Dom Drake'a

Tutaj lądują stare niekochane, nietulone, nikomu nie potrzebne tematy < snif, snif, snif>

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 30 gru 2011, o 13:13

Klacz zarumieni?a si? s?ysz?c kolejny komplement. U?miechn??a si? dalej maj?c zamkni?te oczy.
- Tak... To na pewno to... On jest tak mi?y... Najwi?kszy d?entelmen jakiego spotka?am. Jest s?odki i przystojny... Jest po prostu idealny... Kocham go...
- To nie jest sen. A ja... - Westchn??a lekko - Zakocha?am si?...
Spojrza?a si? mu w oczy
- W Tobie.
Po tych s?owach poca?owa?a go w usta jednak?e by? to krótki poca?unek Mo?e i wyzna?a mu mi?o?? ale woli i?? najwolniej jak si? da. Najwolniej jak b?dzie w stanie.
- Bardzo ch?tnie pójd?. Dawno nie jad?am ?adnego ciasta.
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 30 gru 2011, o 13:45

Po poca?unku ca?y si? zaczerwieni? i g?upio u?miechn??, wiedzia? ?e co? z tego musi wyj??.
-Chod?my zatem do Sugar Cube, zjemy po kawa?ku ciasta czekoladowego albo wi?niowego, zale?y jak lubisz - U?miechn?? si? zarzucaj?c szalik i pomagaj?c wsta? SeaCoast.
-Lepiej ubierz si? ciep?o i idziemy- powoli zbli?a? si? do drzwi

<z/t>
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 30 gru 2011, o 13:49

Klacz ubra?a si? jak kaza? i ruszy?a za nim.
- Czekoladowy albo wi?niowy... Wole wanilie...
Za?mia?a si? w duchu id?c za ogierem

[z/t]
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 30 gru 2011, o 16:21

Klacz wbieg?a do domu ci??ko oddychaj?c. Spanikowa?a. Jedynym dobrym wyj?ciem wed?ug niej by?a ucieczka. Modli?a si? teraz by Drake za chwil? przybieg? za ni?.
- ?eby si? tylko nie obrazi? za to ?e wybieg?am... A mo?e tamta klacz to jego by?a... Mo?e powinnam tam wróci?... Nie na pewno by mnie teraz nie zdradzi?.
Chodzi?a tak w kó?ko a? zdecydowa?a si? ruszy? w stron? drzwi jednak jeszcze nie wysz?a. Jej krok by? bardzo powolny.
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 30 gru 2011, o 16:27

Gdy wszed? do domu i zobaczy? SeaCoast powiedzia?:
-Przynios?em ciasto tutaj ?eby?my mogli zje??...i przepraszam, nie powinienem ci? wci?ga? w ten t?um. Dziwne ?e Nomiki mnie nie pozna?a skoro nawet dobrze si? znali?my, pomog?em jej znale?? ch?opaka.- Po chwili za?mia? si?
-Nie, nie mnie. DrakFire i Nomiki to najbardziej pokr?cona para jak? znam, oczywi?cie pozytywnie. Tylko ty jeste? dla mnie najwa?niejsza - Powiedzia? i po od?o?eniu ciasta na stó? poca?owa? SeaCoast.
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 30 gru 2011, o 16:34

Ta informacja ucieszy?a klacz. U?miechn??a si? i zarumieni?a s?ysz?c s?owa ogiera.
- Nie szkodzi. Nie wiedzia?e? ?e b?dzie tam tyle kucy.
Gdy zobaczy?a ciasto podskoczy?a z rado?ci.
- Ojej Ciacho! I to waniliowe! Sk?d wiedzia?e?? Uwielbiam wanilie.
Poca?owa? go w policzek i usiad?a przy stole. Ukroi?a dwa du?e kawa?ki. Jeden dla siebie drugi dla Drake'a.
- Siadaj. Zjemy a potem mo?e pójdziemy w jakie? mniej zat?oczone miejsce.
Za?mia?a si? klacz.
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 30 gru 2011, o 16:41

Klacz marzenie - Pomy?la? Drake i przysiad? si?. Jad? powoli ciasto które bardzo mu smakowa?o.
-Uwa?am ?e na poddaszu mo?e by? bardzo romantycznie, od wpadania w grupy dosy? ha?a?liwych kucyków wol? posiedzie? u siebie i nie zbli?a? si? do centrum. Zaraz...czy to nie w Sugar Cube Corner mia?y by? rejestracje do tego konkursu?! Ehh..nie b?d? ju? szed? tam drze? si? na tego kto wymy?li?. Kocham ci? wiesz? - Doda? pod koniec i u?wiadomi? sobie jak cz?sto to s?owo b?dzie w przysz?o?ci mówi?.
-Znamy si? zaledwie kilka dni a ju? ze sob? chodzimy...je?eli chodzimy - Doda? zaczerwieniony
-B?d?c szczerym nie mia?em ?adnej dziewczyny...jestem zbyt nie?mia?y i czeka?em po prostu na kogo? odpowiedniego. Wtedy pojawi?a? si? Ty...-powiedzia? dojadaj?c ciasto do ko?ca.
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 30 gru 2011, o 16:51

Klacz dok?adnie wys?ucha?a kuca przy okazji jedz?c powoli ciasto. By?o na prawd? pyszne. Ale co w tym dziwnego. Uwielbia wanili?. Ca?y czas jej pyszczek zdobi? drobny u?miech.
- Wygl?da na to ?e chodzimy. Ja mia?am kilku ch?opaków. Ten o którym my?la?am najlepiej okaza? si?... No mówi?am ci ju? ale to nie wa?ne. Ty jeste? z nich wszystkich najlepszy. Je?eli utrzymasz tak wysoki poziom to ?mia?o b?d? Ci? mog?a nazwa? Ogierem moich marze?.
Przytuli?a si? do niego i obliza?a ?y?eczk? po sko?czonym kawa?ku cista.
- Czy mówi?am ci ju? jak ja kocham wanilie? Zawsze poprawia mi humor.
zamkn??a oczy i lekko ociera?a si? o szyj? Drake'a. Lubi?a to uczucie
- Powiedz mi jedno. Co Ci si? we mnie najbardziej podoba. Przecie? nie jestem ani ?adna. Ani jako? specjalnie m?dra... Dlaczego chcesz bym by?a twoj? jedyn??
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 30 gru 2011, o 16:59

Drake d?u?szy czas zastanawia? si?.
-Nie potrafi? odpowiedzie? na to pytanie, i nie mo?esz mówi? ?e jeste? brzydka...-powiedzia?
Czu? do niej bezgraniczn? mi?o??, nie potrafi? wyt?umaczy? jak to mo?liwe.
Le?a? tak przy SeaCoast i le?a? a? w ko?cu postanowi? wyj?? z ni? na poddasze.
Ubra? si? i wszed? na gór?, niestety by?o tam jedno krzes?o wi?c pozwoli? jej usi???.
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 30 gru 2011, o 17:04

Klacz posz?a za nim na poddasze. Widz?c jedno krzes?o i to jak jej ust?puje pomacha?a g?ow? w boki. podesz?a do niego otar?a si? delikatnie i po?o?y?a na ziemi. Zaproponowa?a kopytkiem by po?o?y? si? obok.
- Nie mam zamiaru tak sama siada? na krze?le. Wole po?o?y? si? obok Ciebie.
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 30 gru 2011, o 17:09

Lekko zdziwiony przytakn?? i po?o?y? si? obok SeaCoast.
Oprócz tego ?e by?o zimno na dworze le??c przy niej czu? jej ciep?o.
-Dlaczego nigdy wcze?niej nie pozna?em takiej Klaczy jak ty? To wszystko wydaje si? nie mo?liwe, jeste? po prostu zbyt idealna - u?miechn?? si? i przytuli? niebiesk? klacz.
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 30 gru 2011, o 17:18

- Mo?e dlatego ?e idea? jest tylko jeden.
Za?artowa?a klacz wreszcie zgadzaj?c si? na komplementy ogiera.
- Jestem chyba najszcz??liwsz? klacz? w Equestrii. Ciesze si? ?e jestem twoj? pierwsz?. Mawiaj? ?e ta pierwsza mi?o?? jest zawsze najprawdziwsz?. Jestem na szcz??cie wyj?tkiem potwierdzaj?cym regu??. Bo wiem ?e kocham tylko Ciebie i to z tob? chce sp?dzi? reszt? mojego ?ycia.
Poca?owa?a go delikatnie w policzek i wtuli?a si? mocniej k?ad?c g?ówk? na jego przednich kopytkach
- Kocham Ci? i nic tego nie zmieni.
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 30 gru 2011, o 17:24

-Ja ciebie te? kocham, chyba uwierzy?em ?e to dzieje si? na prawd? - powiedzia? i poca?owa? SeaCoast
Wiedzia? ju? czego chce, chcia? ?y? z ni?, ?y? z ni? do swoich ostatnich dni.
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 30 gru 2011, o 17:31

Le?a?a tak na jego kopytkach u?miechni?ta przez d?ugi czas. Poczu?a si? troch? senna po zjedzeniu ciasta. Sea nagle zasn??a gdy? by?o jej bardzo wygodnie i cieplutko przy ogierze. Wymamrota?a jeszcze tylko przez sen.
- Nigdy mnie nie zostawiaj...
Po tym ju? tylko cicho pomrukiwa?a.
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 30 gru 2011, o 17:34

Zacz??o mu si? robi? niewygodnie wi?c wszed? na chwil? do domu, wróci? si? po?o?y? si? obok SeaCoast, przytuli? j? i przykry? j? kocem, przyniós? tak?e kilka poduszek i sam powoli odp?yn?? w sen przy Klaczy swoich marze?.

Po jakim? czasie, nie móg? zasn?? i zrobi?o si? zimno.
Podniós? wi?c delikatnie SeaCoast i zaniós? j? ?pi?c? do jej pokoju i po?o?y? si? obok na ?ó?ku, przykry? j? ca?? ko?dr? i po?o?y? si? nie okryty obok, w domu by?o cieplej wi?c teraz spokojnie zasn?? s?ysz?c jak cicho oddycha.
Jej oddech przypomina? mu szum oceanu który s?ysza? kilka miesi?cy temu.
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Cmentarzysko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości