Królewskie korytarze

To właśnie tutaj mieszkają zacne księżniczki Luna i Celestia. Ten okazały kolorowy pałac stoi tutaj od wielu stuleci. Warto również wspomnieć, że jego okna są zdobione witrażami przedstawiającymi doniosłe czyny sławnych kucyków, które stawiły czoła złu w imię Księżniczki Celestii dla całej kucykowej Equestrii a także te, które przedstawiają kucyki, które przyczyniły się dla krainy w inny wspaniały sposób.
Pałac jest miejscem odbywania się corocznej Galopującej Gali.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Bright Dawn » 5 lut 2012, o 21:19

-Dobrze. Nie wiem jak to si? sta?o, ale mam nadziej?, ?e wyjdzie to Tobie na dobre. Pe?nij swoj? s?u?b? z oddaniem. Ochraniasz drugiego najwa?niejszego kuca w pa?stwie, jak co? si? jej stanie, b?dziesz bra? za to bezpo?redni? odpowiedzialno??. Mimo wszystko, ciesz? si? ?e tak si? sta?o. A teraz wybacz bracie, ale ?pieszno mi do tutejszego Garnizonu, aby sfinalizowa? transakcj? i przekaza? schematy. Papa. -Po sko?czeniu wypowiedzi, obj??a go da?a mu krótkiego ca?usa w policzek. Po tym, oddali?a si? od niego, i uwa?nie obserwuj?c wskazówki i strza?ki wskazuj?ce rozmieszczenie poszczególnych cz??ci pa?acu, uda?a si? w stron? Garnizonu.

[z/t]
Ostatnio edytowano 6 lut 2012, o 12:04 przez Bright Dawn, łącznie edytowano 1 raz
viewtopic.php?f=3&t=24&start=105#p46348

nowoczesna samopowtarzalna kusza - 5 obr. + przebicie
krótki wysuwany mieczyk - 3 obr.

38-33-25-24-33-43-37-32-34-6
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP-HP
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Grinch » 6 lut 2012, o 01:24

- By?o mi?o, ale teraz praca znika. Trzeba si? znale?? nowym nabytkiem w locham, przynajmniej b?dzie troch? zabawy. Psychiatra zobaczy jak to jest gdy si? przeciwstawi? ksi??niczk?.

Pegaz u?miechn?? si? pod nosem, jego pierwsza powa?na "praca" czeka?a na wykonanie. Nie musia? si? cacka? z wi??niem. Lepiej dla niego. Ogier rozejrza? si? po korytarzu, w tych godzinach liczba ludzi przechodz?cych przez nie ogranicza?a si? do minimum, chwili pó?niej równie? gwardzista opu?ci? korytarze kieruj?c si? do królewskich lochów...

zt
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Galactica » 10 lut 2012, o 23:21

Galactica przechadza?a si? cichymi korytarzami. Jej kopytka... nie, wró?. Jej ?apki, cztery psie ?apki cz?apa?y jedna za drug?. Niepozorny cocker spaniel w?drowa? kolejnymi ?cie?kami, zupe?nie ignorowany przez gwardzistów czy innych s?u??cych. Witra?e wpuszcza?y do ?rodka pi?kne, ksi??ycowe ?wiat?o. Srebrzyste promienie przebija?y kolorowe szybki i k?ad?y si? na posadzce. Krystalicznie czyste niebo usiane by?o tysi?cem gwiazd. Komu nie podoba?by si? taki cudowny spacerek? Galactica westchn??a, prawie niezauwa?alnie. Jak tu pi?knie, jak tu inaczej.... nie mog?a oprze? si? urokowi tego miejsca. Nagle, gdzie? w k?cie zauwa?y?a Lun? - nie potrzebowa?a wiele czasu, by upewni? si?, ?e to tylko klon jej kochanej córeczki. "Nie szukajcie mnie, nied?ugo wróc?" g?osi? napis przyczepiony do zaczarowanej marionetki. Ach, znajdzie j? bez wzgl?du na pro?by. Mo?e i Lunu? ma ponad kilka tysi?cy lat i kosmicznie pot??n? moc, jednak to nie wystarcza. Spinelek te? ma i co? Woli go mie? na oku, dlatego dziecko tym bardziej. Ziewn??a, bynajmniej nie ze zm?czenia, lecz z czystej ochoty. Utrzymuj?c sta?y, powolny chód min??a oko?o dwie?cie drzwi, sto kolorowych witra?y, osiemdziesi?ciu gwardzistów patroluj?cyh korytarze i czterystu zabezpieczaj?cych wrota do ró?nych komnat. A? dotar?aaaa... gdzie?! Nigdzie!

- Czy nauczy?am si? czego? t? bezcelow? podró???" - zastanowi?a si? zdenerwowana. - "Owszem, ?e nie! Ale przynajmniej sp?dzi?am mi?o t? godzin?... te dwie godziny... I spotka?am si? twarz? w twarz z moc? Luny..."

Obróci?a si? i ruszy?a truchtem w kierunku jakich? wysadzanych klejnotami drzwi. Stamt?d dosta?a si? na wy?sze pi?tra zamku. Trapi?o j? pytanie - gdzie jest Spinel? Gdzie jest jej nierozgarni?ty m??unio? Trwa noc, mo?e by? dos?ownie wsz?dzie, szczególnie Poza Czasem i Wymiarem, Tam Gdzie ?wiat?o Nie Dochodzi lub na Wyspie Rozkoszy Wszelakich. Galactica wci?? pa?a?a nieopanowan? ch?ci? ujrzenia oblicza jednej z córeczek - ale prawdziwego, nie sklonowanego i postawionego pod oknem. Luna znajduje si? poza pa?acem, mo?e i poza Canterlot... trzeba odnale?? Celesti?. Klacz przyspieszy?a kroku - pozna?a swój cel i postanowi?a go osi?gn??. Odnalezienie sypialni swojej kruszyny nie jest trudne, prawda?

[zt]
Avatar użytkownika
Galactica
Nadwrażliwy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:24
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Soar » 10 lut 2012, o 23:47

Soar powoli szed? korytarzami.- Musz? i?? spaa?...- Pomy?la?. Fakt, ?e przed oczyma lawiruj? ci kolorowe plamki, jest oznak? przem?czenia, lub na?pania. Ale, By?y najemnik nie gustowa? w tego typu u?ywkach. Nagle w jego g?owie zrodzi? si? genialne prosty pomys?.
- Ej wy- Powiedzia? do przechodz?cego Patrolu, wyci?gaj?c zwój. - Przeka?cie to Ksi??niczce Celestii.- Ci, bez s?owa wzi?li dokument, zasalutowali i odeszli w stron? schodów - Co oni, niemi, czy t?paki?!- Zapyta? sam siebie.- Dobra, wali? Minda. Id? spa? i raczej nikt mi nie b?dzie przeszkadza?... Prawda?- Powiedzia? w my?lach, ruszaj?c w kierunku swoich drzwi. Kilka minut pó?niej ju? spa? w swoim ?ózko...


Z/T
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Grinch » 15 kwi 2012, o 00:00

- Jeste? durniem, przys?owiowym durniem.
- Niestety jestem, ale co mog? zrobi? ? ?aden rz?d nie jest z?y, ka?dy ma swoje wady i zalety. Kto? co? traci, kto? dostaje. Wcze?niej mia?em wszystko co chcia?em.....jednak brakowa?o dwóch wa?niejszych od wszystkich innych rzeczy. Chaos mi to zaoferowa?. Jednak....niech celestia i luna mi wybacz? za to co zrobi?em.
Pegaz podszed? do okna i popatrzy? na otwart? bram? zamku, za? potem na butelk? whisky le??c? na ?awce obok. By?y Gwardzista tylko westchn?? i zacz?? opró?nia? butelk? alkoholu, która mia?a pomóc mu zapomnie? dzisiejsze wydarzenie, jednak ten po chwili zostawi? butelk?, i pogna? w nieznanym kierunku.
zt
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Królewskie korytarze

Postprzez Soar » 30 kwi 2012, o 16:22

Soar pojawi? si? w korytarzu. Korytarz by? ca?y we krwi, a z daleka by?o s?ycha? szczekanie i jakie? rozmowy. Problem, polega? na tym, ?e by?y one coraz bli?ej. - O cholera! Nie mam broni... Karabin zosta? na Placu! Jakie? bro? jest u mnie w komnacie, ale gdzie ona... - Pomy?la? i zobaczy?, ?e stoi przed swoj? komnat?. Otworzy? drzwi i wbieg? do ?rodka, zachowuj?c si? tak cicho jak tylko potrafi?.
Z/T
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Królewski Pałac

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron