Artem Hideout

Tutaj lądują stare niekochane, nietulone, nikomu nie potrzebne tematy < snif, snif, snif>

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco

Re: Artem Hideout

Postprzez ArtemExplicitov » 28 gru 2011, o 21:33

*Artem wylatuj? tylnim oknem poczym szybko leci w gór? i cicho l?duje za Grinchem
jednym rewolwerem strzela w niebo a drugim celuje w grincha*
-Równie? si? witam.Swój trafi? na swojego
*poczym strzela w maczet? tym rewolwerem co przed chwil? wystrzeli? w niebo*
Jestem potworem, i to jest we mnie straszne...
Avatar użytkownika
ArtemExplicitov
Buntownik
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:20
Lokalizacja: Appleloosa
Płeć: Nieustawiona

Re: Artem Hideout

Postprzez Grinch » 28 gru 2011, o 21:45

- Z?a odpowied? - Odpowiedzia? Grinch przywalaj?c z tylnych kopyt.
- Jeste? wyj?tkowo ?mieszny, my?lisz ?e jestem tutaj sam ? - Zapyta? kuc w masce neopronowej z namalowan? na niej czaszk?. Za pegazem pojawi?y si? si? 2 pegazy i 2 jednoro?ce. Artem zosta? otoczony w powietrzu i na ziemi <Wstaw piosenke - System Of A Down - B.Y.O.B. >
- I co teraz kowboju - Warkn?? Grinch podnosz?c maczet?...
Ostatnio edytowano 28 gru 2011, o 21:52 przez Grinch, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Artem Hideout

Postprzez ArtemExplicitov » 28 gru 2011, o 21:49

*artem gwizda*
*nagle z za krzaków wychodzi 20 kuców ziemnych z rewolwerami*
*wszystkie kuce celuj? w grupk?*
-to nie czas i miejsce,wyzywam ci? na pojedynek,w lasie everfree ,jutro o 15.co ty na to?
Jestem potworem, i to jest we mnie straszne...
Avatar użytkownika
ArtemExplicitov
Buntownik
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:20
Lokalizacja: Appleloosa
Płeć: Nieustawiona

Re: Artem Hideout

Postprzez Grinch » 28 gru 2011, o 22:04

Pegaz si? tylko u?miechn??, a rogi dójki jednoro?ców zab?ysn??y. Artem i Grinch zostali przeteleportowani do domu kowboja. Oboje teraz znajdowali si? w kuchni domu, za? br?zowy ogier by? zaj?ty odkr?caniem gazu.
- Wóz albo przewóz - Krzykn?? kuc i zacz?? lecie? w stron? Artema, który niestety nie móg? si? obroni? przed szar?? atakuj?ce. Tak wi?c dwójka wyl?dowa?a w Salonie 5 metrów dalej.
- Milutko co ? - Za?artowa? Grinch zapalaj?c zapalniczk? i rzucaj?c zapalniczk? w stron? kuchni.
Pozornie cich? noc przerwa? wybuch w domu Artema. Grinch zosta? odrzucony przez si?? wybuchu na poblisk? ?cian?, jednak po 5 minutach wsta? i przybra? bojow? pozycje.
- Tu i teraz, bez broni - Powiedzia? kuc nie przejmuj?c si? ?e lewa strona domu zacz??a p?on??...
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Artem Hideout

Postprzez ArtemExplicitov » 28 gru 2011, o 22:30

-tak wi?c uzgodnione!
*artem odrzuca rewolwer za siebie *
-chcerz zata?cy?? , dobrze!,teraz twoja kolej
odpowiedzia? artem a na jego twarzy pojawi? si? sadystyczny u?miech
Jestem potworem, i to jest we mnie straszne...
Avatar użytkownika
ArtemExplicitov
Buntownik
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:20
Lokalizacja: Appleloosa
Płeć: Nieustawiona

Re: Artem Hideout

Postprzez Reetmine » 28 gru 2011, o 22:36

< Artem, zgadzam si? na to, ?eby? mia? przy sobie rewolwer, o ile b?dzie to pistolet zabawka. Jak i tamta dwudziestka te? mia?a rewolwery-zabawki. Dzi?kuje, dobranoc>
//THAT'S NOT FUNNY AT ALL - Angel//
< to nie mia?o by? ?mieszne, to mia?o by? stwierdzenie faktu. A co do tego zdania uwa?aj by nie sko?czy? tak, Angel- http://www.youtube.com/watch?v=gBShmJa_8ws>
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Reetmine, łącznie edytowano 1 raz
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Artem Hideout

Postprzez Grinch » 28 gru 2011, o 22:46

- Wi?c za?atwmy to szybko - Powiedzia? Grinch i zacz?? biec w stron? Artema. Pegaz b?d?c 60 cm przed kowbojem wzniós? si? w powietrze i uderzy? z ca?ej si?y Artema tylnymi kopytami, powoduj?c przewrócenie si? jego mo?cia. Kuc ?ci?gn?? z pleców kusz? i wycelowa? j? w g?ow? Artema.
- K?ama?em, ja zawsze u?ywam broni. Wi?c jakie masz ostatnie s?owo ? - Zapyta? ogier.
?ciany Salonu by? ju? pokryte ogniem, tak jak reszta domu. Dom zacz?? si? powoli wali?...
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Artem Hideout

Postprzez ArtemExplicitov » 28 gru 2011, o 22:52

-TIME TO PLAY!
*artem otwiera skrytk? ko?o siebie , z którego wyjmuj? sztylet i rzuca nim w grincha*
* poczym robi?c uniki wylatuj? przez resztki okna*
Jestem potworem, i to jest we mnie straszne...
Avatar użytkownika
ArtemExplicitov
Buntownik
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:20
Lokalizacja: Appleloosa
Płeć: Nieustawiona

Re: Artem Hideout

Postprzez Grinch » 28 gru 2011, o 23:05

Grinch nie zd??y? zrobi? uniku, sztylet przebi? si? przez mask? natychmiastowo zabijaj?c kuca.
Pegaz bezw?adnie osun?? si? na pod?ogo pal?cego si? domu. Jeszcze przed wbiciem no?a, ogierowi przed oczami przelecia?o ca?e ?ycie, jednak ostatni widok by? najgorszy. U?miechaj?ca si? siostra której nie zd??y? po?egna? i której nigdy ju? nie zobaczy...
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Artem Hideout

Postprzez Angel » 28 gru 2011, o 23:22

- O nie, nie na mojej warcie! - Rozleg? si? pot??ny g?os. Z p?omieni trawi?cych lewe skrzyd?o budynku wyszed? kuc w bia?ym kapeluszu i p?aszczu, opieraj?cy si? na d?ugiej lasce. Skierowa? j? w kierunku wyskakuj?cego kuca, ?api?c go promieniem mocy w powietrzu. Wci?gn?? go ponownie do ?rodka. Zamkn?? go w po?yskuj?cej, z?otej klatce, któr? wykreowa? w mi?dzyczasie. - S?uchaj gnoju, my?lisz ?e tak po prostu mo?esz sobie wej?? do tego ?wiata i zabija?, kogo ci si? ?ywnie podoba? Nie ma tak dobrze! Rada M?drców pó?niej zadecyduje, co z tob? zrobi?.
Niedosz?y uciekinier znikn?? w rozb?ysku ?wiat?a. Kuc podszed? do le??cego pegaza i stwierdzi? z pewnym zaskoczeniem, ?e ten jeszcze oddycha. Jednak patrz?c na g??boko wbity w pier? sztylet, pewnie ju? nied?ugo... Kuc zdj?? z westchnieniem kapelusz, ods?aniaj?c ?wiatu d?ug?, bia?? brod? i prosty róg. Wzi?? troch? popio?u i narysowa? dwa kr?gi na ciele ofiary.
- Ty te? nie jeste? bez winy, ale nie zas?u?y?e? na taki los... Pomimo tego, nie ma tak dobrze. - Sko?czy? rysowanie i przy?o?y? kopytka w miejscach rysunków - jeden dooko?a sztyletu, drugi na skrzyd?o. - Ja, s?uga sekretnego ognia, powiernik p?omieni Anor, dokonuj? równowartej wymiany! - Wokó? jednoro?ca pojawi? si? niebieski wir. Sztylet wyskoczy? z rany, która zosta?a zasklepiona. Paskudne rozci?cie pojawi?o si? jednak na skrzydle pegaza - wida? by?o, ?e conajmniej przez tydzie? nie b?dzie w stanie si? unie??, a ju? nigdy nie odzyska pe?nej sprawno?ci.
Jednoro?ec rozejrza? si?. Budynek by? ju? strawiony przez p?omienie prawie ca?kowicie, jedynie niewielka jego cz??? dooko?a, os?aniana przez moc maga, trzyma?a si? ca?o. Kuc przeniós? si? wraz z pegazem do domku obok, zostawi? go na ?ó?ku, a sam znikn?? w rozb?ysku ?wiat?a.
[z/t]
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: Artem Hideout

Postprzez Celestia » 29 gru 2011, o 09:35

Przed p?on?cym budynkiem pojawi?o si? dwóch pegazich gwardzistów, którzy w?a?nie wracali od jakiego? ogiera, któremu dali zwierz?tko.
- Co jest grane?- Zapyta? si? jeden widz?c p?on?cy budynek. Dosy? szybko podlecieli nad niego i wywo?ali króciótki opad deszczu. Nie na tyle, by wywo?a? ulew? w ca?ym Ponyville, ale na tyle du?y, by dom przesta? si? pali?. Acz i tak by? ju? w takim stanie, ?e jego zawalenie si? by?o kwesti? czasu.
- Patrz, jaki? idiota podpali? dom w ?rodku miasta...
Po czym odlecieli kieruj?c si? ku pa?acowi.

z/t( gwardzi?ci)
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Cmentarzysko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości