Sypialnia Celestii

Komnaty, które zostały położone w najwyższych wieżach pałacu. Są to nie tylko sypialnie, ale również gołębnik, kilka magazynów w stylu starych strychów, gdzie zbierało się rupiecie. Są tutaj też najwyżej położone wieże strażnicze.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Sypialnia Celestii

Postprzez Celestia » 15 gru 2011, o 23:47

Olbrzymi pokój pełen wszelakich wygód i czego tylko dusza zapragnie. Mało kto ma do niego dostęp, jest to najpilniej strzeżone miejsce w Equestrii.

***

Choć panowała już pora dnia jej siostry, Celestia nie spała. Wręcz przeciwnie, coraz więcej zmartwień pojawiało jej się ostatnimi czasy. Najpierw jej uczennica wraz ze swoimi przyjaciółkami musiały powstrzymać niejakiego Maniaca( o czym nie raczyła ją poinformować jej własna siostra), to teraz poczuła moc, której najbardziej się obawiała. Pan chaosu Discord dalej być w bezpiecznym miejscu, zamieniony w kamień, ale jakimś cudem nie wszystko związane z nim zostało pokonane.
Jakiś czas temu poczuła magię chaosu tutaj, w jej królestwie. I choć poczyniła odpowiednie kroki w kierunku powstrzymania tego( pewne magiczne kowadło idealnie trafiło w cel), to i tak dalej coś było nie tak. Przez chwilę poczuła, a raczej usłyszała rozmowę dwóch istot. I nawet jeśli jedna została pokonana, to druga dalej być na wolności. Tak z trudem przyszło pokonanie starego wroga, a na wolności czai się jego wyznawca, chcący może go uwolnić. Trzeba było zacząć działać!
Nie chciała mieszać w to siostry, podobnie jak i uczennicy, zbyt wcześnie na to. Dlatego postanowiła udać się do Ponyville. Ale podróż rydwanem byłaby zbyt widoczna, a nie chciała przepłoszyć swojego wroga, dlatego postanowiła użyć do tego swoich własnych skrzydeł. Długo już nie miała okazji samej polecieć gdzieś dalej niż parę metrów, wreszcie jakaś miła odmiana w nudnym życiu. No a jeśli po drodze spotka istotę używającą magię chaosu...
Dlatego szybkim susem wyskoczyła przez okno i skierowała się ku Ponyville.

z/t
Ostatnio edytowano 6 wrz 2012, o 22:50 przez Celestia, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Luna » 22 gru 2011, o 17:21

-Siostro ! Jesteś tutaj ? Tam w ponyville jest jakiś kuc który..został ukąszony przez takie coś...i..-próbowała jak najszybciej mówić.`
-I..nie może się ruszać..musimy mu pomóc...-powiedziała i trochę się uspokoiła
Ostatnio edytowano 6 wrz 2012, o 22:45 przez Luna, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Celestia » 22 gru 2011, o 18:24

Starsza siostra spojrzała na młodszą z nieco wyższością wypisaną na twarzy. Coś ostatnio w Ponyville zbyt wiele się działo, może trzeba by tam na stałe wysłać oddział wojska? Nieco też zawiodła się na Lunie- ta zamiast samej coś zrobić od razu poleciała do niej po pomoc, marnując być może cenny czas który mógł zaważyć o czyimś życiu.
Myślała, że załatwiła już sprawę, wyczuła w lesie coś dziwnego i pomyślała, że jakiś kuc znajdujący się w lesie Everfree się tym zajmie. Był tam jakiś jednorożec i pegaz, a że ten latający kuc nieco znajomy się jej wydał jemu kazała się tym zająć.
- Dobrze siostro, ruszę tam natychmiast, ale ty nie lecisz ze mną, tutaj będziesz bezpieczniejsza.
Wstała z tronu, spojrzała na swoich pegazich gwardzistów i skierowała się ku wyjściu z pałaca. Cała czwórka wojskowych, od kapitana wzwyż, wyszła wraz z nią.

z/t
Ostatnio edytowano 6 wrz 2012, o 22:44 przez Celestia, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Celestia » 23 gru 2011, o 22:59

Celestia siedzia?a w sali tronowej, zastanawiaj?c si? nad tym co w?a?nie widzia?a. A mo?e prze?y?a, sama ju? tego nie wiedzia?a. Je?li to by?y tylko wizje to ju? jedna rzecz by?aby zastanawiaj?ca- wizja w wizji, przecie? przed oczami stan?? jej ojciec i pewne zdarzenie z przesz?o?ci. Poczu?a Deja-vu gdy jej siostra powiedzia?a w czym rzecz. Zastanowi?a si? ponownie nad tym wszystkim- czasoprzestrze? ot tak nie mog?a zosta? naruszona czy z?amana. By? mo?e mia?o to zwi?zek z dziwn? kos? tego Autumna, musia?a zatem to sprawdzi? sama. Acz...
Acz rzeczywisto?? i tak musia?a i?? swoim torem. Nawet je?li to by?a tylko wizja, to i tak musia?a co? zrobi?. Je?li za? to by?a prawda to uczestnicy b?d? o tym pami?ta?, albo te? traktowa? tylko jako sen. A szczególnie trójka z domu, bo ogier móg? jednak zachowa? pami??. Dopu?ci do cz??ci tylko, nie do wszystkiego. Troszk? ?a?owa?a, ?e Reetmine'a ominie kara, ale widocznie przeznaczenie dzi? sta?o po jego stronie. No trudno, mo?e on sam wyci?gnie wnioski...
Wzi??a swoich gwardzistów, ale pó?niej im ka?e wróci? do pa?acu. Sama musia?a to za?atwi?.

Z/T
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Celestia » 28 gru 2011, o 22:22

Ksi??niczka w?a?nie popija?a sobie kaw? gdy pojawi? si? przed ni? list od jej uczennicy. Odstawi?a zatem fili?ank? na bok i zacz??a j? czyta?.
"Droga ksi??niczko Celestio, bla, bla... dzisiaj uda?o mi si? <bla, bla>... a nast?pnie <bla, bla>, jednak?e... <bla, bla> ja <bla, bla>, ale jednak <bla, bla>..."
Po tym zacz??a si? cicho ?mia?.
- Ach ta Twilight, mo?e nareszcie pojawi?o si? u niej poczucie humoru.
Postanowi?a jej odpisa? gdy nagle co? si? sta?o, a? upu?ci?a ka?amarz na swój drogocenny dywan. "Znów Ponyville... mo?e na sta?e winien tam przebywa? szwadron wojska...". Jej rozmy?lania przerwa?o to, gdy zorzumia?a czyja energia znik?a- jej ulubionej uczennicy. Zastanawia?a si? czy to nie wina Autumna, ale ten raczej nie powinien sprawia? k?opotów. Mimo wszystko trzeba by?o to sprawdzi?. Znowu.
- Mo?e powinnam tam przenie?? swój pa?ac, by?oby bli?ej.
Nie chcia?a tam si? udawa?, naprawd?. Mog?a wys?a? tam którego? ze swoich gwardzistów, mog?a wys?a? tam szwadron armii albo jakiego? kuca do zada? specjalnych. Ale teraz uderzono w JEJ uczennic?, a wi?c prawie w ni? bezpo?rednio. Zreszt? to mia? by? znak dla niej by przyby?a, zatem nie chcia?a zawie?? nieproszonego go?cia. Wsta?a, skierowa?a si? ku balkonowi i poszybowa?a jak rakieta w kierunku Ponyville, lec?c z pr?dko?ci? d?wi?ku. Szkoda, ?e Rainbow Dash tego nie widzi...

z.t
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez QuietWord » 18 sty 2012, o 20:48

"Nienawidz? schodów. Schody s? z?e. Dlaczego w takim wielkim zamku nie zamontowano do tej pory windy? To ?e ksi??niczka i gwardzi?ci maj? skrzyd?a, nie znaczy ?e ca?a reszta musi si? m?czy? z tymi cholernymi schodami. I kto to do cholery projektowa?! Dlaczego to musi mie? takie wysokie stopnie?" Marudzi? w my?lach Word, udaj?c si? w stron? sypialni Celestii. Czu? si? dobrze z tym marudzeniem, przynajmniej mia? si? czym zaj??. Zwój który mia? ca?y czas przy sobie coraz bardziej go dra?ni?, mia? ochot? jak najszybciej to sko?czy?. Podszed? w ko?cu do drzwi wej?ciowych i zastuka? w nie kilkakrotnie, w celu uprzedzenia jej wysoko?ci o swojej obecno?ci.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Celestia » 18 sty 2012, o 20:54

Ksi??niczka ju? wcze?niej wyczu?a pojawienie si? paru nowych kuców na zamku, ale spodziewa?a si?, ?e to nowi gwardzi?ci lub te? jacy? wojskowi. Z powodu zamieszania przy granicy z ziemiami gryfów ci??ko by?o ogarn?? co si? naprawd? dzieje, zw?aszcza ?e podobno pojawi?y si? te? grupy Nowej Republiki Lunarnej. M?odsza siostra zapewnia?a j?, ?e nie ma z tym nic wspólnego i nie by?o powodów by jej nie wierzy?.
- Wej??.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez QuietWord » 18 sty 2012, o 21:02

Zaczerpn?? g??boko powietrza, po czym wszed? spokojnie do pomieszczenia, ca?y czas utrzymuj?c spokojny wyraz twarzy. Kiedy zobaczy? jej wysoko?? uk?oni? si? lekko, nie spuszczaj?c Celestii z oczu. Wyci?gn?? w jej stron? kopyto wraz z zapiecz?towanym listem.
-Polecono mi to dostarczy? waszej wysoko?ci.-Powiedzia?, dziwi?c si? sobie samemu ?e g?os mu nawet nie drgn??. Widocznie za d?ugo w tej robocie siedzia?, by w niektórych sytuacjach móc si? zachowywa? tak jak inne kucyki.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Celestia » 18 sty 2012, o 21:11

Ksi??niczka Celestia w?a?nie sobie le?a?a na swoim ?o?u i czyta?a noty informacyjne, Luna jak zwykle by?a niedysponowana i to na ni? spad?a troska o pa?stwo. Zajmowanie si? tym by?o tak nudne, ale jako w?adczyni krainy musia?a to robi?. Wtedy wszed? szary kuc i powiedzia?, ?e ma co? dla niej. Nie zdziwi?aby si? gdyby to by?a kolejna wie?? z frontu, ale ten wcale nie przypomina? wojskowego. No i gwardzi?ci nie poinformowali jej wcze?niej o ch?ci spotkania z ni? przez tego kuca. Przy pomocy telekinezy od?o?y?a fili?ank? kawy i "wyj??a" z jego kopyt list, podsuwaj?c go pod swoj? g?ow?. Po tym podnios?a wzrok ponownie na szarego kuca i u?miechn??a si?.
- Wydaje mi si? jakbym kiedy? ju? ciebie spotka?a. Jeste? nowym cz?onkiem s?u?by? I wiesz mo?e od kogo jest ta wiadomo???
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez QuietWord » 18 sty 2012, o 21:24

Word zdziwi? si? nieco pytaniami ksi??niczki, ale nie da? tego po sobie pozna?. Wygl?da?o na to ?e troch? tu posiedzi. Postanowi? by? absolutnie szczerym, w ko?cu to nie on tutaj co? mia? na my?li. On by? tutaj tylko pionkiem.
-Nie nale?? do gwardii. Jestem go?cem wywiadu Equestrii, mo?liwe ?e kiedy? mnie wasza wysoko?? zobaczy?a, kiedy musia?em jak?? wiadomo?? dostarczy? do pa?acu... Mo?liwe te? ?e widzieli?my si? wcale nie tak dawno w domu na pewnej farmie.-To zdanie w?a?ciwie powiedzia? nie b?d?c pewnym czy nie zostanie uznane za ?art. Mia? nadziej? ?e Celestia lubi takie ?arty, bo to co zamierza? teraz powiedzie? na pewno ?miesznym nie b?dzie.
-List poleci?a mi dostarczy? istota, zdaje si? o mianie Spinel.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Celestia » 18 sty 2012, o 21:35

- Czyli jeste? pos?a?cem. Mi?o zatem wiedzie?, ?e Equestria ma tak uczynne osoby na takich stanowiskach. Farma mówisz? Ostatnio mia?am tyle na g?owi?, ?e nie spami?tam ka?dego ogierka.
W tym momencie Quiet powiedzia? pewne imi?, które zadzia?a?o na ni? jak bat. Czyli on tutaj dalej by?, trzeba b?dzie jak najszybciej si? z nim spotka?. Otworzy?a szybko list i szybko przeczyta?a co w nim by?o:
" W?a?nie wywo?a?em ma?y konflikt na granicy w górach S?onych. Je?li nie chcesz by konflikt
przerodzi? si? w ma?? wojenk? na terenie twojego pa?stwa radz? ci si? bezzw?ocznie pojawi? na granicy.
A by?by zapomnia? dzi? nauczy?em si? ?e nic nie mo?e si? równa? z pot?g? i magi? alicornów."
- To ty za tym stoisz, módl si? by mnie tutaj nie spotka?... nie, nie do ciebie to mówi?am. Wybacz, ale mam teraz wa?n? spraw? na g?owi? i musz? si? ni? jak najszybciej zaj??. Doceniam to co zrobi?e? i je?li chcesz mnie o co? prosi? to teraz...

Obrazek
Ostatnio edytowano 18 sty 2012, o 21:37 przez Celestia, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez QuietWord » 18 sty 2012, o 21:45

Word, jak zawsze zreszt?, by? zaciekawiony tre?ci? listu. Ciekawo?? ta wyst?puje u ka?dego przedstawiciela tej profesji, a mo?liwo?? pozostania w zawodzie gwarantuje umiej?tno?? powstrzymania ciekawo?ci i dostarczenia tego co trzeba w stanie nienaruszonym. Jednak reakcja Celesti pokaza?a mu ?e to co tam by?o, z ca?? pewno?ci? nie by?o niczym przyjemnym. Odetchn?? troch? g??biej, zastanawiaj?c si? nad tym o co by móc poprosi? jej wysoko??. O?wiecenie, jak zawsze spad?o do?? nagle, oraz dawa?o mu wi?ksz? szans? powodzenia ni? gdyby wzi?? si? za to sam.
-Je?li mo?na. Chcia?bym prosi? o to by wasza wysoko?? zaj??a si? kwesti? mojego zatrudnienia... Mianowicie, chcia?bym prosi? by wasza wysoko?? dopilnowa?a bym przesta? pracowa? dla wywiadu. My?l? ?e wp?yni?cie na szefa komórki w Canterlot b?dzie znacznie ?atwiejsze dla ksi??niczki, ni? gdybym mia? sam go prosi? o zwolnienie mnie.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Celestia » 18 sty 2012, o 21:52

- Dziwne, pracujesz w wywiadzie i prosisz mnie o to, bym wp?yn??a na twoje zwolnienie? Niewiele z tego rozumiem, praktycznie nic, ale je?li tego pragniesz... po tym jak wróc? do stolicy porozmawiam z twoim zwierzchnikiem QuietWordzie.- Tutaj szybko "wesz?a" w jego g?ow? by sprawdzi? jak si? nazywa, wi?cej zna? nie potrzebowa?a. Zreszt? nie mia?a na to czasu, znaj?c tatusia ten tam nieco zaszala?. Magicznie wrzuci?a list do kominka, po czym stan??a na balkonie.
- A teraz ?egnaj.- Po czym zeskoczy?a w dó? i z lotu pikowego po chwili wzbi?a si? nad ziemi? lec?c w kierunku gór S?onych. Szary kuc zosta? sam, stoj?c w ogromnej i bogatej sypialni Celestii.

z/t
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez QuietWord » 18 sty 2012, o 22:03

Word zrobi? bardzo g??boki wydech kiedy Celestia wylecia?a z pokoju. Cieszy? si? ?e nie musia? zbyt wiele t?umaczy? i opowiada?. Zapewne ksi??niczka by zrozumia?a dlaczego tego tak pragnie, ale wola? nie zaprz?ta? jej g?owy tak ma?o wa?n? spraw?. Ma?o wa?n? w porównaniu do tego czym zapewne musia?a si? teraz zaj??. U?miechn?? si? rozgl?daj?c si? po pokoju. "Tak, Autumn z ca?? pewno?ci? by skaka? z rado?ci jakby tu teraz sta?. Ha, w?a?ciwie móg?bym wzi?? sobie jak?? pami?tk?... Nie. To nie w moim stylu." Pomy?la?, po czym uda? si? w stron? drzwi i zacz?? schodzi? na dó?.
-Jak ja nienawidz? tych schodów-Wymrucza? niezadowolony, ?e teraz musi znowu ten sam dystans przej??.

[zt]
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Celestia » 27 sty 2012, o 21:59

Ksi??niczka w?a?nie le?a?a na swoim olbrzymim, mahoniowym ?o?u, gdy postanowi?a wreszcie si? obudzi?. Có?, rozmowy dyplomatyczne potrafi?y by? bardzo m?cz?ce, a trzeba by?o zrobi? wszystko by poprawi? swoje storunki z Królestwami Gryfów, jak i zaj?? si? tymi organizacjami NRL które zosta?y z?apane. Mimo wszystko wypu?ci?a wi?kszo?? kuców wolno, zamykaj?c tylko najbardziej opornych i niebezpiecznych. Wyczu?a, ?e kto? nowy pojawi? si? w zamku, kto? kogo nie zna?a, albo nie a? tak dobrze. Postanowi?a to sprawdzi?, ale najpierw trzeba by?o zaj?? si? sob?.
Umy?a swoje z?by, wyczesa?a fryzur?, poprawi?a swoje buciki, za?o?y?a koron? i naszyjnik i tak przyszykowana opu?ci?a swoj? sypialni?.

z/t
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Następna strona

Powrót do Najwyższe wieże

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron