Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

To właśnie tutaj mieszkają zacne księżniczki Luna i Celestia. Ten okazały kolorowy pałac stoi tutaj od wielu stuleci. Warto również wspomnieć, że jego okna są zdobione witrażami przedstawiającymi doniosłe czyny sławnych kucyków, które stawiły czoła złu w imię Księżniczki Celestii dla całej kucykowej Equestrii a także te, które przedstawiają kucyki, które przyczyniły się dla krainy w inny wspaniały sposób.
Pałac jest miejscem odbywania się corocznej Galopującej Gali.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Luna » 3 gru 2012, o 07:49

Pomieszczenie nie wyglądało jak loch. Raczej jak magiczne labolatorium. Miało kształt kopuły. Na podłodze i suficie były wymalowane trwałe kręgi ochronne mające tylko jeden cel - pozbawienie tego kto siedzi w środku możliwości używania magii. Dodatkowym zabezpieczeniem była metalowa obroża (również magiczna) na rogu Sombry. Całość oddzielona była od korytarza kratą i kolejną magiczną barierą. Równie dobrze bezpiecznie w tym miejscu można by przechowywać potężnego demona.
Sombra ocknął się z wielkim bólem głowy, bez swojej zbroi i reszty przedmiotów. Jego kopyta były oparzone i chyba nikt nie dbał o to, by je zabandażować.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Celestia » 3 gru 2012, o 08:46

Celestia wraz z Luną pojawiły się w celi specjalnej, tej dla najgorszych kryminalistów. Sombra źle trafił, oj bardzo źle. Powinni przed nią stać strażnicy, ale pani dnia ich odwołała- wspólnie z siostrą nie powinny mieć problemów z pacyfikacją więźnia gdyby ten zaczął szaleć. Księżniczki pojawiły się od razu w pomieszczeniu, pani dnia nie chciała tracić czasu.
- Ty będziesz grać złą policjantkę, a ja psychopatkę.- Schyliła się i szepnęła do siostry, po czym z pełną gracją zaczęła przechadzać się w te i wewte, przyglądając się niegdysiejszemu królowi. Oczywiście przemawiała z pełną dostojnością, taką godną prawdziwej księżniczki.- Mogłabym wiele mówić Sombra o tym, że źle wybierałeś przybywając do Equestrii, ale powiem tylko jedno: w każdej chwili mogę poinformować Cadance i jej małżonka o tobie, a oni pewnie będą sobie ostrzyć ząbki na ciebie. Ciesz się, że moja siostra jest dobra, bo chciałam ciebie zabić, lub zamienić w wariata. Masz więc coś do powiedzenia?
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Sombra » 4 gru 2012, o 00:44

Sombra obudził się z niesamowitym bólem głowy, jakby całe niebo zwaliło mu się na głowę. Był w jakiejś celi, i to chyba dla specjalnych gości, bo nie czuł żadnej magii. A na rogu miał pierścień, jak i nie posiadał swoich ubrań. Nie dość, że potraktowali go jak więźnia, to jeszcze rozebrali! Zero szacunku w tej Equestrii do jakichkolwiek wartości... Nudę umilało mu przyglądanie się własnym bliznom, w końcu władczynie przypomniały sobie o nim, na dodatek obie na raz. To nawet lepiej, wolał to załatwić z obydwoma księżniczkami.

- W to, że jest dobra nie wątpię, wystarczy spojrzeć na jej róg, grzywę, skrzydła i wręcz anielskie kształty. Dla kilku chwil samotności z nią byłbym w stanie przelać całe morze krwi... Ale dość już o sprawach osobistych, mogę wody?- Celestia zaciekawiona podała mu szklankę, jednorożec zaś spoglądał Lunie prosto w oczy.
- Mogłem zginąć, ale żyje. Prawda wygląda tak, że przetrzymujecie mnie teraz nielegalnie. Była noc koszmarów, logiczne więc, że kogoś przestraszyłem. Przewrócenie pomnika Nightmare Moon można by uznać za czyn sprawiedliwy, bo czemu potwór ma mieć pomnik, może jeszcze zrobicie jeden Discordowi? Nie macie nic na mnie, nie złamałem żadnego tutejszego prawa. Już raz mnie ukarałyście, spędziłem pod lodami całe milenium. A ostatnio rozerwało mnie na strzępy, to chyba wystarczająca kara? Chyba, że wychodzicie z założenia, że jestem potworem i nim będę, więc lepiej mnie gdzieś znów zamknąć na jakiś szmat czasu. A potem wrócę i będę szerzył terror. Tobie Luno wybaczono, mnie nie wybaczycie? Abstrahując od tego wszystkiego prosiłbym was, drogie księżniczki, o jedną drobną rzecz: nadanie mi immunitetu dyplomatycznego.
WS....BS.....S.....T....PER....AG...INT....FEL...WP....HP
31....25.....32....26....29....28.....37....27.....39....10...

Zbroja płytowa na korpusie i kopytach.
Avatar użytkownika
Sombra
Nadwrażliwy
 
Posty: 108
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 23:19
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Król
Uroczy Znaczek: Eeee...
Lubi: Władzę, niewolnictwo, wydawanie rozkazów!
Nie Lubi: Rewolucje, anarchie, Cadance&Shining Armora, Spike'a i Elementy Harmonii.
Strach: Kolejny szmat czasu w lodowej dziurze.
Stan: Nienawidzi nikogo.
Koneksje Rodzinne: Spearmint- córka.
Rasa: Jednorożec.
Charakter: Zły, ale praworządny.
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Luna » 4 gru 2012, o 07:42

Lunie zrobiło się niedobrze, gdy Sombra zaczął mówić o niej w ten sposób. Sama myśl była zwyczajnie obrzydliwa. Potrząsnęła łbem, by wyrzucić z głowy te myśli.
- Nie wyglądasz na za bardzo rozerwanego na strzępy - zauważyła - więc może kara za ostatni atak na kryształowe królestwo nie szczególnie się udała? Z resztą twój ponowny atak na krainę udowodnił tylko, że tysiąc lat więzienia wcale nie zmieniło twojej obrzydliwej natury. Między nami jest ta różnica, że ja zostałam opanowana przez demona, ty zaś po prostu wybrałeś swoje złe czyny i jestem pewna, że i tak wybierzesz je ponownie, tak jak zrobiłeś to niedawno. Jesteś pełny pychy i uważasz, że cokolwiek ci się należy. Gotowy układać się z demonami. To jedynie bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że nie zmieniłeś się nic a nic.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Celestia » 4 gru 2012, o 12:42

Celestię niezbyt zaskoczyło to, że Sombra leciał na alicorna, denerwowało natomiast to, że na jej siostrę a nie na nią! Przecież ona znacznie lepiej wyglądała od Luny i z charakteru też była lepsza. Jak i musiała stwierdzić, że siostra się z nim nie cackała, poparzenia wyglądały na całkiem świeże. A to jej zarzucała, że "zabijając go będzie taka sama jak on". Usiadła i patrzyła się to na księżniczkę, to na króla. Nie chciała mówić tego głośno, ale ten rzeczywiście nie złamał prawa, ale wtedy by się postawiła na gorszej pozycji. Poczekała aż oskarżony i "prokurator" skończą mówić i dopiero wtedy zabrała głos.

-Nie jesteś martwy, więc może kara ciebie ominęła. Nie będę poruszała tematów natury i demonicznych, bo nie chce wywoływać większych emocji, ale chyba zdajesz sobie sprawę z niekorzyści jakie nam sprawiłeś swoim powrotem. Fakt faktem to nie my powinniśmy ciebie sądzić, ale Kryształowe Królestwo z księżniczką Cadance i księciem Armorem na czele.- Specjalnie podkreśliła te dwa imiona wiedząc, że to najpewniej go zaboli.- To im sprawiałeś kłopoty i ich trybunał winien ciebie sądzić, jednakże dwie rzeczy mnie ciekawią: czemu praktycznie sam się do nas zgłosiłeś i o co chodzi ci z tym immunitetem?
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Sombra » 4 gru 2012, o 23:49

- Skoro przeżyłem widocznie los był dla mnie łaskawy, nie mnie oceniać. Jak o demonach mowa to jeden chodzi po waszym królestwie, chyba że posągi u was same ożywają.- Wypił do końca wodę, od "śmierci" nie miał nic w ustach, więc mogło mu zaschnąć.- Jednej rzeczy bardzo nie cierpię: hipokryzji! Jeśli dobrze słyszałem ty po powrocie też postanowiłaś być panią strachu. Kiedy coś robiłem to nie ukrywałem, że to robię ja, nigdy nie zrzucałem odpowiedzialności na kogoś innego. Bo demon lepiej brzmi niż swoja zła, zazdrosna osobowość!

Zdenerwowała go pani nocy, ze wszystkich osób przynajmniej od niej spodziewał się zrozumienia. Nie twierdzenia, że on jest potworem gdy ona sama lepsza nie była, ciekawe czy rzeczywiście została opanowana przez demona, czy jednak sama mu się oddała? W pierwszym razie była słaba, w drugim zaś głupia.

- Wiem, że fałszywy rząd Kryształowego Królestwa z chęcią by mnie widział jako więźnia. Dalej jestem królem, nie straciłem tytułu. Że oni teraz rządzą nic nie znaczy! A to, że wolałybyście nie brudzić sobie kopyt tylko ubrudzić ich mogę zrozumieć. Czemu się zgłosiłem?- Zaczął się zastanawiać, widocznie jemu samemu odpowiedź na to nie przychodziła błyskawicznie.- Nie wiem, może po prostu nie chciałem bawić się w kotka i myszkę. Wy byście mnie ścigały, ja wam zaś uciekał. Tak możemy porozmawiać jak władca z władcą, bez zbędnych ceregieli. Co do immunitetu sprawa jest prostsza: obawiam się represji wobec mojej osoby ze strony Kryształowego Królestwa, dlatego wolałbym mieć pewność, że nie zostanę im wydany na tortury jako prezent. Przecież wy wybaczacie, a ja ostatnio nic nie zrobiłem. Mogę wam nawet pomagać w sprawach politycznych jeśli będzie trzeba.
WS....BS.....S.....T....PER....AG...INT....FEL...WP....HP
31....25.....32....26....29....28.....37....27.....39....10...

Zbroja płytowa na korpusie i kopytach.
Avatar użytkownika
Sombra
Nadwrażliwy
 
Posty: 108
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 23:19
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Król
Uroczy Znaczek: Eeee...
Lubi: Władzę, niewolnictwo, wydawanie rozkazów!
Nie Lubi: Rewolucje, anarchie, Cadance&Shining Armora, Spike'a i Elementy Harmonii.
Strach: Kolejny szmat czasu w lodowej dziurze.
Stan: Nienawidzi nikogo.
Koneksje Rodzinne: Spearmint- córka.
Rasa: Jednorożec.
Charakter: Zły, ale praworządny.
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Luna » 5 gru 2012, o 08:27

Luna aż zawrzała z gniewu. Jej grzywa zafalowała mocniej, jakby targana niewidzialnym wiatrem. Temu potworowi jeszcze się wydaje, że ma do czegoś prawa?
- Nie będziemy rozmawiać jak władca z władcą, Sombra, bo nie jesteś już królem, zostałeś obalony. Król powinien dbać o swoich poddanych, ty zaś dbałeś i dbasz tylko o siebie. Mierzysz wszystko swoją miarą i wydaje ci się, że aktualni władcy Kryształowego Królestwa są na tyle chorzy, by cieszyć się torturami. Prawda jest taka, że do niczego cię nie potrzebujemy. Nikt cię nie potrzebuje. Nic ci się nie należy, a tym bardziej immunitet. Żyjesz tylko dlatego, że nie mam zamiaru zniżyć się do twojego poziomu.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Celestia » 5 gru 2012, o 09:24

"Nakręcają się jak zegarki, z tym że jedno z nich nie ma żadnych szans na obronę, pięknie". Postanowiła nie wchodzić im w dyskusje osobowościowe, nie chciała sama oberwać rykoszetem. Jak i dziwnie się czuła przy zdenerwowanej siostrze, ta rzadko się denerwowała, a nawet pani dnia obawiała się takich sytuacji. Przeczekała gdy obydwoje przestaną mówić i dopiero wtedy zabrała głos.
- Luna ma rację, nie jesteś już władcą. Może według ciebie Cadance i Shining nie są legalnymi władcami, ale zostałeś przez nich pokonany. Już to dało im prawo do władania Kryształowym Królestwem, pominę uznanie ich przez mieszkańców. Jednakże cieszy mnie to, że nie chciałeś formować żadnej grupy przestępczej i sprawiać przy jej pomocy mnie i siostrze kłopotów. Dlatego od razu nie zostałeś postawiony przed sądem. Jeśli masz jakikolwiek powód do nadania ci immunitetu to z wielką chęcią go wysłucham.

Zastanawiała się cóż takiego były władca wymyśli. Bądź co bądź był na ich łasce i niełasce, musiałby się sporo napracować.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Sombra » 5 gru 2012, o 10:38

- Mój tytuł nie został mi zabrany, formalnie dalej jestem królem. Zresztą jestem jedynym prawowitym następcą Kryształowego Królestwa. Shining Armor księciem stał się po ślubie, jego małżonka zaś tytuł zawdzięcza wyłącznie wam. Was też by pewnie denerwowało gdyby zupełnie niezwiązane z Equestrią osoby zaczęły nią władać. Nie cieszyłem się torturami, choć zazwyczaj przyjemnie się je oglądało. Ale nie męczyłem każdego kto leciał lecz tych, co sobie na to zasłużyli, przestępców i rewolucjonistów. Zresztą władca nie musi dbać o dobro poddanych, musi dbać o dobro swego kraju. Jeśli dobro ogółu wymaga poświęcenia tysięcy, cena jest tego warta. Przed moimi rządami Kryształowe Królestwo było tylko jednym z państw, w którym szlachta pozwalała sobie na wszystko co chciała, a władcy mieli poddanych w poważaniu. Ale kuce były wolne, mogły sobie w spokoju umierać. W dość krótkim czasie od zdobycia przeze mnie władzy zmieniłem kraj w mocarstwo, zdolne przeciwstawić się nawet Equestrii. Zabrałem wolność, ale dałem za to mieszkańcom to, czego najbardziej sobie życzyli: pokój i bezpieczeństwo. Gdy ktoś był chory dawałem leki, nie chciałem zaraz; gdy głodowali dawałem jedzenie, chciałem silnych poddanych. Za kradzież obcięcie kopyta, za śmierć śmierć, za spiskowanie przeciwko władcy śmierć i zesłanie rodziny do kamieniołomów jeśli ci o tym wiedzieli. Przestępczość zmalała natychmiastowo, prawa obowiązywały każdego: chłopa, szlachcica, żołnierzy też. Wiele razy wysyłałem podkomendnych na szafot, tych którzy zaczęli szkodzić moim poddanym. Przyznaje, lubuje się w zadawaniu bólu, ale nigdy nie skrzywdziłem nikogo dla własnej satysfakcji, brutalność bez celu to słabość. Chciałem zaatakować Equestrię, ale gdybym ja tego pierwszy nie zrobił wy byście mnie zaatakowały, co zresztą nastąpiło. U was jest wolność, ale czy równość i bezpieczeństwo? Ile razy szlachta pozwala sobie na wszystko, bo ma na to możliwości; ile jest grup przestępczych, a zbrodnie uchodzą płazem; głód i choroby... Wasi poddani są szczęśliwi, ha! Przeciw mnie spiskowano, ale czy przeciw wam nie? Ile razy słyszałyście wprost niepochlebne o sobie opinie, ile razy poddani zarzucali wam własne niepowodzenia, czy wręcz wprost was atakowali? Ja rządziłem strachem, ale przez ten strach mnie szanowano. Wy stworzyłyście raj, a ile kuców was szanuje i naprawdę to okazuje?- Spojrzał na Lunę z hardością w oczach, szybko zniknęły w nim dobre uczucia wobec niej.

- Może pora byś zobaczyła, że tak naprawdę nie było nigdy Luny i Nightmare Moon, że te dwie istoty to jedna osoba. Czy sama nie pozwoliłaś mu się opętać? Spojrzyj w lustro i zobacz marę księżyca, dopiero gdy to zrobisz przestaniesz się jej bać, bo jak można bać się samego siebie? Co do tortur mam mniejszą w tym wprawę od was, wszakże to nie ja zamykałem w kamieniu, pod lodami i na księżycu. Nie chciałyście zabijać i uznawałyście, że tak nie pobrudzicie sobie kopyt, ale tym dawałyście znacznie większą katorgę. Po śmierci może trafiłbym do otchłani a może jak na ironię do raju. Tak żyłem nie mogąc nic robić, widząc jak funkcjonują inni wiedząc, że mogę tak spędzić wieczność. Gdybyście mnie wtedy zabiły Królestwo by dalej trwało, ale postanowiłyście wybrać "mniejsze zło". To nie ja spowodowałem jego zniknięcie, lecz wy! Teraz oceniacie mnie tylko po mojej osobie, gdy nic nie zrobiłem. To tak jakby ciebie Luno po uwolnieniu z tej "powłoki" dalej uważać za zagrożenie i trzymać w zamknięciu. Możecie mnie oddać waszym wasalom z północy( w sensie Cadance i Armorowi) i oni prawdopodobnie skażą mnie na śmierć, albo zamknięcie. Jeśli tak ma być to wolę już to z waszego kopyta; z kopyta koronowanych, a nie impostorów.

Sombra westchnął i rozsiadł się wygodnie, dawno nie wypowiadał tak długiego monologu. Żałował, że nie zostawił trochę wody, bo nieco by ochłonął. Spoglądał na alicorny z wyczekiwaniem w wzroku.
WS....BS.....S.....T....PER....AG...INT....FEL...WP....HP
31....25.....32....26....29....28.....37....27.....39....10...

Zbroja płytowa na korpusie i kopytach.
Avatar użytkownika
Sombra
Nadwrażliwy
 
Posty: 108
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 23:19
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Król
Uroczy Znaczek: Eeee...
Lubi: Władzę, niewolnictwo, wydawanie rozkazów!
Nie Lubi: Rewolucje, anarchie, Cadance&Shining Armora, Spike'a i Elementy Harmonii.
Strach: Kolejny szmat czasu w lodowej dziurze.
Stan: Nienawidzi nikogo.
Koneksje Rodzinne: Spearmint- córka.
Rasa: Jednorożec.
Charakter: Zły, ale praworządny.
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Luna » 5 gru 2012, o 11:10

Na Lunie cały ten monolog nie zrobił żadnego wrażenia. Tylko uspokoiła się nieco w trakcie jego trwania. Ten szalony Sombra cały czas myślał, że miał prawo robić to co robił. Uważał, że lepiej od kucyków wie, co ich uszczęśliwi. I wciąż nie powiedział o co mu właściwie chodzi. Domagał się uwolnienia, a na to Księżniczka nie mogła pozwolić. Nie potrafiłaby potem spojrzeć w oczy kucykom, które by skrzywdził, o których wiedziała, że skrzywdzi. Jeśli nawet pozbawi się go mocy i wyrzuci z dala od Eqestrii, on znajdzie sobie jakaś bandę, której zacznie przewodzić i siać terror. Był zwyczajnie zbyt niebezpieczny, żeby go wypuścić.
I kolejny kucyk, kolejny który miał własną teorię na temat wydarzeń z Nightmare Moon i wydawało mu się, że lepiej od księżniczki wie, co się stało.
- Nie musiałeś ciągnąć królestwa za sobą - zauważyła - ty po prostu nie chciałeś go nikomu innemu oddać. Poddani nie są własnością, którą możesz rozporządzać jak się chce. Więc jedyne czego chcesz to wolności? Skąd mamy wiedzieć, że nie skrzywdzisz nikogo kiedy ją odzyskasz? Jesteś żądny władzy, skorumpowany, kiedy tylko stad wyjdziesz spróbujesz znowu ją zdobyć i zaczniesz krzywdzić innych w drodze do tego celu.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Sombra » 5 gru 2012, o 11:36

- A wy nie musiałyście mnie wtedy zaatakować. Zamiast pojawiać się w glorii i chwale mogłyście przyjść z oficjalną wizytą państwową i powiedzieć o co wam chodziło. Zachowałyście się jak zwyczajne bandytki, atakujące inną koronowaną głowę! I fakt, nie chciałem go oddawać. Może wy zrobicie demokratyczne wybory i dacie wybór kucom czy chcą was widzieć na władców? Z miłą chęcią zobaczę wyniki, szczególnie gdyby się okazało, że musicie się dzielić władzą z pierwszym lepszym celebrytą, jak i demagogiem. Poddani są własnością władcy, żywą, ale jednak własnością. Gdyby tak nie było nie mógłby na nich wpływać, czy w zły sposób, czy na przykład im pomagając.- Zaśmiał się gdy usłyszał kolejne teoretyczne zarzuty o tym co może zrobić, a co nie.
- To mi się podoba: ocenianie mnie przez osobę która sama stała się kiedyś potworem. Jaką twoja siostra ma mieć pewność, jak i poddani, że znów nie staniesz się Nightmare Moon i będziesz chciała wprowadzić wieczną ciemność. Raz to zrobiłaś, możesz to zrobić po raz wtóry. Jestem żądny władzy, ale na pewno nie skorumpowany, takie insynuacje możesz sobie wsadzić! Ta rozmowa nie ma sensu, na pewno nie z tobą, masz klapki na oczach i patrzysz się tylko na okładkę. Jeśli tak ma to wyglądać to lepiej wydajcie wyrok, zamknijcie mnie, skaźcie na śmierć czy cokolwiek co tam wymyślicie. Pewnie pani nocy będzie uradowana mogąc wysłać niewinnego kucyka na szafot.
WS....BS.....S.....T....PER....AG...INT....FEL...WP....HP
31....25.....32....26....29....28.....37....27.....39....10...

Zbroja płytowa na korpusie i kopytach.
Avatar użytkownika
Sombra
Nadwrażliwy
 
Posty: 108
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 23:19
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Król
Uroczy Znaczek: Eeee...
Lubi: Władzę, niewolnictwo, wydawanie rozkazów!
Nie Lubi: Rewolucje, anarchie, Cadance&Shining Armora, Spike'a i Elementy Harmonii.
Strach: Kolejny szmat czasu w lodowej dziurze.
Stan: Nienawidzi nikogo.
Koneksje Rodzinne: Spearmint- córka.
Rasa: Jednorożec.
Charakter: Zły, ale praworządny.
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Celestia » 5 gru 2012, o 12:03

"To jest twoja chwila prawdy!"- Celestia przypomniała sobie sentencje sędziego z czasów panowania ich rodziców gdy właśnie wydawał wyrok. Co najciekawsze sędzia mówił to z podekscytowaniem w głosie, czym sprawiał nielichą radość osobom uczestniczących w rozprawach. Ta dwójka zdecydowanie nie wpadła sobie w oko, gdyby od pani dnia zależało to najpewniej zamknęła by całą trójkę, łącznie z sobą. Jednego na pewno Sombrze nie można było odmówić: gadaniny. Miał jednorożec smykałkę, pewnie i samego Discorda by przekonał, że to on jest jednak panem chaosu, nie dracoequus. Przypominał jej nieco ojca, ten sam dryg do władania, ta sama pewność siebie i bezwzględność pod otoczką szlacheckości. Choć nie mogła się z nim w pełni nie zgodzić: poddani często mieli je gdzieś, nawet gdy we własnej osobie się przed nimi pojawiały to i tak często brakowało szacunku. Pewien jednorożec i kuc ziemny były tego przykładami(DarkFire i Black Gallant). Niektórzy rzeczywiście stawiali im czoło, co niedawno pokazał pewien wiedzkuć czy dwa razy Tali. Zastanawiała się co powiedzieć, tak naprawdę była tylko widzem w starciu tych dwóch kuców. Napełniła wodą jego szklankę i zakasłała.

- Tak... Zaintrygowałeś mnie Sombra, jak interesująco się słuchało dysputy między tobą i moją siostrą. Dlatego jestem w stanie pójść ci na kopyto. Mogę albo ciebie wysłać w miejsce z którego już nie wyjdziesz, i to cię zapewniam, nie zostanie po tobie żaden ślad mogący ciebie uwolnić, albo po prostu zabije, własnokopytnie. Nie musisz się spieszyć z wyborem.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Luna » 5 gru 2012, o 12:26

Sombra miał gadane, trzeba było przyznać. To jednak wcale nie oznaczało, że miał racje. Że niby zaatakowały go bez ostrzeżenia? Dobre sobie. Może ich listy dyplomatyczne wyrzucał, bez czytania ich?
- Osobiście jesteśmy za wygnaniem go w miejsce, gdzie nie ma już nikogo, kogo mógłby skrzywdzić - powiedziała Luna chłodnym głosem - może uznasz to za niesprawiedliwe, ale cenie sobie bardziej dobro moich poddanych, niż twój interes i twoje słowa. Może gdybyś pojawił się potem, gdybyśmy cię znalazły jak żyjesz spokojnie pośród innych kucyków, wtedy może nasza decyzja byłaby inna.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Sombra » 5 gru 2012, o 12:59

- No, nareszcie przeszliśmy do konkretów, coś godne prawdziwego władcy. Jak miałem to zrobić Luno skoro złapałaś mnie kilka godzin po moim powrocie, zresztą nikogo nie zabiłem, nic nie spaliłem ani nawet nie szalałem ze swoimi zdolnościami magicznymi. Tylko chodziłem z jakąś nierządnicą.- Skinął głową do Celestii i wziął szklankę, szybko ją opróżniając. Spoglądał w kilka kropel które spadały na spód szkła, po czym spojrzał na obie władczynie.
- Osobiście jesteśmy za zabiciem mojej osoby. Gdybyście mnie gdzieś wysłały, czy też zamknęły, istniał by cień szansy, że jednak mógłbym się wydostać. Pewnie po mojej uciecze zacząłbym sprawiać kłopoty i znów ktoś musiałby mnie zamykać. To trochę nudne, takie błędne koło, jak i nie byłoby z kim porozmawiać. To kiedy będzie moja egzekucja? A, zero publicznych szafotów, wolałbym po cichu. Wiem, że eliminacja mojej osoby na publicznym zgromadzeniu pokazałaby innym waszą siłę, ale wolałbym trochę szacunku na koniec.
WS....BS.....S.....T....PER....AG...INT....FEL...WP....HP
31....25.....32....26....29....28.....37....27.....39....10...

Zbroja płytowa na korpusie i kopytach.
Avatar użytkownika
Sombra
Nadwrażliwy
 
Posty: 108
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 23:19
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Król
Uroczy Znaczek: Eeee...
Lubi: Władzę, niewolnictwo, wydawanie rozkazów!
Nie Lubi: Rewolucje, anarchie, Cadance&Shining Armora, Spike'a i Elementy Harmonii.
Strach: Kolejny szmat czasu w lodowej dziurze.
Stan: Nienawidzi nikogo.
Koneksje Rodzinne: Spearmint- córka.
Rasa: Jednorożec.
Charakter: Zły, ale praworządny.
Multikonto: NIE

Re: Magiczny loch dla niebezpiecznych jednorożców

Postprzez Celestia » 5 gru 2012, o 13:13

Księżniczka zastanawiała się co zrobić, pewnie gdyby miała monetę to by nią rzuciła. Z jednej strony rację siostry, z drugiej zaś zdanie niegdysiejszego króla. Teoretycznie nie był winny, ale skoro mogła od tak wypuścić kuce które praktycznie zniszczyły jej królestwo mogła i ukarać kuca który nic nie zrobił, a tylko jego natura była zła. Poprawiła swoje skrzydła i spojrzała na Sombrę.
- Zadecydowałam. Uznałam, że bezpieczeństwo Equestrii i okolicznych ziem jest ważniejsze od twojego dobra, więc uznaje ciebie winnym. Nie mogę jednak ryzykować, że w przyszłości uwolnisz się i ponownie zaczniesz stanowić zagrożenie dla Kryształowego Królestwa, dlatego skazuje ciebie na śmierć. Najpierw jednak wezmę poranną kąpiel, ty zaś będziesz mógł zjeść ostatnie danie, co tam będziesz chciał. Później wrócę i rozwiąże twoją sprawę.

Powiedziawszy to zaczęła kierować się do wyjścia.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Następna strona

Powrót do Królewski Pałac

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron