Sala tronowa

To właśnie tutaj mieszkają zacne księżniczki Luna i Celestia. Ten okazały kolorowy pałac stoi tutaj od wielu stuleci. Warto również wspomnieć, że jego okna są zdobione witrażami przedstawiającymi doniosłe czyny sławnych kucyków, które stawiły czoła złu w imię Księżniczki Celestii dla całej kucykowej Equestrii a także te, które przedstawiają kucyki, które przyczyniły się dla krainy w inny wspaniały sposób.
Pałac jest miejscem odbywania się corocznej Galopującej Gali.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Sala tronowa

Postprzez Kanashi Uta » 23 sie 2013, o 21:38

Kolejna wpadająca samica sprawiła że się wystraszyłam. Bałam się i płakałam. Jakimś cudem udało mi się zmienić skrzydła w pegazie. Były ona zielone i zbyt delikatne by na nich latać.Przemiana nie była całkowita, tylko częściowa. Na więcej i tak nie miałabym siły i na pewno bym się na tyle nie skupiła. Skrzydła wyglądały jak u pegaza który naprawdę wiele przeszedł ale to był wynik mojej beznadziejności w technice kamuflażu. Ale były dostatecznie dobre by się nimi zakryć i skryć się. Dzięki temu mogłam spokojnie płakać, miałam swój prywatny bezpieczny zakątek. Bałam się ich, bardzo się bałam. W każdej chwili mogłam zginąć. Słyszałam o tym że była to drużyna zwana klejnotami harmonii... Jednego wroga zniszczyły, innego zmieniły w kamień. Ciekawe co mnie czeka... To na pewno jakaś zabawa bym im uwierzyła i bym bardziej cierpiała gdy postanowią mnie zniszczyć. Nie chciałam tego oglądać. Może jeśli zmienią mnie w kamień w tej pozycji to będę miała jakieś ładniejsze miejsce postawienia...
D13A25
D- Sekcja Doświadczeń
13- Podejście Trzynaste
A25- Zestaw Aminokwasów numen dwadzieścia pięć

za Avek dziękuję Tynusi

a dziś wyglądam jak na aVatarze:
Avatar użytkownika
Kanashi Uta
Nadwrażliwy
 
Posty: 35
Dołączył(a): 19 cze 2013, o 10:13
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: D13A25
Uroczy Znaczek: złota gwiazda
Lubi: miłość fanów, smutne piosenki, topić smutki w kieliszku wódki.
Nie Lubi: Tracić fanów, wykonywać rozkazów, tego kim jest
Strach: nikt nie będzie jej słuchał, głodu, utraty głosu.
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: kwestie rodzinne to wielka tajemnica... nigdy właściwie nie dowiedziała sie kto jest jej matką i ojcem ale czy to ważne w "roju"?
Rasa: podmieniec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: TAK

Poprzednia strona

Powrót do Królewski Pałac

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron