFire?a?
Fanagoria
Niewiniątko
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Kolorowa posypka <3
Lubi: Kolorową posypkę, tulić, zmieniać fryzury.
Nie Lubi: Egoizmu
Strach: Samotność, odrzucenie
Stan: Wolna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 28 gru 2012, o 21:33

Jej słowa bardzo go zmartwiły... Wiedział że coś jest nie tak... Że musiała mieć bardzo ciężkie życie. Musiał zapytać.
-To wszystko złe co przeżyłaś? A co się działo w Twoim życiu takiego złego? Opowiedz proszę... Chyba że nie chcesz o tym mówić? Zrozumiem.
Na jej kolejne słowa zarumienił się trochę.
- No... Może i miałem. Ale teraz to już nie ważne. Los postanowił wykasować moją pamięć. Nie mam zamiaru jej przywracać. Czuję że nie warto... Gdyby było ktoś już by mnie szukał albo czekał w szpitalu gdy się obudziłem. Jeżeli byłem z jakąś klaczą nie chce jej już znać. Teraz... Czuję... Że muszę się Tobą opiekować. I tylko na tym chce się skupić.
Uśmiechnął się do niej radośnie.
- I nawet nie waż się wychodzić Fan. Zostajesz tu i śpisz w moim łóżku jasne?
Powiedział wyraźnie sfałszowanym poważnym tonem który oznaczał prośbę by to zrobiła. Nagle sam usłyszał kogoś za drzwiami.
- Jeżeli to Ty Spirit to teraz proszę nie przeszkadzaj. Jeżeli jesteś głodna w lodówce jest jedzenie i niedawno robione naleśniki. Nie martw się. To tylko klacz która wynajmuje u mnie pokój.
Uśmiechnął się radośnie i spojrzał klaczy w oczy.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fanagoria » 28 gru 2012, o 21:58

-Nie... Wiesz... Nie będę Cię zamartwiać moimi problemami..
Posmutniała trochę.
Na wieść, że to klacz, która wynajmuje u niego pokój, uspokoiła się trochę.
-Opiekować...? Mną...? Ojejku...
Uśmiechnęła się słodko patrząc mu w oczy.
Gdy kazał jej zostać, trochę nieśmiało położyła się wygodnie na pleckach. Zaczęła miziać policzkiem poduszkę..
-Jak tu miluuuutko...
Mówiła radośnie z zamkniętymi oczkami.
-Jednak trochę mi zimno.. Gdyby to nie był problem.. Mógłbyś mnie...
Nie dokończyła co chciała powiedzieć gdyż zasnęła.
Fanagoria
Niewiniątko
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Kolorowa posypka <3
Lubi: Kolorową posypkę, tulić, zmieniać fryzury.
Nie Lubi: Egoizmu
Strach: Samotność, odrzucenie
Stan: Wolna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 28 gru 2012, o 22:14

Gdy odpowiedziała przecząco na jego prośbę troszkę posmutniał ale tylko na chwilkę.
- No trudno... Twój wybór. Opowiesz jak będziesz chciała...
Gdy położyła się wygodnie na łóżku znowu zalała go fala słodyczy. Zachichotał krótko
- Cieszę się że Ci się podoba...
Uśmiechnął się słodko. Gdy nie dokończyła swojej kolejnej wypowiedzi bardzo go to zakłopotało... - Przytulić... Przykryć... Co chciała powiedzieć... Ech... Przykryję ją kołderką... - Jak pomyślał tak zrobił. Okrył ją by było jej cieplutko. Następnie po cichu wyszedł z pokoju. Skierował się do czerwonej klaczy.
- Wybacz że nie pozwoliłem Ci wejść ale leży tam teraz pewna klacz. Miała mi coś opowiedzieć ale najwyraźniej się spłoszyła... No trudno. A i jak coś. Będę spał na kanapie.
Położył się na kanapie ale nie zamykał oczu i nie zasypiał. Myślał o pięknej klaczy która właśnie spała w jego łóżku... Marzył o niej.

Po pewnym czasie jednak zasnął
Ostatnio edytowano 29 gru 2012, o 22:15 przez DarkFire, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Spirit » 28 gru 2012, o 23:54

-Co ty przytułek tutaj robisz? Ehh nieważne w sumie twój dom , twoje decyzje ale radzę nie sprowadzać tylu nieznajomych do domu. Wiesz , nigdy nie wiadomo kogo to licho przyniesie. - Spirit zaczęła myśleć o tej nowej przybłędzie. Byleby gospodarz nie chciał jej wyrzucić z jej pokoju i dać tej nowej. No nic , nie będzie przeszkadzać w spoczynku. Wzięła z lodówki jakąś galaretkę i poszła do swojego pokoju.
WS 34 BS 41 S 32 T 30 Per 28 AG 44 INT 22 FEL 20 WP 34
Avatar użytkownika
Spirit
Zniszczony
 
Posty: 126
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 14:38
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Zniszczona
Uroczy Znaczek: Nieznany
Lubi: Storma, tego miłego barmana i... to w sumie wszystko.
Nie Lubi: Tego że nie wie kim jest. No i tej wrednej półzebry. Ogólnie jakoś zebr nie lubi.
Strach: Z niczym strasznym się nie spotkała
Stan: Zakochaanaa
Koneksje Rodzinne: Nie wie. Oby tak.
Rasa: Pegaz
Charakter: chaotyczny-neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fanagoria » 29 gru 2012, o 21:54

Fanagoria spała słodko dość długi czas. Przebudziła się chwilkę przed południem. Wyciągnęła się i ziewnęła przeciągle. Usiadła na łóżku i wtedy właśnie zauważyła, że jest przykryta kołderką.. Nie pamiętała żeby się wczoraj czymś przykrywała... Nagle uśmiechnęła się szeroko. -Ah, to pewnie Darky mnie przykrył. To milutko z jego strony. Pomyślała po czym znowu opadła na plecki. Zastanawiała się czy DarkFire już wstał.. Myślała też o tym, że miło byłoby poznać tą klacz, która mieszka w pokoju u ogiera.
Fanagoria
Niewiniątko
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Kolorowa posypka <3
Lubi: Kolorową posypkę, tulić, zmieniać fryzury.
Nie Lubi: Egoizmu
Strach: Samotność, odrzucenie
Stan: Wolna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 29 gru 2012, o 22:20

Darky obudził się rano... Przeciągnął się i strzelił kilka razy karkiem. Może i kanapa jest wygodna do leżenia przez jakiś czas... Ale nie do spania... Wstał i rozprostował się. Pierwsze o czym pomyślał po tym to Fanagoria... Ale najpierw... Toaleta poranna. Wymył twarz i umył zęby a następnie przemył włosy i wysuszył je oraz odpowiednio wymodelował z pomocą magii. Natychmiast po tym wszedł do swojej sypialni. Zobaczył że Fan już wstała ale dalej leżała słodko na pleckach.
- Och... Już wstałaś? Mam nadzieję że dobrze Ci się spało słodziaku.
Uśmiechnął się milutko i zbliżył do klaczy. Wyglądała na prawdę przesłodko.
- Więc? Mam wygodne łóżko? Sam szczerze nie wiem... a raczej nie pamiętam...
Zaśmiał się krótko.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fanagoria » 29 gru 2012, o 22:24

-Taaak.. Mogę Cię zapewnić, że baaardzo wygodne...
Uśmiechnęła się do niego słodziutko.
-A Tobie jak sie spało?
Wstała z łóżka patrząc mu w oczy po czym.. Przytuliła go. Bardzo mocno. Z całej siły której z resztą nie miała za wiele.
-Dziękuję Ci za wszystko.. Nawet nie wiesz jak dużo to dla mnie znaczy..
Nie puszczała go.. Nie miała zamiaru. A w jej oczku zakręciła się łezka.. szczęścia.
Fanagoria
Niewiniątko
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Kolorowa posypka <3
Lubi: Kolorową posypkę, tulić, zmieniać fryzury.
Nie Lubi: Egoizmu
Strach: Samotność, odrzucenie
Stan: Wolna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 29 gru 2012, o 22:36

Ucieszyła go ta wiadomość
- Ooooch... Kamień z serca. Cieszę się że dobrze Ci się spało.
Już miał odpowiadać na jej pytanko gdy objęła go... To wywołało małe strzyknięcie w jego szyi ale nie obchodziło go to. Czuł jej rozkoszne ciepełko... Czuł jak jej kopytka zaciskają się na nim i... Nie chciał by to uczucie zostało przerwane... Mruknął cicho z rozkoszy...
- Spało mi się całkiem nieźle... tylko trochę szyja mnie boli. - Po tym zdaniu szybciutko dodał - Ale proszę nie puszczaj... To bardzo miłe...
Uśmiechał się szczerze i szeroko po czym sam objął klacz
- Nie ma za co piękności... Chce tylko byś czuła się dobrze... bezpiecznie... i milutko... Ja... Em... Możesz spać u mnie w łóżku ile będziesz chciała jeżeli oczywiście masz zamiar zostać.
Mówił dość zakłopotanym tonem... nie bardzo wiedział czy wyjawiać swoje uczucie... Uznał że jeszcze za wcześnie...
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fanagoria » 30 gru 2012, o 20:55

Uśmiechnęła się szeroko. Obawiała się, że nie będzie chciał odwzajemnić przytulenia.. Gdy ją objął zamknęła oczka. Słysząc, że boli go szyja, zaczęła masować ją delikatnie kopytkami dalej przylegając do niego.
-Nigdy nie czułam się tak dobrze, jak przy Tobie Darky..
Powiedziała nie otwierając oczek ze słodziutkim uśmiechem na mordce.
-Zostanę jeżeli tylko mi pozwolisz.. Jednak.. Trochę źle mi z tym, że sama zajmuję wygodniejsze łóżko, a Ty śpisz na kanapie...
Powiedziała szczególnie podkreślając słowo "sama", bardziej uśmiechając się na ostatnie słowa. Ciekawiło ją czy się domyśli, jednak nie była pewna czy chciała by się zorientował.
Fanagoria
Niewiniątko
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Kolorowa posypka <3
Lubi: Kolorową posypkę, tulić, zmieniać fryzury.
Nie Lubi: Egoizmu
Strach: Samotność, odrzucenie
Stan: Wolna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 30 gru 2012, o 21:20

Czując masaż delikatnie się wyłączył... Zamruczał też słodko i odrobinę mocniej uściskał Fan.
- Mmmmm... Dziękuję Ci... To bardzo miłe... - Słysząc jej słówka zarumienił się - Bardzo mnie to cieszy Fan... Nawet nie wiesz jak bardzo.
Słysząc jej następną wypowiedź delikatnie się speszył... Zwłaszcza że zrozumiał przesłanie jej słów... Wydawało mu się że to za wcześnie... Że nie chce tak naciskać... Ale... Klacz najwyraźniej sama chciała przy sobie ciepła ogiera...
- Oczywiście że pozwolę i... Skoro jest Ci z tym źle... To może pozwolisz mi spać obok siebie... - Po tym szybciutko dodał - Obiecuję że zachowam dystans. - Mimo że nie był pewien czy powinien to dodawać... Mogła to źle odebrać... teraz już bezstresowo dodał - Chociaż teraz czując Twoje ciepło... I ten miły masaż... Może być mi trochę trudno nie przytulić się do Ciebie... Kochana... - Ostatnie słowo dodał nieświadomie... Był na tyle wyłączony że mówił bardzo szczerze.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości