Pragn? ci co? da? od siebie

Tutaj lądują stare niekochane, nietulone, nikomu nie potrzebne tematy < snif, snif, snif>

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco

Pragn? ci co? da? od siebie

Postprzez Black_Gallant » 14 cze 2012, o 08:03

Co jest celem tego tematu? Có?. Ka?dy z nas czuje czasem potrzeb? si? socjalizowa?. Cz?owiek mo?e i jest wyspa, ale nie samotn?, nale?y do archipelagu. I mimo i? te wyspy nie s? fizycznie po??czone, czasem znajd? si? miedzy nimi metaforyczne statki. Tymi statkami cz?owiek wymienia si? z innym cz?owiekiem swoimi zainteresowaniami, zyciem, innymi towarami.

Czasem jaka? wyspa zaczyna w jakim? stopniu uto?samia? si? z inn? wysp? i w ten sposób archipelag nieco si? zaw??a. I czasami ludzka wyspa wy?le drugiej ludzkiej wyspie co? w prezencie. Mo?e to by? w prezencie pozytywnym, lub i negatywnym.

Poznali?my si? tutaj, czasem poza tym miejscem, ale tu si? spotykamy. To forum, cho? niedoskona?e, jest nasz? flot? handlow? pomi?dzy wyspami. I by? mo?e kto? w tym temacie zechcia?by wys?a? jak?? wiadomo?? do innej wyspy? Pokaza?, i? ma do niej jaki? stosunek? B?dzie mo?na tutaj za?atwi? spraw?, z któr? nie wstydzi si? wyj?? publicznie, a poka?e ona za?y?o??. Mo?na odpowiada? zarówno tutaj, jak i na pw, jak kto woli, zobaczymy, czy temat si? przyjmie.

Jako pomys?odawca, napisz? pierwszy.

-------------------------------------------------------------------

Do: Talona

Temat: Na rozstaju dróg

Tre??:
Drogi Talonie. Wiem doskonale ?e teraz jeste? czego? niepewny. By?em w tym samym stanie gdy by?em w twoim wieku. Naprawd?, to nie do ko?ca z niego wyszed?em a? do teraz, gdy jestem niemal dwa razy starszy od ciebie. Chc? ci jednak da? co?, co da? mi mój ojciec w tamtym okresie, a co pomog?o chocia? ustabilizowa? moje uczucia. By? mo?e i tobie b?dzie to przydatne.

Za??cznik:
1)
LINK
2) Transkrypcja: LINK

Post Scriptum: Zwró? uwag? na ostatni? zwrotk?. Jest najwa?niejsza do zrozumienia jej. Je?eli b?dziesz mia? problem ze zrozumieniem tekstu, na pewno pomo?e ci google translator.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Powrót do Cmentarzysko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron