Wspomnienia

Tutaj lądują stare niekochane, nietulone, nikomu nie potrzebne tematy < snif, snif, snif>

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco

Wspomnienia

Postprzez ReflexivoArco » 10 mar 2012, o 18:42

A wiec tutaj b?dziemy wspomina? to, co by?o na forum kiedy? ;-)

_____

Na dobry pocz?tek oto post, w którym Rarco udaje si? na wypraw? po kwiat, który by? konieczny do odtrucia Luny po wypiciu nalewki Blaze'a...

,,Rarco ?piesznym krokiem wszed? do lasu. Zerkn?? na kartk? z rysunkiem kwiatu. Zszed? ze ?cie?ki i zacz?? przedziera? si? przez chaszcze. zanotowa? sobie w pami?ci, by na przysz?o?? skombinowa? sobie maczet?. Nagle co? go szarpn??o, przewróci? si?. By?o to pn?cze. Rozerwa? je, po czym pru? dalej. Pru?, a raczej wlók? si?, bo m?odnik nie pozwala? na sprawne poruszanie si?. Ale nagle ujrza? co?, czego nie spodziewa? si? ujrze?; kanion szeroki na 7 metrów kanion. Raczej nie przeskoczy. Ale nagle wpad? na pomys?. Do strza?y z masywnym, z?bkowanym grotem przywi?za? lin?. Na?o?y? strza?? na ?uk i strzeli?. strza?a wbi?a si? g?ucho w pie?. Rarco chwyci? si? liny i powoli zacz?? si? przeci?ga? na drug? stron?. Nagle lina zacz??a p?ka?! Rarco przyspieszy?, ale liczba w?ókien liny coraz bardziej si? pomniejsza?a. Gdy by? 3 metry od celulina p?k?a! Kuc zd??y? si? z?apa? jej ko?ca, ale uderzy? do?? mocno w nog?. Poczu? gor?ce krople krople na nodze. Krew, skaleczy? si? na ostrej skale. Ale mimo to, dzi?ki adrenalinie wci?gn?? si? na gór?. Obejrza? ran?. Na ?ydce mia? 10 cm rozci?cie. Nie by?o tak ?le, pomy?la? i wyci?gn?? z sakwy banda?, którym obwi?za? cobie ciasno ran?. Lekko kulej?c ruszy? dalej. Marsz by? coraz wolniejszy, ale w ko?cu ujrza? ma?e, seledynowo-niebieskie kwiatki z bordowym ?rodkiem. U?miechn?? si? i zerwa? ich spor? ilo?? zwi?za? sznurkiem i spakowa? do sakwy. Zacz?? wraca? inn? drog?. B??ka? si? przez dobre pó? godziny, ogarnia?o go zm?czenie, rana zaczyna?a doskwiera?. Straci? troch? krwi. Ale w ko?cu ujrza? wyjscie z lasu. Wyszed? obok Akrów S?odkich Jab?ek. nie zauwa?y?, ?e by?o to to samo miejsce, w którym wy?oni? si? po raz pierwszy. Na tyle szybko, na ile pozwala?a mu noga uda? si? do domu Darka.

/zt/

''

To by?o po prostu zar?biste ^^
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Wspomnienia

Postprzez Autumn Leaf » 10 mar 2012, o 19:54

Pierwsz? postaci? by? Drake do którego Autumn przyszed? naprawi? kapelusz. Ten kapelusz nigdy mu Drake nie odda? - odda? mu Silent. U Drakea siedzia? Troy Note aka Kojiro i wiem, ?e Drake zawsze by? mi?ym gospodarzem i zawsze robi? herbatk? wiec pami?tam moja posta? siedzia?a z nim przy stoliku. Ale Troy nie by? wygadany.
Kolejn? postaci? by?a Nomiki która robi?a zajeb.. nale?niki i mieszka?a w domu Darkfire'a. Tam zreszt? by? hotel swojego czasu wszystkie prawie kucyki tam mieszka?y. Pami?tam, ?e Silent rzuci? grantem bo zobaczy? bia?a myszk? i ?ciana domu posz?a w drzazgi potem jeszcze drug? dziur? zrobi? Autumn bo my?la? ?e to sen i chcia? si? obudzi? no to waln?? g?owa w ?cian?. Wtedy pojawi? si? pijany jak bela Silent Grass, po wcze?niejsze libacji z Darkfirem, gdzie Darky buja? si? na ?yrandolu i wskoczy? z przera?enia do sakiewki bo Nomiki zacz??a go goni? za zniszczenie domu. Nomiki wskoczy?a za nim a Autumn si? przerazi? i zaniós? sakiewk? do Celesti - niby ?e jaki? potwór ich zjad?. Ale zanim gwardzista odda? sakiewk? Celestii, Silent teleportowa? j? do domku Darkfire.
Potem by?a jaka? k?ótnia miedzy Darkfirem, a Silentem i kucyki si? rozesz?y. Spotkali si? pewnej nocy przy ognisku i zacz?li ró?ne g??bokie rozwa?ania natury egzystencjalnej. Darkfire wtedy by? bardziej empatyczny i wra?liwy ni? jest teraz. A Silent bardziej pijany.
Rarco - w?ócz?g? i bezdomnego spotka?am jak moja posta? bieg?a na wzgórza - bo gwiazdy ?wieci?y pi?kniej ni? zwykle. by?o to spowodowane powrotem Luny do Ponyville. Autumn go potraci?, o ma?o mu nie za?ama?a karku. Potem si? pojawia?a Luna i go wyleczy?a pami?tam jak wszyscy bili przed ni? pok?ony - nie by?o jeszcze wtedy sezonu drugiego. Potem pojawi? si? Quiet Word i Diamond Dust i rozpalili?my ognisko, pili?my z tej piersiówki jak? Rarco mia? ze sob? i wtedy Luna si? zatru?a. Autumn ja?zaniós? na grzbiecie do domku Darkfire i Silent opieprzy? Rarco ?e to jest jaka? trucizna dla jednor?ców czy co? takiego i kaza? mu i?? do lasu Everfree po kwiat na odtrutk? - wszystko dobrze si? sko?czy?o. Tylko Darkfire znalaz? w swojej ?azience w wannie poci?t? przez jej siostr? Zdrad? - Nomiki. Nomiki zasz?a w ?pi?czk? i znikn??a a sercu Darkfire pojawia?a si? Raging Flame. W tym samym czasie w domku Willow Bark - br?zowa klacz pegaza testowa?a smak rogu Diamonda. XD
Tyle pamietam a co wy pami?tacie :mrgreen:
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Wspomnienia

Postprzez SilentGrass » 10 mar 2012, o 21:18

Z racji tego ?e jakby nie patrze? jestem jednym ze starszych graczy naszego uroczego forum te? postanowi?em da? od siebie nieco wspominek. Tylko ?e moje wspominki b?d? nieco si? ró?ni?y od tych wy?ej. Dla naszej utopi rysowa?em od samego pocz?tku, rozwija?em si? razem z ni? i wci?? posiadam wszystkie rysunki od samiutkiego pocz?tku.

5 wrze?nia 2011.
http://dl.dropbox.com/u/30405232/img119.jpg

Jest to moment w którym poznaj? pierwsz? osob? z forum. Znaczy... Teoretycznie z forum, bo kiedy pozna?em DarkFire'a nie wiedzia?em jeszcze o ponytales. Ba nawet nie pami?tam z jakiej okazji zacz??em rozmawia? z tym gwa?cicielem... Tak jako?, by? to okres tu? po tym jak odkry?em istnienie FGE.

9 Pa?dziernika 2011.

http://dl.dropbox.com/u/30405232/Nomi.jpg

O dziwo przez d?ugi okres czasu nie rysowa?em niczego zwi?zanego z forum. Ale pojawia si? TO. Mój pierwszy "ciekawy" rysunek spowodowany zachowaniem Nomi na onetowskim czacie. By?em wtedy na praktykach z Kojim. Nie wiele pó?niej pojawi?a si? ewolucja tego rysunku.

13 Pa?dziernika 2011

http://dl.dropbox.com/u/30405232/img140.jpg

Nowa wersja rysunku clopiastej Nomi. Narysowana kiedy by?em z Kojim na praktykach, troch? mi przy tym pomóg?. W tym samym momencie pada pomys? zrobienia wspólnej pracy z Kojim na której pojawi?y by si? wszystkie obecne na forum postacie. Jednak z powodu lenistwa i upadku pierwszej ponyutopi pomys? zostaje porzucony.
Osta? si? ino jeden szkic. Tak tylko powiem ?e w tamtym okresie Ja i Koji nazywali?my Shadow Flame "Zimn? Suk?"

http://dl.dropbox.com/u/30405232/img141.jpg

Koniec cz??ci 1
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Wspomnienia

Postprzez ReflexivoArco » 11 mar 2012, o 01:03

Matko, a ta ca?a akcja z domkiem Willow naruszaj?ca s?ynn? Zasad? Czwart? ^^... Dzi?ki temu narodzi?a si? Equestria po Zmroku, Angel napisa? swój fic, który beze mnie, Diamonda i wyobra?e? miny Willow skromnie mówi?c prawdopodobnie by ci?gle by? w fazie pisania :3.
Tim, masz jeszcze te rysunki z Willow li??c? róg naszego kochanego Djamencika ( :*** ) ?
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE


Powrót do Cmentarzysko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości