Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Plac Ponyville jest jak koń. Jaki jest, każdy widzi. A jest rozległy, okrągły, z miejscami na kramy i z ratuszem na jednym z ko?ców. To tu Kucyki zbierają się by pohandlować i tutaj też mają miejsca punkty zapalne wszelakich imprez ku uciesze ludu. To również tu burmistrz wygłasza swe orędzia.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Tali » 9 lis 2012, o 00:15

Hmm. Nie bolalo, to było jak pacniecie komara po tych wszystkich razach buławą czy trzonkiem wloczni pare lat temu. Bardziej wkurzalo ją to że przestała nosić pas z nożem, miała wrażenie że to dodawalo jej atrybutów.
-Błe, szmaciaż, kiedyś go utopię.- mruknela do siebie pod nosem spluwajac w stronę uciekajacego Blacka. Ale co to? Biegnie Sunny? Ohoho, chybajednak będzie musiała podziękować Blackowi.
-Eh...-westchnela i pociągnęła nosem starając się wyglac na jaknajbardziej zaplakana i ponizona. Spojrzała z bliska Sunnemu w oczy przykładając kopytko do jego kopytka ze szmatka
-Ja nie jestem heroldem... Sunny... czytales gazety co się stało... Ja nie chce zeby juz ktokolwiek o tym wspominał- ostatnim zdaniem rzeczeczywiscie nieumyślnie wprawiła sie w cichy płacz
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Sunny Sky » 9 lis 2012, o 00:24

Ojć no, strasznie smutno wyglądała. Jak Black mógł zrobić takie coś tak niewinnie wyglądającej klaczy? Skorzystał, że przytrzymywała szmatkę swoim kopytem i ją przytulił mocno.
-Oj no, nie płacz, rozumiem cię... Jestem narzeczonym heroldzicy, wiem co przeżywacie. - Powiedział z współczuciem w głosie przypominając sobie reakcję Flame, gdy powiedział jej, że wie kim kiedyś była.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
25....33.....26...28....36.....37....52....30.......37.....?

+20 pkt za sesję "dorastania"
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Ventaze » 9 lis 2012, o 16:46

Taze nie zdążyła nawet odpowiedzieć, gdy zebra otrzymała od ciemnego ogiera cios w policzek, a Sunny pobiegł jej na pomoc. Kiedy ziemny kuc odchodził, jednorożka zbliżyła się do dwójki, aby upewnić się, że Tali nic nie jest. Obserwowała w ciszy maleńkie łzy, które skapywały na ziemię. Ventaze nie mogła powiedzieć, że miała jakieś problemy rodzinne, bo odkąd pamiętała zawsze była dobrze traktowana. Zrobiło jej się przykro, kiedy spoglądała w stronę niknącego w tłumie Blacka.
Znów nie była pewna, czy cokolwiek powiedzieć, bo przecież nie miała żadnego doświadczenia w takich sprawach, a tej sceny wcale nie powinna była widzieć. Dlatego też milczała, stojąc obok pegaza i słuchając wymiany zdań między nim a zebrą.
Avatar użytkownika
Ventaze
Nadwrażliwy
 
Posty: 92
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 19:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dafuq? BRAK
Stan: Panna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Black_Gallant » 9 lis 2012, o 22:44

Bardzo szybko powrócił Black. Ignorując totalnie Tali od razu chwycił Sunny'ego, przeprosił Taze, że się wciał, i odciągnął pegaza na stronę. W oczach wciąż miał łzy. Haramu też wciąż płakała.

- Sunny... Ratuj... Nie wiem co zrobić... Proszę cię...

Patrzył zdesperowany w oczy lekarza.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Tali » 10 lis 2012, o 19:19

Tali pociągnęła nosem i otarła szmatka łzy po czym wysiakala w nią nosek. Nawet nie zauważyła że szmatka już była mokra, i straszliwie śmierdzi, oddala ją Sunnemu i wtuliła się w niego. Zajęty... serio zajęty... nie mój problem.
-Dziękuje... że jesteś ze mną-powiedziała mu do ucha i przytulila go mocniej, a kiedy miała głowę za jego głową, tak żeby jej nie widział, bezglosnie poruszyła ustami do Taze, jakby chciała powiedzieć
"Chyba się udało"
Wtem przylecial Black z jakimś bahorem i zabrał jej Sunnego. Była wściekła. I teraz sie okaże, czy będzie musiała sama zlać Blacka, czy moze Sunny okaże się honorowym ogierem z krwi i kości.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Sunny Sky » 10 lis 2012, o 22:06

Sunny schował brudną szmatkę do kieszeni na śmieci, chwilę potulił Tali, a następnie ją puścił, by odwrócić się do Ventaze.
-Wracając do ciebie, skąd znasz mojego bra... - I, oczywiście, jak na złość musiał przyjść Black. Chwilę po tym jak uderzył Tali w twarz na jego oczach. Został odciagnięty na bok, westchnął ciężko i spojrzał na dziecko. - Ale z czym nie wiesz Dzieckiem? Wygląda na zdrowe, ale głodne. Coś jeszcze? Może chcesz kogoś jeszcze uderzyć w twarz? - Zapytał spokojnie.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
25....33.....26...28....36.....37....52....30.......37.....?

+20 pkt za sesję "dorastania"
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Black_Gallant » 10 lis 2012, o 23:05

- Nie oceniaj mnie Młody... Nie wiesz jak było... Ile mnie kosztowało wyrzeczeń i cierpień to, że Tali jest moją rodziną, i to jak mnie traktuje... Gdybym mógł nadal był samotną sierotą i nigdy nie poznać Tali, to nie wahałbym się. A co do dziecka... Nie wiedziałem co jej jest... Bardzo płacze... Kiedy Vermouth płacze, wiem od razu o co chodzi, a z nią... Nie mam pojęcia... Proszę pomóż, jeżeli nie mnie, to małej... To moja... córka...

Ostatnie słowo powiedział bardzo cicho i bardzo wstydliwie. Nie chciał tego wspominać. Okoliczności jej poczęcia.

- Jej... Nie mnie...
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Sunny Sky » 12 lis 2012, o 22:34

Jego córka? Pięknie. Nie wyglądała na córkę jego narzeczonej... Pokręcił głową, ale tego już nie skomentował. Przyjrzał się jej bliżej.
-Wygląda na zwykłą, zdrową... Zebrazkę? - Zastanowił się chwilę. - Głodną zebrazkę, dodam. Mimo to lepiej przyjdź z nią kiedyś do mnie do przychodni, przebadam ją porządnie. Na razie nie ma potrzeby, by to zrobić zaraz, ale tak na przyszłość... Sam rozumiesz.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
25....33.....26...28....36.....37....52....30.......37.....?

+20 pkt za sesję "dorastania"
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Black_Gallant » 12 lis 2012, o 22:44

Widział jak na niego spojrzał i jak pokręcił głową... Bolało go to okropnie.

- Sunny... Nie chcę o tym gadać... Haramu nie była chciana... I nie pojawiła się tutaj z powodu mojego libido. Nie kręć już więcej tak głową, powiem ci co się stało gdzie indziej, gdzie nie będzie żadnych zebr poza moją Haramu.

Przytulił małą do siebie i ululał ją powolutku.

- Już dobrze... Pójdziemy do domu, poznasz swojego braciszka i cię nakarmię, malutka... będzie dobrze.

Powiedział do niej czule i ruszył w stronę domu, żegnając się tylko z Sunnym i Taze.

[z/t dla Blacka i Haramu]
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Raging Flame » 13 lis 2012, o 17:47

-No tak myślałam, że gdzieś tutaj jesteś. Ja cię szukam a ty tutaj...-Powiedziała Flame do Sunny'ego gdy tylko go zauważyła, po czym przerwała ściągając brwi i widząc go w towarzystwie dwóch klaczy. Jakiejś przebranej za króliczka playboya jednorożki i klaczy kucyka ziemnego przebranej za zebrzą pielęgniarkę. Z dość charakterystycznymi oczami i realistycznie wyglądającymi paskami. Zbyt realistycznie jak dla niej.
Zmrużyła oczy, po czym powoli podeszła, przyglądając się z zaciekawieniem zebrze. Jej źrenice rozszerzyły się nagle zauważalnie, przy czym zmarszczyła nosek patrząc się na zebrę.
-Widzę Sunny, że poznałeś nowe koleżanki.-Powiedziała dość zimnym tonem.-Tali, nie mówiłaś, że wróciłaś. Długo cię nie widziałam kochana.-Zwróciła się nagle do zebry głosem tak opływającym w słodycz by było oczywistym, że raczej nie pała miłością do zebry.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Tali » 14 lis 2012, o 17:37

Zeba już dawno przestała płakać i obserowała Sunnego w nadziei na zbicie Blacka, niestety Sunny okazał się zbyt miękki na obrone honoru urażonej obcej klaczy. Wtem ktoś nadszedł... wysoka... czarna... chyba ją zna... zaraz...
-Uh...-Tali wzdrygneła się widząc Flame, ale starała się nie pokazać że jest troche zaniepokojona. W celi ją chciała udusić, teraz niby może sie obronić... ale przed jednorogiem bedzie ciężko. Przykleiła uśmiech nerwowo grzebiąc kopytkiem w ziemi
-Oh! Flame! Jak miło Cię widzieć! Tęskniłam! Co u Ciebie?- zapytała jak najbardziej przymilnym głosem powolnym krokiem odsuwając się w strone Taze. Musiała sie mieć za kim schować. Bała sie troche Flame, może nie ma jej za złe po przeczytaniu gazet, ale jednak zawsze może okazać się kimś kto... no... y... nie czyta gazet.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Ventaze » 14 lis 2012, o 18:10

Kiedy to Sunny nie zdążył dokończyć pytania, które wprawdzie zadał już wcześniej, Taze spojrzała w stronę przybysza. Był to znów ciemny ogier, jednak tym razem niósł malutką płaczącą... zebrę pegaza? Jednorożka obserwowała w milczeniu rozmowę lekarza i ojca zebrazki, co jakiś czas zerkając na Tali. Kiedy Black Gallant odchodził, Ventaze jedynie skinęła głową w jego stronę.
Zanim zdążyła z powrotem dobrze zbliżyć się do pegaza, na horyzoncie pojawił się kolejny kuc, tym razem jednorożec. Słysząc słowa nowo przybyłej, odsunęła się od Sunny'ego i wycofała się z powrotem do zebry. Nie miała pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, dlatego wolała spróbować wywnioskować to z toczącej się rozmowy, nie wymawiając ani słowa, a jedynie śledząc uważnie "akcję".
Avatar użytkownika
Ventaze
Nadwrażliwy
 
Posty: 92
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 19:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dafuq? BRAK
Stan: Panna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Sunny Sky » 14 lis 2012, o 20:50

Niby sam miał taką niezbyt planowaną córkę, ale... co to, plaga gwałcenia ogierów ostatnio nastąpiła? Klacze w mieście nie mogły się powstrzymać od rzucania się na płeć przeciwną? Pokręcił głową jeszcze raz i odwrócił się znowu do Ventaze, ale znowu nie było mu dane dokończyć pytania, bo pojawiła się jego ukochana. Uśmiechnął się do niej ciepło, nawet mimo faktu, że ta była średnio radosna.
-Cześć skarbie. - Powiedział pewnym głosem i zajrzał do swojej torby. - Nie zebrałem na razie zbyt dużo słodyczy, wybacz... To Ventaze, zna mojego brata, a Tali już, jak widzę, znasz. Ventaze, to Raging Flame, moja narzeczona. - Przedstawił grzecznie klacze sobie, stając obok czarnej jednorożki. Miał nadzieję, że w razie gdyby Flame rzuciła się by zamordować Tali, udałoby mu się ją powstrzymać choć przez chwilę...
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
25....33.....26...28....36.....37....52....30.......37.....?

+20 pkt za sesję "dorastania"
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Raging Flame » 14 lis 2012, o 21:33

-Miło mi.-Powiedziała dość spokojnym głosem w stronę jednorożki, mierząc ją ostrożnie wzrokiem. Przerzuciła spojrzenie na Tali, mrużąc przy tym lekko oczy.
-Mam nadzieję, że dobrze się bawiłaś Tali odkąd się ostatni raz widziałyśmy. Bo wiesz, trochę czasu upłynęło. Dlaczego nie przyjdziesz i nie uściskamy się jak dobre przyjaciółki? Tak bym mogła ci porządnie połamać żebra.-Ostatnie zdanie właściwie wywarczała przez zaciśnięte mocno zęby. Jej mina nagle przestała być miła, a zaczęła być bardziej podobna do kogoś, kto nagle dostał możliwość odpłacenia się pięknym za nadobne.
-Wiesz Sunny, to nawet dobrze że jesteś. Będzie komu ją poskładać do kupy. Bo jak ją zabiję to resztę życia spędzę w lochu. Co jest między innymi jej zasługą.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #3

Postprzez Tali » 14 lis 2012, o 23:54

Tali westchnela. Czyli Flame nie czyta gazet, i znów będzie trzeba się babrać w przemocy, zabijaniu i innych badziewiach, najwidoczniej przed tym się nie da uciec.
-Oj Flame, jakaś ty dowcipna- odparła wesołym głosem Tali stając bardziej pewnie. Kątem oka szukała miejsca gdzieby tu w razie czego odskoczyc w razie nagłego ataku. Wybór padł na okolice zadka Sunnego. Do niego Flame chyba nie bedzie strzelać, a poza tym fajny tyłek. Taki... mięciusi, slodziutki. Zebra zgrzytnela zębami i bardziej przysunela sie do Taze. Obecność nowej koleżanki nieco ją uspokajala, zwłaszcza ze przypadkowych ofiar raczej jednorozka nie chce zebrac, o ile dobrze ją pamięta.
-Hm, Gallant cię uprzedził, już zdazyl napaplać o tej sprawie o której zapewne z miłą chcecia chciałaś ze mną pokojowo podyskutować.-powiedziała szamanka uśmiechając się do swojego potecjalnego wroga. Dyskretnym ruchem sprawdziła czy ma cos w kieszeni czym mogłaby się bronic.
Strzykawka.
Ta... Przedemma stoi rozwścieczona tykajaca bomba a ja mam tylko to... Byleby Flame bała się zastrzyków...
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plac

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron