Dom Drake'a

Tutaj lądują stare niekochane, nietulone, nikomu nie potrzebne tematy < snif, snif, snif>

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 30 gru 2011, o 21:56

Klacz wybudzi?a si? ze snu. Otworzy?a powoli oczy a gdy zobaczy?a le??cego obok Drake'a u?miechn??a si? szczerze. Cmokn??a go w policzek i przykry?a ko?dr? wtulaj?c si? w niego mocno.
- Mój ty bohaterze. Zanios?e? mnie do ?ó?ka bo tam by?o zimno. Kocham Ci? rycerzu w l?ni?cej zbroi.
Wyszepta?a cicho do jego ucha nie mia?a nic przeciwko temu ?eby si? wybudzi?. Ale nic tez by si? nie sta?o gdyby dalej spa?. Czeka?a tak wtulona w niego okrywaj?c go dodatkowo ogonem. To co czu?a... By?o niesamowite. Ta rado??, ta nami?tno??. Nie chcia?a go odst?pi? na krok. Ten ogier dawa? jej niesamowite poczucie bezpiecze?stwa.
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 30 gru 2011, o 22:08

Lekko si? rozbudzi? s?ysz?c szepty swojej ukochanej.
Spojrza? jej dok?adnie w oczy i d?ugo ca?owa?.
Po ca?ej wieczno?ci, powiedzia? - Dobranoc Kochanie - i przymkn?? oczy.
Czuj?c jej blisko?? nie móg? si? opanowa? nag?ej fali b?ogo?ci.
By? najszcz??liwszym kucykiem na ca?ym ?wiecie! Le?a? w ?ó?ku z najpi?kniejsz? klacz? jak? sobie wymarzy?, mo?e wezm? ?lub? Co powie DarkFire, musz? si? go zapyta?...przecie? on ma ju? dziewczyn?. Ale zaraz... czy ja my?l? o najlepszym przyjacielu le??c w ?ó?ku z ukochan?? - Potrz?sn?? g?ow? i wróci? do tulenia SeaCoast.
-A znamy si? od kilku dni..-powiedzia? cicho i odp?yn?? w obj?cia morfeusza.
//Do ranka//
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 30 gru 2011, o 22:27

Klacz lekko zaskoczona poca?unkiem podda?a si? nami?tno?ci momentu i odwzajemni?a go. Dawno nie czu?a tej przyjemno?ci. po poca?unku u?miechn??a si? w jego stron? i jeszcze cmokn??a delikatnie w nosek.
- Niegrzeczny ogierek.
Zachichota?a cicho i zamkn??a oczy.
- Dobranoc kochasiu...
- Prawda zaledwie od kilku dni a czuje si? jakbym zna?a Ci? od zawsze....
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 31 gru 2011, o 11:01

Gdy obudzi? si? rano w obj?ciach ukochanej by? troch? zdziwiony.
Po chwili przysz?a do niego wizja poprzedniej nocy, u?miechni?ty zostawi? SeaCoast ?pi?c? w ?ó?ku i zszed? do kuchni.
Po krótkim przegl?dzie, postanowi? usma?y? jajecznice i nala? troch? soku jab?kowego z firmy Apple.
W ogrodzie sam dziwi? si? jakim cudem zauwa?y? do?? du?? ró??, wyci?gn?? z niej kolce i po?o?y? j? na biurku w pokoju SeaCoast. Gdy patrzy? jak spa?a, wygl?da?a bardzo spokojnie. Zastanawia? si? jak mog?o mu si? tak dobrze u?o?y?, ucieszy? si? bardzo z tego ?e opu?ci? swoje rodzinne miasto i zawita? tutaj. W PonyVille.

Przygotowa? wszystko w kuchni i czeka? a? SeaCoast wstanie- ?eby szybko ugotowa? ?niadanie.
Zastanawia? si? te? jak sp?dz? sylwestra, ale najlepszym pomys?em b?dzie posiedzenie w jego pracowni w piwnicy.
Nie widzia?a jeszcze tego miejsca i musz? jej pokaza? jak robi? kapelusze, Rarity zapewne te? si? ucieszy - powiedzia? w duchu i czeka? w kuchni popijaj?c sok jab?kowy który okaza? si? bardzo dobry.
Po jakim? czasie postanowi? zapali? w kominku, wi?c wzi?? kilka kawa?ków drewna wrzuci? je do komina i podpali?.
-Poza tym, jak ja nie lubi t?umu i ha?asów- powiedzia? ju? na g?os, patrz?c jak drewno w kominku zajmuje si? ?ywym ogniem.
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 31 gru 2011, o 12:48

Wsta?a jak zwykle wypocz?ta i pe?na energii. Widz?c ?e nie ma przy niej Drake'a pomy?la?a ?e po prostu wsta? wcze?niej by ?niadanie przygotowa?. Usiad?a na ?ó?ku i ujrza?a ró??.
- Jaka cudowna... Na prawd? mam ch?opaka marzenie...
Wsta?a posz?a do toalety rozpocz?? swój poranny rytua?. Gdy sko?czy?a znalaz?a w pokoju jaki? dzbanek który nape?ni?a wod? i wsadzi?a ró??. Powoli zesz?a na dó?
- Hej misiu. Pi?kn? ró?e mi podarowa?e?.
Podesz?a do niego z u?miechem na pyszczku i cmokn??a go w policzek na powitanie.
- Co? szykujesz ju? na ?niadanie czy razem mamy co? przygotowa??
Przelecia?a mu ogonem po pyszczku sama nie wiedz?c czemu.
- Ledwo si? znamy a ja ju? zalotne tricki stosuj?... Och Sea... Co? z Tob? nie tak...
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 31 gru 2011, o 12:55

Ró?a ró?a...no ale musz? powiedzie? ?e codziennie ci czego? przynosi? nie b?d?...no mo?e co dwa dni- za?artowa? i przygotowa? jajecznic?.
-Sma?? jajecznice mo?e zjesz troch?? -Pokaza? SeaCoast patelnie z jajecznic? z pomidorami i szczypiorkiem.
Z jej pomoc? zaniós? sztu?ce i talerze na stó? po czym usiad? i zacz?? si? zajada? popijaj?c sokiem jab?kowym.
Ostatnio nie siada? w swoim ulubionym fotelu tylko na kanapie obok Sea.
-Mo?liwe ?e wiesz ale dzisiaj jest sylwester, i mam pomys? ?e najlepiej sp?dzimy go w mojej pracowni na dole.
Nie lubi? za bardzo fajerwerków i ca?ego ha?asu, a tam mam dobre miejsce ?eby porobi? swoje kapelusze, i na pewno znajdzie si? jaki? materac do s..spania - powiedzia? lekko zawstydzony
Dalej jad? jajecznice.
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 31 gru 2011, o 13:02

Usiad?a obok niego i równie? zacz??a je?? jajecznic?. Propozycja sp?dzenia sylwestra w piwnicy nie za bardzo jej pasowa?a. Zawsze lubi?a ogl?danie fajerwerków...
- W piwnicy? - Powiedzia?a z lekkim grymasem niezadowolenia - Ale z piwnicy nie b?dzie wida? tych pokazów nieziemskich ?wiate?. Zawsze lubi?am je ogl?da?.
Spojrza?a si? na niego smutnymi oczkami. Wygl?da?a teraz bardziej s?odko ni? malutki kotek.
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 31 gru 2011, o 13:06

-Hmmm....dobry widok jest z dachu, zd??yli?my zauwa?y? kiedy testowali?my maszyn?- Powiedzia? przypominaj?c sobie ?wietny widok z dachu, mia? lekki l?k wysoko?ci ale postanowi? to jako? wytrzyma?.
-To mo?e posiedzimy na dachu i poogl?damy fajerwerki wieczorem? - Zaproponowa? i sko?czy? je?? jajecznic?
-Bardzo nie lubi? chodzi? po miasteczku albo w jakie? t?umy gdy jest Sylwester, po prostu wol? siedzie? sam albo...albo z tob?. - Doko?czy?.
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 31 gru 2011, o 13:12

Klacz zacz??a si? zastanawia? nad propozycj? ogiera. Dalej jej jednak co? nie pasowa?a. Wiedzia?a ?e tu b?dzie g?o?no gdy? znajduj? si? w mie?cie... Zacz??a my?le? nad lepszym miejscem. Nagle u?wiadomi?a sobie ?e id?c do Ponyville widzia?a cudowne wzgórze. Tam na pewno by?oby romantycznie.
- Mam lepszy pomys?. Skoro tak nie lubisz ha?asu to mo?e pójdziemy gdzie? na obrze?a Ponyville. Tam na pewno b?dzie ciszej. Widzia?am ?wietne miejsce id?c w stron? tego miasteczka.
Powiedzia?a u?miechaj?c si? w jego stron?. Sko?czy?a je?? swoj? porcj? jajecznicy i oczekiwa?a odpowiedzi.
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 31 gru 2011, o 13:14

-Hmm uda si?, mo?e b?dzie tam wi?cej par ale jestem pewien ?e b?d? zbyt zaj?ci sob? ?eby na nas zwróci? uwag? - powiedzia? po czym zaczerwieni? si? bo dosz?o do niego jak to zabrzmia?o.
-No dobrze we?miemy jaki? koc, i na sylwestra chyba szampana nie odmówisz? - Zaproponowa? z b?yskiem oka
Po czym wsta? wyniós? naczynia i przytuli? si? do niej mocno, tak chyba te? si? zakocha?.
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 31 gru 2011, o 13:21

Klacz zaczerwieni?a si? s?ysz?c ogiera. Jej te? przemkn??y przez g?ow? g?upie my?li
- A...a na co mieliby zwraca? uwag?? Ch-chyba nie b?dziemy tam robili nic wartego czyjej uwagi prawda...?
Gdy wspomnia? o szampanie u?miechn??a si? delikatnie.
- Jednego kieliszka nie odmówi?...
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 31 gru 2011, o 13:26

Za?mia? si? widz?c zaczerwienienie Klaczy.
-Do tego czasu, posied?my tutaj. Ja mam du?o czasu i nigdzie si? nie wybieram - Powiedzia? i opar? si? o Seacoast.
Siedz?c tak i czuj?c ciep?o jej cia?a postanowi? si? chwil? zdrzemn??.
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 31 gru 2011, o 13:31

Gdy ogier zasn?? b?d?c opartym o ni? u?miechn??a si? delikatnie. U?o?y?a si? tak by by?o mu wygodniej i zacz??a delikatnie g?aska? jego grzyw?.
- S?odkich snów...
Mówi?c to poca?owa?a go w czó?ko i sama zasn??a
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez Drake » 1 sty 2012, o 19:18

Gdy obudzi? si? nast?pnego dnia by? dosy? zdziwiony.
-Um...czy w?a?nie przegapili?my sylwestra? - Zapyta? zdziwiony budz?c ukochan?.
-W takim razie...szcz??liwego nowego roku - powiedzia? i poca?owa? w usta obudzon? ju? SeaCoast
-Co? wi?c nie chcia?o ?eby?my szli na to wzgórze...mam nadziej? ?e ?ni?o ci si? co? mi?ego - u?miechn?? si? i przytuli? do siebie niebiesk? klacz.
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Drake'a

Postprzez SeaCoast » 1 sty 2012, o 19:44

Klacz obudzi?a si? i troch? posmutnia?a ale poca?unek od razu poprawi? jej humor. Zaczerwieni?a si? troch? i u?miechn??a
- Szkoda... Najwyra?niej tak... Ale a? dziwne ?e fajerwerki nas nie obudzi?y...
Przysun??a si? bli?ej ogiera i otar?a swoim policzkiem o jego.
- Szcz??liwego nowego roku. Z Tob? na pewno b?dzie idealny.
Po chwili klacz wsta?a i przynios?a z kuchni dwa kawa?ki ciasta które zosta?o i znalaz?a szampana. Wzi??a równie? dwa kieliszki. Poda?a go Drake'owi razem z kawa?kiem ciasta i kieliszkiem a drugi zostawi?a sobie.
- Jak nie wcze?niej to teraz. Prosz? otwieraj
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Cmentarzysko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości