Zabawa Nightmare Night 2012

Plac Ponyville jest jak koń. Jaki jest, każdy widzi. A jest rozległy, okrągły, z miejscami na kramy i z ratuszem na jednym z ko?ców. To tu Kucyki zbierają się by pohandlować i tutaj też mają miejsca punkty zapalne wszelakich imprez ku uciesze ludu. To również tu burmistrz wygłasza swe orędzia.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Re: Zabawa Nightmare Night 2012

Postprzez Shooting Star » 4 lis 2012, o 16:20

-Konkretnej odmowy nie dostałem, ale już nigdy do Sweet się nie zbliżę. Wiem że to cię nie ruszy, dlatego ci to powiem. jak ją widziałem ostatni raz miałem, jakby wizję. Sen na żywo. Ja zacząłem ją gwałcić, brutalnie, mimo jej krzyków i sprzeciwów. Najgorsze jednak było to, że odczuwałem wtedy wielką przyjemność, przy tym. Nie wiesz jak bardzo mnie to zdołowało. Nawet nie wiem skąd takie obrazy wzięły się w mej głowie. -Usiadł podłamany na podłodze. -Ładnie wyglądasz.
Avatar użytkownika
Shooting Star
Nadwrażliwy
 
Posty: 137
Dołączył(a): 25 lip 2012, o 18:50
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Sportowiec
Uroczy Znaczek: Kij do basballa
Lubi: Sport, rodzinę, przebywanie w towarzystwie.
Nie Lubi: Bycia samemu, nietoleracji
Strach: O rodzine i bliskich
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Brat młodszy Lucky Star
Rasa: Jednorożec

Re: Zabawa Nightmare Night 2012

Postprzez Fire Hell » 4 lis 2012, o 16:57

-Fantazje to niezwykłe rzeczy. Lubią odzwierciedlać nasze najbardziej chore potrzeby i pragnienia. Musiszą ją masakrycznie kochać skoro twój umysł podsunął ci taką wizje.-
Fire trąciła miecz. -Idź za sercem, Sweet przynajmniej nie ma miecza którym by rozpłatała cię bez problemu na pół, a potem jeszcze na dwie części nim byś upadł. Mój miecz rozpłatał już kilku amantów i słabych kochanków.-
Hell uśmiechła się i trąciła ogra w bok.
-Uwiedź ją bo zwariujesz.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012

Postprzez Zecora » 4 lis 2012, o 19:30

Zecora sama została
Bespieczna się tu nie czuła
To dziwne było
Bo niedawno to kuców plemie przed nią uciekało
Lecz teraz demona dojrzała
A w jego zasięgu nie będzie przebywała
Jakby nigdy nic wyszła
Impreze tak poprostu opuściła.
Z.t
Avatar użytkownika
Zecora
Nadwrażliwy
 
Posty: 84
Dołączył(a): 31 sty 2012, o 22:08
Płeć: Klacz
Stan: panna
Rasa: zebra
Charakter: neutralny
Multikonto: TAK

Re: Zabawa Nightmare Night 2012

Postprzez Shooting Star » 5 lis 2012, o 14:02

- Łatwo powiedziane. Ja nie potrafię udać że to, się nie wydarzyło. Nie chce jej skrzywdzić. Nadal ja kocham, mimo tego, mam w sobie ukrytą ochotę jej gwałtu. Gdyby nie to już bym był z nią na festynie, a nie rozmawiał z tobą. Co nie znaczy że jesteś złym towarzystwem -ogier poczuł się głupio, rozmawiać tak , o swoich uczuciach, jednak, przez Lucky, Fire była w jakimś dziwnie, niepoważnym sensie jego nową starszą siostrą.
Avatar użytkownika
Shooting Star
Nadwrażliwy
 
Posty: 137
Dołączył(a): 25 lip 2012, o 18:50
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Sportowiec
Uroczy Znaczek: Kij do basballa
Lubi: Sport, rodzinę, przebywanie w towarzystwie.
Nie Lubi: Bycia samemu, nietoleracji
Strach: O rodzine i bliskich
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Brat młodszy Lucky Star
Rasa: Jednorożec

Re: Zabawa Nightmare Night 2012

Postprzez Fire Hell » 5 lis 2012, o 14:45

Fire nagłym ruchem wyciągła miecz z pochwy i bokiem(płaską, tępą stroną) walnęła w głowe jednorożca.
-To ześwirujesz i napewno ją zgwałcisz.-
Hell oparła się na mieczu prezętując jego zabujczce walory i symbol Nightmare który napewno nie był tylko częścią kostiumu, lecz musiał być też w sercu, skoro podejmuje ryzyko noszenia broni z nim.
-Poradzę ci jak dobra przyjaciółka, uwiedź ją nim zwariujesz i zrobisz coś czego pożałujesz. Oboje wiemy że szalejesz na jej punkcie, a moment w którym zrobił byś coś nie tak odbił by się na nas obu. Mnie obserwują i jeśli ktoś by popełnił poważną zbrodnie po kontaktach ze mną, odbiło by się to dość poważnie na mnie.-
Jej słowa były poważne i pełne grozy.
-Mój umysł jest zatruty i ciągle szuka powodu by zabijać, staram się nad tym zapanować ale ta sytuacja mi tego nie ułatwia. Cieszę się z poznania ciebie, Sweet i twojej siostry, ale widząc jak sam sobie sprawiasz ból aż korci mnie by cię katować na oczach Sweet lub na obrót by jedno drugiemu krzyczało jak bardzo go kocha.-
Błysk w oku klaczy świadczył że nie żartuje.
-Jednak można powiedzieć że przez to ?ajno...-
Tu wyciągła diament który dostała od Celesti
-...podpisałam pakt który zabrania mi tego, a w kilka dni puźniem obiecałam Księżniczce Nocy nie rozrabiać. Więc błagam cię pokaż Sweet jak bardzo ją kochasz. Ona conajmniej cię lubi, a to już połowa drogi do tego by ją rozkochać w sobie!-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012

Postprzez Shooting Star » 6 lis 2012, o 06:53

- Może i masz rację. Tak masz rację! Chowanie głowy w piasek nic nie pomoże. Musze swoją agresje przemienić na czyny pozytywne.-Ogier powstał, poczuł jak energia go rozpierała. - Dzięki ci. To już drugi raz ktoś inny musi mnie wyciągać z depresji. - Chciał ją uściskać, ale jednak się powstrzymał, z powodu miecza który nosiła przy sobie. - A zmieniając płytę, widziałaś gdzieś Lucky? Po tym jak mi powiedziała , o tobie i o niej, to znikła mi z oczu.
Avatar użytkownika
Shooting Star
Nadwrażliwy
 
Posty: 137
Dołączył(a): 25 lip 2012, o 18:50
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Sportowiec
Uroczy Znaczek: Kij do basballa
Lubi: Sport, rodzinę, przebywanie w towarzystwie.
Nie Lubi: Bycia samemu, nietoleracji
Strach: O rodzine i bliskich
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Brat młodszy Lucky Star
Rasa: Jednorożec

Re: Zabawa Nightmare Night 2012

Postprzez Fire Hell » 6 lis 2012, o 07:00

-Niestety nie, a chciałam jej się strojem pochwalić.-
Fire zastrzygła uchem.
-Chyba słyszałam Lune z drógiej części placu. Pędze zdać raport z bycia miłą.-
Klacz wybiegła w strone muzyki.
Z.t
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012

Postprzez Shooting Star » 12 lis 2012, o 19:34

Po odejściu Fire Schooting pobył jeszcze chwilę na festynie jednak z powodu braku towarzystwa postanowił go opuścić. Nadal miał w głowie incydent u Sweet, ale słowa Hell, jak mantra były w jego głowie powtarzane. Udał się powrotem do Canterlot.
[z/t]
Avatar użytkownika
Shooting Star
Nadwrażliwy
 
Posty: 137
Dołączył(a): 25 lip 2012, o 18:50
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Sportowiec
Uroczy Znaczek: Kij do basballa
Lubi: Sport, rodzinę, przebywanie w towarzystwie.
Nie Lubi: Bycia samemu, nietoleracji
Strach: O rodzine i bliskich
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Brat młodszy Lucky Star
Rasa: Jednorożec

Poprzednia strona

Powrót do Plac

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron