Lochy

To właśnie tutaj mieszkają zacne księżniczki Luna i Celestia. Ten okazały kolorowy pałac stoi tutaj od wielu stuleci. Warto również wspomnieć, że jego okna są zdobione witrażami przedstawiającymi doniosłe czyny sławnych kucyków, które stawiły czoła złu w imię Księżniczki Celestii dla całej kucykowej Equestrii a także te, które przedstawiają kucyki, które przyczyniły się dla krainy w inny wspaniały sposób.
Pałac jest miejscem odbywania się corocznej Galopującej Gali.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Lochy

Postprzez Soar » 4 lut 2012, o 11:02

Soar Wzrokiem zawodowego mordercy spojrza? na Psychologa. Z trudem powstrzymywa? emocje. Chcia? mu przywali?.
-Masz ostatni? szanse. Mów, albo zostajesz na zawsze. Ju? ja o to zadbam.- Stwierdzi?, opieraj?c si? o Krat?.- Chocia? i tak w?tpi? by? st?d wyszed?- Doda? wychodz?c z wiezienia.
Ostatnio edytowano 9 lut 2012, o 18:44 przez Soar, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Lochy

Postprzez Dark Mind » 4 lut 2012, o 11:37

- To dobrze opowiem Ci histori? mojego dziadka . Wszystko zacz??o si? 80 lat temu . Mój kochany dziqdek razem ze swym m?odym pomocnikiem pracowali nad tajnym projektem biologicznych protez . Wszystko dobrze si? uk?ada?o ju? po pierwszych pi?ciu latach pracy uda?o mu si? wytworzy? w pe?ni sprawn? ko?czyn? . Niestety jego asystentowi zale?a?o na czym? odmiennym . Chcia? zmodyfikowa? kucyki na poziomie genetycznym . Kiedy dziadunio odkry? jego plany wyrzuci? go na zbity pysk i skasowa? jego badania. Nast?pnego dnia dziadek le?a? martwy z kilkoma no?ami w sercu . Jedyne co zostawi? moiej rodzinie to tamten kufer .
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Lochy

Postprzez Soar » 4 lut 2012, o 12:03

Soar ?widrowa? go swoim spojrzeniem.
- Przyjmijmy ?e ci wierze. Pogadam z ksi??niczk?, mo?e ci? uwolni. Ale nie rób sobie nadziei.- Stwierdzi? ruszaj?c korytarzem.- Do zobaczenia- Rzuci?- Albo i nie...- Doda? w my?lach, wychodz?c z wiezienia



Z/T
Ostatnio edytowano 4 lut 2012, o 22:21 przez Soar, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Lochy

Postprzez Dark Mind » 4 lut 2012, o 12:13

-Czekaj mam jeszcze jedn? pro?b? dla ciebie . O ile si? nie myl? gdzie? w zamku znajduj? si? te dwa kucyki które zatakowa?em b?d?c potworem . Mogli oni zosta? otruci jadem . Pewnie ksi??niczk? uda si? go usun??,ale gdyby im si? nie uda?o to podaj im taki niebieski p?yn w butelce.z napisem
"Na kad". To tyl? dzi?kuje .
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Lochy

Postprzez Grinch » 6 lut 2012, o 14:36

- W której celi jest ten mutant, mam specjalnie zadanie si? nim "zaj??" je?li wie pan co mam na my?li.
Prosi?bym o pa?skie dane, to tylko formalno??
-Gwardzista Lunarny Grinch w razie czego tu jest przepustka.

Br?zowy pegaz podszed? do celi Dark Minda ceremonialnie zdj?? swoj? marynark? i wszed? celi, uderzaj?c go nast?puj?cymi kombinacjami : Podbródkowy, Prawy prosty, Lewy Sierpowy a na ko?cu Prawy Sierpowy D?ugi.
Ogier na chwile odszed? na bezpieczn? odleg?o?? od psychiatry, nawet przy takim kim? trzeba by?o zastosowa? niezb?dne ?rodki bezpiecze?stwa.

- Zosta?e? oskar?ony o prób? zabójstwa 2 kuców i kilka mniej wa?nych, co masz na swoj? obron? ?!

Za? za kratami 3 zgromadzonych w tej cz??ci lochów gwardzistów, bez ?adnego uczucia przygl?da?o si? ca?ej akcji. By? mo?e dla zwyk?ych cywili by?o to co? niewyobra?alnego a tutaj by? po prostu Poniedzia?ek. W ko?cu ten pegaz dosta? nadrz?dne zadanie rozprawienia si? z tym draniem....
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Lochy

Postprzez Dark Mind » 6 lut 2012, o 15:00

Mind po brutalnym pobiciu Grincha wsta? i u?miechno? si? .
-Po pierwsze: Wiem dobrze,?e Soar ma protektoriat na moj? skromn? osob?. Wi?c po co tu przyszed?e? . Po drugie nie masz ?adnych dowodów na moj? zbrodnie,a zeznaw? b?d? tylko wtedy kiedy b?dziesz mia? jaki? dowód . A na razie to ja mam dowód na bez podstwane oskar?enia i pobicie . I jeszcze znowu si? nie spi?e? Grinch ?-Po tych s?owach Mind zablokowa? kopyta Grincha w miejscu i jednym szybkim ruchem podcio? go .
Kiedy Grinch upad? na ziemie Mind odskoczy? na bok .
-Tak. Napewno jeste? pijany ci??ko Ci usta? w miejscu .
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Lochy

Postprzez Mistrz Gry » 6 lut 2012, o 16:49

Jeden ze stra?ników ziewn?? szeroko, gdy Gwardzista Lunarny Grinch zbiera? mocne ci?gi od jednoroga. Wyszkolenie i doskona?a znajomo?? boksu ma?o znaczy?y przy magicznych umiej?tno?ciach by?ego mutanta. ?aden z wi?ziennych kuców nawet nie drgn?? - to by?a sprawa mi?dzy tamt? dwójk?, by? mo?e jaka? potyczka honorowa, wtr?cenie si? mog?o tylko pogorszy? sytuacj?. Kiedy jednak cia?o br?zowego pegaza uderzy?o z du?? moc? w kraty, jeden ze stra?ników b?yskotliwie zauwa?y?:
- Je?eli taki wa?ny dupek tutaj zginie, mo?e si? to skupi? na nas. W ko?cu nikogo innego w pobli?u nie by?o.
Przywódca gwardzistów wysila? przez chwil? szare komórki. Nie mia? ich zbyt wiele - w tym zawodzie by?y wr?cz niepo??danym balastem. W ko?cu jednak uda?o mu si? po??czy? do kupy podstawowe fakty. Skin?? g?ow? swoim przybocznym.
- Zabierzcie go stamt?d.
Grinch zosta? wyniesiony z celi, a jego oprawca nawet nie próbowa? go w jakikolwiek sposób zatrzyma?. Po kilku godzinach targania po zamku i za?atwiania ró?nych formalno?ci nieprzytomny br?zowy pegaz trafi? do swojej komnaty z paroma po?amanymi ?ebrami i uci?tym g?adko koniuszkiem ucha.


//Derp. Przepraszam za zb?dne zamieszanie.//
Ostatnio edytowano 6 lut 2012, o 18:42 przez Mistrz Gry, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: Lochy

Postprzez Soar » 9 lut 2012, o 18:59

Soar Spokojnym Krokiem podszed? do Celi Minda. Troch? go zastanawia?o czemu nikt , ale to nikt nie sprawdzi? jego to?samo?ci. Przecie móg? by? kim? nieuprawnionym. -Trza by pogada? z dowódca...- Pomy?la? podchodz?c do Krat.
- No Mind. Zaraz przyjdzie Grinch, i omówimy kar? Dla ciebie. Podobno mu wla?e?? Dobrze, nigdy go nie lubi?em. Ale teraz on wspó?decyduje o twoim losie... Wi?c masz przechlapane. - Stwierdzi? z pob?a?liwym u?miechem.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Lochy

Postprzez Dark Mind » 9 lut 2012, o 19:52

Szar?,wi?zien? codzienno??.Przerwa?y odwiedziny Soara.Uwi?ziony jednoro?ec ucieszy? si? na jego widok,ale jednocze?nie zasmuci? si? na wie?? o wspó? wykonaniu wyroku przez Grincha.
-No trudno najwy?ej mnie zetnie.Zawsze mog?by? gorzej.A tak poza tym co robi?e? jak sobie st?d poszed?e?.Nawiasem mówi?c nie ?a?uje tego co zrobi?em Grichowi.
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Lochy

Postprzez Grinch » 9 lut 2012, o 19:57

Do lochów niezwykle spokojnym krokiem wszed? br?zowy ogier, nie zwa?aj?c na krzyki pozosta?ych wi??niów jak i gwardzistów, w ko?cu wype?nia? swoj? prace nie zwa?aj?c na to czy mu si? podoba?a czy nie.
ogier teraz podszed? do krat i zacz?? wyg?asza? oficjaln? przemow?.

- Jednoro?ec Dark Mind zostaje oskar?ony o nast?puj?ce przest?pstwa wobec spo?ecze?stwa Equestrii jak i samego Kraju :
- Próba Morderstwa i dokonanie powa?nego uszczerbku na zdrowiu trzech osób w tym Gwardziste-Lunarnego.
- Bratanie si? z si?ami nieczystymi.
- Dzia?anie na szkod? Equestrii.
- Szpiegowanie Ksi??niczki Celestii .
- Szpiegowanie Ksi??niczki Luny.
- Kolaboracja.
Co masz na swoj? obron? ? S?owa które wypowiesz mog? zosta? u?yte przeciwko tobie.
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Lochy

Postprzez Soar » 9 lut 2012, o 20:10

Soar z pob?a?aniem spojrza? na Grincha.
Staaaary... O po?ow? tego to móg? by? mnie oskar?y?- Za?mia? si? dono?nie, lecz zaraz spowa?nia?.- No, dobra. Uniewinniam od pobicia, bo ty go zaatakowa?e?. Uniewinniam od Bratania si? z si?ami nieczystymi. No i od szpiegowania. O reszcie si? nie wypowiadam.- Stwierdzi?, po czym zwróci? si? do Minda- Gadaj, o reszcie. Wi?c. Czy, i z kim kolaborowa?e?? Czy dzia?a?e? na szkod? Pa?stwa? A o napadzie... Rozmawia?em z Coyem i z Sea. Nic im ju? nie jest. Ale ci??ko ich rani?e?...- Stwierdzi?
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Lochy

Postprzez Dark Mind » 9 lut 2012, o 20:20

Mind za?mia? si? donosinie tak,?e by?o go s?ycha?.Zdiwi?a go bardzo bezsensowno?? oskar?e? .
-Tobie chyba naprawd? zale?y by mnie ukatrupi? ? Dok?adnie to co mówi? Soar.Mam uniewinienie od tamtych zarzutów.A ca?a reszta jest wyssana z kopyta.Kolaboracja ? Fajnie wiedzie?,tylko z kim ? To nie wojna z Discordem.Szpiegowanie ? Ksi??niczka sama da?a mi zaproszenie do zamku.Dostarczone przez tego tu Soara.A szkoda na rzecz kraju czy ja wiem ? Mo?e za?atwi?em si? nielegalnie w toalecie ?
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Lochy

Postprzez Grinch » 9 lut 2012, o 22:58

- Moi prawnicy mówi? co innego, mam te? dowody ?e to on jest winny. Jednak prosz? by?my ju? sko?czyli, musz? za?atwi? kilka spraw. Zatem :

Po wyczerpuj?cych naradach oskar?yciele uznaj? Dark Minda za winnego nast?puj?cych czynów :
- Próba morderstwa i dokonanie ci??kiego uszczerbku na zdrowiu 3 kuców.

I ustanawia wyrok :Wyczyszczenia pami?ci o potworze, usuni?cie z kuca si? nieczystych.
Wyrok wykona ksi??niczka Celestia.

Podpisano : Gwardzista-Lunarny Grinch....

- Tak teraz wystarczy ?e te? si? podpiszesz i koniec sprawy, tymczasem si? ?egnam.
Pegaz ubra? marynark? i pod ponownymi krzykami osadzonych wyszed? z lochów...

zt
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Lochy

Postprzez Soar » 10 lut 2012, o 14:43

Ta siema Grinch- Powiedzia? czytaj?c dokument. Wyczarowa? pióro i przerobi? 3 na 2.- No, i teraz jest dobrze. Je?li... Wyczyszczenia pami?ci o potworze, usuni?cie z kuca si? nieczystych ma by? wyrokiem... Znaczy jak dla mnie to chyba jest dobrze, a jak dla ciebie? Bo z tego co wiem, to chyba chcia?e? si? wyleczy?? Czy si? myl??- Zapyta? spogl?daj?c na Minda. Osobi?cie wola? nie miesza? w to ksi??niczki. -Du?o ma zaj??. Pff, najwy?ej si? zmieni-Pomy?la?, spogl?daj?c na brudny, ceglany sufit.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Lochy

Postprzez Dark Mind » 10 lut 2012, o 14:56

-Soar to b?dzie ci??ki wybór . Z jednej strony ciesze si? z mo?liwo?ci zapomnienia o wszystkim,ale te? wiem,?e je?li ksi??niczka b?dzie co? modyfikowa?a z moim umys?em sprawa mo?e si? jeszcze pogorszy? . Mam tam bardzo nieprzyjemne rzeczy . Wola?bym ?eby zrobi? to kto? zaufany . Ale skoro skoro to jedyne wyj?cie to czekam . Reszta zale?y od ciebie.
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Królewski Pałac

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron