Królewskie korytarze

To właśnie tutaj mieszkają zacne księżniczki Luna i Celestia. Ten okazały kolorowy pałac stoi tutaj od wielu stuleci. Warto również wspomnieć, że jego okna są zdobione witrażami przedstawiającymi doniosłe czyny sławnych kucyków, które stawiły czoła złu w imię Księżniczki Celestii dla całej kucykowej Equestrii a także te, które przedstawiają kucyki, które przyczyniły się dla krainy w inny wspaniały sposób.
Pałac jest miejscem odbywania się corocznej Galopującej Gali.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Dark Mind » 30 sty 2012, o 22:52

Wewn?trz poczwarki co? si? poruszy?o . Po krótkiej chwili skorupa p?k?a wylewaj?c ze ?rodka czarny szlam . Nagle wielki czarny szpon rozdar? pow?ok? i wysz?a z niego istota , która napewno nie by?a psychiatr? . Nie mo?na by?o ustali? czym jest . Cia?o wygl?da?o jak zbudowane z czarnej mazi , postaw? przypomina? dzikiego kota . Jednak g?owa tego czego? wyrasta?a wprost z cia?a i w paszczy mia?a d?ugie rz?dy ostrych z?bów , a w miejscu oczu pali?y si? bia?e plamiki ?wiat?a . ?apy mi?y bardzo , bardzo , bardzo ostre pazury . Ogon za? by? zak??czony czym? na kszta?t grotu strza?y .
Istota przemówi?a g?osem sk?adaj?cym si? z splecionych ze sob? innych g?osów .
- NiE pOzwoL? zaBi? KsI??NIczKi . ZnAm TwOjE My?Li nIE UcIEkNiesz . GrA sI? ZaCze?a .
Poczym istota rykne?a i znik?a w chmurze cienia zostawiaj?c po sobie tylko czarn? ma?
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Królewskie korytarze

Postprzez BlancoVagabundo » 30 sty 2012, o 23:18

- Huh? - Zdumia? si? Blanco dostrzegaj?c inne kucyki - Przepraszam nie wiem jak mog?em was nie zauwa?y?... to wszystko przez pi?kno grzywy naszej ksi??niczki. Zaraz, zaraz... Ty jeste? duchem? To ?wietnie si? sk?ada Mi?o?ciwie nam panuj?ca Ksi??niczka Celestia pani Starych królestw, ziemi Hoofingto?skiej,Fillydelphi?skiej, Górnego i Dolnego Prastnika, Niepodzielna w?adczyni lasu Everfree, miast pó?nocy oraz ziem na wschód od rzeki Lilisy, Suwerenka wszelkich ziem pegazich, pani wysp kucykowych, wielkia mistrzyni hrabstw Seaddle oraz Galloprey, protektorka Ponyville, Smoczych gór, teremów wolnych dzików, w?a?cicielka zamku królewskiego z Canterlocie wraz z przyleg?o?ciami, ksi??niczka Stalliongradu,Trottinghan, pani Derbyshire, Detrot oraz Hoofswell, przysz?a ksi??na Hufgrund oraz gubernatorka kolonii w Appeloosie i White Dowing, jedyna królowa wszystkich kucyków poprosi?a mnie abym przekaza? co nast?puje: "Je?li planujesz zrobi? co? przeciwko mnie i siostrze to lepiej to przemy?l. To, ?e nie ruszy?am si? do niej nie znaczy, ?e nie mog? tego zrobi?." Dzi?kuj? za uwag? duchu - Blanco powiedzia? to wszystko bardzo powa?nym tonem jednak w g??bi duszy by? rozbawiony. S?usznie uwa?a? ?e duch nie b?dzie zadowolony ani z tre?ci które Blanco mu przekaza? ani z powodu wymienienia wszystkich praw i tytu?ów Celestii
- Witaj Soar dobrze cie znowu widzie? co tu robisz? - Zapyta? nast?pnie by?ego najemnika - co za ciekawe spotkanie. Musimy to opi? w Utopii! Ty te? eee... Shade prawda? Jeste? zaproszona. Wiesz Soar nie ma dziewczyny i przyda?by mu si? kto? taki jak ty - Blanco pu?ci? oczko do klaczy.

"Blanco patrz co wysz?o z tego kokonu"
- Hmm Luno czy to twój zwierzaczek? S?odziutki KIZI MIZI KIZI MIZI - Blanco tuli?, g?aska? i bawi? si? z dziwnym stworem - Ktio je?t gzie?nym b?idalkiem no ktio?
Blanco dalej skaka? ko?o by?ego psychiatry a? do momentu kiedy przez przypadek wypchna? go przez okno chc?c pobawi? si? w "wykr?? mi sutki"
- Opsss wybacz.... Luno przepraszam ale ma twarde ?uski chyba nic mu si? nie sta?o.... - martwi? si? pegaz
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Soar » 30 sty 2012, o 23:40

Soar ze spokojem obserwowa? ca?e zaj?cie.
Skala nierealno?ci przekroczy?a 75%.
Spojrza? na Shade, i mimowolnie si? u?miechn??. S?ynna C-27.Taki nada? jej kryptonim. Dla niego jest wci?? zagadk?.
Odwróci? si? do Bia?ego Pegaza - Cze?? Blanco, fakt trzeba to obla?. A ja tu pracuj?.- Stwierdzi?, obserwuj?c zaistnia?? sytuacj?.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Luna » 31 sty 2012, o 00:32

-Pami?taj,?e ja moge Cie powstrzyma?. Jestem silniejsza od ca?ej gwardii Canterlotu. Ze mn? tak ?atwo Ci nie pójdzie..-powiedzia?a s?ysz?c co duch mówi do Soara.
-A Tobie...nie radze mu pomaga?....cho?by w najmniejszym stopniu-skierowa?a s?owa do Soara po czym odwróci?a si? i zobaczy?a wielkiego potwora.
-Czym do jasnego ksi??yca ty jeste? ?!-powiedzia?a widz?c potwora . By? wielki i straszny. Troch? nawet si? ba?a lecz nie da?a tego po sobie pozna?. Ca?y czas sta?a spokojnie jakby nigdy nic.
-To nie by? mój zwierzaczek Blanco-powiedzia?a widz?c spadaj?c? bestie.
-Masz moje pozwolenie. Mo?esz i?? z kolegami si? napi? kiedy b?dziesz chcia?-powiedzia?a do Soara.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Grinch » 31 sty 2012, o 01:03

<W tle Two Steps From Hell Jump>
- W?a?nie, nie chcemy by nasi "koledzy" co? zrobili - Powiedzia? Grinch wychodz?c z mroku i podchodz?c do by?ego najemnika.
- Je?li nie chcesz by co? si? sta?o. Lepiej niczego nie rób. Aceton, Borneol i Terpentyna tworz? wybuchow? mieszank? - Wyszepta? Pegaz tak by jak i duch i Soar to us?yszeli. Pegaz po tym z?owrogo si? u?miechn?? i stan?? u boku ksi??niczki Luny.
- Moja rodzina od wieków piastowa?a stanowisko genera?ów naszej Gwardii. Oni byli dobrzy, mieli honor i nic nie robili bez powodu. Ja mo?e jestem inny, arogantem, mo?e jeszcze kim? gorszym. Ale i tak b?d? broni? ksi??niczek. Jako 1 z rodu, nie wa?ne czy b?d?c wrednym czy mi?ym. Mnie nie mo?na lekcewa?y?, gdy mówi? o sprawach wagi pa?stwowej. Nie obchodzi mnie ?e Celestia jest uwa?ana za despotk?. Ja tak nie uwa?am i nawet ?e jestem "Gwardzist? Lunarnym" odpowiem na wezwanie do obrony by pomóc nie wa?ne czym - Broni?, Pancerzami, czy samym sob?. I ?aden duch, by?y najemnik, nie-umar?y czy KTOKOLWIEK mi w tym nie przeszkodzi - Powiedzia? po czym szybko zacz?? nabiera? powietrza. Nawet nie wiedzia? sk?d mu ten wywód przyszed? do g?owy.
- Je?li ci? urazi?em ksi??niczko, przepraszam bardzo, jednak ca?? wypowied? przysz?a po wys?uchaniu ca?ej wszej rozmowy. I pancerze Gwardzistów mo?e zrobi? moja siostra - Pomy?la? po czym wróci? do swojej poprzedniej pozycji...
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Shadow Destyny » 31 sty 2012, o 08:52

Widmo przylozylo opancerzone kopytko do twarzy a raczej do miejsca gdzie lewitowaly oczy.
-Jeste?cie zalosni s?oneczne marionetki. My?licie ?e Celestia jest nie omylna...Gdyby nie ja pare setek kucykow by zgin??o pod kopytami Germaneczyków. Jest egoistk?, zgarnia w?adz? cala dla siebie ale nie jest tyranem. Obserwowa?em Canterlot, nawet z toba, Ksi??niczko Luno, sie nie dzieli w?adz?. A w?adza j? przerasta. Nie jestem te? za tym by z?dzi?a jedna osoba. Mo?ecie by? spokojni, nie zabije jej. Jeszcze. ?mier? Celestii mo?e wywo?a? zle skutki. Zamieszki, grupowe samobojstwa, podzia?y dzielnicowe, a nawet wojn? domowa. Na ?mier? Celestii przyjdzie czas, nie wiem czy bede jej powodem ale nie ?mier? j? doko?czy, lecz ja. Zgon s?onecznej musi nastapic kiedy Equestria bedzie gotowa na republike. Nie Lunarn?, normaln?. Teraz gotowa nie jest, ale gdy bedzie...zrobi? to ja, lub ktos inny. Nawet bogowie nie unikaja przeznaczenia, moim zadaniem jest tego dopilnowac.- rzek? upior po czym zwrocil sie do Grincha.
-Ty nie umar?e?, za to po twojego zabojce juz by?em.- powiedzial Shadow tak grobowym tonem ?e na chwile w calym korytarzu zrobi?o si? ciemno. Gdy ?wiat?o wróci?o duch doda?
-Nikt nie uniknie przeznaczenia. Jego cia?a szukaj w Everfree
Avatar użytkownika
Shadow Destyny
Nadwrażliwy
 
Posty: 18
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 14:55
Lokalizacja: Staliongrad
Płeć: Nieustawiona

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Shade Hunt » 31 sty 2012, o 09:46

- ?mier? to wyzwolenie a nie kara duchu, mój nauczyciel mnie tego nauczy?. - Shade u?miechn??a si? z?o?liwie, szkoda ze nie widzia?a tego ducha ale zawsze mog?a mu nagada?
- Ale ty najwyra?niej nie zazna?e? owoców tej wolno?ci skoro nas nawiedzasz i przeszkadzasz w egzystencji. Najwyra?niej zas?u?y?e? - sama bym ci? na ksi??yc wys?a?a z takim nastawieniem. I jeste? nad wyraz pyszny i pewny siebie. Radz? ci pych? schowa? w buty i si? st?d ulotni?, a nie grozi? ja?nie panuj?cej Celesti bezpodstawnie. Ciesz si? ?e jeste? duchem, je?li powiesz o jedno s?owo za du?o mo?esz sta? si? nikim. Pragn? ci? poinformowa? ?e moc alicornów o czym nie zdajesz sobie sprawy wypowiadaj?c ob?udne i nienawistne s?owa jest nieograniczona i wp?ywa równie? na duchy upiory i zjawy. S? setki sposobów na poradzenie sobie z upierdliwymi duchami wi?c je?li chcesz si? cieszy? swoj? marn? egzystencj? jeszcze stul pysk i si? nie odzywaj.
- Na czym to ja stan??am ach tak - spojrza?a na bia?ego pegaza. - S?uchaj puszku mia?abym dla ciebie zadanie zanim pójdziesz pi? ze swoim koleg? - obrzuci?a czarnego jednoro?ca g??bokim spojrzeniem jakby chcia?a wej?? w g??b jego duszy - Przyjd? do mojego pokoju to ci wszystko wyja?ni? - podesz?a do niego i schowa?a mu w ubranko tak by nikt nie widzia? karteczk? z zaznaczeniem gdzie jest jej pokój.
- Panowie , wasza wysoko?? mam nadziej?, ?e szybko sobie poradzicie z tym niewybrednym pysznym duchem i nie dopu?cicie ju? wi?cej do obra?ania ksi??niczki Celesti zw?aszcza w jej w?asnym domu , a teraz wybaczcie id? do swojej komnaty - uk?oni?a si? grzecznie i delikatnym seksownym k?usem ruszy?a przed siebie.

z/t
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Królewskie korytarze

Postprzez BlancoVagabundo » 31 sty 2012, o 10:30

- Kim ty w?a?ciwie jeste? - szepn?? pegazicy do ucha gdy do niego podesz?a - coraz mniej mi wygl?dasz na siostr? Reeta.
- No popatrz Soar a ja robi? za stra? Celestii jak ten los si? ciekawie plecie prawda? - Blanco roze?mia? si? widz?c zaskoczenie Soara
- Haha powiem wi?cej sam j? o to poprosi?em teraz a? mnie korci ?eby napisa? list "Droga Celestio dzi? nauczy?em si? ?e je?li wrogowie z jaki? powodów nie mog? si? zabi? to musz? si? pogodzi?" ale mniejsza z tym wpadnij jutro do Utopii obieca?em wykupi? ca?y alkohol i kto? b?dzie musia? mu pomóc si? nie zmarnowa?.
Nast?pnie zwróci? si? do Grincha.
"On szlachcicem? Co to za czasy nieherbowi maj? si? za równych nam...ba on mo?e nawet nie jest nieherbowym tylko zwyk?ym kmiotem... Pierniczony samozwaniec! Gdybym mia? czas to bym go nauczy? czego? ale có? co si? odwlecze..."
- No, no co to kotek przyniós?... Grinch masz szcz??cie ?e nie mam zbyt du?e czasu bo straci?by? z?by. Oczywi?cie gdyby? mia? na tyle honoru ?eby przyj?? wyzwanie pojedynku. W?tpi? w to ale dzi? si? o tym nie przekonamy.
Pegaz s?ysz?c s?owa Luny uzna? ?e ten biedaczek musia? si? tu przyb??ka?. Blanco zrobi?o si? go ?al wi?c postanowi? dzia?a?.
- Hmm je?li to nie wasz zwierzak to oznacza ?e ... on jest bezpa?ski biedaczek. Bior? was na ?wiadków ?e od teraz jest mój. Nazw? go Mohuedrytokus Pierwszy Wielki
Tak oto Blanco zdoby? swego pupila.
Pegaz pok?oni? si? Lunie, u?cisn?? kopyto Soara, za?mia? si? w kierunku ducha, splun?? pod kopyta Grincha i odszed? szybkim krokiem w kierunku pokoju Shade.

[zt]
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Dark Mind » 31 sty 2012, o 14:55

( Napisze w tym temacie bo nie wiem gdzie )

Potwór który by? psychiatr? spada? w dó? z niezwyk?? pr?dko?ci? . W ostatniej chwili wbi? pazury w ?ciane i niczym Kratos rozpocz?? mozoln? w?drówke w gór? . W my?lach planowa? zemst? na bia?ym pegazie , ale stwierdzi? , ?e najpierw priorytety .

CHWILE pó?niej .

Monstrum znalaz?o si? tu? pod oknem z którego wypad?o . W??czy?o kamufla? . Wróci?o na korytarz i oczekiwa?o dalszych wydarze? .

( Prosz? o podanie nowej kolejki )
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Soar » 31 sty 2012, o 19:06

Soar spojrza? na Lun?.
- Cokolwiek rozka?esz wasza wysoko??- Powiedzia? kl?kaj?c, po czym wsta? i odwróci? si? do ducha.- Komandorze. Mimo tego, ?e was bardzo lubi?, Ksi??niczka zakaza?a mi ci pomaga?. Tak wiedz, dopóki nie zmieni zdania, nie mog?... Przykro mi. I jeszcze jedno, Towarzyszu. Przez Celesti? wycierpia?em wiele bólu. By?em ci??ko ranny wtedy, w StalionGrodzie. Gdyby nie Asdo, ja i porucznik Green, w?chaliby?my kwiatki od spodu, ju? wtedy. Niedawno torturowa?a mnie by wyci?gn?? informacje. Nawet mnie zabi?a, ale potem wskrzesi?a. Ja jej to wszystko wybaczy?em towarzyszu. Przysi?ga?em wykona? wol? Luny. A prawdopodobnie, ksi??niczka b?dzie chcia?a jej broni?... Przepraszam, mam nadzieje ?e los nie postawi nas w tej nierównej walce... - Stwierdzi? patrz?c na widmo.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez BlancoVagabundo » 31 sty 2012, o 20:57

- Kici, kici - wo?a? Blanco id?c korytarzami. Pegaz postanowi? jednak z?apa? stwora.
"Debil, debil"
- No s?odziaku poka? si? mam dla Ciebie mleczko! Chc? si? tylko zaprzyja?ni?
Blanco szed? wolno, na murach pod oknem przez które przez przypadek wypad? jego przysz?y pupil zosta?y ?lady szponów wi?c pegaz wydedukowa? ?e "Mohuedrytokus Pierwszy Wielki" wróci? do miejsca gdzie si? ostatnio spotkali.
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Luna » 31 sty 2012, o 22:54

-Grinch..nie powinienie? im grozi?! Tak nie wypada!-powiedzia?a mimowolnie s?ysz?c gro?by.
-Skoro twoja siostra to potrafi niech skonstruuje takie Mundury czy co? takiego.-powiedzia?a s?ysz?c propozycje.
-Nawet jakby zabi?a ca?? Equestrie nie pozwoli?abym jej skrzywdzi?..to..to moja siostra. I uwa?am ?e dla mnie zrobi?a by to samo. Mo?esz uwa?a?, ?e nie radzi sobie z tym ale ja uwa?am, ?e wychodzi jej to bardzo dobrze. -powiedzia?a z pogard? dla Shadowa. Nikt nie ma prawa mówi? ?le o rodzinie królewskiej.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Grinch » 31 sty 2012, o 23:22

- Ale? nie gro?? ksi??niczko. Ja tylko mówi? co si? stanie jak ruszycie ksi??niczki. A nie chcemy by tak wa?na dla Soara SeaCost ucierpia?a przez to ca?e zamieszanie. A co do ciebie duchu s? sposoby by si? ciebie pozby?. - Mówi? pegaz okr??aj?c dwójk? i wracaj?c do miejsca ko?o Luny.
- Niemniej przemy?lcie swoje cele. Albo nie i tak to wam si? nie uda, wystarczy odpowiedni list a znajd? was wsz?dzie. Najemnicy i Wojskowi. - Doda?. Tera po wypowiedzianych s?owach na twarzy Grincha zago?ci? szyderczy wielki u?miech, jednak trzeba by?o jeszcze uspokoi? Lune je?li by by?a przeciwna wypowiedzianym s?owom.
-Prosz? si? nie martwi?, ?aden niewinny kuc nie ucierpi - Pomy?la?, po czym ruszy? w stron? wyj?cia.
-Teraz prosz? wybaczy? ale na razie opuszczam zamek na kilka godzin zapewne - Rzek? wylatuj?c przez drzwi...

zt
Ostatnio edytowano 1 lut 2012, o 14:35 przez Grinch, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Dark Mind » 31 sty 2012, o 23:43

Stworzenie uwa?nie obserwowa?o ca?? akcje . Nast?pnie spostrzeg?o osobnika który o?mieli? si? je wypchn?? za okno . Zmierzy? Blanca wzrokiem , spostrzeg? ka?dy detal . W umy?le stwora utworzy? si? szybki plan .

* Cel ochrona Celesti . Obiekt stra?nik Celesti . Wniosek . Zdobycie zaufania = wi?ksza ochrona celu .
Stwór przeteleportowa? si? przed Blanco , wy??czy? kamufla? i czeka? na reakcje .


zt dla pewno?ci
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Królewskie korytarze

Postprzez BlancoVagabundo » 31 sty 2012, o 23:50

Blanco zaklaska? kopytkami widz?c reakcje stwora.
- Mohuedrytokusie Pierwszy Wielki chod? do pa?cia. Dobry czymkolwiek-jeste?! - Cieszy? si? pegaz g?aszcz?c stwora. Blanco by? bardzo szcz??liwy ?e w ko?cu znalaz? co? co nie ucieka przed jego czu?o?ciami na drzewo albo jeszcze dalej.
- Mam co? dla ciebie koteczku prosz? - powiedzia? zak?adaj?c by?emu psychiatrze skórzany pasek który od tej chwili mia? sta? si? jego obro?? - ?adne prawda? Oczywi?cie ?e ?adne! Lubisz to prawda? Lubisz, dobry potworek!
"Mo?e pobaw si? z nim w aportowanie, najlepiej niech aportuje twoj? nog?...lub jaja bo po tym co odstawiasz to chyba zb?dny element"
- Mohuedrytokusie jedziemy pod bram? zamkow?! Wio koniku a jak si? postarasz... - ?piewa? Blanco siedz?c okrakiem na stworze i jad?c w kierunku nowej przygody.

[zt]
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Królewski Pałac

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron