Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Plac Ponyville jest jak koń. Jaki jest, każdy widzi. A jest rozległy, okrągły, z miejscami na kramy i z ratuszem na jednym z ko?ców. To tu Kucyki zbierają się by pohandlować i tutaj też mają miejsca punkty zapalne wszelakich imprez ku uciesze ludu. To również tu burmistrz wygłasza swe orędzia.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Fire Hell » 13 lis 2012, o 18:22

Fire kontem oka dojrzała ogiera który usadowił się niedaleko. Widziała go już tutaj wszędzie ale wtedy miała na sobie strój. Teraz jedynie juki i medalion z symbolem Luny. Czy jej groził? Wcześniej gadał z wstrętną pasiastą, a tylko bogowie wiedzą czy go nie zaczepiła i nie przekupiła by coś jej zrobiła.
Puściła mu oko by zobaczyć jego reakcje.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Black Cloud » 13 lis 2012, o 18:27

Nie obserwował tylko i wyłącznie Fire. Jej poświęcił parę chwil tylko, dosłownie parę sekund. Potem, kiedy akurat ponownie przejeżdżał wzrokiem po obecnych, dostrzegł jej oczko. Zdziwił się nieco, jednak jego twarz aż tak tego nie pokazywała. Wiedział jedno, klacz nie wydawała się tak straszna, jak zareagowała panicznie Zecora. W sumie... co mu zaszkodzi wybadać to? Westchnął. Niechętnie odbił się od siedzenia i podszedł do klaczy. - Witam. - Mruknął. Lapidarnie, ale zawsze coś.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP...HP
31.....24....35....29....35....35....35.....23....36....11
Avatar użytkownika
Black Cloud
Nadwrażliwy
 
Posty: 201
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:12
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Czarny Gryf
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Mało rzeczy... trudno powiedzieć
Nie Lubi: Głównie kłamstwa, relatywizmu moralnego
Strach: Tylko głupiec się nie boi... ale jedynie na prawdę mądry zapanuje nad swym lękiem
Stan: Kawaler... blech
Koneksje Rodzinne: Nie ma rodziny... bu?
Rasa: Gdyby nie kilka udziwnień, można by było nazwać go kucem ziemnym
Charakter: Praworządnie neutralny

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Fire Hell » 13 lis 2012, o 19:43

-Witaj-
Odparła słodkim głosem.
O tak słodycz i kuszenie potecjalnie zagrażającego ogiera to najlepszy sposób by się odsłonił, a wtedy miecz i głowa toczy się po placu.
Morderczy błysk w oku trwał chwile nim uświadomiła sobie istotną rzecz. Miecz oddała Lunie.
-Wiesz nie szukam zwady, chcę zostawić przeszłość za sobą.-
O tak słodki głosik nie pasował do treści słów. Nie rozumiejąc słów można by uznać że uwodzi ogiera.
-Jestem Fire Hell-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Black Cloud » 13 lis 2012, o 19:47

Kiwnął głową. Jego akurat tak bardzo to nie interesowało. Broniłby słabszych, tyle... najprostsza z zasad, jaką się kierował. i prawdopodobnie najlepsza. - Nie szukasz zwady, ja też nie. Nie znam Twojej przeszłości. Więc nie mam żadnych powodów, by o tę zwadę się ubiegać przed Tobą. Jestem Black Cloud, wiedźmin... ale to pewnie wiedziałaś. - Poruszył głową, by jego kark strzelił. Usiadł tuż przed nią, krzyżując przednie kopyta na klatce piersiowej. Wyglądał, jakby ją przesłuchiwał, jednak... on tak wyglądał zawsze.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP...HP
31.....24....35....29....35....35....35.....23....36....11
Avatar użytkownika
Black Cloud
Nadwrażliwy
 
Posty: 201
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:12
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Czarny Gryf
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Mało rzeczy... trudno powiedzieć
Nie Lubi: Głównie kłamstwa, relatywizmu moralnego
Strach: Tylko głupiec się nie boi... ale jedynie na prawdę mądry zapanuje nad swym lękiem
Stan: Kawaler... blech
Koneksje Rodzinne: Nie ma rodziny... bu?
Rasa: Gdyby nie kilka udziwnień, można by było nazwać go kucem ziemnym
Charakter: Praworządnie neutralny

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Fire Hell » 13 lis 2012, o 20:27

-W swojej podróży napotkałam kilku tobie podobych i choć byli dobrzy w walce nie byli gotowi na to jak ja walczę. Wiem że należy unikać z wami walki. Teraz jednakże pragnę całkowicie o tym zapomnieć więc przedstawię się inaczej niż dawniej-
Klacz uśmiechła się do ogiera
-Fire Hell kandydatka na pałacową słóżącą.-
Słodki głosik którym to powiedziała pewnie każdy inny ogier uznał by za zachęte do oddalenia się w ustronne miejsce.
-Mistrzyni czarnego płomienia i szkoły latającego miecza.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Black Cloud » 13 lis 2012, o 20:31

Wysłuchał najpierw jej słów. Spokojnie, bez emocji. Nie ma po co się napinać. - Latający Miecz, tak? Nic dziwnego. Twoja szkoła znajduje się niedaleko fortecy Cechu Kota. Wiedźmini tej szkoły raczej nie są przystosowani do walki z takimi osobami, jak Ty... - Zapewne rozumiała, o co mu chodziło. Rozejrzał się. Nudno nieco było... a skoro ona chciała się zmienić... co miałby począć, hm? Już planuje nakablować na niebezpieczną złodziejkę, kolejnego wroga sobie zrobi? Nie tam. - Podobno tutaj kuce mają się bawić, a mam wrażenie, Fire Hell, że ani ja, ani Ty, dobrze się nie bawimy... - Mruknął nagle, niby to obojętnie, jednak zapewne dało się wyczuć nieco zachęcania właśnie do pójścia sobie gdzieś.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP...HP
31.....24....35....29....35....35....35.....23....36....11
Avatar użytkownika
Black Cloud
Nadwrażliwy
 
Posty: 201
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:12
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Czarny Gryf
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Mało rzeczy... trudno powiedzieć
Nie Lubi: Głównie kłamstwa, relatywizmu moralnego
Strach: Tylko głupiec się nie boi... ale jedynie na prawdę mądry zapanuje nad swym lękiem
Stan: Kawaler... blech
Koneksje Rodzinne: Nie ma rodziny... bu?
Rasa: Gdyby nie kilka udziwnień, można by było nazwać go kucem ziemnym
Charakter: Praworządnie neutralny

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Fire Hell » 13 lis 2012, o 21:06

-W barze utopia mam swój pokuj i kilka butelek wspaniałego trunku.-
Klacz uśmiechła się i tak planowała się napić, a te imprezy raczej nie dawały do skosztowania mocnych trunków.
-Wiem że wam nie wypada z kobietami pić ale potraktój to jak zaproszenie nie od klaczy.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Black Cloud » 13 lis 2012, o 21:11

- Szczerze? Chętnie skorzystam. Potrzebuję odpocząć... a ciągle tylko latam, jak nienormalny, załatwiając wszystkie swoje służbowe sprawy... - Podniósł się z siadu, pokazując, że jest gotowy do drogi. - Jeszcze tylko zapytam... co byśmy tam robili, w tym Twoim pokoju, hm?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP...HP
31.....24....35....29....35....35....35.....23....36....11
Avatar użytkownika
Black Cloud
Nadwrażliwy
 
Posty: 201
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:12
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Czarny Gryf
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Mało rzeczy... trudno powiedzieć
Nie Lubi: Głównie kłamstwa, relatywizmu moralnego
Strach: Tylko głupiec się nie boi... ale jedynie na prawdę mądry zapanuje nad swym lękiem
Stan: Kawaler... blech
Koneksje Rodzinne: Nie ma rodziny... bu?
Rasa: Gdyby nie kilka udziwnień, można by było nazwać go kucem ziemnym
Charakter: Praworządnie neutralny

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Fire Hell » 13 lis 2012, o 21:19

-Wiedźmini znają wiele historii. Wiem że jeśli mnie nie ścigają to można ich posłuchać.-
Klacz podeszła do ogiera
-To nie jest daleko więc bez problemu nas mrygne.-
Fire położyła mu kopytko na ramieniu i znikli.
[Z.t dla Fire i blacka]
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Striped Dancer » 15 lis 2012, o 21:31

Najwidoczniej zabawa się już skończyła. Striped już ostatni raz spojrzała się na otoczenie wspaniałego święta. No cóż, miała nadzieję,że w następnym roku jakoś ta zabawa lepiej się rozkręci. Spokojnym krokiem skierowała się ku kierunku swojego nowego domu, wzbiła się w powietrze wykonując przy tym parę akrobacji, jednak wyjątkowo delikatnych i wdzięcznych. Po jakimś czasie sylwetka pegazicy zniknęła z widzenia.

zt
Avatar użytkownika
Striped Dancer
Nadwrażliwy
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 16:28
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Dance baby!
Uroczy Znaczek: Różowy kwiat lilli
Lubi: Taniec, ciasta, akrobatykę, swetry i skarpetki.
Nie Lubi: Sztywniactwa, nudy i chorób.
Strach: Burze z piorunami.
Stan: Panienka.
Rasa: Pegazica.
Charakter: Prawdziwie Dobry.

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Sombra » 15 lis 2012, o 22:53

Wchodząc do miasta czuł się niemal jak w domu- wszyscy byli przebrani za demony, zjawy i upiory. Jednak szybko zniechęcił się gdy zauważył, że dzieci żebrą o cukierki, a dorośli mają świetną zabawę. "Parada durniów i głupoty"- ta myśl przemknęła przez jego głowę. Zastanawiał się cóż takiego oni świętują, czyż aby to nie z powodu jego pokonania? Dosłyszał jednak imię Nightmare Moon, zastanawiał się skąd je zna. Oświeciło go nagle, to była zła Księżniczka Luna! Wizje które dał Twilight Sparkle i Spike'owi działały w dwie strony: oni widzieli swoje najgorsze koszmary, on zaś mógł przez to wyciągnąć co nieco informacji, na pewno te najważniejsze dla nich. Obecne święto strachu dawało mu ten plus, że mało kto zwracał uwagę na jego straszny wygląd, prędzej wezmą to za strój. Dumnie kroczył więc środkiem placu, rozpychając wszystkich na boki. Zastanawiał się czy któraś z księżniczek lub innych potęg go dostrzeże.
WS....BS.....S.....T....PER....AG...INT....FEL...WP....HP
31....25.....32....26....29....28.....37....27.....39....10...

Zbroja płytowa na korpusie i kopytach.
Avatar użytkownika
Sombra
Nadwrażliwy
 
Posty: 108
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 23:19
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Król
Uroczy Znaczek: Eeee...
Lubi: Władzę, niewolnictwo, wydawanie rozkazów!
Nie Lubi: Rewolucje, anarchie, Cadance&Shining Armora, Spike'a i Elementy Harmonii.
Strach: Kolejny szmat czasu w lodowej dziurze.
Stan: Nienawidzi nikogo.
Koneksje Rodzinne: Spearmint- córka.
Rasa: Jednorożec.
Charakter: Zły, ale praworządny.
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Shiver Spicy » 16 lis 2012, o 23:30

Widząc, całe zamieszanie - to co się działo miedzy Sunnym Tali i czarnym ogierem, który okazał się damskim bokserem, Shiver postanowiła odpuścić sobie pegaza. Na horyzoncie pojawił się inny ciekawy okaz.
Shiver podeszła do czarnego ogiera przebranego w dość upiorny strój. Uśmiechnęła się do niego szeroko - Czeeeeeś. Cukierek albo psikus- zaczęła z szatańskim uśmiechem na pyszczku - Fajny kostium. Mówił ci już to ktoś. Jak się nazywasz cukiereczku? -zapytała nieskromnie stajać przed ogierem i liżąc co jakiś czas laseczkę lukrecjową . Była wpatrzona hipnotycznym wzrokiem w jego czerwony zakrzywiony róg. Miała ochotę go dotknąć i sprawdzić czy jest prawdziwy.
jak to w ?yciu bywa, nie mam czasu
Avatar użytkownika
Shiver Spicy
Nimfomanka
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 kwi 2012, o 20:41
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Evil one
Uroczy Znaczek: parasolka na którą spadają jesienne liście
Lubi: ogiery, imprezki, drogie wyzywające ciuchy, dobre towarzysto
Nie Lubi: nudy
Strach: ośmieszenie, źle się bawić na imprezie, obciach
Stan: to zależy jak leży
Koneksje Rodzinne: Shiver Leaf
Rasa: kucyk ziemny
Charakter: neutralny-zły
Multikonto: TAK

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Sombra » 16 lis 2012, o 23:44

Sombra miał rację, sami głupcy byli w tym mieście. Chociaż nazwanie ich głupcami to wielkie niedopowiedzenie... Zastanawiał się czemu księżniczki jeszcze go nie wyczuły, przecież wystawiał im się niemal jak jeleń stojący przed leżem wilka. Czyżby były aż tak ślepe? Z zamyślenia wyrwała go zbliżająca się klacz, ubrana w dosyć erotyczny kostium. "Głupia, ale chociaż ładna."
- Nie przepadam za słodyczami, bolą mnie od nich zęby.- Skomentował jej pytanie nie wiedząc, że to on powinien dać cukierka. Psikusa na pewno się nie spodziewał.- Jestem Sombra, prawowity władca Kryształowego Królestwa. To nie jest kostium, lecz mój prawdziwy wygląd. Widzę, że odbywa się tutaj jakieś durne święto przebierańców, wiesz może, gdzie można spotkać jakiegoś przedstawiciela wyższej administracji?

Nie kłamał, tylko słabi kłamali, nie potrafiący pokazywać prawdziwego oblicza swoich zamiarów. To nie było w jego stylu. Postanowił zachować przy okazji pozory grzeczności, ta klacz mogła być w rzeczywistości przedstawicielem tutejszych władz, albo mogła chociaż do nich zaprowadzić.
WS....BS.....S.....T....PER....AG...INT....FEL...WP....HP
31....25.....32....26....29....28.....37....27.....39....10...

Zbroja płytowa na korpusie i kopytach.
Avatar użytkownika
Sombra
Nadwrażliwy
 
Posty: 108
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 23:19
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Król
Uroczy Znaczek: Eeee...
Lubi: Władzę, niewolnictwo, wydawanie rozkazów!
Nie Lubi: Rewolucje, anarchie, Cadance&Shining Armora, Spike'a i Elementy Harmonii.
Strach: Kolejny szmat czasu w lodowej dziurze.
Stan: Nienawidzi nikogo.
Koneksje Rodzinne: Spearmint- córka.
Rasa: Jednorożec.
Charakter: Zły, ale praworządny.
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Shiver Spicy » 17 lis 2012, o 00:01

Zatem wybrałeś psikus ! - zaśmiała się rozradowana i podskoczyła z radości Shiver. Nim ogier zdążył się zorientować klacz błyskawicznie wyjęła szczoteczkę czerwoni piórkową do czyszczenia która błysnęła w świetle księżyca niczym najstraszliwsza broń < anime style> i poczęła gilgotać biednego Sombrę. Ten nieprzygotowany na atak turlał się ze śmiechu po ziemi, gdy piórka łagodnie gilgotały jego boki. Kiedy skończyła zwróciła się do niego dużo poważniejszym tonem - Wow jesteś księciem, królem ? Co tak wysoko urodzona osoba robi w Ponyville na święcie koszmarów? - wyraźnie jej imponował
- Administracji? Szukasz zapewne księżniczek. Luna przed chwilą się gdzieś tutaj pałętała i zapodałą tą kocią muzykę, ale chyba już chyba jej się znudziło i poleciała do zamku w Canterlocie.


[ rzuciła bym na WP ale nie masz statystyk uznałam że tak będzie zabawnie jeśli nie chcesz możesz się zwrócić do innego MG by to rozstrzygnął ]
jak to w ?yciu bywa, nie mam czasu
Avatar użytkownika
Shiver Spicy
Nimfomanka
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 kwi 2012, o 20:41
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Evil one
Uroczy Znaczek: parasolka na którą spadają jesienne liście
Lubi: ogiery, imprezki, drogie wyzywające ciuchy, dobre towarzysto
Nie Lubi: nudy
Strach: ośmieszenie, źle się bawić na imprezie, obciach
Stan: to zależy jak leży
Koneksje Rodzinne: Shiver Leaf
Rasa: kucyk ziemny
Charakter: neutralny-zły
Multikonto: TAK

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Sombra » 17 lis 2012, o 00:14

Tego niegdyś król się nie spodziewał, nim zdążył zareagować klacz wyjęła jakąś szczotę i zaczęła go łaskować. Padł na ziemię i śmiał się, coś zupełnie do niego niepasującego. Przepadał za śmiechem ale tylko wtedy gdy widział czyjeś cierpienie lub gdy sam tryumfował, a tutaj został ośmieszony... OŚMIESZONY! Wstał i z mordem w oczach już chciał ukarać pewną siebie idiotkę najbardziej morderczymi czarami jakie tylko znał, ale uspokoił się. Po pierwsze nie chciał zwracać na siebie zbytniej uwagi, po drugie zaś to nie spodobałoby się władczyniom, a miał do nich sprawę. Mimo wszystko mówił z gniewem w głosie.
- Jak śmiałaś zrobić to władcy Kryształowego Królestwa?! Ciesz się, że mam dobry humor, jak i że możesz być mi przydatna. Co tutaj robię? Wyszedłem z trumny z cmentarza obok, a że trwa święto, postanowiłem się trochę rozerwać.- Zaśmiał się głośno, jego róg zaś zaświecił czerwonym światłem. Jednak imię go od razu podekscytowało.- Luna tu była? Trudno... znasz może kogoś kto ma możliwość skontaktowania się z władczyniami? Wiedz, że wynagradzam odpowiednio tych, którzy mi pomagają.
WS....BS.....S.....T....PER....AG...INT....FEL...WP....HP
31....25.....32....26....29....28.....37....27.....39....10...

Zbroja płytowa na korpusie i kopytach.
Avatar użytkownika
Sombra
Nadwrażliwy
 
Posty: 108
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 23:19
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Król
Uroczy Znaczek: Eeee...
Lubi: Władzę, niewolnictwo, wydawanie rozkazów!
Nie Lubi: Rewolucje, anarchie, Cadance&Shining Armora, Spike'a i Elementy Harmonii.
Strach: Kolejny szmat czasu w lodowej dziurze.
Stan: Nienawidzi nikogo.
Koneksje Rodzinne: Spearmint- córka.
Rasa: Jednorożec.
Charakter: Zły, ale praworządny.
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plac

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron