Zawichy, Kminy i szata?stwa rodem z Shout Boxa

Tutaj lądują stare niekochane, nietulone, nikomu nie potrzebne tematy < snif, snif, snif>

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco

Zawichy, Kminy i szata?stwa rodem z Shout Boxa

Postprzez Black_Gallant » 10 lis 2011, o 09:22

Có?, jako ?e takie rozmowy cz?sto znikaj? w odm?tach Shoutboxa, postanowi?em stworzyc taki temat. Tu mozemy sie podzielic najlepszymi rozmowami z SB przy których wymi?kali?my.


na start:

[Czw 0:15] Black_Gallant: Tali ogl?da niekrytego Smile Bro/sis hoof!
X E [Czw 0:15] QuietWord: Kurka, by?oby fajnie.
X E [Czw 0:16] Tali: Albo blacky wskoczy Tali do wanny, nie, zaraz, oni razem mieszkaja Razz
X E [Czw 0:16] Shiny Masquerade: "Ale? droga Flamy ty jeste? moj? mi?o?ci?. Popatrz, co tu mam..." - Dark wyjmuje dziwny arkusz ze zdj?ciami rezydencji Canterlockich i domków letniskowych Ponyville. - "Popatrz, pomy?la?em, ?e skoro mam by? razem to mo?e sobie zamieszkamy w takim domku z
X E [Czw 0:16] Black_Gallant: Tali... ja wiem ?e w survivalu nie ma miejsca na sentymenty, ale nie uzupe?niaj bia?ka Gallantem XD
X E [Czw 0:17] Tali: Chodzmynaspacerchodzmynaspacerchodzmynaspacer
X E [Czw 0:17] Shiny Masquerade: "ALE KUCYKU JA NIE MAM CÓREK KUCYKU ZROZUM JA CI? NIE KOCHAM PRZESTA? MNIE PRZE?LADOWA?!" - odpar?a w?ciele Flame.
X E [Czw 0:18] Shiny Masquerade: "JAKIE DOMY JAKIE ?YCIE D?IZUS KRAJST JA NIE MAM SI?Y DO CIEBIE DOCIERA DO CIEBIE COKOLWIEK???!!!"
X E [Czw 0:18] DarkFire: Shiny. mam pytanie. Co si? sta?o z twoj? postaci?? bo co? jej nie widz? ostatnio Razz
X E [Czw 0:19] Tali: -balcky daj jakiegos weza -po co? -przebne nam gumki!
X E [Czw 0:19] Shiny Masquerade: Flame w?ciek?a wychodzi z baru i kieruje si? w stron? swojego domu. Nagle s?yszy wo?ania. "Pewnie ten wariat" - my?li. Okazuje si? ?e to jednak kelner. "Zapomnia?a pani kurtki" - mówi ogier. "Ojej, dzi?kuj?" - rumieni si? klacz.
X E [Czw 0:19] Shiny Masquerade: Dark mam tydzie? wzmo?onej pracy ?eby nadrobi? sobie oceny z MATEMATYKI (FFFU-)
X E [Czw 0:20] DarkFire: hahaha
X E [Czw 0:20] Tali: Bear potrzebowal bialka. RIP shiny

[...]


X E [Czw 0:23] Tali: Hmm, czym by tu wprawic blackyego w zaCLOPotanie?
X E [Czw 0:23] ReflexivoArco: Ja ju? koncz?.
X E [Czw 0:23] Shiny Masquerade: WordPad otwarty.
X E [Czw 0:23] ReflexivoArco: Dobranoc, pch?y na noc, karaluchy pod poduchy,a kucyki pod kocyki- cze?c Smile
X E [Czw 0:24] Shiny Masquerade: Tali: naszkocz na niego, nami?tnie poca?uj, wyznaj mi?o??, dokonaj przed nim samogwa?tu a pó?niej namów do seksu.
X E [Czw 0:24] Tali: lunarnych snow
X E [Czw 0:24] Black_Gallant: Tali, skoczymy na male bara-bara do brzucha truchla wielb??da? XD
X E [Czw 0:25] Shiny Masquerade: Dobranoc Rarco. Tali: przyznaj si? do molestowania ma?ych klaczek i ogierów opowiedz zbere?ne opowiadanie...
X E [Czw 0:26] Tali: hmm, da sie zrobic, ale bez wyznawania i samogwa?tu Very Happy
X E [Czw 0:27] Tali: taa znajdz mi wielblanda w equestrii
X E [Czw 0:27] Shiny Masquerade: Tali ale masz ju? fragment posta je?li chodzi o samogwa?t: "Zebra zacz??a CLOPA?. - Achh Blackie ochh Blackie occhh poczekaj *clopclipclopclop* pomog? ci *clopclopclop...*"
X E [Czw 0:28] QuietWord: Tali, ?atwiej b?dzie o garbatego kuca chyba
X E [Czw 0:28] Angel: Z takimi rzeczami zg?asza? si? do mnie, ch?tnie pomog?.
X E [Czw 0:28] Shiny Masquerade: fcuk! Odgryz?em kawa?ek linijki. Sad
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Zawichy, Kminy i szata?stwa rodem z Shout Boxa

Postprzez Tali » 12 lis 2011, o 15:04

Króciutki fragm?t który zgin??by w odm?tach SB. Zakrztusi?am si? ze ?miechu

[Sob 14:55] Tali: wi?c powiem, Pochendo?y?abym.. :D
[Sob 14:56] Ten którego imienia nie wolno wymawia?: Tak sie tego nie pisze.
[Sob 14:57] ReflexivoArco: Ch?dozysz, Bonek.
[Sob 14:58] Ten którego imienia nie wolno wymawia?: Jeszcze nie, czekam na Hall
[Sob 14:58] Ten którego imienia nie wolno wymawia?: Zaraz, To ja jestem Bonek? Zaraza :D
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Zawichy, Kminy i szata?stwa rodem z Shout Boxa

Postprzez Shiny Masquerade » 13 lis 2011, o 17:38

[Nie 18:15] Tali: a ja nie boje sie ze nie znajde na to czasu, boje sie tego ze brdziemy pisac 2 posty dziennie
[Nie 18:17] Kojiro: No to jestem podobnego zdania. Niestety, mam ju? swój "wk?ad" w inny aktualny temat, wi?c pewnie nie dam rady.
[Nie 18:18] DiamondDust: "Wk?ad"... -.-
[Nie 18:20] Kojiro: Samo mi si? to WSUWA do g?owy, gdy pisz?.
X E [Nie 18:22] Shiny Masquerade: Widz? ?e a? TRYSKASZ pomys?ami.
[Nie 18:23] Kojiro: DOCHODZ? do wniosku, ?e mam ju? w tym wpraw?.
[Nie 18:23] DiamondDust: I ty, Shinycusie?
[Nie 18:23] Tali: To by?o niebezpieczne POSUNIECIE
[Nie 18:24] DiamondDust: Nawet Ty, Tali?
[Nie 18:24] Kojiro: Ale nie martw si?, b?d? si? SZTYWNO trzyma? swoich zasad.
[Nie 18:25] Autumn Leaf: ale kaszana w kinie oprocz happy feet 2 i mission imposible i kota w butach nie ma ?adnego fajnego filmu Remark co? to chyba jednak nie dla mnie
[Nie 18:25] Tali: a sziny co ty kitujesz ze lizanie po marku bylo najzboczensze co napisales?
[Nie 18:25] ReflexivoArco: A ja s?dze, ?e wasza g?upta TWARDO sie trzyma.
[Nie 18:26] Tali: DD ty myslisz ze ja takich rzeczy pisac. nie potrafie?
[Nie 18:26] Kojiro: Tali, stworzy?a? co?? Albo Shiny? Jak kto? co? zrobi? to niech wy?le mi na PW.
[Nie 18:26] DiamondDust: Ca?e moje ?ycie STAN??O mi przed oczami, kiedy czyta?em te posty.
[Nie 18:28] Kojiro: Diamond, nie twój w tym INTERES.
[Nie 18:31] Tali: Hmm co do napisanich rzeczy, poki co tylko posta o kopytkowaniu w temacie EpZ
[Nie 18:31] Tali: No i jeszcze hornjob RF
X E [Nie 18:32] Shiny Masquerade: Nie PCHAM si? do waszych spraw.
[Nie 18:32] Tali: Ale opowiadanie zamierzam napisac.
X E [Nie 18:32] Shiny Masquerade: Ale ch?tnie LIZN? ten temat. Mo?e WYCI?GN? z tego jakie? wnioski.
[Nie 18:33] Tali: Shiny nie PIEPRZ. Na pewno co? ju? napisa?e?
[Nie 18:35] Kojiro: Tali, wy?lij to co napisa?a?. Mo?e co? przegapi?em.
[Nie 18:35] Kojiro: Ch?tnie ZAG??BI? si? w czytaniu.
Avatar użytkownika
Shiny Masquerade
Niewiniątko
 
Posty: 599
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 20:08
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Danio waniliowe
Uroczy Znaczek: Maska komedii i maska tragedii
Lubi: Marchewki, siebie, Canterlot, teatr
Nie Lubi: Nieporządku, ciasnych miejsc, braku marchewek
Strach: Wojna, burza, odpowiedzialność, podejmowanie decyzji
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Black Gallant - brat
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Zawichy, Kminy i szata?stwa rodem z Shout Boxa

Postprzez Halloween Heart » 14 lis 2011, o 09:01

Tali napisał(a):Króciutki fragm?t który zgin??by w odm?tach SB. Zakrztusi?am si? ze ?miechu

[Sob 14:55] Tali: wi?c powiem, Pochendo?y?abym.. :D
[Sob 14:56] Ten którego imienia nie wolno wymawia?: Tak sie tego nie pisze.
[Sob 14:57] ReflexivoArco: Ch?dozysz, Bonek.
[Sob 14:58] Ten którego imienia nie wolno wymawia?: Jeszcze nie, czekam na Hall
[Sob 14:58] Ten którego imienia nie wolno wymawia?: Zaraz, To ja jestem Bonek? Zaraza :D


Ciekawe . xD

Obrazek
Avatar użytkownika
Halloween Heart
Nadwrażliwy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 15:36
Płeć: Nieustawiona

Re: Zawichy, Kminy i szata?stwa rodem z Shout Boxa

Postprzez SilverWater » 14 lis 2011, o 18:36

Nie bierz tego tak do serca Obraze :wink: No za wiele mo?liwo?ci nie mam, a raczej nie mam powodów by si? topi?. Obrazek o którym pisa?em w PW:
Obrazek
I'm asshole !
Avatar użytkownika
SilverWater
Król śniegu
 
Posty: 64
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:17
Płeć: Nieustawiona

Re: Zawichy, Kminy i szata?stwa rodem z Shout Boxa

Postprzez Shiny Masquerade » 1 sty 2012, o 20:24

[Dzisiaj 19:53] Sal Ghatorr: Och, jasne, uciekaj s?ugusie fa?szywej w?adczyni. Wys?annicy Slaanesha i Discorda i tak ci? dopadn?.
[Dzisiaj 19:54] Sal Ghatorr: http://www.youtube.com/wa...feature=related
[Dzisiaj 19:55] Pinkie Pie: Och, to Pinkie Pie!
[Dzisiaj 19:56] Fearbane: Sal Ghatorr - za herezj? nie ma przebaczenia.
[Dzisiaj 19:56] Pinkie Pie: Zaraz... Ona wygl?da tak jak ja! Jaki ze mnie g?uptasek, to jestem ja!
[Dzisiaj 19:58] ArtemExplicitov: jj
[Dzisiaj 19:58] ArtemExplicitov: Ej bo po?le na was djuka :3
[Dzisiaj 19:58] Sal Ghatorr: Pinkie - nagrywaj? ci? z ukrycia.... Fearbane - za herezj? jest jedna kara. ?mier?. Oczekuj legionów chaosu, heretyku.
[Dzisiaj 20:00] Bright Dawn: Sal, w Equestrii nie ma miejsca na chaos. Padniesz wraz ze swoimi pogl?dami pod cidsami wojsk equestrii.
[Dzisiaj 20:01] Bright Dawn: ciosami*
[Dzisiaj 20:01] SeaCoast: P-Prosz?... Nie mówcie takich rzeczy. Spokojnie...
x e [Dzisiaj 20:02] Shiny Masquerade: Ale tutaj wojny robicie.
[Dzisiaj 20:03] Grinch: Jae?li tak to czemu do Ku*wa n?dzy dalej ?yje ? ^^
x e [Dzisiaj 20:03] Shiny Masquerade: Pinkie, pogód? ich.
[Dzisiaj 20:03] Rockstone: Wojny domowe... a i tak iluminaci b?d? rz?dzi?...
[Dzisiaj 20:03] ArtemExplicitov: [Dzisiaj 19:12] Angel: Artem! Szcz??liwa wiadomo??! Pojutrze mo?e wyjdziesz!. - znaj?c was to pewnie albo wykastrowany , albo z wyci?tymi skrzyd?ami i albo ze zmienion? p?ci?
x e [Dzisiaj 20:03] Shiny Masquerade: xD
[Dzisiaj 20:03] Sal Ghatorr: SeaCoast, my si? tylko tak bawimy... Prawda, s?ugusie zdegenerowanej w?adzy?
[Dzisiaj 20:04] Kojiro: a niech to kucyk.
[Dzisiaj 20:04] Fearbane: Tak, keretycki pomiocie.
[Dzisiaj 20:05] Angel: How.
[Dzisiaj 20:05] ArtemExplicitov: ?
[Dzisiaj 20:05] Grinch: A ??by ci te kawa?ek z?omu któy uznajesz za he?m z g?owy nie spad?
[Dzisiaj 20:05] Kojiro: Angel. Zbanujmy go.
[Dzisiaj 20:06] Bright Dawn: Grinch, mimo ?e jeste? moim bratem za niepos?usze?stwo Equestrii Ciebie te? czeka kara
[Dzisiaj 20:06] Autumn Leaf: Grincz w takkim stroju wchodzisz wysmiej? ci? nikt nie wierzy w takie rzeczy zatem nie dzia?aj?
[Dzisiaj 20:06] Angel: Nie mam nic przeciwko, ale inni b?d? burcze?.
[Dzisiaj 20:06] Autumn Leaf: Grinch zrobi? z siebie po?miewisko'
[Dzisiaj 20:07] Autumn Leaf: W utopi dzia?a jedna zasada mozecie soebie nawet wyobrazic ze macie bombe atomow? ale jak nikt w to nie wierzy to znacczy ze nie istnieje
[Dzisiaj 20:08] Angel: ...chyba, ?e jeste?cie mn?. To zdanie wcale si? tu nie pojawi?o. Nie widzicie go.
[Dzisiaj 20:08] Grinch: Oj tam
[Dzisiaj 20:08] Sal Ghatorr: Fearbane, ja i moi wierni bracia w Discordzie z rado?ci? oczyszcz? takich splamionych jak ty, by?cie - dobrowolnie lub nie - oddali pok?on naszemu panu
[Dzisiaj 20:08] Autumn Leaf: no Angel ma wtyki
[Dzisiaj 20:09] Bright Dawn: Sal, za takie s?owa zginiesz. Wyp?dzenie na Ksi??yc to za ma?o.
[Dzisiaj 20:12] Autumn Leaf: wiecie ?e to nie jest inteligente pokazywa? swoje rpawdziwe intemcje Sal je?li cie Celstia dopadnie zginiesz tyle w temacie
[Dzisiaj 20:12] Autumn Leaf: Sal ty do jakie? sekty Discorda nale?ysz?
[Dzisiaj 20:13] Autumn Leaf: powinna? wieczorki urzadza?
[Dzisiaj 20:13] Autumn Leaf: w pubie i modli? si? :D
[Dzisiaj 20:13] ArtemExplicitov: http://komixxy.pl/1054038/Zwiazek-na-fejsie czy mi sie wydaje czy willow robi?? ten komixx?
[Dzisiaj 20:13] Sal Ghatorr: jakiej tam sekty? Fearbane ma w podpisie tekst z Warhammera 40k, to automatycznie budzi we mnie sk?onno?ci do prowokowania wzajemnych zaczepek.... A orkowe teksty tu nie pasuj?.
[Dzisiaj 20:14] Fearbane: Sal - Ty i Twoi heretyccy bracia nie zd??ycie nawet pomy?le? o czym? takim, bo sp?oniecie.
[Dzisiaj 20:14] Sal Ghatorr: Ró?nic? pomi?dzy herezj?, a zdrad? jest ignorancja. Jeste? ignorantem czy nie?
x e [Dzisiaj 20:15] Shiny Masquerade: xD
[Dzisiaj 20:15] Fearbane: to nie jest z warhammera. Tylko z Ponyhammera, heretyku.
[Dzisiaj 20:16] Sal Ghatorr: Hm, ewentualnie Tau jeszcze by mogli by?, jako Nowa Republika Lunarna. Kto? si? zg?asza?
[Dzisiaj 20:16] ArtemExplicitov: Pola? Fearbaneowi
[Dzisiaj 20:17] BlancoVagabundo: <cichy szept> ja
[Dzisiaj 20:17] Autumn Leaf: LOL
[Dzisiaj 20:17] Autumn Leaf: Weos?o si? robi
[Dzisiaj 20:17] Fearbane: Hm. To i tak sp?on?liby jako heretycy przeciwko Equestria?skiemu Imperium.
[Dzisiaj 20:17] Angel: My popcorn is ready.
x e [Dzisiaj 20:18] Shiny Masquerade: Angel, daj troch?. :3
x e [Dzisiaj 20:18] Shiny Masquerade: gimmegimme
[Dzisiaj 20:18] Sal Ghatorr: Equestria?skie Imperium? Kpisz, wasza fa?szywa w?adczyni ledwo jest w stanie wytrzyma? z tytu?em ksi??niczki.
[Dzisiaj 20:19] Autumn Leaf: A ja my?la?m ?e Autumn jest fantykiem ale nie Fearbane jeszcze gorszy Black on by cie ze skóry obdar? za tamto z ksie?niczk? a z tali by sobie naszyjnik zrobi? ale jak to mówi? jaki nauczyciel taki ucze?
x e [Dzisiaj 20:19] Shiny Masquerade: Dobrze, to ja chc? by ksi??niczk? zosta?a Derpy.
[Dzisiaj 20:19] Sal Ghatorr: ech, gdzie ta Nomiki.... Mia?em nadziej? ?e dzi? doko?czymy.
x e [Dzisiaj 20:20] Shiny Masquerade: Haha, Sal.
[Dzisiaj 20:20] Bright Dawn: Sal - przekonasz si? o sile sfederalizowanych trzech ras gdy ju? staniesz do walki.
[Dzisiaj 20:20] Sal Ghatorr: O, Shiny, to od teraz mo?esz cytowa? orków z Ponyhammera. Powinni pasowa?.
[Dzisiaj 20:21] Sal Ghatorr: Ej, Bright, ja k?óc? si? z Fearbanem, nie z tob?.
[Dzisiaj 20:21] BlancoVagabundo: ok to kiedy event "wojna domowa"?
[Dzisiaj 20:21] Bright Dawn: Ale ja si? w??czam. Mam takie prawo. <ha.>
[Dzisiaj 20:22] Autumn Leaf: Czy kto? to nagrywa :"D
[Dzisiaj 20:22] Fearbane: To? ja nawet anthro kucyka narysowa?em, jako Szary Rycerz xD

Nie czyta?em ca?ego. Mo?e zaktualizuj?. Albo jaki? mod zaktualizuje.
WS----BS----S-----T----PER---AG---INT----FEL---WP---HP
20-----34----32---22---33-----37--- 42---- 27---- 30----X
Obecnie jest w przebraniu (pelerynka, maska, takie tam).
Avatar użytkownika
Shiny Masquerade
Niewiniątko
 
Posty: 599
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 20:08
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Danio waniliowe
Uroczy Znaczek: Maska komedii i maska tragedii
Lubi: Marchewki, siebie, Canterlot, teatr
Nie Lubi: Nieporządku, ciasnych miejsc, braku marchewek
Strach: Wojna, burza, odpowiedzialność, podejmowanie decyzji
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Black Gallant - brat
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Zawichy, Kminy i szata?stwa rodem z Shout Boxa

Postprzez Black_Gallant » 1 sty 2012, o 23:40

[Dzisiaj 0:26] Kojiro: Tak mamusiu, gdyz zaraz ide spac. Nie chce mi sie dzisiaj do pozna siedziec. Poza tym, musze jeszcze wymyslic, co z tym fantem w Twojej macicy poczac...
[Dzisiaj 0:29] Shining Star: hej
x e [Dzisiaj 0:31] Black_Gallant: Kojiro, o ile pamietam, to nie w macicy sie dzieci gnie?d?? XD
[Dzisiaj 0:31] Willow Bark: Co ty rozumiesz przez zrobienie czego? ze ?rebakiem?
[Dzisiaj 0:32] Willow Bark: Jak to nie jak tak?
x e [Dzisiaj 0:34] Black_Gallant: a nie gdzie? "g??biej"?
[Dzisiaj 0:35] Willow Bark: Nie, chyba ci si? pochwa z macic? pomerda?a. Nie siedz? w jajowodach.
[Dzisiaj 0:35] QuietWord: Do zap?odnienia dochodzi w jajowodach, ale p?ód zagnie?d?a si? i ro?nie w macicy.
[Dzisiaj 0:36] Kojiro: W kolanie zadzwo? do mnie prosz?...
x e [Dzisiaj 0:36] Black_Gallant: pochwa z macica pomerda?a... mog?a? dobra? lepsze s?owo ko?cowe xD ale mog?em sie pomerda?
x e [Dzisiaj 0:36] Black_Gallant: Kojiro, dokonaj aborcji kolana u Willow XD
[Dzisiaj 0:36] Reetmine: jakie naukowe rozmowyXD
[Dzisiaj 0:37] BlancoVagabundo: ehh ile ja si? dzis nauczy?em. Chyba napisz? list do Celestyny
[Dzisiaj 0:37] Reetmine: A wiesz Gallant, ?e tak sobie w?a?nie wyobra?am "rozwi?zanie problemu z tym fantem" w wykonaniu Kojiro:P
[Dzisiaj 0:38] Reetmine: Ale nie w kolanie:P
[Dzisiaj 0:38] QuietWord: Wiesz ?e w tym momencie na mojej twarzy pojawi? si? wyraz... obrzydzenia.
[Dzisiaj 0:38] SilentGrass: Hmm... Mo?e rozwi??e ten problem za pomoc? parasolu...
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Zawichy, Kminy i szata?stwa rodem z Shout Boxa

Postprzez Heneor » 6 sty 2012, o 00:09

x e [Wczoraj 23:31] Heneor: Tak si? zastanawiam, czy jakby kto? chcia? gra? tak jak ja (tali nie licz?, bo gryf wyst?powa? w serialu), czym? innym ni? kuc, to dosta?by akcepta?
[Wczoraj 23:31] Soar: Raczej Bana...
[Wczoraj 23:32] QuietWord: Zale?y chyba czym by chcia? gra?. Bo Nocny Elf by chyba nie przeszed?
[Wczoraj 23:33] Soar: Znajd? cie Rarco. Jeszcze cie dorw?...
x e [Wczoraj 23:33] Heneor: Quiet, powiedzmy, ?e krow?, krukiem, wiewiórk?, lub innym zwierzem.
[Wczoraj 23:34] Reetmine: Je?li parzystokopytne... ja takim jelonkiem, os?em czy koz?em bym si? nie przej??. Administracja pewnie te? by si? zgodzi?a, o ile osoba by zapowiada?a si? na ciekaw?
[Wczoraj 23:34] Willow Bark: O jestem na pi?tym miejscu. 190 godzin na forum, huh.
[Wczoraj 23:34] ReflexivoArco: Ech... Ustaw si? w kolejce, Soar. Za co tym razem?
[Wczoraj 23:34] Reetmine: Krowa jeszcze mo?e by przesz?a. Reszta raczej nie.
[Wczoraj 23:34] QuietWord: Ja to bym raczej za bardzo problemu nie widzia?. Ale o wszystkim decyduj? zieloni
[Wczoraj 23:36] Reetmine: Ciekawie by by?o gdyby kto? postanowi? zagra? inteligentn? pralk?. Albo dajmy na to gadaj?cym i chodz?cym termosem. A? bym wymusi? tego akcepta u Lion
x e [Wczoraj 23:36] Heneor: Reet, zainteresowa? mnie twój pomys?.
[Wczoraj 23:37] Soar: Za "myd?o lubi zabawe"...
[Wczoraj 23:37] Willow Bark: Ciekawy pomys? Reet.
[Wczoraj 23:38] QuietWord: Pewnie teraz zaroi si? od gadaj?cego sprz?tu kuchennego
[Wczoraj 23:39] Angel: Meh
[Wczoraj 23:39] ReflexivoArco: Ojtam, ta piosenka jest zacna
[Wczoraj 23:39] Reetmine: Quiet ale wyobra? sobie do diaska- podrywa ciebie kuchenka mikrofalowa p?ci ?e?skiej
[Wczoraj 23:40] Willow Bark: I tak wi?kszo?? tutejszych ma schiz?, wi?c by ich to specjalnie nie zdziwi?o.
[Wczoraj 23:40] Coy Redsky: Bardzo pzyjacielki odkurzacz, lepszy ni? ka?da klacz, mo?e posprz?ta? mieszkanie, nie szumi nad uchem ca?y czas a i czasem mo?e poci?gn??
[Wczoraj 23:41] Soar: IDz si? leczy? Rarco...
[Wczoraj 23:41] QuietWord: Reet, ja bym wtedy najzwyczajniej w ?wiecie ucieka?. Wyobra?asz sobie ?eby Dark mia? gwa?ci? zlewozmywak?
[Wczoraj 23:41] Reetmine: No i raczej nie b?dzie ci biadoli?, ?e ?mierdzisz fajkami albo ?e za pó?no wracasz do domu
[Wczoraj 23:42] Reetmine: Znaj?c tego chama, je?li ten zlewozmywak by si? uwa?a? za kobiet?, to tak
[Wczoraj 23:42] Soar: Ja sobie wyobra?i?em......
[Wczoraj 23:43] QuietWord: Dobra... Powoli mamy coraz g?upsze pomys?y. Który co? dolewa? do wody?
x e [Wczoraj 23:43] Heneor: Gofrownica da zawsze posmakowa? swojego wn?trza... Nie no otworzy?bym wtedy jak?? agencj? z towarzyskim sprz?tem domowym, jedyny taki biznes w Equestrii.
[Wczoraj 23:43] Soar: Gra kto? prucz mnie w WOT?
[Wczoraj 23:44] QuietWord: Da? Dark'owi gofrownic?... Nie, to jest zbyt ?mieszne by pisa? o tym na powa?nie. Mo?na zrobi? nawet seri? "Przygody Dark'a ze sprz?tem AGD i RTV"
[Wczoraj 23:44] Reetmine: Kurde wtedy nawet ?al by by?o wyrzuca? taki sprz?t jakby si? zepsu?. To nawet nie jak wyrzuca? zwierz?, to jak wrzuca? do Wis?y przyjaciela
[Wczoraj 23:44] Coy Redsky: Kuchenka rogrzeje ci? do czerwono?ci
[Wczoraj 23:44] ReflexivoArco: Ale w sumie taki my?l?cy kibel by?by idealny po imprezie, moznaby si? tulic i tuli?...
[Wczoraj 23:45] ReflexivoArco: A myd?o wszystko umyje
[Wczoraj 23:45] Reetmine: A on do ciebie "Wi?cej kochanie, wi?cej"
[Wczoraj 23:45] BlancoVagabundo: przypominam ?e to ja proponowa?em zamienienie Artema w kibel jako kare... ale kto mnie wtedy s?ucha?...
[Wczoraj 23:45] Coy Redsky: Jedyny kto chce si? przytuli? po imprezie
[Wczoraj 23:45] ArtemExplicitov: ... GI?
[Wczoraj 23:46] Reetmine: Mów co chcesz Blanco, ja krzycza?em o kastracji
[Wczoraj 23:46] ArtemExplicitov: tylko nie dotykaj skrzynki
[Wczoraj 23:46] Shiny Masquerade: Hm. Gadaj?ca lodówka. DOBRE.
[Wczoraj 23:46] Willow Bark: Ale z Artema pewnie by?by niewygodny kibelek.
[Wczoraj 23:47] Reetmine: Albo co? takiego- wracasz do domu, a tu mikrofalówka mówi na wst?pie, ?e co? dla ciebie ugotowa?a. I jak tu nie kocha? czego? takiego?
[Wczoraj 23:47] Bright Dawn: Czy mi si? wydaje, czy rozmowa na SB toczy si? wokó? sprz?tu AGD i intymnymi kontaktami mi?dzy nim a kucykami?
[Wczoraj 23:48] QuietWord: Nie s?dz? by na Artemie by?o bezpiecznie usi??? za potrzeb?
[Wczoraj 23:48] Soar: Nie. Nie wydaje ci si?...
[Wczoraj 23:48] Reetmine: Je?li idzie o mnie to mi ju? chodzi o w ogóle:P
x e [Wczoraj 23:48] Heneor: Ja to sobie powoli zaczynam wyobra?a?... ?rodek zimy, ?niegi po kolana, a ty wracasz po 12 po ostrej imprezie do domu.
[Wczoraj 23:48] Willow Bark: Gadaj?ca lodówka. ?eby marudzi?a, ?e co chwila do niej zagl?dam.
[Wczoraj 23:49] ArtemExplicitov: pierwsza my?l o gadaj?cych agd . gadaj?ce dildo XD
[Wczoraj 23:49] Bright Dawn: Im d?u?ej tu jestem, tym mam wi?ksze wra?enie, ?e nie tylko ja jestem dziwny... :P
x e [Wczoraj 23:49] Heneor: Na dzie? dobry, wpadasz do kibla, a on do ciebie "obejmij mnie mój kochany", a po chwili "Wi?cej kochanie, wi?cej"
[Wczoraj 23:49] Reetmine: Albo cu? takiego- wracasz do domu, a tu komputer mówi: "Paniczu Alastorze, w?a?nie ?ci?gn??em 12 giga najnowszych, pirackich gier. Przy okazji napisa?em 50 postów na Utopii i zhakowa?em Pentagon"
[Wczoraj 23:49] SilentGrass: Ok, ?wie?y system stoi ^^ Posz?o szybciej ni? my?la?em.
[Wczoraj 23:50] Soar: JAki tym razem?
x e [Wczoraj 23:50] Heneor: Potem idziesz do kuchni si? napi?, a tam ju? czeka kuchenka mikrofalowa, gofrownica i lodówka, a pewnie i zmywarka b?dzie cie oczekiwa?.
[Wczoraj 23:50] Shiny Masquerade: Nie, gadaj?ca lodówka, ?eby powiedzia?a, co w sobie ma. "Zgadnij kotku co mam w ?rodku". Nienawidz? przeszukiwa? lodówki.
[Wczoraj 23:51] Reetmine: "Za sa?at?, Shiny, za sa?at?"
[Wczoraj 23:51] ArtemExplicitov: nie gadaj?cy rower , ci?gle by krzycza? ,,EKOLOGIA K***A"
[Wczoraj 23:52] Shiny Masquerade: I ?atwiej by?oby sporz?dzi? list? zakupów. Brakuje majonezu? Nie chcesz wszystkiego wyci?ga? i grzeba?? Lodówka ci powie.
[Wczoraj 23:52] SilentGrass: W dodatku do Fallouta Nev Vegas spotyka si? toster który chce przej?? w?adz? nad ?wiatem i mo?na poflirtowa? z w??cznikiem ?wiat?a. Tylko trzeba uwa?a? bo za rogiem jest drugie zazdrosne...
x e [Wczoraj 23:52] Heneor: Jestem ciekawy jak zachowywa?o by sie my?l?ce ?ó?ko? Albo wanna?
[Wczoraj 23:52] Reetmine: Hehe ca?kowicie g?upi, nielogiczny i z d...y wyj?ty temat, a jak shout nagle o?y?XD
[Wczoraj 23:52] Shiny Masquerade: Och, my?l?ce ?ó?ko mi by si? przyda?o.
[Wczoraj 23:53] Willow Bark: Grzeba?? a? taki masz syf w lodówce Shiny?
[Wczoraj 23:53] Shiny Masquerade: Móg?bym wreszcie pogada? z kim? przed snem.
[Wczoraj 23:53] Reetmine: Jednak ba?bym si? o?ywionego kompa. Co by to sobie jeszcze pomy?la?o jakby? ogl?da? porno, czyta? lub pisa? klopfiki
[Wczoraj 23:54] ReflexivoArco: Najpewniej ,,czytaj na g?os''
[Wczoraj 23:54] QuietWord: Dobra, tyle tego shita na ten moment. Zaraz wklej? to co naskroba?em i b?dziecie mogli si? po?mia?. Znaczy si?, cz??? z was
[Wczoraj 23:55] Willow Bark: My?l?ce ?ó?ko? Lepiej nie, ba?abym si? czego? takiego.
[Wczoraj 23:55] ArtemExplicitov: why?
[Wczoraj 23:55] Reetmine: "Zboku pier...ny. Mo?e i jestem gadaj?cym i my?l?cym sprz?tem, ale ja te? mam swoje uczucia ty ?winio"- Rarco
x e [Wczoraj 23:56] Heneor: Reet, postraszy?by?, ?e od pr?du od??czysz :)
[Wczoraj 23:56] Shiny Masquerade: Willow, "Ko?dra próbowa?a mnie udusi?".
[Wczoraj 23:56] Willow Bark: Bo wiedzia?oby co robi? w nocy albo mog?oby mnie poduszk? zadusi?.
[Wczoraj 23:57] Shiny Masquerade: W sumie masz racj?.
[Wczoraj 23:57] Reetmine: Ale btw wtedy by si? o sprz?t dba?o. Wracasz do domu, a tu lodówka mówi, ?e co? jest z ni? nie w porz?dku. Ju? widz? ilu z was by si? nie przej??o...
[Wczoraj 23:57] Willow Bark: O, w?a?nie Shiny xD
[Wczoraj 23:58] Shiny Masquerade: Ciekawe ilu ludzi próbowa?oby seksu ze sprz?tem AGD RTV.
[Wczoraj 23:58] Shiny Masquerade: ?ó?ko z dziurk??
[Wczoraj 23:58] ArtemExplicitov: z paralizatorem ><
x e [Wczoraj 23:58] Heneor: Wtedy pewnie zamiast mechaników i serwisów by?y by specjalne placówki z lekarzami ze specjalizacj? "sprz?t domowy".
[Wczoraj 23:59] Shiny Masquerade: Ale w Equestrii ju? jest co? takiego. Przecie? to Zlew podsuwa Rarity pomys?y na kreacje.
[Wczoraj 23:59] Willow Bark: Ja bardziej jestem ciekawa ilu ju? próbowa?o.
[Wczoraj 23:59] Reetmine: Jak nie gada to nie ma takiej frajdy, Willow
[Dzisiaj 0:00] Reetmine: Lepiej si? zastanów co by? zrobi?a gdyby? us?ysza?a od wanny "Uwielbiam jak mnie dotykasz, skarbie, i jak le?ysz na mnie"
[Dzisiaj 0:00] ArtemExplicitov: dobra to ja ju? czekam na sprz?tofilów
[Dzisiaj 0:00] Shiny Masquerade: Ja bym wyskoczy?.
[Dzisiaj 0:00] Willow Bark: Wanna mia?aby wpie*dol xD
[Dzisiaj 0:01] Reetmine: Shiny- a gdyby gada?o m?skim g?osem:P
[Dzisiaj 0:01] Shiny Masquerade: Podgl?da mnie ?winia.
[Dzisiaj 0:01] Shiny Masquerade: Gdyby gada?o m?skim g?osem, to nie wiedzia?bym co mam zrobi? z homoseksualn?, m?sk? wann?.
x e [Dzisiaj 0:02] Heneor: A jak kto? chcia? kupi? zwyk?a wann?, a tu gadaj?c? mu dali? Zawa? na miejscu.
[Dzisiaj 0:02] Reetmine: Cho? wanna tak kobieco brzmi. Prysznic ju? jest bardziej m?ski.
[Dzisiaj 0:02] Shiny Masquerade: Chyba ?e zakocha?bym si? w jego (tzn. wanny) komputerze... To inna sprawa.
[Dzisiaj 0:02] SilentGrass: Kutfa! W?a?nie si? dowiedzia?em ?e google trzyma moje wszystkie zak?adki, has?a i histori? przegl?darki...
[Dzisiaj 0:02] Reetmine: No tak, wanna ma dziurk?, a prysznic pr?cik
[Dzisiaj 0:03] Shiny Masquerade: A ja korzystam tylko z prysznica. o.O'
[Dzisiaj 0:03] Reetmine: Nie wiedzia?e? Silent? Podobna sprawa z Chrome. Tam swego czasu( nie wiem jak teraz) wszystko co da?e? przez chrome by?o ich
[Dzisiaj 0:04] Shiny Masquerade: Ale naprawd?, takie gadaj?ce sprz?ty to by?oby co?.
[Dzisiaj 0:04] Angel: Shiny, twoja kolej od paru godzin.
[Dzisiaj 0:05] SilentGrass: No w?a?nie korzystam z Chrome i nawet jestem zadowolony bo przed formatem partycji systemowej zapomnia?em zbackupowa? zak?adki. A tak mam wszystko....
[Dzisiaj 0:06] ReflexivoArco: Nam sie chyba powoli ko?cz? tematy do rozmów...
[Dzisiaj 0:06] Bright Dawn: Wszystko nagrane... To by?o pi?kne...
x e [Dzisiaj 0:07] Heneor: Dawn, te? sobie zapisa?em t? rozmow?. :)
Crane is the best pony.
Avatar wykonała Tranquil Facade.
Avatar użytkownika
Heneor
Wieczny Marzyciel
 
Posty: 159
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 17:26
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kolekcjoner marzeń
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Słodycze
Nie Lubi: Wścibstwa
Stan: Samotnik
Rasa: Żuraw
Charakter: Neutralny Dobry/Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE


Powrót do Cmentarzysko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości