Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herbaty

Bezdenna Otchłań Bezdennego Cylindra Tea
Jak sama nazwa wskazuje jest to bezdenna otchłań znajdująca się w na pozór zwyczajnym a tak na prawdę bezdennym cylindrze Tea Charmera. Jego czeluści są nieodgadnione i żyją własnym życiem. Jedynie właściciel się w nim nie gubi. No i małe stadko lam.

Moderator: QuietWord

Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herbaty

Postprzez Tea Charmer » 21 paź 2012, o 23:52

Ruszyliście więc na wschód. A im bardziej na wschodzie byliście tym bardziej wszystko było bardziej zgniłe, zepsute i pokryte Zepsuciem. I ogólnie było coraz mniej przyjemnie. Powoli dało się słyszeć odgłosy bitwy dziejącej się w tle jak i krzyki niewinnie zabijanych liści herbaty. Nie mogło się to podobać, krzyki liści herbaty należą do najsmutniejszych. Serio. Kontynuując,idąc na wschód, nagle natknęliście się na niewielki trzykretowy oddział Kretów który to właśnie miał przerwę na fajkę..

[Kolejka Linds, Jester V, Walsingham]
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herb

Postprzez Linds Sidnil » 25 paź 2012, o 00:08

Linds wędrując coraz bardziej na wschód coraz bardziej tracił swój entuzjazm z podróży. Wszystko przez te coraz bardziej przygnębiające widoki i okrzyki.
- Rany... co tu się stało? - zapytał, po czym zauważył rośliny pokryte czymś, zapewne Zepsuciem. Pomyślał, by tego dotknąć, ale w końcu dla bezpieczeństwa tego nie zrobił. - I co to TO jest?
Idąc dalej zobaczył oddział kretów i aż zdębiał. Zapewne byli uzbrojeni. Linds przypomniał sobie co widział w trakcie lotu do Pola, a widział gdzieś jakąś wojnę.
- Cholera... - rzekł szeptem, po czym dodał do współtowarzyszy - Jeśli nas nie zauważyli, to chyba mamy szansę ich ominąć.
Avatar użytkownika
Linds Sidnil
Zamknięty
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 23:06
Lokalizacja: Saddleford/Ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herb

Postprzez Jester V » 25 paź 2012, o 20:16

Nie lubię kiedy jest smutno, a im smutniej tym gorzej się czuję. Nie lubię się czuć gorzej muszę sobie poprawić nastrój. Jester nie lubi smutnej herbaty - mówił sam do siebie pegaz, lecąc w odległości pół kuca za Lindsem. Czasem trzeba było sobie było pogadać z kimś inteligentnym zważywszy, że jego kompani nie byli zbyt rozmowni. Trefniś pogrążony w myślach, nawet nie zauważył jak Linds się zatrzymał. Rąbnął pyszczkiem prosto w zad niebieskiego kucyka aż zobaczył wszystkie gwiazdy. Potrzepał chwilę łbem by mu wróciła ostrość widzenia. Spojrzał w dół i dojrzał trzy krety. Trzeba było teraz podjąć decyzje, decyzje, decyzję - Ach decyzje !!!! Niech żyją młode listki herbaty !!!! - zakrzyknął szary pegaz. Po czym wyciągnął swój łuk za pleców napiął fantomiczną strzałę i posłał ją przycelowując dokładnie w tył głowy pierwszego najbliższego kreta.

[Tea nie wiem czy idziesz na storyling czy na rzuty. Jester jest świetnym strzelcem no może Rarceki jest o 0,001 promila lepszy od niego. Linds moja postać jest chaotyczna i jest świrem, nic na to nie poradzę - muszę grać zgodnie z charakterem postaci. Mam nadzieję że masz broń. Fantomiczna strzały są dobre na żywych i znakomite na nieumrałych - tych kładą trupem od razu.Żywych - ich martwe dusze posyłają od do Hadesu]
Avatar użytkownika
Jester V
Nadwrażliwy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 07:10
Lokalizacja: Z zaświatów... bo tak !
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: czapeczka trefnisia
Lubi: dobrą zabawę, smiech
Nie Lubi: drętwoty i sztywnych kucyków ( hahaha w sensie dosłownym i przenośnym)
Strach: koty
Stan: martwy nieżywy trup
Koneksje Rodzinne: brat Blanco Vagabundo
Rasa: pegaz
Charakter: prawdziwie chaotyczny
Multikonto: NIE

Re: Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herb

Postprzez Tea Charmer » 26 paź 2012, o 21:42

HEADSHOT! - Dało się słyszeć głęboki niski głos Cylindra, gdy jeden z kretów dostał fantomiczną strzałą prosto w potylicę co zabiło kreta na miejscu. Nie żeby było to coś nadzwyczajnego oczywiście, jest to całkiem logiczne jak nad tym pomyśleć. Strzała w potylicę przebijająca obie półkule mózgowe ma raczej duże szanse na zabicie, szczególnie jeśli jest to strzała fantomiczna. Gdy kret padł bez życia na ziemię, jego ciało opuścił duch a jego usta papieros, pozostała dwójka natychmiast rzuciła się na dwójkę kuców i królika z głośnym okrzykiem "AAAAAAAAAAAA!". Niestety dla kretów, atak ten został udaremniony poprzez zabicie drugiego kreta trybikiem z zegarka Walsinghama który trafił dokładnie między oczy. Ostatni kret skwitował to ostudzonym okrzykiem ("AAaaaa?") oraz zaprzestaniem ataku i rzuceniem się do ucieczki. Dość szybkiej jak na kreta.

[WALSINGHAM]
Obrazek

-Szybko! Łapcie go szybko zanim zakopie się w ziemię! - Rzucił wpół zgniły sługa Tea. - Potrzebujemy go żywego by się dowiedzieć nieco więcej.
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herb

Postprzez Linds Sidnil » 27 paź 2012, o 12:17

Linds gorączkowo zastanawiał się nad tym, jak ominąć kretów, tak więc gdy Jester dobił do jego zada, ten automatycznie podskoczył starając się, by jego okrzyk zdziwienia był jak najcichszy, po czym w końcu się przewalił na brzuch i wstał. Przez to nie zdążył powstrzymać Jestera i z paniką w oczach oglądał jak strzała przeszywa ciało kreta.
"NIE!" krzyknął sobie w myślach. Głupi nie chciał wydać odgłosu, by nie zwrócić uwagi kretów na ich kompanię. Naiwniak.
Gdy dwójka kretów na nich wyskoczyła, każdy mógł zobaczyć wyraz strachu, który umalował się w dość śmieszny - niemalże kreskówkowy - sposób na jego pysku. Faktem było bowiem, iż Linds jest podróżnikiem, a nie wojownikiem, więc nie posiadał żadnego oręża, a jego doświadczenie w walce, szczególnie wojennej było wręcz zerowe.
Pegaz nieco się uspokoił na widok zabitego drugiego kreta i już miał oddychać z ulgą, gdy usłyszał nagle krzyk Wallsinghama.
Linds szybko obejrzał się dookoła, by znaleźć wzrokiem tego kreta, po czym poleciał za nim jak szalony.
- Czekaj ty... !!! - powiedział z miną typu "Złapię gnoja, złapię!".
Avatar użytkownika
Linds Sidnil
Zamknięty
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 23:06
Lokalizacja: Saddleford/Ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herb

Postprzez Jester V » 27 paź 2012, o 23:08

Jester leciał za nim, trzymając się w niedużej odległości od pegaza, krzyczał do niego.
- Linds on się zaraz zakopie i schowa pod ziemię! Musimy go dorwać za nim to zrobi, najlepiej w powietrzu ! Słuchaj machnij na niego swoimi skrzydłami. Nie chcę nic mówić ale moja moc skrzydeł nie jest większa niż 3,0, żałosne wiem. Ty jesteś dużo potężniejszy i zrobisz mocniejszy podmuch! A wtedy ja go chwycę i będziemy mieć drania ! To brzmi może niedorzecznie, ale zaufaj mi! Musimy działać razem i dorwać to paskudztwo!
Avatar użytkownika
Jester V
Nadwrażliwy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 07:10
Lokalizacja: Z zaświatów... bo tak !
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: czapeczka trefnisia
Lubi: dobrą zabawę, smiech
Nie Lubi: drętwoty i sztywnych kucyków ( hahaha w sensie dosłownym i przenośnym)
Strach: koty
Stan: martwy nieżywy trup
Koneksje Rodzinne: brat Blanco Vagabundo
Rasa: pegaz
Charakter: prawdziwie chaotyczny
Multikonto: NIE

Re: Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herb

Postprzez Linds Sidnil » 28 paź 2012, o 01:35

Usłyszał słowa Jestera. I nie wiadomo czemu, ale postanowił uwierzyć w słowa pegaza.
- Czas zalindsować - powiedział do siebie cicho, po czym zawołał:
- JESTER, PRZYGOTUJ SIĘ! - i po chwili wykonał polecenie Jestera: machnął swoimi skrzydłami na kreta. Nie wiedział jaką moc mają jego skrzydła, bo unikał testów na treningach, ale liczył na to, że jego skrzydła po wielu podróżach nie okażą się jednak równie słabe, co skrzydła Jestera Piątego.
Avatar użytkownika
Linds Sidnil
Zamknięty
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 23:06
Lokalizacja: Saddleford/Ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herb

Postprzez Tea Charmer » 29 paź 2012, o 21:42

Na szczęście dla trójki naszych przyjaciół skrzydła Lindsa okazały się być wystarczająco mocne. Tak samo i refleks Jestera był niezgorszy ponieważ uchwycił kreta w locie po czym odstawił go Walsinghamowi który "poczęstował" go herbatą. Oczywiście z pomocą Lindsa i Jesera gdyż kret okazał się być wyjątkowo silny i wierzgający i - o dziwo! - nie chciał herbaty! Jednak po spożyciu jej stał się jakiś taki bardziej potulny i skłonny do współpracy.

[WALSINGHAM]
Obrazek
- Dzień dobry Staszku, co tam u ciebie? Znowu nie po tej stronie barykady co trzeba? - zapytał zawiedziony królik patrząc na swój zegarek. - Powiedz mi mój drogi, kto za tym wszystkim stoi i co tak właściwie was napadło na przymierze z Zepsuciem? Straciliście resztki rozumu czy co?

[KRET STASZEK]
Obrazek
-Mnie nie pytaj stary! Ja tylko dorabiam na boku, przecież wiesz że ja bym nie tknął tego świństwa. Musiałbyś pytać kogoś postawionego wyżej w hierarchii, albo któregoś z Mistrzów. - odparł kret, przy czym słowo "Mistrzów" powiedział z lekką pogardą co Walsingham skwitował krzywym spojrzeniem. - Aa-le wypuścisz mnie prawda? - powiedział zlękniony rozglądając się po zmarłych towarzyszach i wrogo nastawionych kucach. - Mam rodzinę i szóstkę dzieci.. i psa na utrzymaniu- yyy.. w sensie że dziesięcinę do zapłacenia.. - poprawił się szybko po kolejnym krzywym spojrzeniu. - ..rozumiesz o co chodzi? - zapytał z nadzieją i strachem w głosie kret Stanisław.

[WALSINGHAM]
Obrazek
-Tak Stasiu, dam ci szansę. Ale jeśli jeszcze raz zobaczę cię na polu bitwy to nie będziesz miał tyle szczęścia. A teraz spływaj! Kretowi nie trzeba było powtarzać dwa razy, po słowach królika natychmiast zakopał się w ziemię i ślad po nim zaginął. - No panowie! Świetna robota! Teraz Linds prowadź na południe, teraz tam musimy ruszać!
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herb

Postprzez Jester V » 29 paź 2012, o 22:03

Jester uśmiechnął się szeroko. - Masz szczęście WALSINGHAMIE dobrze, że twój kolega, przyjaciel, ziomal, znajomek, czy jak tam go zwał - ten kret znaczy się - nie zarobił strzały w łeb i nie dostał bilety w jedną stronę za rzekę Styks. Nie miałbym czasu , ani tym bardziej chęci go eskortować. Szczęściarz! - Jester zrobił skwaszoną minę. Po czym zrobił beczkę w powietrzu, złapał WALSINGHAMA i usadowił sobie go na plecach. - Tu będziesz bezpieczniejszy niż na tym łez padole. Mam nadzieję, że nie masz choroby lotniczej i nie zabrudzasz mi chomąta. Zwrócił się w stronę Lindsa wyciągając w jego stronę kopytko - Wodzu, zatem prowadź na południe.
Avatar użytkownika
Jester V
Nadwrażliwy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 07:10
Lokalizacja: Z zaświatów... bo tak !
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: czapeczka trefnisia
Lubi: dobrą zabawę, smiech
Nie Lubi: drętwoty i sztywnych kucyków ( hahaha w sensie dosłownym i przenośnym)
Strach: koty
Stan: martwy nieżywy trup
Koneksje Rodzinne: brat Blanco Vagabundo
Rasa: pegaz
Charakter: prawdziwie chaotyczny
Multikonto: NIE

Re: Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herb

Postprzez Linds Sidnil » 4 lis 2012, o 16:47

Linds się lekko zaśmiał.
- Wodzu? A gdzie mi tam :lol:
Po wypowiedzeniu tych słów spróbował ocenić, gdzie jest południe, co mu jednak trochę zajęło - musiał przypomnieć sobie skąd przyszli, a, że szli wcześniej na wschód, to od razu odnalazł kierunek południowy, w którym podążył.
- W takim razie ruszajmy drodzy Towarzysze! Ale rany... po takich wydarzeniach przydałby się łyk czegoś mocniejszego...
Ze smutkiem rzekł ostatnie zdanie, bowiem nie miał niczego przy sobie biedak. Torba została w knajpie, gdzie się zachlał, zanim trafił do fryzjera, gdzie bawił się cylindrem.
Avatar użytkownika
Linds Sidnil
Zamknięty
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 23:06
Lokalizacja: Saddleford/Ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herb

Postprzez Tea Charmer » 28 gru 2012, o 12:32

Lecąc w kierunku południowym nasi towarzysze nie mijali tak ciekawych rzeczy jak ich koledzy z drugiej grupy. Widzieli tylko kota perskiego surfującego na desce po zepsuciu oraz wkurzone krety próbujące go ściągnąć. Bezskutecznie. Prąc cały czas w kierunku odwrotnym do północy natrafili nagle na otwartą przestrzeń. Stanęli na granicy z pustym polem. Nie było na nim ani jednego liścia herbaty. Za to było mnóstwo latających krów-zombie ogarniętych Zepsuciem. Stawiały one miny powietrzne. Z takimi małymi brązowymi skrzydełkami.

[WALSINGHAM]
Obrazek

-Pole minowe! Damn this Zepsucie! Spójrzcie co zrobiło z naszymi biednymi krówkami! W sensie że towarzyszkami nie cukierkami. - Po chwili dotarło do niego to co powiedział i przeraził się niemiłosiernie. Jego źrenice stały się wielkości ziarenka piasku. Stał tak chwilę i stwierdził poważnym zdecydowanym tonem. - Musimy się śpieszyć. Nie ma czasu do stracenia. Przejdziemy przez to łajno.. - lecz zmienił zdanie widząc ogrom problemu i podrapał się po głowie. - Przelecieć przez to będzie trudno.. Ktoś ma jakiś pomysł? - zapytał z nadzieja w głosie królik.
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herb

Postprzez Linds Sidnil » 2 sty 2013, o 17:03

Linds spojrzał na to mając nadzieję na znalezienie drogi. Niestety, dla niego min było za dużo i zbyt blisko siebie. Chyba tylko pegaz gimnastyk dałby radę przelecieć, ale nie ktoś taki jak on, co sport uprawia raz na ruski rok. Nie mogąc znaleźć drogi posmutniał, spojrzał na swoich towarzyszy i z żalem oznajmił:
- Niestety, nie widzę tu żadnej odpowiednio dobrej i bezpiecznej drogi... Zawiodłem. Ewentualnie możemy próbować obejść to pole, ale skoro królikozombie... przepraszam, Panie... zaraz jak mu szło... Panie Walsingham! Wracając, skoro Pan Walsingham mówi, że nie mamy zbyt wiele czasu, to nie wiem, czy jest sens szukania drogi naokoło, to może nam zabrać sporo czasu.
Avatar użytkownika
Linds Sidnil
Zamknięty
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 23:06
Lokalizacja: Saddleford/Ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga Rekomendowana Przez Instytut Zacnego Parzenia Herb

Postprzez Tea Charmer » 4 kwi 2013, o 07:31

Nagle droga którą zmierzali Linds i Jester uległa zniknięciu tak jak i wyżej wspomniane ogiery. Nastąpił reset Cylindra co spowodowało usunięcie usterek występujących wcześniej oraz wyrzucenie niepasujących tutaj intruzów.
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE


Powrót do Bezdenna Otchłań Bezdennego Cylindra Tea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron