Salonik Łaskoteczek

"Lewitująca wyspa na której uważny obserwator zaobserwowałby drzewa z waty cukrowej, czekoladowe potoki i inne tego typu wytwory stworzone podobno przed wieloma wiekami przez samą księżniczkę Sparkle. Pod tym dziwnym tworem zawsze stacjonują uśmiechnięte pegazy gotowe przetransportować gości do tej krainy szczęśliwości i spełnionych pragnień. Nikt nie wie czemu nagle wyspa zawitała w te okolice ani czym dokładnie ona jest. Wiadomo natomiast, ?e „Niebiańska Przystań” rości sobie prawa do pilnowania porządku i ładu na terenie całego świata. Podobno wewnątrz przystani, za pewnymi drzwiami jest pokój w którym zapadają decyzje na „najwyższym szczeblu”. Równie dobrze to wszystko mogłabyć plotki, a sama przystań zwykłą sztuczką magiczna cierpiącego na kryzys wieku średniego jednorożca."?

Moderatorzy: Tali, Sal Ghatorr

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez Feather » 27 lip 2012, o 22:15

Pegaz ubra? mask?, s?ysz?c nadje?d?aj?ce ?ó?ko. Wsta? i przywita? go?cia.
- Witaj w moim salonie ?askotek. Zaraz spiszemy umow? i mog? si? tob? zaj??. 
Uwolni? ogiera.
- Mów mi "?askotek". Wygl?dasz na zdziwionego. Taka ju? magia tego miejsca. Ale nie martw si?, b?dziesz ?wietnie si? bawi?. Dobra, tutaj umowa o wytrwaniu do ko?ca seansu, a tutaj ankieta o grzeczno?ci ?askotania. 
Pegaz poda? papiery Brokenowi i poda? tak?e pióro i atrament. 
"Yay, mam klienta"
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez BrokenFall » 27 lip 2012, o 22:19

Maska... Cholera jasna, Maska! "Dobra, jest ?le, ale nie beznajdzienie. Zawsze mog? u?y? moich resztek rogu.. Padn? z bólu, ale go?? sko?czy w szpitalu" my?la? gor?czkowo zastanawiaj?c si?, jaki zboczony umys? mo?e nosi? taki strój. Zerkn?? na ankiet?, zastanawiaj?c si? kapk?. Jakby mu powiedzie?, ?e nie ma ochoty...
-Wiesz, w sumie tak przyszed?em tu przypadkiem, nawet nie mam czym zap?aci?, bo wszystkie pieni?dze ma moja druga po?ówka, Tolimira... - Próbowa? si? t?umaczy?, wa??c pióro w kopytku.
Avatar użytkownika
BrokenFall
Bitter - Sweet
 
Posty: 278
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 19:32
Płeć: Nieustawiona

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez Feather » 27 lip 2012, o 22:33

- Tolimira? To moja przyjació?ka! Kochana z niej klacz. Da?a mi ten salon ?askotek. Cholera, gor?co mi w tej skórze. Id? to rozebra?.
?askotek wyby? do garderoby i wróci? w samej masce. Mimo wszystko wola? pozosta? anonimowy. No i mia? zostawione spodenki. Tak na wszelki wypadek, by nie by?o wida? pewnej cz??ci cia?a i jego znaczka. Ta cz??? mog?aby... Wystraszy? klientów podczas ?askotek.
- Wróci tu za nied?ugo. Poza tym padam z nudy i obs?u?? ci? za darmoch? - u?mechn?? si? - B?dzie fajnie. 
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez BrokenFall » 28 lip 2012, o 15:54

Ten... ?askotkowy kat zna? Tolimir?? Musia? si? bardziej zainteresowa?, w jakich kr?gach obraca si? jego ukochana, i czemu finansuje takie przybytki. Czy?by sama mia?a jaki? fetysz? Taka informacja by?aby przydatna w ich wspólnym po?yciu...
Rozmy?laj?c nad takimi duperelkami Broken przelecia? bezwiednie po?ow? ankiety, dopiero po chwili uzyskuj?c nag?? iluminacj?. Pu?ci? pióro, spojrza? na ?askotka ("Ubranie? Tylko zbocze?cy je nosz?!" Zdziwi? si? i przerazi?), wsta? i podszed? do niego.
-Wiesz mo?e, kto jej to zrobi?? - Zapyta? w?ciek?ym tonem, przypominaj?c sobie co mówi?a o gwa?cie.
Avatar użytkownika
BrokenFall
Bitter - Sweet
 
Posty: 278
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 19:32
Płeć: Nieustawiona

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez Feather » 28 lip 2012, o 20:17

Pegaz siedzia? sobie spokojnie. Mimo wszystko by?o tak upalnie, ?e skóra strasznie grza?a go mi?dzy nogami.
- Przepraszam pana na momencik.
Znowu polecia? fo garderoby. Wróci? w samej masce. I wtedy Broken fukn?? na niego. Przedtem jednak zauwa?y?, ?e nie wype?ni? ankiety. Szkoda. 
- Kto? skrzywdzi? Tolimir?? - paln??. 
W krótce domy?li? si?, o co chodzi, albo o co mo?e chodzi?. Jak to w ?yciu cz?sto robi?, postanowi? i tym razem postawi? wszystko na jednej karcie.
- Dobra, ju? chyba si? domy?li?em, o co panu chodzi. Wczoraj Toli by?a mnie przeprosi?, ?e poraz kolejn oskar?y?a mnie o gwa?t. Wie pan, kuce czasem bior? mnie za gwa?ciciela, kiedy ja tylko je ?askocz?. To przykre. To boli, bo nigdy mi to by przez my?l nie przesz?o. Nie ?askota?em nawet nigdy pa?skiego obiektu westchnie?. Pierwszy raz, zosta?em oskar?ony, gdy poszli?my do mnie. To by?o dawno. Bardzo dawno. Mam w piwnicy ma?y loszek do ?askotek. Pomy?la?a wi?c, sprowadzam klacze by je gwa?ci?. Potem, jaki? czas po tym zdarzeniu uzna?a mnie za pedofila, bo zobaczy?a moje dzieci. Jaki? czas temu, podczas wojny wpad?a do mnie. By?a ogierem, wiesz, zmiana p?ci itp. Mia?a ma?y wypadek, uderzy?a si?. Straci?a przytomno?? to by? dziwny dzie?. Moja siostra i jej dziewczyna nas odwiedzi?y, a poza tym by?em zabiegany. Jak nigdy. Chyba u?o?y?em j? na ?ó?ku, które przygotowa?em dla nich. A te... No có?, nocne figle. Zapomnia?y o niej. Toli si? obudzi?a i uzna?a mnie za gwa?ciciela. Przeprasza?a mnie za to, jak wspomiana?em wczoraj.
Zdj?? mask?.
- Absurdalne, prawda? Nie, te? bym w to nie uwie?y?. Aktualnie powinna by? w moim domu. Wybra?a si? po moje kochanie i dzieci. Wiesz, ta przysta? sobi? dobiera cz?onków. Je?li chcesz, mo?emy omówi? reszt? przy ?askotkach.
Musia? mówi? pó?prawd?. Inaczej Broken pewnie by mu nie uwierzy?.
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez BrokenFall » 28 lip 2012, o 22:11

Brokenowi w ogniach zap?on?? nieomal?e ogie? piekielny, gdy s?ucha? t?umacz?cego si? pegaza. Ledwo si? powstrzymywa? by, ot tak po m?sku, nie da? mu od razu w mord?, gdy s?ysza? jego bajdurze?.
-A wi?c mówisz, ?e by?a ci? przeprosi?? - Zapyta? cicho, staraj?c si? opanowa?. - Ty nie widzia?e?, jak ona p?acze, to nie ty by?e? z ni? w szpitalu! - Nerw zacz?? go chwyta?, gdy wyci?gn?? kopyto przed siebie i d?gn?? go. - Tolimira to najm?drzejsza klacz pod s?o?cem, skoro ci? oskar?a o to, to mo?e powiniene? si? nad sob? bardzo powa?nie zastanowi?, zanim jaki? ogier nie da ci w pysk w obronie czci niewie?ciej? I ten ogier nie b?dzie mia? przypadkiem z?amanego rogu, do cholery? - Po resztkach jego rogu strzeli?o kilka iskier magii, gdy si? rozkr?ca?. - Absurdalne? Ja ci zaraz poka?? absurd, ty... - Zapowietrzy? si?, wi?c przerwa? dla nabrania oddechu. Wykorzysta? to stó?, który go chwyci? swoimi pasami. - CO DO....
Avatar użytkownika
BrokenFall
Bitter - Sweet
 
Posty: 278
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 19:32
Płeć: Nieustawiona

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez Feather » 28 lip 2012, o 22:41

Pegaz widzia?, jak w?ciek?y jest jednoro?ec, gdy zosta? zaatakowany z trudem powstrzyma? si? od wpierniczenia Brokenowi i wezwania mini-cherubinków-stra?ników, by wyprosili go?cia. Wyr?czy? go jednak stó?.
- Oczywi?cie, ?e nie widzia?em. Mo?e dlatego, ?e zajmowa?em si? dzie?mi? Mo?e nie chcia?em i?? za ni?, bo moja klacz mnie potrzebowa?a? 
Pegaz chodzi? wokó? ?ó?ka, niczym lew przy ofierze.
- Lubi? Tolimir? i nigdy jej bym nie skrzywdzi?. I mo?e b?dzie lepiej, jak sam z ni? porozmawiasz. A co do absurdu...
Pegaz zastanowi? si?. Uzna?, ?e dobrym numerem b?d?... Ró?owe stringusie na Brokenie. Takie z serduszkiem. I tak si? sta?o. Broken mia? na sobie stringi.
- Mam ci? do niej teleportowa?, czy sam sobie pójdziesz? Wiesz... Nienawidz? przemocy. To takie... Prymitywne. A jednak by?em wojownikiem. Strasznie dobrym wojownikiem. No dobra, jednak lepiej b?dzie, jak sobie za?ycz? twojej teleportacji. Powiniene? z ni? pogada?. I wiesz, nie dziwie ci si?. Ona i tak opowie ci to lepiej ode mnie. I tak nie musia?em si? t?umaczy? z czego?, czego i tak nie zrobi?em. Chocia?... Ona i tak tu przyjdzie. Wi?c pogadamy sobie tutaj... 
By? w?ciek?y na w?ciek?ego Brokena. Czemu? Nienawidzi?, jak kto? u?ywa przemocy do rozstrzygania konfliktów. Kiedy? mo?e by go to bawi?o... Teraz jednak dorós? do tego. 
- A to nerwus... Serio j? zgwa?ci?e??  
- George, zamilcz. 
- Taje...
- Milcz. Mam popsuty humor. Drogi kochanku Tolimiry. Wpad?em na pewien pomys?. Poka?? ci jej wspomnienia. Co ty na to? Zreszt? wiadomo, ?e chcesz je widzie?... Wi?c chc?, by? je widzia?. Wszystkie. Teraz. 
Przed Brokenem pojawi? si? ekran, a  za nim rzutnik, puszczaj?cy film z ?ycia Toli od momentu poznania Feathera, razem z datami wydarze?. By? przyspieszony, ale magia Przystani sprawia?a, ?e móg? zapami?ta? wszystko i widzia? to w normalnym tempie. Jeden dzie? na filmie trwa? sekund?. Dla Brokena 24 godziny. Po sko?czonym filmie ekran i rzutnik znikn??y.
- Nie ma za co. Cydru?
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez BrokenFall » 29 lip 2012, o 12:20

Broken szarpa? si? chwil? z pasami, zanim uzna?, ?e to jest jednak nieco bezcelowe. Nie dziwi? si?, ?e pegaz by? uznawany przez Tolimir? za zbocze?ca, je?li robi? takie rzeczy u siebie w domu to nie by?o to zbyt normalne. Do tego to jego poczucie absurdu... Gdyby Broken móg?, strzeli?by facehoofa po pojawieniu si? na nim jakiego? dziwnego, ró?owego, brzydko wygl?daj?cego ubioru z wyszytym serduszkiem. Nawet nie wiedzia? co to jest...
A potem pojawi? si?rzutnik. Z ?yciem Tolimiry. Michau odwróci? wzrok, nie mog?c jednak wy??czy? uszu S?ysza? nawet znowu narzekanie na nale?niki...
Gdy ta m?ka si? sko?czy?a, popatrzy? z irytacj? na pegaza.
-Znasz mo?e takie s?owo jak "prywatno??"? - Zapyta? z lekk? nut? ironii. Lekk?, bo ?adnego gwa?tu nie odnotowa?... Co si? sta?o Tolimirze? O co tu, u diab?a, chodzi?o?
Avatar użytkownika
BrokenFall
Bitter - Sweet
 
Posty: 278
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 19:32
Płeć: Nieustawiona

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez Feather » 29 lip 2012, o 12:31

- Nie uwierzy?by? w moje t?umaczenie si?, wi?c postanowi?em by? bardziej bezpo?redni.
"Dobra, wygl?da oble?nie w tych stringach. Niech znikn?"
Stringi znikn??y.
- Ja nic nie widzia?em z tego filmu. Widzia?e? tylko ty. Dla mnie trwa?o to kilka sekund, by?o strasznie przyspieszone i brzmia?o jak dziwny be?kot.
?askotek westchn?? i usiad? sobie ponownie na fotelu za biurkiem.
- Ech... Dziwne to wszystko. Toli zawsze by?a nieco zakr?cona. Ale to dobra klacz.
"Poczekam chwilk?, by zobaczy?, czy si? uspokoi?, a potem go wypuszcz?. Lepiej b?dzie, jak pójdzie sobie do Tolimiry"
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez Showy Stage » 29 lip 2012, o 19:36

Showy, Showy, Ty nad poziomy wylatuj... brzmia?o starodawne przys?owie z jej stron, cho? tak naprawd? zamiast Showy, w tradycyjnej wersji, zazwyczaj u?ywano "pegazie", ale z jakiego? dziwnego powodu Showy czu?a, ?e jej wersja brzmi przyjemniej. Inna sprawa, ?e nigdy nie pozwoli?aby komukolwiek swojej przerobionej wersji us?ysze?, cho? sama do ko?ca nie wiedzia?a czemu. Mo?e ta wersja by?a jaka?... Zbyt odwa?na? Kto wie? Kto by si? tym z reszt? przejmowa?. Po ca?ej aferze, jak pieszczotliwie to okre?la?a Showy, z Heroldami klacz potrzebowa?a odpoczynku i relaksu, potrzebowa?a zdj?cia swoich my?li z tamtego trudnego tematu i na nowo wdro?enie si? w rzeczywisto?? ?wiata, w którym na co dzie? przebywa?a. Ci??ko by?o jednak o tym zapomnie?, gdy bi?uteria ?wiadcz?ca o tym, ?e by?a nowym elementem ?miechu wci?? o wszystkim jej przypomina?a. ?eby zabi? wspomnienia i skupi? si? na czym? nowym, postanowi?a wybra? si? w lot. W lot, który nazwa?a "g?upim lotem". Bez celu. Bez patrzenia przed siebie. Ot, po prostu lot. A kiedy zobaczy?a male?k? wysepk?
podczas swego lotu - jak mog?aby si? oprze? pokusie zobaczenia co na niej si? znajduje? Zw?aszcza, ?e ta wyspa... jakby to... lata?a. No lata?a sobie. Wed?ug standardów Showy lataj?ce wyspy by?y ciekawe.

A fakt, ?e taki budynek, jak ten do którego w?asnie wesz?a znajdowa? si? w?asnie tu... Te? by? faktem ciekawym. Szkoda, ?e akurat w tej chwili sens bezpiecze?stwa Showy si? wy??czy? i nie ostrzeg? jej, ?e cokolwiek tu si? mo?e sta?, niekoniecznie musi by? bezpieczne. Showy wkroczy?a do ?rodka niczym odkrywcy skarbów piramid i rozejrza?a si? woko?o szukaj?c czego? na czym mo?na by d?u?ej zawiesi? wzrok. Takich rzeczy by?o tu jednak zbyt du?o.

- Hej! - krzykn??a rado?nie, nie spodziewaj?c si?, ?e ktokolwiek jej odpowie - Niesamowite miejsce tu macie! - doda?a jeszcze g?o?niej, ?miej?c si? cicho pod nosem. Tak, musia?a odreagowa? zachowuj?c si? nieco g?upio. Raz na jaki? czas przecie? mo?na, nie?
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
33-28-22-34-32-43-31-30-33-8
ObrazekObrazek
Brawa dla Tranquil za sygn?! \o/ Ikonka by Nomi, thx \o.
Avatar użytkownika
Showy Stage
Nadwrażliwy
 
Posty: 122
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 23:22
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pierwsza klasa
Uroczy Znaczek: Dwie uśmiechnięte maski aktorskie
Lubi: Śmiech, zabawę, teatr, być w centrum zdarzeń
Nie Lubi: Popełniać błędów na scenie, braku współpracy, nudy
Strach: Dezaprobata ojca, bycie zapomnianą
Stan: Panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez Feather » 29 lip 2012, o 19:53

Pegaz siedzia? w milczeniu z Brokenem, które przerwa?a klacz pegaza. 
- O, klientka! Niech pan poczeka tu i pomy?li nad wszystkim. ?ó?ko, uwolnij pana i jed? po pani? na dó?. 
?ó?ko uwolni?o Michaua i pojecha?o na dó?. ?askotek pocz?stowa? ogiera cyderkiem ze swojej lodówencji. 
- Napij si?, zastanów. 
W ko?cu ?o?e dojecha?o do Showy, a pasy porwa?y j? na materac i samoistnie si? zapi??y. Zacz??o mkn?? do Feathera z powrotem. W ko?cu wjecha?o na gór?, do "izby przyj??". 
- Witam w Salonie ?askotek. Zaraz podam ankiety, prosz? je wype?ni?. Pierwsza wizyta za darmo. I nazywam si? Feather, ale mów mi "?askotek". 
Pegaz podniós? wzrok znad biurka. Klacz okaza?a si? malutka i w jego mniemaniu s?odziutka i ?liczna. 
- Rodzice wiedz?, ?e pani tu b?dzie si? ?wietnie bawi?? - spyta? ?artobliwie.
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez Showy Stage » 29 lip 2012, o 20:03

Przez ca?a jak?e fantastyczn?, niespodziewan? i niezwyk??, wyj?t? niczym z bajek najlepszych autorów fantastycznych podró?, któr? odby?a Showy na tym, jak w pierwszej chwili pomy?la?a, zmutowanym, krwio?erczym ?ó?ko (wyobra?cie sobie, ?e spokojnie sobie stoicie, a tu wypada na was ?ó?ko... ?ó?ko! Tego nawet nie ma jak na policj? zg?osi?!), klacz zdo?a?a wykrzesa? z siebie tylko jedno s?owo, jak?e tre?ciwie podsumowuj?ce jej my?li w chwili rajdu na ?ó?ku. Jak?e brzmia?o to s?owo? - AAAAAAAAAJDFKDKFSDKUAAAAEWWE! - Nikt przecie? nie mówi?, ?e mia?o ono jakikolwiek sens. Ale jednak s?owem by?o. Przynajmniej Showy by?a niemal pewna, ?e to s?owo co? pierwotnie mia?o znaczy?, zaraz po tym jak ?ó?ko si? zatrzyma?o klacz od razu jednak o tym znaczeniu zapomnia?a.

Po tym jak otworzy?a oczy (zapomnia?em wspomnie?, ?e klacz przez ca?a drog? mia?a zamkni?te oczy, prawda?) i zobaczy?a, ?e ju? nie jest sama, ?e ?ó?ko si? uspokoi?o, a ten kto?, kto tytu?owa? si? ?askotkiem, czy Featherem, czy Fethskotkiem albo mo?e ?astherem(?) co? do niej mówi?, Showy pokr?ci?a tylko g?ow?, próbuj?c odzyska? poczucie równowagi i jakikolwiek balans.

- Salon? Ankiety? Feather?askotek? Wizyta, darmo? - Showy z kompletnym brakiem zrozumienia wlepi?a swoje oczy w pegaza, który sta? przed ni?, próbuj?c rozgry?? zagadk?, jak? by?a jego egzystencja. - Przepraszam, czy góra jest na górze? Jeszcze...? Czy ju? na dole? Bo ta podró?, wie pan, góra, dó?, bang, bang, szang! - wida? Showy wci?? próbowa?a jeszcze wp?yn?? na jej stan psychiczny i odzyska? jako tak? orientacj? w tym co si? dzia?o. Ale jedno zdanie, które pegaz wyrzek?, wybitnie jej w tym pomog?o - Rodzice... Pewnie nie maj? poj?cia... Nie jestem ju? ?rebakiem, ?eby im o wszystkim mówi?... - nad??a lekko policzki. Jak móg? jej nie zna?! Przecie? by?a znana...! Chocia?... nie, nie, jeszcze nie by?a, dopiero b?dzie. Podró? ?ó?kowa do tego stopnia namiesza?a jej w g?owie, ?e pomyli?a marzenia z rzeczywisto?ci?!
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
33-28-22-34-32-43-31-30-33-8
ObrazekObrazek
Brawa dla Tranquil za sygn?! \o/ Ikonka by Nomi, thx \o.
Avatar użytkownika
Showy Stage
Nadwrażliwy
 
Posty: 122
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 23:22
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pierwsza klasa
Uroczy Znaczek: Dwie uśmiechnięte maski aktorskie
Lubi: Śmiech, zabawę, teatr, być w centrum zdarzeń
Nie Lubi: Popełniać błędów na scenie, braku współpracy, nudy
Strach: Dezaprobata ojca, bycie zapomnianą
Stan: Panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez Feather » 29 lip 2012, o 20:33

Pegaz zachichota?, s?ysz?c gadk? Showy Stage. 
- Przepraszam, ale ?ó?ko zawsze tak p?dzi. 
Pegaz wsta? z fotela i podszed? do niebieskiej pegaz. 
- Uwolnij j?. 
?ó?ko wykona?o polecenie. Mo?e nareszcie mia? klientk??
- Nie wiedzia?em, ?e jeste? doros?a, przepraszam. 
Pomóg? jej usi???. Poczeka? chwil?, a? klacz nieco "ogarnie brak równowagi i swoje zakr?cenie", po czym jeszcze raz powtórzy? wszystko. 
- Ju? dobrze? - zapyta?.
Wróci? na fotel i zacz?? powtarza?:
- Nazywam si? Feather. Mo?esz mówi? mi "?askotek". Jeste? w Salonie ?askotek, gdzie mo?na zazna? tej?e przyjemno?ci bycia ?askotanym. Tutaj mam ankiety, które nale?y wype?ni? przed seansem. W mie?cie nawet reklama salonu jest... 
Pegaz wskaza? na krzese?ko przed biurkiem. 
- Usi?d? prosz?. 
Przygotowa? umow? i ankiet?, k?ad?c je przed Showy. Poda? jej pióro w ka?amarzu.
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez Showy Stage » 29 lip 2012, o 22:31

Klacz zdziwi?a si? nieco s?ysz?c s?owa pegaza. Jak?e to tak? W jakim on sklepie kupowa? swoje ?ó?ka, ?e by? tak przyzwyczajony do faktu, ?e ?ó?ka p?dz?? W ogóle co to za ?ó?ka by?y, z czego one by?y stworzone? Czy by?y one wyposa?one w jakie? miniaturowe jednoro?ce, które u?ywa?y magii do o?ywiania przedmiotów? Czy co? w tym stylu? Nie mia?a poj?cia, a szczerze mówi?c, nie wiedzia?a jak go zapyta? o te sprawy. Dlatego postanowi?a wybra? najbezpieczniejszy wariant zachowania.

- Ekhem... wybacz - powiedzia?a przyk?adaj?c kopyto do g?owy i staraj?c si? j? ponownie osadzi? jako? na karku, tak by ten ca?y cholerny wiruj?cy ?wiat przesta? w ko?cu ta?cowa? - Nie jestem przyzwyczajona do p?dz?cych ?ó?ek. Tam sk?d pochodz? ?ó?ka na ogó? s? nieruchome, ale to pewnie jedna z ró?nic kulturowych pomi?dzy naszymi miejscami pochodzenia, nie ma co si? przejmowa?... ?askotku - powiedzia?a, u?miechaj?c si? nieco przepraszaj?co i pozwalaj?c mu na pomoc przy siadaniu. O tak, tego jej trzeba by?o, chwila spokoju, dos?ownie chwilka.

- Tak, ju? zdecydowanie lepiej. Wi?c to jest... Salon ?askotek, tak? I tu si?... - klacz przez chwila rozgl?da?a si? wokó? siebie oceniaj?c swoje otoczenie - ...?askocze innych, tak? - dziwny biznes, zdecydowanie dziwny - I to naprawd? jest taka przyjemno??? ?e a? kucyki przychodz?, ?eby specjalnie ?askota? ich... profesjonalista? - zapyta?a, uznaj?c, ?e skoro Feather prowadzi ten ca?y interes to naprawd? musi si? na tym zna?. W mi?dzyczasie pochwyci?a ankiety i zacz??a im si? przygl?da? dok?adnie wertuj?c ich zawarto??. Dok?adnie na ile pozwala?a jej wci?? nieco sko?owana g?owa. - Ach, swoj? drog?, ja nazywam si? Showy Stage, wybacz, ?e si? nie przedstawi?am wcze?niej - powiedzia?a w swoim zaaferowaniu zrzucaj?c na pod?og? pióro z ka?amarzem. - O matko... Przepraszam, naprawd? przepraszam - powiedzia?a natychmiast podnosz?c si? z krzes?a i podnosz?c to co zrzuci?a na ziemi?, nieomal nie zabijaj?c si? przy tym, jak prawie potkn??a si?. Tylko swoim umiej?tno?ciom akrobatycznym zawdzi?cza?a fakt, ?e nie upad?a. Oczywi?cie ka?amarz ju? zd??y? zostawi? plam? na ziemi...
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
33-28-22-34-32-43-31-30-33-8
ObrazekObrazek
Brawa dla Tranquil za sygn?! \o/ Ikonka by Nomi, thx \o.
Avatar użytkownika
Showy Stage
Nadwrażliwy
 
Posty: 122
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 23:22
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pierwsza klasa
Uroczy Znaczek: Dwie uśmiechnięte maski aktorskie
Lubi: Śmiech, zabawę, teatr, być w centrum zdarzeń
Nie Lubi: Popełniać błędów na scenie, braku współpracy, nudy
Strach: Dezaprobata ojca, bycie zapomnianą
Stan: Panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salonik Łaskoteczek

Postprzez Feather » 29 lip 2012, o 23:06

- Mi?o mi ci? pozna?, Showy. I te ?ó?ko jest magiczne. Jak reszta Przystani. Ale to szczegó?. 
Pegaz tak?e pu?ci? u?mieszek w jej stron?. Klacz wydawa?a mu si? przyjazna i zdziwiona faktem, do czego s?u?y te miejsce. ?askotek widzia? to doskonale i wyczuwa? to. 
- Owszem, jestem profesjonalist?. Mam wiele zabawek do ?askotania i mebli do tego. - powiedzia? dumnie. 
Nagle klacz upu?ci?a atramet z piórem do pisania. Rzuci?a si? (nieco za pó?no) do "ratowania" ka?amarzu. 
- Nie chcia?bym, by ten atramet si? rozla?, lecz by? w ka?marzu.
Atramet magicznie znowu by? w nim.
- Widzisz? Magia. To wype?ni? z?ociutka ankiet? i podpisz umow?. Potem pójdziemy na seans. Obiecuj? by? milutki.
Znowu u?miechn?? si? przyjacielako.
/wena na wyczerpaniu/
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Niebiańska przystań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron