Sypialnia Celestii

Komnaty, które zostały położone w najwyższych wieżach pałacu. Są to nie tylko sypialnie, ale również gołębnik, kilka magazynów w stylu starych strychów, gdzie zbierało się rupiecie. Są tutaj też najwyżej położone wieże strażnicze.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Celestia » 5 gru 2012, o 22:56

Celestia była cholernie zła na Sombrę, siostrę, królestwo i samą siebie. Że z powodu jednego nekromanty jej dobre stosunki z siostrą ulegną tak niesamowitemu pogorszeniu. Żałowała, że to nie ona pierwsza go wyczuła, inaczej by to wtedy wyglądało. Położyła się na łóżku i wtuliła głowę w poduszkę, po chwili pojawiło się na niej kilka kropel, jak i dało się słyszeć ciche łkanie. Tak jednak szybko jak ono się pojawiło, tak szybko ucichło. Księżniczka pogładziła swoją grzywę i pstryknęła kopytem. Siostra ją zdenerwowała, ale Tia dalej mogła być zwyciężczynią. Powróciła do pierwotnego planu związanego z Sombrą. Nalała wody do wanny i zwróciła się do strażników przed pokojem.
- Nie chce by ktokolwiek mi przerywał przez najbliższe pół godziny, choćby sam zamek się palił.- Zamknęła się na cztery spusty, zdjęła regalia królewskie, skierowała się do łazienki i weszła do wanny. Brnąc po szyję w wodę miała nadzieję, że przynajmniej częściowo zagłuszy to zaklęcie teleportacyjne które zamierzała przeprowadzić.

z/t
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Mistrz Gry » 17 sty 2013, o 20:42

[MG]

W sypialni Celestii zmaterializował się wyrwany z czasu liścik. Głosił:

"Twój pokorny sługa i strażnik prosi cię o osobistą audiencję w Ogrodzie, pod pomnikiem Discorda, za dwie godziny. Od tego zależy przyszłość Equestrii.

A.C"

List wydawał się ważny... I miał pieczęć obu księżniczek, jak i ich sygnatury dyplomatyczne.



----------------------------------------

Pisze tu, bo w ostatnim poscie Celestia pisała, że będize w sypialni.
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Autumn Leaf » 17 sty 2013, o 21:01

[MG]

Niestety list miał pecha gdyż księżniczka była w sali tronowej i witała gryfy gości z zaprzyjaźnionego Gryfiego Królestwa - list musiał poczekać"
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Luna » 17 sty 2013, o 21:18

Luna weszła do komnat, gdyż dostała wieści o liscie. Spojrzała na niego, "A.C" nic jej nie mówiło, pieczęcie niby są dobre, ale miała złe przeczucia co do tego wszystkiego. Wzięła list i postanowiła poczekać, aż Celestia skończy rozmawiać z gryfami, sama zaś zajęła się organizacją ochrony na to spotkanie.
[z/t]
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Celestia » 25 lut 2013, o 15:32

Nikt, ale to nikt w tym stuleciu tak nie upokorzył Celestii, a konkurencja była spora- Discord, Chrysalis, Heroldzi, Luna... Ale ten miał czelność by z nią flirtować, po czym, gdy miało dojść co do czego, porzucić jak pierwszą lepszą dziewkę karczemną! Zastanawiała się jak go ukarać, z miłą chęcią by ukatrupiła Shininga, ale niestety to równałoby się konfliktowi z królestwem na północy i problemami z Twilight. Chcąc ochłonąć wzięła tabliczkę czekolady i zaczęła ją pochłaniać, ćwiartkę za ćwiartką. Gdy pierwsza się skończyła wzięła następną, magicznie przysłała też ostatnie dokumenty.
List w sprawie renowacji dróg w Derbyshire- do kominka; prośba o 1% na ratowanie sów- do kominka; List od wojskowego z Cloudsdale:
"Wasza wysokość Celestio.
Mam sprawę którą uważam za nie cierpiącą zwłoki. Otóż dowiedziałem się o awansie na stopień generalski niejakiego BrokenFalla. Uważam to za hańbę dla wojskowości Equestrii, gdyż ów dowódca w żaden sposób nie przyczynił się dla kraju. Uważam, iż najlepiej powinno się go zdegra.
.."

I to wylądowało w kominku. "Mianuje kogo chce i dlaczego chce, nikt mi nie będzie rozkazywał." Odrzuciwszy wszystkie listy wzięła się za czytanie pasjonującego dzieła, jakim to była gazetka reklamowa Ciastoramy.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Celestia » 8 mar 2013, o 10:32

Obrazek

- Co to znaczy "podjęto decyzję"? Dlaczego nie zostałam poinformowana?- Nie mogła uwierzyć w to co mówił jej feniks, myślała iż on sobie żartuje, ale tym razem nie stroił sobie z niej żartów.
- Uznano, iż twoja obecność nie będzie wymagana, wręcz mogłaby zakłócić... "decyzja" chyba będzie najlepszym słowem.
- Ale ja jestem alicornem, jestem panią dnia! Nie mogą od tak mnie pozbawić, nie mają prawa!
- Wiesz dobrze, iż mogą i wręcz to zrobią. Twoje niepowodzenia były niepocieszające. Fakt, teoretycznie przywróciłaś Elementy Harmonii do tego świata, choć bardziej to one same wróciły, zgodnie z wolą kuców. Nie uratowałaś swej siostry, jak i nie powstrzymałaś Discorda. Nawet się nie starałaś, wszystko zostawiłaś w ich kopytach. Chrysalis była tuż pod nosem i również zawiodłaś, podobnie jak z Sombrą.
- Chodziło mi o to, by Kryształowe królestwo miało nowego...
- Na dodatek podczas zamieszania z heroldami chaosu nie pokazałaś nic, twoje starania o odzyskanie władzy były mniej niż mizerne. Twilight Sparkle alicornem, czyż nie? Może w istocie ona zasługuje bardziej na to niż ty, ona osobiście stawiała czoła przeciwnościom losu i dawała radę. Nie sama, ale i tak dawała. Twoje sukcesy zaś, od zesłania Nightmare Moon na księżyc, mogę zliczyć na jednym kopycie, choć i to by było problematyczne.
- Ktoś będzie musiał wznosić słońce.- Zaczęła szukać wymówek, czegokolwiek czego mogła się czepić, feniks jednak pokręcił dziobem.
- Ty wznosiłaś księżyc przez tysiąc lat, może więc pora aby twoja siostra wznosiła twą gwiazdę? Byłoby to sprawiedliwe, dać wykazać się teraz innej osobie. Nie spodziewałem się, że dane mi będzie zobaczyć twój upadek, o pani słońca.

Dotknął najpierw końcem skrzydła jej rogu, po chwili drugim zaś skrzydła. Bzik i w błyskach światła zniknęło jedno i drugie. Przed mistyczną istotą stała nie klacz alicorna, ale wysoka( i dosyć chuda) przedstawicielka rasy kuców ziemskich. Spojrzała na grzywę, ta dalej była w kolorze tęczy i nie zmniejszyła się, choć nie falowała. Podobnie ogon. Uroczy znaczek też został, ale korona dziwnie tak wyglądała na głowie bez rogu.
- Byłbym zapomniał, pozbawiono cię również twej długowieczności. Ciesz się, że zgodnie z prawami natury nie postarzano cię o te wszystkie eony.
- To nie koniec, nie wszystko stracone.- Starała się uporządkować myśli, ale ciężko było jej się skupić, w jednej chwili wszystko się jej zawaliło. Ostatnimi laty często była upokarzana: to Chrysalis, to Heroldzi, przez Lunę czy Shininga, ale to szczególnie bodło.- Pomóż mi Phil!
- Wykaż się Celestio, nie mogę ci wiele poradzić. W TEJ sprawie nie kiwnę nawet piórkiem, to twój status. Może nawet lepiej, że teraz go straciłaś niż gdyby kraj znów miał stanąć na krawędzi zagłady. Pora na zmiany, a ty jesteś, smutno powiedzieć, przeżytkiem historii.

Nie czekał na odpowiedź, wyleciał przez okno i skręcił w lewo. Ona zaś nie zwróciła na niego uwagi, tylko wpatrywała się w lustro. "Zawsze mogło być gorzej, mógł wrócić ten durny róż. Chcą bym się wykazała, zrobię to, pokaże iż się mylili!" Usiadła przed stołem i czekała, zamykając oczy. Trwało to minutę, po czym wreszcie sobie przypomniała, iż nie posiada już magii. Westchnęła, dawno nie pisała nic własnymi kopytami. Chwyciła pergamin i pióro, szykując wiadomość dla siostry.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Black_Gallant » 9 mar 2013, o 10:58

Obrazek
AGENT CHRONOS

- Witaj, Moja Pani.

Powiedział spokojnie wychodząc z tarczy świetlistego zegara, jaki pojawił się na ścianie. Poprawił mankiety, zwyczajem jaki odziedziczył po jednym z obecnych przodków.

- Czy już czas?

Spytał retorycznie. Widział w jakim była stanie i doskonale wiedział, że się w takim stanie. Nie zapobiegł temu, gdyż ona z przeszłej przyszłości tak mu powiedziała. Musiała sobie z tym poradzić, ale nie zabroniła mu pomagać.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Celestia » 9 mar 2013, o 12:17

Przed pisaniem listu księżniczka Celestia długo spoglądała w twardy kawałek metalu który leżał przed nią na stole. Skupiła się, medytowała, aż w krzykiem w ustach uderzyła w niego kopytem. Metal nie złamał się, ona natomiast poczuła parzący ból w kopycie, szybko więc chwyciła go drugim i zaczęła dmuchać. Spoglądała zrezygnowana na obiekt "porażki".
- Nie dość, że straciłam magię, to jeszcze swoją siłę. I wytrzymałość. Moi przeciwnicy uradowali by się wiedząc, że można mnie zabić jak zwyczajną klacz.

Podeszła do drugiego stolika, na którym leżał list. Zastanawiała się co napisać, czy okłamywać siostrę, ale w razie czego lepiej by ta wiedziała co się z nią stało.

"Droga Luno, na chwilę obecną oddaje ci pełnie swojej władzy, w tym kontrolę nad słońcem. Liczę, że sobie poradzisz ze wszystkim. Mam ważne sprawy i może mnie nie być przez jakiś czas. Straciłam moce alicorna, jestem zwyczajną śmiertelniczką. Nie podawaj tej informacji publicznie, co najwyżej iż zachorowałam. Muszę odzyskać moc, nie szukaj mnie, dam sobie radę.
Celestia
".

Nie zaskoczyło jej pojawienie się Chronosa, choć mógł dać wcześniej znać o tym. Westchnęła, zapieczętowała list i zostawiła go w swojej sypialni, prędzej czy później siostra tutaj zawita gdy nie poczuje obecności i mocy Celestii.
- Tak, już czas. Skoro tutaj jesteś znaczy to, że w przyszłości... twojej przeszłości straciłam swoje moce, ale je odzyskałam. Albo i nie... Tak czy siak muszę zrobić wszystko by wrócić do poprzedniego stanu.

Podeszła do szafy i ją otworzyła. Dawno jej nie otwierała, były tam jej stare rzeczy. Torba podróżna, długi szary płaszcz, broń... wybrała prosty, średni miecz, z głownią w kształcie głowy alicorna. Jej starą broń, wykutą tuż po "zniknięciu Luny". Nie była magiczna, zwyczajny średni miecz, wykonany jednak z najwyższym kunsztem. Wzięła również sakwę, do której wsypała trochę złota i kamieni szlachetnych, nie chciała mieć przy sobie całego skarbca.
Narzuciła na siebie płaszcz, chciała zakryć swój znaczek. Włosy mogła wyjaśnić tym, że chciała zrobić się na Celestię, że odpowiada jej ten styl, ale po znaczku mogliby poznać. Choć i wtedy mogłaby się wybronić- może wygląda jak ona, ale przecież nie jest alicornem, nie jest bogiem. Była wysoka? Fleur de Lis też.
- Muszę opuścić Canterlot, domyślam się, że najłatwiej będzie dowieść swojej siły i oddaniu pośród zwyczajnych kuców. Jeśli masz do mnie jakąś sprawę powiedz to lepiej teraz, później już może nie być okazji.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Sypialnia Celestii

Postprzez Black_Gallant » 9 mar 2013, o 12:47

Obrazek
AGENT CHRONOS

- Wiesz, że zawsze masz mnie do swojej dyspozycji, Pani. I nie mogę ci powiedzieć, czy odzyskasz moc. Nie mogę AŻ TAK interweniować. Wiedz, że zawsze będziesz miała moje oddanie i mą miłość, a gdy będziesz mnie potrzebować, zjawię się, jeżeli tylko mnie wezwiesz.

Powiedział całując jej kopytko i patrząc jej z czułością w oczy. Nie mogła wiedzieć, jak bardzo ją kochał, ale mógł jej okazać swą wierność.

Celestia:
- Niech tak będzie, jak się domyślam sama mam się wykazać i nie mogę korzystać z pomocy innych. Dam sobie radę. Nie pomagaj mi, nie pojawiaj się. Zapewne istoty ponad nami uznali by to za oszustwo, bardziej pilnuj Luny, nie chciałabym aby z tego faktu woda sodowa uderzyła jej do głowy.

Zabrała swój płaszcz i schowała się pod nim, łącznie z włosami, przypięła do boku torbę i miecz, w torbie zaś schowała mieszek. Przypomniała sobie stare awanturnicze czasy, tuż po śmierci rodziców i przed objęciem stanowiska, gdy chodziła po traktach. Spanie w karczmie lub pod gołym niebem, szukanie jedzenia, bycie brudnym przez 5 dni i mycie się w rzeczkach, walkę na śmierć i życie... Podobało jej się to, czuła się naprawdę wolna, bez "niewoli statusu księżniczki". Pewnie gdyby nie młodsza siostra i to, że musiała się nią w końcu zająć wiodła by dalej życie poszukiwacza przygód. Gdyby jednak nie to nie dowiedziała by się o Elementach Harmonii, jak i nie zdobyła by ich z siostrą.
- Bywaj Chronosie.
Księżniczka otworzyła jedno z tajemnych wejść i wybiegła przez nie, kierując się poza zamek. Uznała, że najłatwiej będzie coś znaleźc w Ponyville.

Celestia z/t
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Najwyższe wieże

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron