Przytulna piwnica/strych

Tutaj lądują stare niekochane, nietulone, nikomu nie potrzebne tematy < snif, snif, snif>

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco

Przytulna piwnica/strych

Postprzez Tranquil Facade » 15 lip 2012, o 19:04

Dzie? doberek, kuce wszelakie.
Co prawda na ?wiat?o dzienne po swoich poszukiwaniach wysz?am ca?kiem niedawno, jednak nadal potrzebuj? dachu nad g?ow?. Ostatnimi czasy rzeka wyla?a, a co za tym idzie moja chatka uleg?a ca?kowitej destrukcji (i wszystkie zgromadzone przeze mnie cenne rzeczy zmy?a razem ze sob? ;_; ). Potrzebuj? pomocy posiadacza odpowiednio kwalifikuj?cej si? piwnicy albo strychu. Przez kwalifikacj? rozumiem odpowiednie nagromadzenie w niej ciekawych rzeczy (du?e), no i oczywi?cie fakt, by by?a oddana pod klucz z mo?liwo?ci? natychmiastowej wprowadzki. Ze swojej strony obiecuj? zachowa? j? w nale?ytym porz?dku i nie ha?asowa?.
Wszelka pomoc b?dzie mile widziana i b?d? bardzo wdzi?czna.
Avatar użytkownika
Tranquil Facade
Wędrowiec
 
Posty: 245
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 13:52
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: ( ?° ?? ?°)
Uroczy Znaczek: Dwa kwiaty datury
Lubi: przygody, rzadkie przedmioty
Stan: :natS
Charakter: chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Przytulna piwnica/strych

Postprzez Steampunk Song » 15 lip 2012, o 19:07

Ja bym mog?a Ci? przechowa?, tylko lookn? czy ja wgl jeszcze zrobi?am domek. :D
[center] Owszem, jestem leniwa, w?a?nie siedz? w ?ó?ku z laptopem.
Obrazek[/center]
Steampunk Song
Niewiniątko
 
Posty: 52
Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 13:56
Płeć: Nieustawiona

Re: Przytulna piwnica/strych

Postprzez Sydney Sleeper » 15 lip 2012, o 19:19

Mo?e by? Canterlot? Mam du??, star? rezydencj?, do?? niezadban?, ale dla ciebie to pewnie ?aden problem.
Hmmmm, powiedzmy, ?e potrzebuje kogo? kto podczas swoich poszukiwa? posprz?ta troche moje zakurzone mebelki. W nagrod? b?dziesz mia?a swój strych, piwnice, czy co sobie zaklepiesz i zapewnie ci utrzymanie. Nie wiem jakie rodzinne skarby skrywa ta rezydencja ale zapewne same ?miecie. Mo?esz je sobie zabra?, nie jestem sentymentalny i kasy te? mi nie brak. Co ty na to?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Sydney Sleeper
Racjonalista
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 21:45
Lokalizacja: Hoofington
Płeć: Nieustawiona

Re: Przytulna piwnica/strych

Postprzez Tranquil Facade » 15 lip 2012, o 19:35

Hmm, Canterlot to troszk? daleko od Ponyville... - my?la?a sobie w duchu Tranquil. W sumie to zawsze lepsze ni? niepewno??, czy w ogóle ma si? dom. A NIE NIE, tego nie mog? powiedzie?, wyjd? na niemi??. No przecie?, ?e nie. Co ja sobie wyobra?am - pojawiam si? i od pocz?tku zra?am do siebie wszystkich. Tranquil, tak nie mo?na przecie?! No có?, pora zacz?? nad sob? pracowa?. No nic, o czym ja to... A! Rezydencja w Canterlot? Hmmm, Canterlot to troszk? daleko od Ponyville... I pracowa? trzeba. Ale powiedzia?, ?e troch?. Na szcz??cie to tylko troch?. Mebelki - pfeh, co to dla mnie! I taki du?y pa?ac na pewno skrywa jakie? wielkie tajemnice i skarby! Ja odkryj? je pierwsza, zaraz po wysprz?taniu tego troch? mebelków! TYLKO NIECH ON NIE ?MIE ICH NAZYWA? ?MIECIAMI! TAKIEGO POTENCJA?U NIE NALE?Y RÓWNA? Z ZIEMI? OT TAK SOBIE! ... Och, tego te? nie mog? na g?os powiedzie?. Uspokój si?, uspokój si?... Có?, zaoferowa? taki skarbiec tajemnic sam z siebie, na pewno zale?y mu, by kto? si? z nim podzieli? bogactwem historii, o którym nie ma poj?cia. Na pewno! I jeszcze da mi pieni?dze za ich odkrycie! Hoho!
Po d?ugim namy?le Tranquil postanowi?a:
-Song, dzi?kuj? bardzo za ch?ci przygarni?cia mnie, jednak rozumiesz... Przygoda wzywa, dlatego skorzystam z oferty Sleepera.
Avatar użytkownika
Tranquil Facade
Wędrowiec
 
Posty: 245
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 13:52
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: ( ?° ?? ?°)
Uroczy Znaczek: Dwa kwiaty datury
Lubi: przygody, rzadkie przedmioty
Stan: :natS
Charakter: chaotyczny dobry
Multikonto: NIE


Powrót do Cmentarzysko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron