List otwarty

Tutaj lądują stare niekochane, nietulone, nikomu nie potrzebne tematy < snif, snif, snif>

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco

List otwarty

Postprzez Arientar » 2 cze 2012, o 21:03

Mo?e i nie jestem na tym forum tak d?ugi czas, jak wi?kszo?? tzw. "Starej Gwardii". Mo?e i jestem dziwakiem, ale co? musze zrobi?. To forum z czasem coraz mniej mi si? podoba. Gdy rejestrowa?em tu si? w lutym, to forum dostarcza?o mas? rozrywki. Teraz tylko dzia?a mi na nerwy. Jak powiedzia? mi kto? m?dry "to tylko gra". Gra ma bawi?, nie denerwowa?. Wi?c mog? teraz zrobi? tylko dwie rzeczy: odej?? i przesta? si? denerwowa? lub spróbowa? to naprawi?. Postanowi?em zrobi? to drugie. Oto postulat, w którym wypisze wszystko, co le?y mi na w?trobie. Je?li nie b?dzie reakcji na to i nic si? nie poprawi, postanawiam zrezygnowa? z zabawy tutaj. Nie mam zdrowia na to, by traci? nerwy na forum, które w domy?le ma dostarcza? rozrywk?.

1. Pierwszym moim problemem jest ci?g?a walka moderatorów o w?adz?, która jest coraz bardziej widoczna. Do tego moderatorzy poczuli si? ponad prawem i nie stosuj? si? do regulaminu forum. Nienormalne jest, by wi?kszo?? moderatorów mia?a ca?y czas po jakim? ostrze?eniu. Dodatkowo cz?sto mo?na zauwa?y? k?ótnie moderatów na shoutboxie i walk? mi?dzy nimi. Tak nie powinno by?, moderatorzy powinni by? zgrany zespo?em, który pomaga graczom w rozgrywce, pilnuje porz?dku, poprawia pisowni? i w uzasadnionych przypadkach karze osoby ?ami?ce regulamin. Teraz moderatorzy s? zaj?ci walk? o w?adz?, zwykli u?ytkownicy i gra dawno zesz?a na dalszy plan. Nie dotyczy to ca?ej ekipy zielonych, ale sporej jej cz??ci.

2. Regulamin. Wida?, ?e powstawa? chaotycznie i przetrwa? kilka wi?kszych zmian w rozgrywce. Do tego posiada znaczne luki, które pozwoli?y by mojemu OC na dok?adne opisanie np. brutelnego morderstwa Willlow i gwa?t na jej zw?okach, po czym obronienie si? istniej?cymi przepisami, wedle których to dzia?anie by?oby w pe?ni legalne i z godne z majestatem regulaminu.
?eby nie by? go?os?ownym rozmy?la?em nad tym problemem i przygotowa?em poprawion? wersj? regulaminu, która nie ma wi?kszo?ci tych wad. Oczywi?cie nie jest to regulamin idealny, na pewno ma jeszcze jakie? mniejsze luki, ale i tak jest sporo lepszy i du?o bardziej przejrzysty od obecnego zbioru zasad:
Regulamin

Postanowienia ogólne
§1
Ka?dy u?ytkownik ma obowi?zek zna? regulamin i si? do niego stosowa?.
§2 Na forum obowi?zuj? zasady netykiety.
§3 Najwy?sz? w?adz? na forum reprezentuje administrator. Ma on rozstrzygaj?cy i niepodwa?alny g?os we wszystkich sporach.
§4 W?adz? na forum reprezentuj? tak?e moderatorzy, to do nich nale?y zg?asza? si? z pomniejszymi problemami nie wymagaj?cymi udzia?u administratora.
§5 Najwa?niejsz? cz??ci? forum jest tzw. "fabu?a". Zasady dotycz?ce cz??ci fabularnej s? najwa?niejsze i ka?dy u?ytkownik powinien ich przestrzega?. Konta nie posiadaj?ce postaci w fabule zostan? usuni?te.
§6 Za nieprzestrzeganie regulaminu u?ytkownik mo?e zosta? ukarany upomnieniem, ostrze?eniemm odebraniem mo?liwo?ci pisania lub banem.
§7 Nale?y potwierdzi? przeczytanie regulaminu podpisuj?c si? w odpowiednim temacie.
§8 Nowi u?ytkownicy maj? 24h na przystosowanie si? do szale?stwa panuj?cego na forum. W tym czasie nie wolno przegina? z m?czeniem ich na sb/zarzucaniem im ró?nych rzeczy. Nawet je?eli to by?by sam Octopus, na co szansa jest minimalna, ma mie? spokój przez dob? zanim go zmia?d?ymy.
§9 Na forum jest zakaz umieszczania materia?ów +18 b?d? klików do takich materia?ów. Wyj?tek stanowi SB w godzinach od 22 do 5 oraz dzia? EpZ. Za wstawienie linku do clopa lub innej erotycznej sceny przed 22 - dezaktywacja konta na 24 h bez ostrze?enia. Ta zasada nie dotyczy dzia?u EpZ. Tam mo?ecie spamowa? do woli.
§10 Forum posiada dzia? dost?pny tylko dla zaufanych u?ytkowników zwany ToD. Dzia? ten posiada w?asny regulamin.
§11 Posiadanie multikont jest dozwolone wy??cznie za zgod? administracji. Tworzenie wielu kont bez ich zgody skutkuje banem. W przypadku kilku osób korzystaj?cych z tego samego komputera/sieci nale?y zg?osi? to administracji.
§12 Postacie niezwi?zane z fabu?? i gr? zostan? usuni?te. Od tej regu?y mog? wyst?pi? wyj?tki.
§13 Konta u?ytkowników, które nie s? postaciami do gry zostan? równie? usuni?te bez wdawania si? w szczegó?y
§14 Irytowanie admina b?d? natrafienie na z?y humor ekipy rz?dz?cej mo?e ko?czy? si? warnem bez bawienia si? w zb?dne dyskusje.

Postanowienia fabularne
§1
Nale?y bezwzgl?dnie pami?ta? o klimacie naszego forum. Jest ono niezmienne i nie zostanie ono podleg?e jakimkolwiek sugestiom.
§2 Cz??? fabularna forum oparta jest na serialu "My Little Pony: Friendship is Magic". Nie jest wymagana znajomo?? serialu do gry, ale jest ona bardzo pomocna. ?wiat Ponyutopi jest lu?n? wariacj? na temat Equestrii z serialu. Wszystkie informacje potrzebne do gry zawarte s? w dziale Vademecum.
§3 Aby bra? udzia? w fabularnej u?ytkownik musi za?o?y? i wype?ni? kart? postaci zgodnie z wzorem umieszczonym w odpowiednim dziale. Zasady dotycz?ce postaci s? podane w dalszej cze?ci regulaminu. Karta ta musi zosta? zaakceptowana przez administracj?.
§4 Zabronione jest zabijanie innych kucyków. Zabicie innego kuca równa si? nadanie rangi umar?y oraz skazanie na do?ywocie w Rainbow Factory. Wyj?tek stanowi obustronna zgoda zainteresowanych oraz obszar lasu everfree.
§5 Mistrz Gry oraz administracja (zieloni i ich multikonta) mog? kierowa? NPC'ami i wprowadza? zmiany i modyfikacje w fabule - np akcje losowe, o charakterze destrukcyjnym. Z tym si? nale?y pogodzi? i wprowadzi? zmiany do swoich postów. Je?li zajdzie obawa, ?e zielony moderator nadu?y? swojej mocy modyfikuj?c dan? fabu?? nale?ny adnotacj? na pw do administracji w tej sprawie. Mniej wa?nymi NPC (np. kupcami) w niewielkim zakresie mo?e kierowa? u?ytkownik. U?ytkownik nie ma w?adzy nad innymi graczami (za wyj?tkiem umowy mi?dzy graczami, o której powinna zosta? poinformowana administracja)
§6 Przedmioty i artefakty. O zakupie lub zdobyciu nowych przedmiotów nale?y poinformowa? administracj?. OC mo?e ich u?ywa? dopiero po zgodzie administracji. Artefakty s? w wi?kszo?ci przypadków zabronione. Mo?na zdoby? je podczas sesji oraz mog? by? cz??ci? historii danej postaci je?eli u?ytkownik dostanie zgod? od administracji.
§7 Seks... Wasze OC mog? si? kocha?, jest do tego odpowiedni dzia?, ewentualnie za?atwiacie to PW, gg lub po prostu piszecie, ?e dosz?o do stosunku, acz musi by? o tym informacja w temacie. Brak zabezpieczenia równa si? ryzyku zaj?cia w ci??e przez klacz. O tym decyduje rzut kostk? K20, praktycznie zawsze jest 50% na to, ?e b?dzie jeden potomek lub te? ich kilka.
§8 Zabronione jest odgrywanie postaci na Shout Boxie. Odgrywanie waszsych postaci jest dozwolone na czasie i w cz??ci fabularnej forum.
§9 Fillies czyli ?rebaki. Dopuszczalne jest granie ?rebakiem pod warunkiem ?e ma aktywnego opiekuna kogo? z forum i cz??? w?tków jest dla niego niedost?pna jak chocia?by dzia? EpZ.
§10 Zakazane jest u?ywanie broni palnej, laserowej, broni energetycznej w Utopii. Takie zabawki nie istniej?, nikt w nie nie wierzy! Zapomnijcie o dziale Tesli! Rol? broni masowego ra?enia oraz o mocnych magicznych w?a?ciwo?ciach spe?niaj? pot??ne artefakty, które przy odrobinie szcz??cia i sprytu, i dobrym humorze MG mo?na zdoby? na sesjach. Bro? mo?na jednak umagicznia? : np tworzenie ognistych kwasowych czy lodowych strza? lub be?tów, ewentualnie nak?adanie na ostrz? broni bia?ej czarów. Takimi rzeczami zajmuj? si? tylko i wy??cznie jednoro?ce i musz? wykona? odpowiedni rzut z odpowiednim modyfikatorem. Ten modyfikator jest wi?kszy lub mniejszy w zale?no?ci od specjalizacji danego jednoro?ca. (Wiadomo, ?e Darkfire b?dzie mia? mniejszy problem z na?o?eniem ognia na miecz czy sztylet, ni? np Icy, której specjalizacj? jest lód.)
§11 ?mier? postaci. Zakazane jest zabijanie innych kucy na terenie Equestrii. Zabicie innego kuca równa si? nadanie rangi umar?y oraz skazanie na do?ywocie w Rainbow Factory. Jedyny wyj?tek stanowi umowa graczy, o której zostanie poinformowany administrator i j? zaakceptuje.
§12 Czasem na forum zarz?dza administracja - jednak?e czas mo?e by? ró?ny w poszczególnych zwa?ywszy ?e nie ka?dy siedzi na forum 24h w?tkach. O zmianie czasu informuje administrator w danym w?tku.
§13 Postacie specjalne - s? to postacie pierwszo i drugoplanowe z serialu. Dozwolone jest granie nim tylko i wy??cznie po uzyskaniu zgody ze strony administracji. Z dniem 13 marca 2012 - ka?da posta? specjalna musi mie? stworzone KP na takich zasadach jak si? tworzy zwyk?e OC. KP musi zosta? zaakceptowana przez administracj? b?d? moderatorów. O przyznaniu takiej postaci decyduje administracja b?d? poprzedni jej u?ytkownik. Osoby wcielaj?ce si? w postacie specjalne, mog? ale nie s? zobligowane do grania postaci? zagonie z zachowaniem stricte wzi?tym z serialu. Maj? mo?liwo?? modyfikacji zachowania i historii danej postaci, w granicach zdrowego rozs?dku.
§14EpZ - jest dzia?em, gdzie mo?na pisa? rzeczy +18. Aby uzyska? dost?p do tego dzia?u trzeba by? aktywnym w fabule co najmniej 2 tygodnie, z?o?y? podanie do administratora i wygra? w ankiecie, gdzie inni u?ytkownicy z dost?pem zdecyduj?, czy twoje OC si? nadaje.

Postanowienia dot. Karty Postaci
§1
Kart? postaci nale?y wype?ni? zgodnie z wzorem zawartym w odpowiednim temacie.
§2 Dost?pne rasy do gry:
-> pegaz ( kuc o skrzyd?ach ptasich)
-> jednoro?ec
-> kuc ziemny
Zabronione jest granie alicornem, zefirkiem, smokokucem itp.
Na inny gatunek, tak jak np. zebry, bizony czy inne zwierz? zgod? musi wyrazi? administracja.
§3 Tworz?c kart? postaci trzeba zastosowa? si? do informacji zawartych w dziale Vademecum.
§4 NIE WOLNO pisa? innym u?ytkownikom w temacie Karty Postaci innego u?ytkownika. Jest tak poniewa? w innym wypadku powstaje w temacie chaos a chaos utrudnia prac? Administratorowi.
§5 Charakter i Historia musz? mie? minimum 10 linijek( pe?nych, bez omijania). Je?li kto? chce zrobi? fica nic nie stoi na przeszkodzie, ale dwa zdania na krzy? nie b?d? akceptowane. Dotyczy KP utworzonych po 1 stycznia 2012 roku.
§6 Karta postaci musi zosta? zaakceptowana przez administracj?
§7 Aby potwierdzi? znajomo?? regulaminu w karcie postaci w punkcie "dodatkowe" nale?y napisa? s?owo error

Postanowienia dot. udzia?u w rozgrywce:
§1
Nick oznacza IMI? jakie nosi, czy te? PSEUDONIM jakim POS?UGUJE SI? POSTA?. Nie mog? by? to prywatne nicki niezgodne z mianem postaci.
§2 Wszystkie dodatkowe pola w profilu (wiek, tytu?, strach, co lubi, czego nie lubi, itp...) dotycz? waszej postaci, uzupe?niaj? one KP i nie mog? by? z ni? niezgodne.
§3 Najwa?niejszy jest w?tek fabularny obecnie maj?cy miejsce na forum. Informacja o tym, co aktualnie dzieje si? w fabule jest zawarta w og?oszeniach w rubryce " Tablica Kantora".
§4 G?os najwa?niejszy ma zawsze Mistrz Gry. Pan Rozgrywki b?dzie kierowa? wydarzeniami w w?tkach fabularnych/tematach do tego przeznaczonych i w okresie wydarze? epizodycznych, o których jest mowa w powy?szym punkcie.
§5 Opuszczaj?c w?tek piszemy [z/t]
§6 Posty w cz??ci fabularnej musz? mie? d?ugo?? co najmniej 3 linijek. W uzasadnionych przypadkach dopuszczalne s? wyj?tki od tej zasady.
§7 Avatar przedstawia wasza posta?. Nie powinien on ulega? co chwila zmianom (Posta? nie zmienia co chwila koloru, d?ugo?ci w?osów, p?ci czy koloru oczu. B?d?my realistami i stosujmy si? do tego, co napisali?my w KP). Aby stworzy? wygl?d kucyka u?ywaj kreatora. B?d? kreatywny i NIE KRADNIJ cudzej pracy. Kreator znajdziesz >tutaj<

Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w ka?dym momencie istnienia forum. Je?li zmiany zostan? wprowadzone, ka?dy u?ytkownik, otrzyma na ten temat stosown? informacj?


3. Event. Tutaj te? niestety musz? si? przyczepi?. Event ten zacz?? si? 3 kwietnia tego roku. Mia? trwa? 2 tygodnie, trwa do dnia dzisiejszego. Wi?kszo?? graczy na niego narzeka, albo ja odnosz? takie wra?enie. Do tego cz??? graczy uczestnicz?cych w tym wydarzeniu nie raz mówi?o, ?e si? nudzi. Do tego gracze, którzy nie chc? bra? w tym udzia?u te? maj? ograniczenia, których musz? przestrzega? (np. zakaz podró?y mi?dzy miastami przez te bariery). Event powinien si? jak najszybciej sko?czy?.

Nie wiem, czy da si? to naprawi?, ale bardzo ucieszy?o by mnie gdyby jednak istnia?a taka mo?liwo??. W ka?dym razie je?li forum ci?gle pozostanie w takim stanie, jakim jest obecnie, b?d? musia? zrezygnowa? z zabawy tutaj. Szkoda by?oby to robi?, bo pozna?em tutaj mas? fajnych osób i mimo wszystko przez wi?kszy okres czasu bawi?em si? dobrze. Ale przesz?o?? to nie powód, by psu? ci?gle sobie nerwy przez uczestniczenie w czym?, co coraz bardziej zniech?ca by si? tym zajmowa?. Ja chc? mie? zdrowe nerwy, wi?c albo sytuacja tutaj si? poprawi, albo serwus, ja wysiadam.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: List otwarty

Postprzez Kojira » 2 cze 2012, o 21:25

1. Walki o w?adz?. Gdzie? Jako? ?rednio je widz?.

2. Tematu regulaminu na razie nie b?d? rusza?, zobacz? co inni powiedz?.

3. Event? Event mia? trwa? 2 tygodnie. Teraz zamienione s? nadal tylko te osoby, które chc?. Powrót do normalnej postaci mo?na by?o wyt?umaczy? na w?asn? r?k?, i nikt na to nie krzycza?.
Avatar użytkownika
Kojira
Wieloświadomy
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 18:41
Lokalizacja: Od mamy i taty
Płeć: Nieustawiona

Re: List otwarty

Postprzez Kaja Redsky » 2 cze 2012, o 21:30

Powinienem napisa? jaki? d?ugi i m?dry komentarz, ale wol? zwyk?e i dosadne SPIERDALAJ.

Nie dlatego, ?e to administracja powinna decydowa? o polityce forum.

Nie dlatego, ?e wielu u?ytkowników si? dobrze bawi.

Nie dlatego, ?e to w miar? wci?? kameralne forum i regulamin nie jest tak w?a?ciwie potrzebny do niczego innego, ni? przyzwyczajenia nowych u?ytkowników do jego klimatu.

To zwyk?e spierdalaj prosto od serca.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: List otwarty

Postprzez Feather » 2 cze 2012, o 21:46

Co powie taki ?askotek na temat "or?dzia do naro... Utopii". No wi?c zaczn? od tego, ?e popieram Ariego. Ten Event ci?gnie si? jak latex na blondynce, a ci?gle si? s?yszy, ?e ma si? sko?czy? za nied?ugo. Zdecydowanie zepsu? klimat i zrobi? nam high fantasy :) (i cholernie ograniczy?. Bariery itp.) 
Regulamin. Podoba mi si? ta wersja, jak? przedstawia Ari. 
Czy zieloni walcz? o w?adz?? Ja wiedzie? nie chce tego, ani wiedzie? nie b?d?. W ka?dym razie wida?, ?e jest napi?ta, zzielenia?a sytuacja.
Ludzie narzekaj? na to, co obrcnie wyprawia si? na forum. Zaczn? odchodzi?. Odejd? fajni ludzie, odejd? ja, potem reszta. Dalej jednak wierz?, ?e mo?e Utopia jeszcze si? naprawi.
Ps.
Coy, nie mog? uwie?y? w to, co napisa?e? nade mn?.
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: List otwarty

Postprzez Dark Mind » 2 cze 2012, o 21:47

1. Nie tyle walka co k?ótnia rodzinna która odbija si? na graczach którzy stopniowo i nawet nie ?wiadomie wybieraj? sobie swoich ulubie?ców i dziel?c forum na "obozy".

2. "Je?li kto? nie szanuje w?adzy jest zbrodniarzem, czemu w?adza nie szanuj?ca w?adzy jest sprawiedliwa?"- Osbista refleksja.

3. Tak za du?o tego.
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: List otwarty

Postprzez SilentGrass » 2 cze 2012, o 21:54

Ja nie widz? walk o w?adz?... Ale Kojiro chujowym adminem by? :D
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: List otwarty

Postprzez Kojira » 2 cze 2012, o 21:57

^
^
^
Avatar użytkownika
Kojira
Wieloświadomy
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 18:41
Lokalizacja: Od mamy i taty
Płeć: Nieustawiona

Re: List otwarty

Postprzez Tea Charmer » 2 cze 2012, o 21:59

1. Nie wiem nic o ?adnym konflikcie, poza tym ?e prawdopodobnie jest o czym ?wiadczy? mo?e atmosfera forum. Oraz to, ?e wygl?da na to ?e modzi czuj? si? ponad prawem.

2. Zgadzam si? z Arim, który poda? idealny przyk?ad. Nowy regulamin jest o wiele bardziej pouk?adany i jest w nim mniej niedomówie?.

3. Event. Mimo i? jestem tu od niedawna, denerwuje mnie on jak diabli, jako ?e nie mog? przeze? nic zrobi?. Oraz dzi?ki Syriuszowi który stchórzy? i zablokowa? w?asne konto. Ok, rozumiem fajnie Chaos opanowuje Equestri?, trzeba j? ratowa? itd. W porz?dku. Tylko czemu to trwa tak d?ugo i ci?gnie si? gorzej ni? "Moda na Sukces"? Showy z ekip? siedz? ju? w Labiryncie chyba z miesi?c.
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: List otwarty

Postprzez Freki_Blackbane » 2 cze 2012, o 22:06

Arientarowi nie chodzi?o i event ze zmian? p?ci a event z heroldami, czego zreszt? dowiód? opisuj?c to.

Powiem tak: Event trwa ile trwa, bo nikt nie ma czasu odpisywa? tak szybko jak sie da... kiedy by? czas, w ?wi?ta, jako? nikomu sie nie kwapi?o do czestych odpisów, nawet w godzinach wieczornych.

Regulamin jest jaki jest, i jest jasny i przejrzysty, nie widze w nim chaosu a? takiego. CO ponajwy?ej b??dy gramatyczne.

Co do tego utrudnienia w podró?y... Ka?dy z heroldów w?ada swoj? domen?... Ogólnie to TALI nie wpuszcza do siebie nikogo spoza grona, no i ostatecznie mój Magia, bo juz sie kto? nim zajmuje. Shiny jakos sie nie bawi w bariery i zlewa wszystko z góry na dó?, a Flame jakimsdziwnym trafem, które? OMIJAJA WSZYSCY PRÓCZ REETA, ca?y czas jest dost?pna... Ba! Nawet teraz rozjeba?a swoja barier? i mozna sie do niej dosta?, powalczyc, pogada?...

Ale graczy to wali... to nie to ?e event im przeszkadza, ?e ich nudzi, oni go zlewaja z góry na dó?, wiec Event traktuje ich tak samo.

Nie powiem, ?e mnie to nie bawi. Pokazuja doskonale ze w obliczy wojny domowej, obywatele chc? przede wszystkim normalnos?i.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
45.....20....53.....40....34....25....31....34.....28...14

Pierścień fechtmistrza: +10 WS

Canida's Last Son
Freedom is the right of every sentient being.
- Optimus Prime
Avatar użytkownika
Freki_Blackbane
Nadwrażliwy
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 maja 2012, o 19:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Carewicz
Uroczy Znaczek: Wilki nie mają znaczków.
Lubi: Kości, polowania, wyć do księżyca, swoją sforę
Nie Lubi: Psów, Ludowej Republiki Canidzkiej, Arogancji, Braku szacunku.
Strach: Kagańce, Smycze
Stan: Kawaler.
Koneksje Rodzinne: Jego sfora to jego rodzina. Biologiczna rodzina została wybita do nogi przez Diamentowe Psy z Canidy.
Rasa: Wilk
Charakter: Praworządny Zły
Multikonto: TAK

Re: List otwarty

Postprzez Casimir » 2 cze 2012, o 22:19

Te? zgadzam si? z Arim, jakkolwiek by?bym za odpuszczeniem czarnoprochowców (poza tymi z zamkiem kapiszonowym, na tym za ?atwo jest zrobi? OP giwer?). Poza tym rozmy?lam nad stworzeniem "Steampunkowego Regulaminu", zawieraj?cego ograniczenia technologiczne dla tego typu zabawek. Przy czym jego pierwsza zasada brzmia?a by: "Je?eli chcesz co? stworzy?, narysuj projekt i daj do sprawdzenia technologicznemu MG". Którym ja móg?bym by? x)

Poza tym by?bym za dodaniem nakazu oznaczania clopów na ShoutBoxie. O ile dobry erotyk mog? poczyta?, o tyle te obrazki mnie obrzydzaj?. Po 22 trafia si? sporo ciekawych rzeczy i za ?atwo pomyli? z nimi clopy, linki bywaj? ró?ne.
WS:21 BS:32 S:32 T:16 Per:38 Ag:32 Int:44 Fe:33 WP:48

+ 5 do wp za sesję Luny

There is no fun about making sence.
Obrazek
Avatar użytkownika
Casimir
Buntownik
 
Posty: 735
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 22:48
Lokalizacja: sam nie wie
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: rebel
Uroczy Znaczek: Gwiazda Chaosu
Lubi: Chaos, bałagan, teatr, magię, alkohol, inne używki
Nie Lubi: Nadmiaru porządku, niesprawiedliwości
Strach: meduzy, nuda
Stan: plazma
Koneksje Rodzinne: Ojciec Yoru i wszystko, co za tym idzie.
Rasa: Jednorożec
Charakter: chaotyczny nietrzeźwy
Multikonto: NIE

Re: List otwarty

Postprzez Tomas Willians » 2 cze 2012, o 22:20

Meh... ten event to jaki? zwalony jest... Tali b?d?c heroldem <czym? w stylu kultysty> oznajmi?a, i? jest bogiem i dipe jej kto zrobi, nie ma z kim pogada?, bo to od razu "Nie mia?e? tu si? tu pojawi?, Event tego nie przewidzia?"... Po prostu nie ma co robi? na tym evencie. a ci?gnie si? on, jak szanowny tea stwierdzi?, Jak "Moda na sukces". Ju? jedno z fajniejszych OC zosta?o "Zksi??ycowane", bez szans na obron?. Ja teraz tylko czekam na miliard gwardzistów i moj? egzekucj?.
Avatar użytkownika
Tomas Willians
Nadwrażliwy
 
Posty: 175
Dołączył(a): 5 sty 2012, o 23:23
Lokalizacja: Farma Williansów
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Majsterkowicz
Uroczy Znaczek: koło zębate z dwoma błyskawicami
Lubi: majsterkować, destylować napary herbaciane
Nie Lubi: wilgoci, zimna, ciepła, wodnistej herbaty
Strach: upokorzenie
Stan: kawaler
Rasa: kuc ziemny
Charakter: chaotyczny neutralny/zły
Multikonto: NIE

Re: List otwarty

Postprzez Casimir » 2 cze 2012, o 22:24

Tomas, ale Ty nie istniejesz ;_; Zaistniej! Zaistniej! <przyciska elektrody prorealizatora do jego klatki piersiowej>
WS:21 BS:32 S:32 T:16 Per:38 Ag:32 Int:44 Fe:33 WP:48

+ 5 do wp za sesję Luny

There is no fun about making sence.
Obrazek
Avatar użytkownika
Casimir
Buntownik
 
Posty: 735
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 22:48
Lokalizacja: sam nie wie
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: rebel
Uroczy Znaczek: Gwiazda Chaosu
Lubi: Chaos, bałagan, teatr, magię, alkohol, inne używki
Nie Lubi: Nadmiaru porządku, niesprawiedliwości
Strach: meduzy, nuda
Stan: plazma
Koneksje Rodzinne: Ojciec Yoru i wszystko, co za tym idzie.
Rasa: Jednorożec
Charakter: chaotyczny nietrzeźwy
Multikonto: NIE

Re: List otwarty

Postprzez Showy Stage » 2 cze 2012, o 22:26

Fakt, ?e ja i "moja ekipa" (to bardzo po?echta?o moje ego, dzi?ki xD) siedzi tak d?ugo w labiryncie jest w du?ej cz??ci moj? win?. Zasadniczo na studiach zrobi? mi si? bardzo nieprzyjemny czas - masa tekstów do napisania, projektów do zrobienia (nawet teraz jestem w trakcie tworzenia jednego, a deadline jest na najbli?szy wtorek), sesja coraz bli?ej. Ka?dy student na pewno ?apie o co chodzi. Mog? tylko przeprosi? za oci?ganie i obieca?, ?e jak tylko z?apie konkretn? chwil? czasu to b?d? odpisywa?. Niestety, odpisy te? zajmuj? mi troch? czasu, wi?c wol? by? pewnym, ?e ten czas zwyczajnie mam zanim si?d? do pisania, st?d te? czasami nie odpisuj? przez d?u?szy czas. I wtorek z ?rod? mam martwy. Zaj?cia od 8 do 20. Nie mam jak od tego uciec, sorry ;_;.

Inna sprawa, ?e... w sumie my w Labiryncie chyba najmniej oddzia?ujemy na to, co dzieje si? poza nim. Mamy zamkni?ty, konkretny kawa?ek ?wiata, w którym jest nasza grupka. To tylko jeden temat, nic wi?cej. Przyznam si? szczerze, ?e o samym evencie wiem BARDZO MA?O - nie dowiaduj? si? zbyt wiele, ?eby tak samo jak Showy nie wiedzie? za du?o i ewentualnie nie wykorzystywa? tej wiedzy dla korzy?ci OC.

Co do regulaminu i walki modów si? nie wypowiem. Za ma?o bywam ostatnio na SB ?eby si? na ten temat wypowiedzie?, a kiedy ju? bywam to na ogó? jest na nim i Bright i grupka innych ludzi k?óc?cych si? o kolejny problem teoretyczny (bez urazy) xD.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
33-28-22-34-32-43-31-30-33-8
ObrazekObrazek
Brawa dla Tranquil za sygn?! \o/ Ikonka by Nomi, thx \o.
Avatar użytkownika
Showy Stage
Nadwrażliwy
 
Posty: 122
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 23:22
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pierwsza klasa
Uroczy Znaczek: Dwie uśmiechnięte maski aktorskie
Lubi: Śmiech, zabawę, teatr, być w centrum zdarzeń
Nie Lubi: Popełniać błędów na scenie, braku współpracy, nudy
Strach: Dezaprobata ojca, bycie zapomnianą
Stan: Panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: List otwarty

Postprzez Freki_Blackbane » 2 cze 2012, o 22:27

Soar zosta? skzi??ycowany przy aprobacie Gremium... i okaleczony jako kara za to, ?e by? denerwujacy i jego posta? zachowywa?a sie jak szalony idiota ( wymy?lanie z nik?d karabinów i samodzielna samobójcza misja)

OZNAJMIAM TO WSZEM I WOBEC! NIECH WSZYSCY WIEDZ?! HEROLDZI MAJA W??DZE NAD SWOJA DOMEN?!

To oni decyduj? czy chc? kogo? wpu?ci? czy nie. chceice by event posuwa? sie szybciej i ergo, sko?czy? sie szybciej? pomó?cie nowym, ew. starym elementom. A nie gadajcie bez sensu i jakie? g?upie lo?e ?aczcie z ksi??niczkami... bo to tylko g?upie lanie wody i gadanie na zerowy temat. zupe?nie jakbym widzia? obrady sejmu. du?o gadania, du?o wiecej pierdolenia, i w ogóle nic nie robienia...
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
45.....20....53.....40....34....25....31....34.....28...14

Pierścień fechtmistrza: +10 WS

Canida's Last Son
Freedom is the right of every sentient being.
- Optimus Prime
Avatar użytkownika
Freki_Blackbane
Nadwrażliwy
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 maja 2012, o 19:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Carewicz
Uroczy Znaczek: Wilki nie mają znaczków.
Lubi: Kości, polowania, wyć do księżyca, swoją sforę
Nie Lubi: Psów, Ludowej Republiki Canidzkiej, Arogancji, Braku szacunku.
Strach: Kagańce, Smycze
Stan: Kawaler.
Koneksje Rodzinne: Jego sfora to jego rodzina. Biologiczna rodzina została wybita do nogi przez Diamentowe Psy z Canidy.
Rasa: Wilk
Charakter: Praworządny Zły
Multikonto: TAK

Re: List otwarty

Postprzez Tea Charmer » 2 cze 2012, o 22:37

Zebranie Lo?y z ksi??niczkami, jak i sama Lo?a by?a pomys?em Syrusza, który wprowadzi? chaos na to forum. Zbanowa? sam siebie, i znaj?c ?ycie pojawi si? w najmniej spodziewanym momencie. A spotkanie z ksi??niczkami mia?o mie? symboliczny charakter zaakceptowania Lo?y na forum. IMHO ofc.
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Następna strona

Powrót do Cmentarzysko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron