Utopia, rise!

Tutaj lądują stare niekochane, nietulone, nikomu nie potrzebne tematy < snif, snif, snif>

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco

Czy jeste? za tym, by Gallant straci? moda?

Tak
8
47%
Nie
9
53%
 
Liczba głosów : 17

Re: Utopia, rise!

Postprzez Feather » 28 lip 2012, o 07:47

Po rozmowie z Arientarem musz? uzna? oskar?enie o zabijanie jego oc za bzdurne. Przepraszam, Black mówi? prawd? - Ari sam chcia?, by jego oc umar?y. Przepraszam.
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Utopia, rise!

Postprzez Arientar » 28 lip 2012, o 08:10

Có?, sprawa si? niby-rozwi?za?a. Czy dobrze, czy ?le, to si? dopiero oka?e.
Dla mnie ten temat by? od samego pocz?tku troch? bezcelowy, ale skoro skutek jest taki jaki jest...

Troch? zdenerwowa?o u?ywanie mnie jako argumentu. Racja, odszed?em z tego forum na pocz?tkach czerwca. Racja, pok?óci?em si? wcze?niej z Gallantem. Ale to nie te wydarzenia zdenerwowa?y mnie tak, ?e zadeklarowa?em ?e odchodz?.
Zdenerwowa?a mnie postawa Lion podczas tej ca?ej sytuacji. Nie zapyta?a mnie czemu robi? to co robi?, po co robi? to co robi?. Nawet nie spyta?a si?, co mi odbi?o i czy zwariowa?em. Zero zainteresowania o przyczyny wtedy by?o.
Dosta?em od niej dwa PW wtedy. W jednym poprosi?a bym nie pisa? pewnego posta. Odpowiedzia?em ?e nie mog? tego zrobi? wi?c odpowiedzia?a mi, ze mnie wywala z tematu.
Pod tym postem pojawi?a si? adnotacja podpisana "[MG Lionblau]", w której mój kucyk by? ci??ko raniony i ledwie ?ywy wyrzucony na polan?.
Napisa?em jej w PW, ?e odchodz? i prosz? o zabicie moich OC. Doda?em, ?e je?li ona tego nie zrobi to zrobie to nast?pnego ranka. Przez noc troch? och?on??em, wi?c postanowi?em zabi? tylko Arientara, a reszt? postaci odda?. To, ?e w tym czasie Gallant znowu usun?? post, zabi? Ariego i Hikariego zupe?nie mnie odesz?o. Wtedy i tak ju? by?em zdecydowany, ?e tu nie wróc? i bym nie wróci?, gdyby nie Pirate Watch. Ona jedna zawa?y?a o tym, ?e zdecydowa?em o powrocie, chocia? inni jak Feather czy Blanco te? mnie namawiali.

Co do mojej k?ótni z Gallantem, przez któr? chyba sta?em si? argumentem w tej sytuacji by?o tak:
Zdenerwowa?em si? na to co dzieje si? w evencie i wykombinowa?em posta, który nie ?ama? ?adnej zasady postawionych przez MG uczestnikom a sporo miesza?.
Gallant usun?? ten post mówi?c mi: "Nie wpierdalaj si? w moja sesj?" - je?li nie jest to dos?owny cytat, to bardzo zbli?ony orygina?owi. W ka?dym razie MG u?y? przekle?stwa i by? niemi?y.
Ja zawsze wychodz? do ludzi z tak? sam? postaw?, jak oni do mnie. Jak MG tak zacz?? rozmow?, to ju? raczej si? nie dogadali?my. W dodatku Gallant wtedy chyba uzna? mnie za pijanego.
Ja wkleja?em ten post, on usuwa?. Ja wkleja?em, on usuwa?. W ko?cu Gallant jako mod zablokowa? mi mo?liwo?? pisania.
Stwierdzi?em wtedy, ?e Dobry GM przystosowa?by si? do tego, co robi? gracze, a nie kasowa? posty, czym chyba obrazi?em Blacka na dobre. I niestety wci?? si? tego trzymam. Chyba ju? wi?cej nie wezm? udzia?u w sesji przez niego prowadzonej, bo lubi? w?a?nie robi? co? niespodziewanego nie ?ami?c zasad otrzymanych od MG. Po prostu jestem graczem, który nie pasuje do takich MG jak Gallant, a Gallant jest MG, który nie pasuje do takich graczy jak ja.
Wyzywaniem mnie od gówniarza si? nie przej??em, raczej mnie to bawi?o. Mo?e nie zachowa?em sie wtedy dojrzale, ale Gallant zachow?? sie na dok?adnie na tym samym poziomie co ja. Gdy rozmawie?em o nim z innymi te? cz?sto nazywa?em go gówniarzem lub mówi?em, ?e zachowa? si? nielepiej ode mnie i est takim samym gówniarzem jak ja.

Gdy ju? wróci?em na utopi?, postanowi?em nie miesza? si? w ten event bezpo?rednio. Z Gallantem wtedy ju? nie rozmawia?em, bo my?la?em ?e jest na mnie w?ciek?y. W sumie osob?, która sk?oni?a mnie i Gallanta do pogodzenia si? by? Feather. Wtedy Gallant przeprosi? mnie za zabicie moich OC, chocia? nie mia?em do niego ?alu za to, bo sam prosi?em Lion by to zrobi?a. Przeprosi? te? za wyzywanie mnie od gówniarza. Ja przeprosi?em go za ten cyrk podczas eventu, bo rzeczywi?cie nie musia?em tego robi?. Mi?dzy nami jest zgoda, ja nie jestem z?y na niego, ani on na mnie.
Jako ciekawostk? podam to, ?e napisa?e mi wczoraj na GG, ?e u?y? mnie jako argumentu i przeprosi? mnie za to.

Drugim arguentem w tej dyskusji by?a jego wczorajsza walka z MG. Nie by?o mnie pzez wi?kszo?? czasu, kiedy si? to dzia?o i nie wiem, co si? wtedy wydarzy?o. S?ysza?em relacj? Blacka, Blanco i Feathera o tych wydarzeniach. Nie by?o mnie przy tym, nie b?d? ocenia?.

Kolejnym argumentem by?a impulsywno?? Blacka. Rzeczywi?cie jest impulsywny, ale gdy ju? si? uspokoi mo?na spokojnie z nim pofgada? i wyja?ni? sytuacj?.

Co?, jak dla mnie sprawa kto jest modem, a kto nie powinna nale?e? tylko i wy?acznie do w?a?ciciela forum. To forum z tego co wiem nale?y do Lion, bo ona op?aci?a serwer. Ona wi?c ma tutaj w??dze absolutn?. Dlatego nie daj? g?osu w tej ankiecie bo jest ona dla mnie ca?kowicie bez sensu. Zreszt? przed chwila Lion podj??a decyzj?, co zrobi. Wi?c i tak jest ju? po ptakach. G?osowa nie to od samego pocz?tku by?o dla mnie bezsensowne i nie odda?bym w nim g?osu.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Utopia, rise!

Postprzez Tali » 28 lip 2012, o 11:49

Black nie prowadzi sesji, on prowadzi tylko fanfica gdzie masz odpowiada? jak on chce bo na inne nie umie zareagowa?. Takie tylko zauwa?enie
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Utopia, rise!

Postprzez Arientar » 28 lip 2012, o 12:07

Trudno mi sie nie zgodzi? z Tali, bo w?a?nie takie odnios?em wra?enie gdy zrobi?em co? nieoczekiwanego, a nie ?ami?cego zasad sesji.
Ale jak ju? powiedzia?em wcze?niej, nie to by?o powodem mojego odej?cia. Wszystko opisa?em w tym d?ugim po?cie.
Pogodzi?em si? z Gallantem, nie mam mu nic za z?e. Po prostu nie b?d? bra? udzia?u w jego kolejnej sesji/evencie. Tylko by?my sobie nawzajem popsuli humor.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Utopia, rise!

Postprzez Autumn Leaf » 28 lip 2012, o 16:52

Wybór moderatora w sposób demokratyczny przez u?ytkowników - to ?mia?y i zamy?lony wybór z mojej strony. Z jednej strony jest to równie? votum zaufania dla obecnych moderatorów po ponad 6 miesi?cznym byciu moderatorem na utopii. Wcze?niej ja wybra?am i to ja by?am pod ostrza?em, ?e wybra?am takich ludzi, a nie innych. Teraz decydujcie wy, jak b?dzie ?le, wy?cie wybrali a nie ja, wi?c b?dziecie mie? pretensj? tylko i wy??cznie do siebie :mrgreen:

Licz?, ?e zieloni równie? z?o?? podania - przynajmniej ci którym zale?y. Dosta?am ju? kilkana?cie poda?, ale ?adne od zielonego.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Utopia, rise!

Postprzez Autumn Leaf » 28 lip 2012, o 17:25

Albo zrobi? jeszcze inaczej wszyscy zieloni b?d? uwzgl?dnieni w ankiecie, nie musz? sk?ada? poda? ( na nich oddajecie wasze "wotum zaufania") + nowi którzy z?o?yli podanie. Mistrz gry b?dzie równie? moderatorem - ale b?dzie mia? dost?p tylko do miejsc gdzie toczy si? jaka? sesja.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Cmentarzysko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron