Królewskie korytarze

To właśnie tutaj mieszkają zacne księżniczki Luna i Celestia. Ten okazały kolorowy pałac stoi tutaj od wielu stuleci. Warto również wspomnieć, że jego okna są zdobione witrażami przedstawiającymi doniosłe czyny sławnych kucyków, które stawiły czoła złu w imię Księżniczki Celestii dla całej kucykowej Equestrii a także te, które przedstawiają kucyki, które przyczyniły się dla krainy w inny wspaniały sposób.
Pałac jest miejscem odbywania się corocznej Galopującej Gali.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Dark Mind » 26 sty 2012, o 23:47

Dark Mind rozgl?da? siè z zaciekawieniem .
- Witaj ksi??niczko Luno mam szczer? nadzieje , ?e moje us?ugi oka?? si? przydatne .
Uk?oni? si? nisko .
- Czekam na rozkazy .
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Luna » 27 sty 2012, o 00:22

-Dobrze..mi?ych snów Grinch-powiedzia?a machaj?c mu kopytem na dobranoc..
-Panie Mind prosze si? rozgo?ci?..ja ide spa?.. dobranoc..porozmawiamy jutro dobrze..-powiedzia?a po czym skierowa?a si? w strone swojej komnaty..
-[b]Dobranoc Soar!-[b/]doda?a przed wej?ciem do komnaty

[zt]
Ostatnio edytowano 27 sty 2012, o 17:38 przez Luna, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Soar » 27 sty 2012, o 00:33

Dobranoc wasza wysoko??...- Powiedzia? do odchodz?cej ksi??niczki.
To co Mind. Jak chcesz mo?esz tej nocy spa? w mojej komnacie. Ja i tak nie ?pi?...- Stwierdzi?, patrz?c na Minda, po czym wszed? do swojej komnaty i otworzy? okno, i usiad? na parapecie.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Dark Mind » 27 sty 2012, o 00:40

- Jak chcesz Soar .
Mind wszed? do komnaty i postawi? w niej kufer dziadka . A sam po?o?y? si? na ?ó?ko .
- Dobranoc .
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Soar » 27 sty 2012, o 00:47

Dobranoc Mind.- Stwierdzi?.
Zapatrzy? si? w pi?kne nocne Niebo, I powoli uton?? w marzeniach...
Nocne niebo zawsze go fascynowa?o i pozwala?o wyciszy?...


(Ten pokój ma teraz osobny temat, wi?c Z/T)
Ostatnio edytowano 27 sty 2012, o 17:01 przez Soar, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Shade Hunt » 27 sty 2012, o 08:35

Shade czeka?a cierpliwie w innym korytarzu obserwuj?c dwójk? kucy i ksi??niczk? Lun?. Za jej czasów nie przebywa?a w towarzystwie Luny za cz?sto i wed?ug niej Luna nie wiele si? zmieni?a. W zasadzie w wygl?dzie tylko troch? uros?a od ziemi. Ciekawe jak z charakterem pomy?la?a Shade analizuj?c pozosta?? dwójk? kucy która s?odzi?a i podlizywa?a si? Lunie ?e a? mi?o. Shade przewróci?a oczami. W ko?cu jeden z jednoro?ców stoj?cych przy Lunie przyprowadzi? innego jednoro?ca i kuce si? rozesz?y. Tak?e Luna gdzie? posz?a. Shade upewniwszy si? ?e horyzont czysty ruszy?a w stron? biblioteki. Zgodnie z tym co obieca?a Celesti nie chcia?a zwraca? na siebie uwag?

z/t
Ostatnio edytowano 27 sty 2012, o 22:12 przez Shade Hunt, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Soar » 27 sty 2012, o 22:09

Soar po cichu opu?ci? pokój i zamkn?? drzwi. Od ?rodka nie trzeba by?o klucza, wi?c Mind sobie poradzi.
Wokó? by?o pusto. Postanowi? si? przej?? korytarzami fortecy.
Przechadza? si? tak kilka minut, ogl?daj?c Gobeliny i Witra?e. Przedstawia?y ró?ne Wa?ne chwile w Historii Equestrii. Pokonanie Night Mare Moon, zniszczenie Discorda, i inne ciekawe sceny.
Stan?? w jednym z okien, i przez zielony witra? zapatrzy? si? w wschodz?ce s?o?ce.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Celestia » 27 sty 2012, o 22:19

Celestia uzna?a, ?e przed spotkaniem z nieznajomymi wypada?oby co? zje??, zatem skierowa?a si? ku królewskim kuchniom. Po drodze wyczu?a nowego kuca w pa?acu, zatem przy okazji b?dzie go mog?a od razu pozna?. Zauwa?y?a, ?e czarnawy jednoro?ec sta? przy oknie i przygl?da? si? zachodz?cemu s?o?cu, sama zawsze przepada?a za tym widokiem. Ale nieco mina jej zrz?d?a gdy zobaczy?a kto to- jednoro?ec Soar, który swego czasu si? jej postawi?. Przypomnia?a sobie, ?e wedlug s?ów generala ten jest ?cigany, nieco j? wi?c zdziwi?a jego obecno?? w Canterlot, i to jeszcze w ?rodku pa?acu. Podesz?a bli?ej, mru??c swoje du?e oczy.
- Pi?kny widok, czy? nie? Widz?, ?e masz sporo odwagi przybywaj?c do zamku.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Soar » 27 sty 2012, o 22:26

Soar odwróci? si? przestraszony. Jego gadzie oczy rozszerzy? si? do granic mo?liwo?ci, by?y teraz niemal okr?g?e. Przykl?kn??, po czym wyj?ka?.
-Dz-dzie? do-dobry, wasza wysoko??- Ba? si? ?e zanim zd??y cokolwiek wyt?umaczy?, zostanie obezw?adniony, i pojmany.- T-tak, wasza wysoko?? Bardzo pi?kny.- Soar powoli, opanowywa? strach, ale nogi dalej trz?s?y si? jak galareta...
Odwa?ny? O-o czym wasza wysoko?? mówi?- Zapyta? nie wiedz?c co my?le?.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Celestia » 27 sty 2012, o 22:36

Wróci?a wzrokiem do Soara, ten trz?s? si? jak galareta. Wiedzia?a, ?e nie powinna, ale jednak napawa?a si? tym widokiem.To by?o ca?kowite pokazanie jej w?adzy, strachu przed jej moc?. Tak, to by? zaiste fascynuj?cy widok. Mimo wszystko nie mog?a d?ugo tego ci?gn?? przy ?wiadku. Ale w takich chwilach rozumia?a brutalno?? gryfów, ta ich pewno?? siebie i bezlitosno??.
- Tak Soar, odwada. Jeste? poszukiwany przez ca?e pa?stwo, a ty nic sobie nie robi?c z tego przebywasz w zamku, który wcze?niej infiltrowa?e?. To mo?na uzna? za zdrad? stanu, a kar? za to jest ?mier? lub...- Tutaj podesz?a bli?ej niego, schylaj?c swoj? g?ow? i szepc?c do jego ucha.- Kastracja.
Odesz?a nieco na bok zastanawiaj?c si? nad jego reakcj?, có? takiego on teraz zrobi.
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Soar » 27 sty 2012, o 22:56

Wasza wysoko??... Ja...- G?os mu si? za?amywa?, a nogi odmawia?y pos?usze?stwa- Ja... Zosta?em uniewinniony... Przez K-ksi??niczk? Lu-Lun?... W zamian... Za przysi?g?... Wiecznej s?u?by... I bezwzgl?dnej Lojalno?ci... - Wyj?ka? By?y najemnik.
I... T-teraz jestem... "Gwardz-dzist?" Ksi??niczki... Luny- Kontynuowa? Soar patrz?c na ksi??niczk? Celesti? wzrokiem, ?miertelnie przestraszonego. Serce mu bi?o, tak, jak by mia?o wyrwa? dziur? w klatce piersiowej, a p?uca nie chcia?y pobiera? Powietrza.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Celestia » 27 sty 2012, o 23:05

Zastanowi?a si? nad tym. Czy?by jej siostra by?a tak g?upia i postanowi?a uniewinni? kuca, który swego czasu móg? przyczyni? si? do szkody Equestrii? Znaj?c j? nie by?o to wykluczone, nie mia?a w?tpliwo?ci co do jej dobroci, szkoda ?e nie mog?a powiedzie? tego samego o jej umy?le i rozwadze... Mimo to, je?li tak by?o, nie mog?a mu nic zarzuci?, nic powiedziec, nic zrobi?- nale?a? do jej siostry i w sumie mo?na powiedzie?, ?e by? jej w?asno?ci?, jej "zabawk?"... Zabawne, ?e cho? zawsze gardzi?a swoim ojcem za takie my?lenie coraz bardziej zaczyna?a by? do niego podobna. To pewno przez ostatnie wydarzenia, to ich sprawka.
- A wi?c moja siostra ciebie uniewinni?a i zrobi?a swoim stra?nikiem? Bardzo przyjemnie z jej strony, taka lito?? i ?agodno??, wszystko to czego mo?naby si? spodziewa? po mojej siostrze. Szkoda, ?e to ja musz? gra? rol? tej z?ej, tej znienawidzonej i zwalaj?cej na siebie wszystkie niepowodzenia. No ale ona zostawia ca?? w?adz? mi na g?owie, a sama podró?uje po kraju i zapoznaje si? z kucykami...- Zdziwi?a si?, ?e tyle mu mówi. To by?o co? w rodzaju ostatniej mowy do swej ofiary, mo?e tak w istocie by?o? Podesz?a do niego rozchylaj?c skrzyd?a i tykaj?c ich ko?cem jego bok.- Powiedz mi czemu tak si? trz?siesz? Czego si? boisz?
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Soar » 27 sty 2012, o 23:57

Soar poczu? na swoim boku delikatny dotyk skrzyd?a ksi??niczki. Doda?o mu to troszeczk? pewno?ci siebie, wystarczaj?co by przesta? si? j?ka? i stan?? w miar? stabilnie.
Wasza wysoko??... Nie chc? k?ama?, wi?c powiem tylko prawd?.-Najemnik wzi?? g??boki wdech, po czym kontynuowa?- Boj? si? waszej wysoko?ci. Wie, wasza wysoko?? co si? mówi o kucach które si? waszej wysoko?ci narazi?y? Wiele si? tego nas?ucha?em, boj? si?, ale jednak w przeciwie?stwie do kucy, którym nic nie zrobi?a?, lubi? wasz? wysoko??. Wiem, grzmi to jak bym chcia? ratowa? w?asn? g?ow?, pochlebstwami. Ale tak nie jest. Teraz jestem bezwzgl?dnie szczery.- Soar przerwa? i spojrza? w oczy ksi??niczki. Po chwili doda?-
I wbrew temu, co niektórzy twierdz?, nigdy nie dzia?a?em na szkod? Equestrii. Prosz? mi równie? wybaczy? niesubordynacj?, wtedy na polanie.- Soar ukl?kn?? czekaj?c na reakcje ksi??niczki
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Celestia » 28 sty 2012, o 00:06

- Mi?o wiedzie?, ?e sta? ciebie na s?owa prawdy, to tylko dobrze o tobie ?wiadczy. W tych czasach rzadko kto stosuje si? do tego, a wielka szkoda... I mam nadziej?, ?e nie starasz mi si? przypochlebia? na si??, to by by?o ju? lekko obra?liwe dla mnie, co? jak brak szacunku. Tak, zdarza?o mi si? zrobi? co? wi?cej, ale zawsze mia?am ku temu dobry powód. Zastanwiam si? czy nie jestem zbyt dobra dla kuców które mi si? narazi?y, bo par? z nich wiedzie ca?kiem spokojne ?ycie. Ale nie b?dziemy tutaj rozmawia? o moralnio?ci przecie?.
Chodzi?a przy nim, tak jak drapie?ny kot okr??a swoj? ofiar?. Wreszcie przystsan??a przed nim i spojrza?a mu prosto w oczy, ju? ich nie mru??c lecz maj?c je w pe?ni otwarte.
- Mam nadziej?, ?e nie dzia?a??? na szkod? mojego... naszego kraju, to by?by wstyd gdyby który? ze stra?ników si? tego dopu?ci?. I wybaczam ci tamto, zreszt? kiedy? ju? ci to wybaczy?am. Mam nadziej?, ?e nie zawiedziesz mojej siostry, ?e dobrze b?dziesz spe?nia? funkcje jej gwardzisty. Zatem bywaj, Soar.
Okr??y?a go z lewej i posz?a dalej, zostawiaj?c czarnego jednoro?ca samego.

z/t
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Dark Mind » 28 sty 2012, o 00:13

Mind ?wawo opu?ci? komnat? Soara . A jego samego ujrza? tu? obok odchodz?cej ksi??niczki dnia .
Podszed? do najemnika który marnie wygl?da? .
- Dzie? dobry Soar . Co? Ci si? sta?o ? Wygl?dasz marnie . Chcesz ze mn? poszuka? czego? do jedzenia ?
HP:11
WS-30
BS-23
S-35
T-30
Per-28
Ag-28
Int-39
Fel-37
WP-43
Avatar użytkownika
Dark Mind
Wieloświadomy
 
Posty: 505
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 12:33
Lokalizacja: ponyville
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Królewski Pałac

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron