Dowództwo wojskowe

Jeżeli wydaje się wam, że Equestia nie potrzebuje obrony, to jesteście w błędzie. W Canterlocie znajduje się garnizon, w którym rekrutuje się młodych żołnierzy, ale również pracują w nim wysoko postawieni, starsi żołdacy i kombatanci, którzy mają do tego miejsca pewien sentyment. Budynek sam w sobie nie należy do najprzyjemniej wyglądających. Mniej kolorowy niz pozostały, potężny, zbudowany z szarego kamienia. Okraszony gdzieniegdzie kolorowymi chorągwiami i strzeżony przez doskonałych żołnierzy.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez Grinch » 2 sty 2012, o 17:53

Po uprzednim zapukaniu do ?rodka wszed? Grinch.
- Robota starannie wykonana, teraz pan pozwoli ?e udam si? do domu - Powiedzia? pegaz uk?aniaj?c si? po czym wychodz?c z budynku i chwile pó?niej do garnizonu. Ogier by? zm?czony jednak zosta?a mu jeszcze droga do ponyville. Nie zwlekajac z chwil? kuc ruszy? do swojego dom...

z/t
Ostatnio edytowano 2 sty 2012, o 19:21 przez Grinch, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez Celestia » 2 sty 2012, o 19:42

Genera? Hardbeld by? z?y. Nie, on by? bardzo z?y... Nie do??, ?e musia? si? spotka? z dwoma dowódcami za którymi przepada? jak za poborc? podatkowym( z wzajemno?ci? zreszt?), to jeszcze zacz?to go traktowa? jak zwyk?ego s?dziego, który zajmuje si? sprawami ledwo kryminalmymi. Potencjalna wojna i grupa wywrotowa NRLby?y pozytywn? stron? tej sytuacji, co? si? dzia?o, a i mo?e uda si? co? na boku zarobi?.
Wywiad wreszcie wzi?? si? do roboty. Co prawda nie z?apali ?adnego przedstawiciela zbrodniczej organizacji Nowej Republiki Lunarnej, ale uda?o im si? dorwa? jednego bandyt?. Ten móg? mówi? o szcz??ciu, bo wcze?niej ?cigali go zwyczajni gwardzi?ci. Teraz jednak zabra?a si? za niego s?u?ba bezpiecze?stwa Equestrii- i ju? po 12 godzinach by? w Canterlot.
ArtemExplicitov znajdowa? si? w pokoju z czerwonym genera?em o siwej, koziej bródce. By?a jeszcze tutaj dwójka kuców: jednoro?ec-kapitan i pegaz w randze porucznika.
- ArtemExplicitov, oskar?ony o napady na banki i normalne kuce, a ostatnio i o prób? zabójstwa oraz nielegalne przyw?aszczenie domu. Mam dobry humor, wi?c to podpisz.
Kuc móg? dojrze? na kartce podanej mu przez genera?a nast?puj?c? tre??:
"Ja, ArtemExplicitov, zgadzam si? na oddanie ca?ego( dos?ownie ca?ego) swojego maj?tku na rzecz skarbu pa?stwa, a konkretnie wojska. Obiecuje si? te? nie z?ama? prawa oraz stosotwa? si? do "?wi?tej ?asady 3 linijek na post" i nie unika? jej pod kar? pewn?."
- ?achy sobie zostaw, brudne s?, ale czapk? zostaw. Wiesz, zawsze chcia?em by? jak ten stra?nik, co kopa? z pó?obrotu.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez ArtemExplicitov » 2 sty 2012, o 19:51

-dobra, masz mnie. Nie strzelaj prosz? , jestem nieuzbrojony.
odpowiedzia? artem nie przejawiaj?c strachu
Po czym spojrza? na kartk?
- z tym mo?e by? lekki problem , gdy? nie mam go przy sobie . ale moi ludzie mog? go przynie??.
po czym us?ysza? kolejne s?owa genera?a.
-Kapelusz nie ma problemu , mam zapasowy
Jestem potworem, i to jest we mnie straszne...
Avatar użytkownika
ArtemExplicitov
Buntownik
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:20
Lokalizacja: Appleloosa
Płeć: Nieustawiona

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez Celestia » 2 sty 2012, o 19:59

- Ooo, twoi ludzie, a wi?c jeszcze dochodzi prowadzenie grupie zbrojnej, no ?adnie, ?adnie... I chyba jednak zmienimy nieco warunki, jak wszystko ma i?? to wszystko pójdzie, te ?achy co masz b?d? dobre na szmatki do czyszczenia latryn.
Genera? podrapa? si? po brodzie, sz?o coraz lepiej ni? my?la?. Postanowi? zatem jeszcze bardziej poprawi? sobie humor.
- Zatem twoi ludzie to te? s? bandyci. Masz ich nam wyda?, pewnie i na nich co? si? znajdzie, a przydadz? si? nam nowi rekruci do wojska.
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez ArtemExplicitov » 2 sty 2012, o 20:05

-szczerze mówi?c to ich nie znam , od tego mam praw? r?ke , free deada . zreszt? on przyjdzie ,powie ci co chcesz.
Odpowiedzia? ca?kowicie spokojnie po czym zdj?? p?aszcz i kapelusz i po?o?y? na biurku (stole?)
-zreszt? on i tak ma donie?? ten maj?tek...,a zapomnia?bym
Podpisuj? kartk?
Jestem potworem, i to jest we mnie straszne...
Avatar użytkownika
ArtemExplicitov
Buntownik
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:20
Lokalizacja: Appleloosa
Płeć: Nieustawiona

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez Celestia » 2 sty 2012, o 20:11

- Masz m?ody szcz??cie, tradycyjn? kar? za to jest teraz kastracja, wi?c jeszcze nie po?piewasz tenorem.- Zacz?? si? ?mia?, ale z racji tego, ?e nikt nie "zrozumia? g??bi dowcipu" dosy? szybko przerwa?.- I uwa?aj na przysz?o?? by nie z?ama? prawa, bo wtedy los wa?acha ciebie nie ominie. A teraz zabieraj si? st?d i módl si?, ?eby twój kompan dostarczy? maj?tek. Jak i licz? na szybkie wydanie tych bandytów...
Kapitan otworzy? drzwi przed Artem.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez ArtemExplicitov » 2 sty 2012, o 20:22

-to si? nazywa czarny humor
Odpowiedzia? artem
-powinni by? w najbli?szym czasie , postaram si? o to
-Widzisz , upiek?o si? nam bez szwanku
odpowiedzia? Black ace w my?lach Artema
-Wiesz co,by?o blisko . Mam ciebie dosy? , zgi? przepadnij. Ne wiem, znajd? nowego ?ywiciela czy co tam mroczne wcielenia robi?...
-Gdybym móg? ,jestem cz??ci? ciebie...
-po prostu przesta?.
artem wyszed? i polecia? do ponyville
[z/t]
8 osi?ków i jeden ziemny kucyk
weszli do dowództwa wojskowego
oczywi?cie zapukali
Jestem potworem, i to jest we mnie straszne...
Avatar użytkownika
ArtemExplicitov
Buntownik
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:20
Lokalizacja: Appleloosa
Płeć: Nieustawiona

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez Fearbane » 8 sty 2012, o 21:43

Do dowództwa wojskowego wlecia? pegaz. Wida? by?o, ?e si? spieszy?. By? to jeden z gwardzistów, którzy mieli pomaga? Fearbane'owi w jego tajnej misji.
Gdy tylko wyl?dowa?, zacz?? sk?ada? raport:
- Major... Fearbane... Jest.. Na tropie... Podejrzanych... O pomoc spiskowcom... Para pegazów... bia?ych... Klacz ma niebieskie.. Oczy... I uroczy znaczek... W kszta?cie... S?o?ca przebitego... Sztyletem... - przekazywa? informacje szybko, ?apczywie ?api?c kolejny wdech powietrza. Zm?czy? si?, gdy? wed?ug rozkazu mia? by? jak najszybciej w pa?acu. Teraz musia? czeka? na odpowied? dowódcy.
Obrazek
"Ból jest iluzją ciała, rozpacz jest iluzją umysłu"
Avatar użytkownika
Fearbane
Nadwrażliwy
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23 gru 2011, o 14:16
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Miecz, leżący na okrągłej tarczy
Lubi: Wojsko i wszystko, co z wojskiem związane. Nie rozwijał nigdy innych zainteresowań.
Nie Lubi: Kiepskich wymówek, brak wiary w siebie, zdrady, krętactwa, przekupstwa, chciwości, oszustw, manipulacji, nieczystego zachowania i WSZYSTKIEGO, co mija się z jego żołniersko-rycerskim kodeksem.
Strach: Zawieść Księżniczkę Celestię, Ojczyznę i swoich ludzi.
Stan: Kawaler.
Koneksje Rodzinne: Brak.
Rasa: Pegaz
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez Celestia » 9 sty 2012, o 21:57

Genera? Hardbeld w?a?nie musia? przerwa? wa?n? czynno?? jak? by?o sk?adanie zeznania maj?tkowego przy jednoczesnym u?yciu jak najwi?kszych obej?? i przepisaniu po?owy na ?on?, bo wtedy by?o to ob?o?one mniejszym podatkiem.

- Nosz kur...- Wys?ucha? raportu pegaza i si? zastanowi?. Nigdy w swoim ?yciu nie s?ysza? wi?kszej g?upoty- uroczy znaczek przedstawiaj?cy sztylet przebijaj?cy s?o?ce? To? to jaka? durnota by?a, wr?cz jak znak "tu jestem". Dosy? prawdopodobne, ?e przez to by?a jak?? agentk? wywiadu, to mog?o pasowa?.- Para pegazów, mówisz? No dobra, daj zna? gwardii by wydali listy za nimi. Jak i wy?lij par? oddzia?ów do Cloudsdale, pewnie tam b?d? chcieli si? ukry?. I je?li pan major jest tutaj w zamku niech we?mie który? z rydwanów, oboj?tnie jaki.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez Fearbane » 10 sty 2012, o 01:18

D?ugo po gwardzisty, który poinformowa? genera?a o sytuacji do dowództwa wparowa? Fearbane. By? w?ciek?y. Z oczu bi? ogie?, a cia?o wrzeszcza?o, ??daj?c kogo?, na kim móg?by si? wy?y?. Stara, wys?u?ona zbroja pomimo swych zarysowa? i ?ladów po naprawie b?yszcza?a si?. Major kocha? swój mundur, zawsze o niego dba?.
Nie zasalutowa?.
- Chyba udali si? do Cloudsdale. Przydziel mi balon, rydwan, cokolwiek, czym móg?bym tam zalecie? i wypatroszy? t? dwójk?! - warcza? w?ciekle. Genera? zna? Fearbane od dawna, nieoficjalnie byli na "Ty". Jasny pegaz by? do?? znany w ca?ej Gwardii, by wiadome by?o, ?e lata? nie potrafi, to te? jego... pro?ba nie by?a niczym dziwnym.
Dla oficera czas si? liczy?. Czas, którego mia? coraz mniej.
Obrazek
"Ból jest iluzją ciała, rozpacz jest iluzją umysłu"
Avatar użytkownika
Fearbane
Nadwrażliwy
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23 gru 2011, o 14:16
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Miecz, leżący na okrągłej tarczy
Lubi: Wojsko i wszystko, co z wojskiem związane. Nie rozwijał nigdy innych zainteresowań.
Nie Lubi: Kiepskich wymówek, brak wiary w siebie, zdrady, krętactwa, przekupstwa, chciwości, oszustw, manipulacji, nieczystego zachowania i WSZYSTKIEGO, co mija się z jego żołniersko-rycerskim kodeksem.
Strach: Zawieść Księżniczkę Celestię, Ojczyznę i swoich ludzi.
Stan: Kawaler.
Koneksje Rodzinne: Brak.
Rasa: Pegaz
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez Celestia » 10 sty 2012, o 08:20

Genera? by? zdziwiony obecno?ci? majora ale wiedzia?, ?e kiedy ten jest zdenerwowany to zrobi wszystko by dopi?? swego. Pog?adzi? si? po brodzie chwilk? si? zastanawiaj?c. Wszyscy tutaj dybali na jego sto?ek, a szczególnie dwa pewne pegazy. Jeden z nich "bawi" si? przy granicy z gryfami, a drugi stoi przed nim. Lepiej by?o go mie? mimo wszystko jak najdalej od siebie.
- Bierz co chcesz, rydwanem ci tam szybciej b?dzie si? dosta?. Acz nie zabijaj tej dwójki, a ju? na pewno nie tej klaczy. Niewykluczone, ?e ona b?dzie mog?a co? wiedzie? wi?cej, co do drugiego osobnika rób z nim co chcesz.- Przy dozie szcz??cia mo?e uda si? wyci?gn?? z tej pegazki co? wi?cej, albo ona w ogóle oka?e si? jakim? agentem. Je?li obcego kraju to te? nie b?dzie ?le, kupi si? j? najwy?ej. W ko?cu ka?dy ma swoj? cen?.
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez Fearbane » 10 sty 2012, o 21:02

Stary weteran zadowolony by? z szybkiej decyzji prze?o?onego. W sumie jedynej rozs?dnej decyzji. Stan?? prosto i zasalutowa?, po czym wybieg?.
Teraz musia? zorganizowa? szwadron pegazów i rydwan. To trudne nie by?o. Garnizon w Canterlot zna? lepiej ni? w?asn? twarz, co pomog?o w szybkim zorganizowaniu ca?o?ci.
Nie min??o 10 minut, a oddzia? doborowych skrzydlatych gwardzistów i wojskowy rydwan sta?y przed majorem na placu.
- ?o?nierze! Zadanie jest bardzo proste! Lecimy do Cloudsdale, zamykamy przestrze? powietrzn? i przeszukujemy ka?dy milimetr miasta w poszukiwaniu bia?ej klaczy, której uroczy znaczek przedstawia s?o?ce przebite sztyletem i jej towarzysza. Bia?ego ogiera - równie? pegaza. Akcja ma zosta? wykonana tak, jak gdyby?cie mieli zamiar chroni? w?asne matki, albowiem chodzi tu o bezpiecze?stwo NASZEJ matki - Equestrii. Pytania? Nie? To w drog?! Ruchy, ruchy, ruchy! - przemówi?, wskakuj?c na rydwan, zaprz?gni?ty w cztery pegazy. Opuszczenie garnizony przez taki oddzia? by?o sprawne i nie mniej widowiskowe. W ko?cu nie codziennie widzi si? co? takiego, nie?

<z/t>
Obrazek
"Ból jest iluzją ciała, rozpacz jest iluzją umysłu"
Avatar użytkownika
Fearbane
Nadwrażliwy
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23 gru 2011, o 14:16
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Miecz, leżący na okrągłej tarczy
Lubi: Wojsko i wszystko, co z wojskiem związane. Nie rozwijał nigdy innych zainteresowań.
Nie Lubi: Kiepskich wymówek, brak wiary w siebie, zdrady, krętactwa, przekupstwa, chciwości, oszustw, manipulacji, nieczystego zachowania i WSZYSTKIEGO, co mija się z jego żołniersko-rycerskim kodeksem.
Strach: Zawieść Księżniczkę Celestię, Ojczyznę i swoich ludzi.
Stan: Kawaler.
Koneksje Rodzinne: Brak.
Rasa: Pegaz
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez Autumn Leaf » 19 sty 2012, o 18:33

Nie min??o du?o czasu zanim bia?y gwardzista o imieniu Silverback zjawi? si? w garnizonie. Prze?kn?? ?link? próbowa? doj?? do siebie po niemi?ym spotkaniu z bardzo w?ciek?? klacz?.
Podszed? powoli do drzwi na którym z?ote litery Genera? Hardbel przykuwa?y uwag? i lekko zapuka?. Mo?e akurat go nie ma i mi si? upiecze pomy?la? modl?c si? w my?lach i czekaj?c na odpowied? genera?a.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez Celestia » 19 sty 2012, o 19:18

Genera? zajmowa? si? przegl?daniem dokumentów, sytuacja na granicy robi?a si? coraz bardziej napi?ta i niewiele brakowa?o by wybuch? konflikt zbrojny. Dodatkowo dochodzi?y wie?ci o pojawieniach si?, i nawet akcjach, grup zrzeszonyh pod egid? "Nowej Republiki Lunarnej". Jakby tego by?o ma?o to stra?nicy podobno zaobserwowali ksi??niczk? Celesti? opuszczaj?c? zamek. Gdyby nie obecna sytuacja to by si? pewno ucieszy?, teraz jednak wola?by mie? w?adczynie przy sobie. Ogl?danie dokumentów przerwa?o mu pukanie do drzwi, mo?e to by?y nowe wie?ci z frontu.
- Wej??!
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Dowództwo wojskowe

Postprzez Autumn Leaf » 19 sty 2012, o 19:27

Ogier przekona? ?link? i próbowa? si? pozbiera? by nie okazywa? po sobie strachu. Spotkanie z prze?o?onym genera?em nie ?yczy?by najgorszemu wrogowi. Wszed? dumnie i pewnym korkiem do ?rodka i zasalutowa? przed genera?em.
- Genrale chcia?bym poinformowa? ?e na terenie zamku przebywaj? bez zezwolenia obce kuce. - powiedzia? bez zaj?knienia staraj?c si? nie patrze? na genera?a tylko w jaki? inny punkt by doda? sobie odwagi chocia? czu? ?e nogi mia? jak z waty i wewn?trz ca?y si? trz?s? ze strachu. Po czym poda? kartk? genera?owi, która da?a mu klacz gwardzistka.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Garnizon

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron