Mateusz

Moderator: Sal Ghatorr

Regulamin działu
By stworzyć postać do biur adaptacyjnych wpierw trzeba mieć aktywowaną postać na Pony Utopi.
Zabrania się tworzenia kont tylko i wyłącznie pod dział biura adaptacyjne.
Każdy użytkownik tworzy unikalne kp według standardowej procedury tworzenia kart postaci na naszym pbfie.

Mateusz

Postprzez Feather » 10 gru 2012, o 20:13

Imię i Nazwisko: Mateusz. Nie pamięta swojego nazwiska.
Miejsce zamieszkania: Alians Amerykański
Pochodzenie: Polska
Rasa: Pegaz
Powiązania z biurami: Ponyfikował się, nie mając nic do stracenia.
Wygląd: Jako człowiek był średniej budowy i średniego wzrostu, włosy miał czarne, długie, oczy szare. Zazwyczaj ubrany na czarno, "na metala". Jednak jako pegaz:
    * Oczy: Fioletowe
    *Włosy: Czarne z czerwonymi pasemkami, długie.
    *wiek: 16 lat.
    *ubranie: Preferuje kolor czarny, czasem w połączeniu z czerwonym, zielonym, niebieskim... Byle nie za dużo. Nawet jako kucyk załatwił sobie glany na tylne kopytka, nosi też "akcesoria do odzieży" w postaci łańcuchów itp.
    *Sylwetka: Prawidłowa, lecz nie jest on ani dobrze zbudowany, ani rozpasany. Po prostu zdrowy, nie uprawiajacy jakoś dużo sportu kucyk.
Charakter: Zazwyczaj chodzi zamyślony, smutny, jednak nie jest też do końca zamknięty w sobie, bo lubi rozmawiać z innymi. Pasuje więc do niego określenie "przygnębiony". Oczywiście mimo wszystko stara poprawiać sobie humor wygłupami, albo zabawiając innych swoim specyficznym poczuciem humoru. Teraz jednak przejdźmy do kwestii moralności: rok przed ponyfikacją przeszedł z Katolicyzmu, na Fundamentalizm Biblijny. Stara się więc być dobrym osobnikiem, nie wadzić nikomu, ale wie też, że sam jest niedoskonały i że jest tylko czło... Kucykiem. Nie należy do tych, którzy szukają zaczepki, jednak mimo wszystko potrafi komuś wpierniczyć, jeśli się wkurzy.
Krótka historia: Mateusz urodził się w Polsce. I w sumie nie pamięta tych czasów za dobrze, bo gdy był młody, jego rodzice postanowili się wyprowadzić do USA, do Phoenix. Tam też więc się (tak właściwie) wychował, tam uczęszczał do szkół. Jego edukacja przebiegła nienagannie, miał swoje ulubione przedmioty (informatyka, języki obce, literatura (język polski?), historia), a także te, których nie lubił (matematyka). Był więc uczniem raczej dobrym. Miał uczęszczać do szkoły średniej, gdzie zdobyłby maturę i technika-informatyka, lecz wszystko skończyło się wiosną, cała jego edukacja, po ucieczce z domu. A czym była ona spowodowana? No więc zacznijmy od tego, że Mateusz nie miał fajnych kolegów. Praktycznie całą szkołę podstawową był gnojony, był popychadłem. W (odpowiedniku) gimnazjum zaczął na zaczepki reagować agresją, przemocą, więc dawni oprawcy dali mu spokój. Ich miejsce zajęły dziewczyny z klasy, którym... Nie podobał się jego gust muzyczny i jego ubiór. Wtenczas stracił wiarę w to, że znajdzie drugą połówkę - puszczały one o nim brzydkie plotki. W szkole średniej, gdzie nie było jego dawnch znajomych, odbudował nieco wiarę w siebie i rozpoczął "polowanie na dziewczynę". Niestety, mimo wielu prób, nikogo nie znalazł, został olewany.

Oczywiście to nie był powód do ucieczki.

Mateusz miał bowiem jeszcze rodziców... W domu panował wręcz "dostatek dostatku". Po prostu jego starsi byli bogaci... Nigdy niczego mu nie brakowało... Oczywiście niczego materialnego. Nie miał za to wielu innych rzeczy, jak poczucie bycia potrzebnym, nie czuł się kochany... Był samotny i jak się domyślacie, także jego rodzice mieli go... Gdzieś.

Chociaż w sumie też nie do końca... Miał przyjaciół, trzech, w szkole średniej.

I to właśnie oni uśłyszeli o tym, co chce zrobić. Na początku miał popełnić samobójstwo. Jednak przyjaciele odradzili mu, zaczęli go pocieszać... Nie dali mu tego zrobić.

Nie wiedząc, co ze sobą uczynić, pewnego dnia, po ciężkich rozmyślaniach, postanowił zninąć. Spakował się do swojej kostki, napchał portfel kartami kredytowymi, pieniędzmi... I po prostu dał dyla z miasta.

Wędrował dosyć długo, bo z tydzień. W ten czas silił się tym, co znalazł na stacji benzynowej, spał gdzie się dało.

I tu muszę powiedzieć o paru innych rzeczach: wiedział o FOL, o POZ, jednak jakoś zbytnio się tym nie interesował, olewał politykę cienkim moczem.

To wracamy do historyjki - pewnego dnia znowu miał nawroty myśli samobójczych. Podsumujmy: bez szansy na dziewczynę, niekochany, nikomu niepotrzebna ciota (z uczuciami), która sperdoliła od niekochających go rodziców. Dodatkowo nie ma go już miesiąc w szkole, powrót nie wchodzi więc w grę... A do innej szkoły też nie pójdzie, bo rodzice nie dadzą mu zgody, nie ma jej. A więc - on i jego kariera są w dipie. Postanowił w końcu zrobić to, co planował od dawna - wypić butelkę denaturatu.

Ulica była pusta, środek nocy, akurat był na pustkowiu jakimś... Wyciągnął butlę, odkorkował ją, powąchał... Śmierdziała paskudnie. I wtedy... BEEP BEEP.
***
Furgonetka zatrzymała się, wyszedł z niej młody... A to pech, widocznie znowu ktoś mu przeszkodził...
- Ej, dokąd idziesz? Wyglądasz, jakbyś się zgubił...
- Owszem, spierdalaj.
- Słuchaj... Denaturatu się nie pije. Mam flaszkę w aucie, mogę ci sprzedać.
- Słuchaj, jakbym nie wiedział, że to trucizna, to bym jej nie wypijał... I weź się odpierdol -Mateusz fuknął na jegomościa.
- A co jest powodem tego, co chcesz zrobić?
I tak mężczyzna pytał go dociekliwie, rozmawiał z nim długo... Chwilę później siedział już w jego aucie. Mówił mu coś o POZ i zmianie w kucyka. Mateusz wyśmiał go, twierdząc, że to niemożliwe... Został wyprowadzony z tego błędu, gdy skosztował... Eliksiru ponyfikującego. Czemu!? Obietnica lepszego życia, nic do stracenia, oprócz niczego niewartego życia...
***
Tak oto Mateusz stał się pegazem i odzyskał częściowo sens życia, a może raczej motto - "cokolwiek bym nie zrobił, by się zabić, i tak ktoś przeszkodzi".

Stał się też grzeczniejszy, bardziej towarzyski. Spodobało mu się nowe ciało.

Dodatkowe: Jego pasją była muzyka metalowa i broń biała, nawet rodzice (dla spokoju) wykupili mu kurs posługiwania się nią.

Statystyki:
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2755
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Powrót do Karty postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron