Opisz usera powyzej

Gry forumowe Wiadomo, gdy człowiek się nudzi na jakiś czas fabułę, nie ma weny lub czeka na akceptację KP ma ochotę nieco popisać bez większych ograniczeń, rozerwać się czy co tam chcecie. Tutaj znajdziesz popularne gry forumowe.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Autumn Leaf » 15 wrz 2012, o 18:33

Tutaj będzie opis Blanco, już niedługo
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Feather » 16 wrz 2012, o 09:01

Charakter: Miła, ma czas na pomaganie użytkownikom, na czytanie pw, pomocna, jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Wczoraj mi pokazała, że jest dobrą klaczą, bo to ona mi uświadomiła, że każde opowiadanie z "Księgi" i tak będzie źle odebrane, bo nikt nie zna oc, zamysłu. Jestem jej za to ogromnie wdzięczny, bo chyba faktycznie gdyby nie ona, zrobiłbym sobie długą przerwę od PU (ta, wazelina, wazelina...). Czasem nieco zbyt ufna. Ale to tylko czasami. Wierzę, że zależy jej na forum i chciałaby każdemu dogodzić, mimo flamów sprzed paru tygodni. 

OC: Nie znam Autumna za dobrze, jednak wydaje się strasznie klimatyczne. Taki BigMac, ale lepszy. Feather chętnie by go poznał (jak 90% OC). Pisanie o nim opowiadania do "Księgi" było interesującym doświadczeniem, bowiem czuło się jego fanatyczne oddanie Celestii, oraz (lalka Celestii!) jego hmmm... Marzenia? No cóż. OCek ciekawy, myślę, że kiedyś spotka Feathera. 

Posty: Rozbudowane, dłuższe, warsztat na wysokim poziomie, poczytne. Czytałem parę postów. I te pare mi się podobało. 

Ogólnie: Nasza kochana adminka <3 *hugz*
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Iron Rose » 17 wrz 2012, o 17:51

Charakter: Fetyszysta i cholerny zboczeniec. Bałbym się go spotkać w ciemnym zaułku, nigdy nic nie wiadomo z takimi sodomitami. Trzymta się z daleka.
OC: j.w. Usypia i porywa bezbronne kucyki by gwa... łaskotać je w piwnicy. Podobno już tego nie robi ale kij tam go wie. W jego domu zaginął źrebak imieniem Shadow.
Posty: Większość jego postów ma pytajniki w miejscu polskich znaków, ale ostatnio chłopak się poprawił. Najwyraźniej nauczył się pisać polskie znaki.
Ogólnie: Bez kija nie podchodź
Obrazek
Wielkie dzi?ki dla Nomiki za ikonk? (cusia) :*
Avatar użytkownika
Iron Rose
Nadwrażliwy
 
Posty: 88
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 16:46
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Nieustawiona

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Reetmine » 18 wrz 2012, o 20:19

Chatakter: Jeden z moich ulubionych Utopijczyków, do dziś mam w pamięci rozmowy z nim do 3-4 nad ranem, radochy z nim od cholery, ale i też można pogadać na poważniejsze tematy.
OC: Młody klimatyczny zwiadowca, który nie stroni od alkoholu, klaczy i zabawy. Czasem ciamajdowaty, ale to tylko zwiększa realizm postaci( ani przegięcie w powagę, ani w całkowitą komedię). Zawsze skory do rozmowy, a i być może do pomocy, po prostu drania nie da się nie lubić.
Posty: Może ostatnimi czasy nie mega długie, ale za to konkretne i co najważniejsze z humorem, poza Blanco chyba najlepiej mi się czyta twoje posty.
Ogólnie: Za smutnego Rarca masz plusa, za humor kolejnego, za Rockmana cztery kolejne.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Feather » 19 wrz 2012, o 08:18

Charakter: Ma poczucie humoru, nieco chamskie. Jesli Utopia się nie rozleci, muszę zacząć z nim rozmawiać .-. Poza tym fajnie się wypowiada. No i chce/chciał utrzymywać klimat Utopii. 
OC: Skąpy, wrednawy karczmarz, lubiący zarobić. Także nieco chamski. 
Posty: Poczytne, ciekawe, długie nawet, z tego co pamiętam. 
Ogólnie: To je Reetmine.
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Risky Dolly » 1 paź 2012, o 04:23

Charakter: Dowcipny, wydaje się yntelygentny. ^^ Tylko wydaje mi się że trochę się zbytnio dołuje...
OC: Pierwsze OC na jakie zwróciłam uwagę jeszcze przed rejestracją. Pierwsze wrażenie: Kuc homo albo biseksualny, jednak czułam w kościach że za tym piórkiem na boczku kryje się coś jeszcze, ale nie wiedziałam co. ^^
Posty: Ciekawe, w pełni pasujące do typowego perwersa. Cicha woda brzegi rwie. :D
Ogólnie: Ucieszyłam się gdy do mnie zagadał na gg. Właśnie ten OC który przykuł moją uwagę. :)
WS..BS...S...T...Per..AG...Int...Fel..WP..HP
26..29...30..30..34...37...32....35..37...
Avatar użytkownika
Risky Dolly
Buntownik
 
Posty: 131
Dołączył(a): 27 wrz 2012, o 23:56
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Buntownik
Uroczy Znaczek: Czarny kot
Lubi: Mleko czekoladowe, wybuchające szklanki i ścieżki z mydła...
Nie Lubi: Chamstwa i prostactwa
Strach: Przed odrzuceniem
Stan: Wolna
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Chaotyczny - neutralny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Feather » 1 paź 2012, o 12:51

Charakter: Sympatyczna, dobrze się z nią rozmawia, nieco dowcipna, bystra, też wydaje się być yntelygentna.
OC: Hmm... Pasuje do klimatu, jak poznam bardziej to rozpiszę się o niej. Taki buntownik.
Posty: Dosyć ładne jak na nowego usera, dobrze się czyta.
Ogólnie: Lubię ją, dobrze się z nią gada (powtarzam się, wiem o tym), kolejna super osoba na PU :)
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Reetmine » 1 paź 2012, o 13:22

Charakter: Długi czas mnie denerwował( szczególnie na początku), ale się przyzwyczaiłem, ba w sumie polubiłem. Dalej mi się ciężko z nim gada na sb, ale naprawdę kontaktowa osoba z którą da się zamienić kilka słów. Z minusów muszę dać( przynajmniej wcześniej, teraz nie zauważyłem) zbyt poważne podchodzenie do własnych dzieł. Jak i zbytnie skupienie się na temacie "łaskotek". Co pokazał ficiem o tych "biurach" może nie pisać o klopach i nieźle mu to wychodzi, gdyby rzeczywiście poszedł metodą Tali( od klopa do opowiadacza) mógłby stać się naprawdę fajnym ficiarzem.

OC: Początkowo jak pamiętam jeden z najemników jacy pojawili się podczas przybycia nowych, później osoba która przeszła chyba najlepszą zmianę na forum, w sensie pod klimat kucyków. Tali może zmieniała się kilka razy, raz lepiej, raz gorzej, ale ten osobnik cały czas parł pozytywnie jeśli można tak nazwać. No dobra, może i myśli łaskotkami/prąciem, ale pod względem hmm... klimatu MLP stał się jednym z przodowników. Osobnik który czysto stosuje się do swojego "talentu", ze sporym poczuciem humoru.

Posty: Długie i konkretne. No dobra, może i ostatnio( ha, żeby tylko ostatnio...) sporo kręci się wokół pewnego tematu, ale i tak rzadko schodzi do pamiętnej zasady 3 linijek w fabule. Nie mówiąc już o ilości postów, może i sporo ma na pobocznych rzeczach, ale i tak w ch...j fabularnie.

Ogólnie: Hmmm dalej jest mi czasem ciężko przełamać się do rozmowy z nim, acz jak już przychodzi co do czego to naprawdę miło się gada. Jeden z "wracających do Utopijnego/Ponylandzkiego klimatu", to też u niego na plus, bo może i sam się od tego odwróciłem, ale miło wiedzieć, że są osoby nie będące tam, a i tak być może dążące do tego.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Postprzez Angel » 2 paź 2012, o 15:28

Ponieważ nudy.

Charakter: Stary, dobry burak Reet. Na shoutboxie nieodmiennie rzucający kąśliwe uwagi skierowane w każdego, kto nieszczęśliwym przypadkiem akurat mu się nawinął. Da się z nim jednak porozmawiać, jest inteligentniejszy, niż się wydaje. Doceniam też fakt, że codziennie nawiedza forum swoją ścianą clopów, mimo że nawet jej nie przeglądam. Ogólnie ciekawy gość, całkiem go lubię.

OC: A w tym punkcie jestem do tyłu, a braków nie mogę uzupełnić, bo się zamknął w Kampani Morskiej. Z tego, co pamiętam, wykreował sobie całkiem sensowną postać z paskudnym charakterem. Zupełnie jak jego twórca :I

Posty: Długie, ładne. Co ja mam tutaj niby napisać?

Ogólnie: Reetmine gbur, ale bez niego już nie byłoby tak samo na Utopii. Zresztą, jak można nie lubić naszego naczelnego chama?
Byłem Angelem zanim stało się to mainstreamowe.
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez ReflexivoArco » 2 paź 2012, o 17:34

Ach, Angel, misiaku...


Charakter: Sprawia wrażenie strasznego zrzędy, marudy i lenia, chociaz tak naprawdę jest tylko marudą i leniem, który lubi czasem ociupinkę pozrzędzić. Ale w taki misiakowaty sposób! Spędziłem z nim sporo czasu czy to na synchtube, czy na docsie podczas pisania któregoś z ficów. I uznaję ten czas jako jedną z rzeczy, które będę najmilej wspominał z fandomu! Chociaż czasem ciężko zagonić go do roboty, to jak już weźmie się w garść to pisze świetnie, nie idzie na łatwiznę. Jeden ze ścisłej czołówki moich ulubionych osób z forum <3 .

OC: Valor... Naprawdę ciekawa postać (Mistrz Zepsucia!), która po przeczytaniu dajmy na to ,,Kajdan Przeszłości'' jeszcze zyskuje na głębi i ogólnym ,,wowie''. Jedyna w miarę logiczna odpowiedź na pytanie ,,Co jest przeciwieństwem Magii?''. Co prawda ostatnimi czasy zbyt mało aktywny w fabule, co jest dla niego chlubnym minusem.

Posty: Wspominałem już o tym, że świetnie pisze, c'nie? No właśnie, przez ten czas nie zmieniłem opinii.

Ogólnie: Naprawdę, gdy zniknął z forum i nie odpisywał mi na GG (Powaga, mogłeś mi powiedzieć, ze Ci się spaprało, Aniele...) zarówna ja jak i pewnie cała Stara Gwardia odczuła duży ubytek. Typka uwielbiam, do lwiej część tego, co na Utopii dobre przyłożył swoje kopytko ten Brony. Powaznie, chętnie widziałbym go przynajmniej w roli moderatora... Dziękuję Ci, Angel za wszystko, co zrobiłeś na forum i co zrobiłeś dla mnie :-) .
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Feather » 11 lis 2012, o 10:04

Charakter: Rarco to typ dobrego kumpla. Możesz z nim porozmawiać o wszystkim, zwierzyć się mu, a on nikomu nic nie powie. Pomocny, zawsze ci doradzi, nigdy nie będzie chciał zostawić samego, na lodzie. Jest to jeden z ludzi, którzy podczas mojego załamania pomogli mi z niego wyjść w momencie, gdy miałem ochotę targnąć się na życie. Ma też świetne poczucie humoru, więc można z nim pożartować. Ponadto zawsze dobry dla nowych, stara się im pomóc. Just Rarcuniu :3

OC: Ta postać jest kultowa dla Utopii i jej śmierć dotknęłaby wszystkich, okalając nas smutkiem. To chyba najbardziej klimatyczny OCek, jaki na tym forum jest. Dibrze przemyślany, zabawny, miło się śledzi jego przygody (ostatnio jest na sesyji, więc to niemożliwe zdeczko).

Posty: Zaryzykuję stwierdzenie, że jedne z lepszych na forum. Dobrze się czyta, wszystko w nich jest, co ma być... Dowcip też jest. Czego chcieć więcej? ._.

Ogólnie: Jakbym miał możliwość, to jadę do niego w odwiedziny, lecz wiadomo... Ja ze Śląska, on nad morzem mieszka... Daleko, koorwa ;__; ale liczę, że jeśli forum będzie żyło sobie jeszcze jakieś 2-3 lata i będziemy utrzymywać kontakt, to pojadę do niego i do paru innych osób mieszkających dalej .-.
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Tomas Willians » 11 lis 2012, o 21:53

Charakter: Jedna z osób, która zaraz po Blanco wbiła mi się w pamięć pomimo mojego opuszczenia forum. Ludek zbyt fajny, by ignorować. Szybko znalazł się w centrum wydarzeń, kwintesencja dobrego użytkownika. Tak dalej!
OC: Mimo tego całego łaskotania itp, postać może wydawać się na pierwszy rzut oka niepozorna i normalna, jednak in dłużej się drąży, tym więcej charakteru i oddania się w niej odnajduje. Lojalna, dla przyjaciół zrobi wszystko. taki plaladyn/tank/healer.
Posty: zawsze odpowiednie, nasiąknięte humorem, perwersją, szczerością bądź esencją czystej epickości. Dać mu mleka!
ogółem postać nie do przeoczenia, staje się w mijej skromnej opinii jednym z serc forum, czymś w stylu zastępcy Darka(tak, porównania niszczą dusze, tak, niszczę sobie duszę).

.
Avatar użytkownika
Tomas Willians
Nadwrażliwy
 
Posty: 175
Dołączył(a): 5 sty 2012, o 23:23
Lokalizacja: Farma Williansów
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Majsterkowicz
Uroczy Znaczek: koło zębate z dwoma błyskawicami
Lubi: majsterkować, destylować napary herbaciane
Nie Lubi: wilgoci, zimna, ciepła, wodnistej herbaty
Strach: upokorzenie
Stan: kawaler
Rasa: kuc ziemny
Charakter: chaotyczny neutralny/zły
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Black_Gallant » 12 lis 2012, o 17:43

Charakter:
Zboczony, porywczy, łatwy do obrażenia, ale swój chłop. Umie przeprosić jeżeli przesadzi, chociaż przynajmniej raz w jego wykonaniu była to musztarda po obiedzie. Duże poczucie humoru, całkiem duży jak na tutejsze standardy dystans do siebie samego. Potrafi stanąć w obronie przyjaciela, choć czasem pcha się z tym nadwyraz przed szereg. Zarówno postępowy jak i konserwatywny. Przesadza z miłością do Talona oraz do LoL'a

OC:
Jedna z bardziej rozpoznawalnych postaci na Forum. Gdybym robił plakat z ośmioma-dziewięcioma najbardziej utopiowymi postaciami, byłby na nim. Taki lokalny zbolek-szarlatan co to wszystkich by łaskotał na śmierć. Postać niestety hipokrytyczna (sprawa z dziećmi i ich, prawie, uśmierceniem) I mocno niestała w uczuciach. Zawsze ma być po jej myśli.

Posty:

Długie, poczytne, ciekawe, chociaż nieraz zawierają parę błędów merytorycznych, albo się plątają. Ogólnie jednak 7/10
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Teddy » 12 lis 2012, o 18:12

Charakter: Wybuchowy, poważny, apodyktyczny, mściwy, inteligentny, grzeczny... Hmm... Ja tam potrafię z nim rozmawiać normalnie, inni zaś nie. Gościu jest inteligentny, lubię go nawet. Ruchacz. Tak. Ruchacz. I on wie dobrze czemu tak twierdzę xP. Inni zresztą też.

OC: Nie znam tego oc. Aczkolwiek wydaje mi się być po prostu dżentelkucem z filmów o mafiach (tych włoskich mafiach).

Posty: Trzeba przyznać jedno - dipy nie urywają, ale źle nie ma. Troszkę te spacje czitują czasami, ale przynajmniej dobrze się czyta. -7/10.

Ogólnie: Stworzył mechanikę, ma zasługi, czasem lubię z nim pogadać. Bardziej w mych oczach na plus, niźli minus, czy uważam go za kolegę. Tyle.
WP 42 S 38 BS 31 T 31 PER 34 AG 30 WS 24 INT 26 FEL 31.
-Featherowe multi-
Avatar użytkownika
Teddy
Wieczny Marzyciel
 
Posty: 62
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 17:08
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: pluszowy, brązowy miś
Lubi: tulić innych, jak inni są szczęśliwi
Nie Lubi: jak ktoś jest smutny
Strach: boi się: krzyków wrzasków głośnych dźwięków, czegoś nagłego i niespodziewango
Stan: tulić!!!
Rasa: Zebrocorn
Charakter: Prawodządny dobry
Multikonto: TAK

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Feather » 12 lis 2012, o 21:15

Charakter: tulaśny :3
Oc: tulaśne :3
Posty: nie widziałem x3
Ogólnie: miział po brzuszku bym <3
/no co? /
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry forumowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron