Recepcja Komisariatu

Moderatorzy: Tali, Sal Ghatorr

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Grinch » 21 mar 2012, o 20:30

- Po co by? powa?nym ? Po co ?
W pracy musisz by? porz?dny, przed arystokracj?, przed pozosta?ymi kucami.
- A czy ci si? to op?aca ? By? zawsze powa?nym ?
By? mo?e.....nie wiem, czy to jakikolwiek sens.
- W?a?nie, gdzie si? podzia?o twoje prawdziwe ja ? Przypomnij sobie czasy studiów. Imprezy, alkohol, klacze, frywolno?? i brak twojej siostruni.
Masz racje. I tak bycie powa?nym mi nie wychodzi....
- W?a?nie, twoja siostra si? wym?drza a czy by?? na studiach ? Gdyby by?? to by jeszcze studiowa?a a nie studiuje, wiesz o co mi chodzi ?...
Wiem, siostra mi przeszkadza. Przyjecha?em tutaj szale? a nie wys?uchiwa? jakich? gówna wartych wywodów o technologi.
- Bingo przez jeste? zestresowany....czas to zmieni?. A nawet masz okazje, w?a?nie do tej recepcji wesz?a pi?kna klacz....czy nie warto z ni? pogada? ? Ona jest najprawdopodobniej arystokratk? ty zreszt? te?. Nawet po ubiorze wygl?dasz jak szlachcic ! I zaprzesta? tej rozmowy bo tracisz tylko czas....
Dobra Dobra, daj mi si? wydosta? tylko z "niewoli"
Gwardzista potrz?sn?? g?ow? i popatrzy? si? na nowo przyby?ego jednoro?ca, rzeczywi?cie by?? pi?kna.
Ile mam zap?aci? kaucji za siebie i za wszystkie wyrz?dzon? szkod? ? Tamta dwójka nie jest w nic zamieszana....
Jednak to nie podzia?a?o, po prostu zosta? zosta? zaci?gni?ty do celi...
zt
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Scootaloo » 29 mar 2012, o 20:34

Jecha?a tak szybko, ?e nie zd??y?a wyhamowa? przed drzwiami komisariatu, które niestety by?y porz?dnej roboty. Dlatego te? rozbi?a si? o nie, zamiast je wywa?y?.
- A???. - tyle powiedzia?a po wypadku, ca?e cia?o niezmiernie j? bola?o, czu?a ka?d? ko??, mia?a zawroty g?owy i s?ysza?a przeci?g?y wibruj?cy d?wi?k w uszach. Rozmasowa?a kopytkami obola?e plecy i zdj??a kask. Obejrza?a go, ca?e szcz??cie by? w nienaruszonym stanie, jeszcze wi?ksze szcz??cie, i? mia?a go na g?owie w czasie jazdy, inaczej kraksa mog?aby si? sko?czy? zdecydowanie gorzej. Przeczeka?a jeszcze chwil?, by ból nieco os?ab? i jak szalona wpad?a do komisariatu, nie mog?a ju? d?u?ej czeka?, musia?a o wszystkim opowiedzie?.

- Ratunku, ratunku, ratunkuuuuu! - krzycza?a najg?o?niej jak umia?a, by?a przera?ona, przed jej oczyma co chwil? stawa?y tamte przera?aj?ce sceny - By?am w domu Rarity, tam dziej? si? dziwne rzeczy, jest jaki? ma?y gryf, Gallant zamieni? si? w jakie? paskudztwo, a Shiny w jeszcze wi?ksze i brzydsze paskudztwo, tak ochydne, ?e a? nie potrafi? tego opisa?, Gallant jest zreszt? podobnie obrzydliwy. Ja uciek?am, a Apple Bloom nie! Porwali j?! Ratunku!... - dalsza cz??? by?a ju? tylko bez?adnym zlepkiem ró?nych s?ów i sylab, trajkota?a tak, a? si? zm?czy?a do reszty, pad?a na pod?og? i zacz??a oddycha? ci??ko.

- Musz? przejrze? ksi??ki. Tam m?drzy przywódcy zapewne napisali co nale?y robi?, by ku chwale kuców pracuj?cych równo?? i porz?dek zaprowadzi?, tyrani? pokona?. - mówi?a cicho do siebie w przerwach pomi?dzy kolejnymi oddechami
Avatar użytkownika
Scootaloo
Nadwrażliwy
 
Posty: 50
Dołączył(a): 23 gru 2011, o 22:28
Płeć: Nieustawiona

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Luna » 31 mar 2012, o 15:17

Nagle w recepcji pojawi?a si? ksi??niczka Luna.
-Przepraszam..chodzi o mojego gwardziste...S?ysza?am, ?e pewien kuc imieniem Grinch jest w celi. Pracuje on u mnie wi?c prosi?abym o wypuszczenie go...-powiedzia?a do?? z?a, ?e jej gwardzista wpakowa? si? w k?opoty.
-I prosz? mu powiedzie?, ?e niestety na niego nie poczekam...musze ju? i??..i niech pan wie, ?e je?li pan go nie wypu?ci ja si? o tym dowiem..-doda?a po czym znikn??a.\

[zt]
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Red_Shot » 19 lut 2013, o 14:05

Red Shot spokojnie popijał kawę na swoim biurku na recepcji. Dzisiaj trafił mu się dyżur i był z tego zadowolony. Musi wreszcie zagiąć parol na tego Last Verse'a i posadzic go za to podpalenie szkoły, małego terrorystę.

Cokolwiek by się teraz stało, ucieszyłby się jednak, że ma jakieś zajęcie. Ostatecznie, od tego tu był. Służyć i Chronić... Czasami zniewolić i ukarać, ale głównie Służyć i Chronić.
To punish and enslave.
- Barricade
Avatar użytkownika
Red_Shot
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 40
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 23:12
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Veteran
Lubi: Prawo, Przemoc, Wojsko, służbę, Mundur, Klacze
Nie Lubi: Ogierów, noszenia gajerka, godzin spoczunku, cywila, negocjacji, bezprawia
Strach: Że straci też drugie skrzydło.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: ZOMO
Rasa: Pegaz ( lewe skrzydło mechaniczne - Proteza)
Charakter: Praworządny Zły
Multikonto: TAK

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Blue Shell » 19 lut 2013, o 17:20

Blue Shell weszła.... Dobra, wparowała szybko do komisariatu i pobiegła do recepcji, a raczej do pegaza, który tam był. Szybko popatrzyła na niego, zauważając jego mechaniczne skrzydło. Spoglądnęła na niego ze zmartwieniem w oczach i zaczęła mówić:
- Przepraszam, pan Red Shot? Jeśli tak, to mógłby pan mnie i mojemu bratu pomóc znaleźć rodziców? Moja mama to brązowy jednorożec, z jasnobrązową grzywą, która opada jej na oczy czasami i żółtymi oczami. Ma na imię Psychic Bond. A tata to żółty jednorożec z czerwono-pomarańczową grzywą i płaszczem. Na imię ma Fire Blast. Widział ich pan może, albo coś? I... Co się panu stało w skrzydło?
Avatar użytkownika
Blue Shell
Wieczny Optymista
 
Posty: 67
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 16:08
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie ma.
Lubi: Pływać, robić coś kreatywnego, puszczać wodze fantazji.
Strach: Ciemność.
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Blast - Brat.
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny - Dobry
Multikonto: NIE

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Blast » 19 lut 2013, o 17:56

Wchodzi za siostrą powoli rozglądając się uważnie, idzie w jej i pegaza,stróża prawa stronę lekko czując większy spokój widząc w miarę bezpieczne miejsce. Nie odzywa się a tylko staje obok swojej siostry, przyglądając się policjantowi swoimi matowymi oczami ze spokojem. Zwrócił chwilę uwagę na skrzydło ale słysząc pytanie siostry nadal trwał w ciszy czekając na reakcję.
Avatar użytkownika
Blast
Nadwrażliwy
 
Posty: 121
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 16:58
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Mały Obrońca
Uroczy Znaczek: Księżyc otoczony zielonym podmuchem
Lubi: Uśmiech innych, patrzeć innym w oczy i podziwiać ich wygląd, patrzeć na ogień, czuć wiatr, nocne niebo i samą noc
Nie Lubi: Chamstwa, braku szacunku dla klaczy
Strach: Duże zbiorniki wodne
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: Blue Shell - Siostra
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny-Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Red_Shot » 21 lut 2013, o 15:41

- Spokojnie, spokojnie. Co się stało? Zgubiliście rodziców?

Zapytał spokojnie i podniósł lustrzanki. Spojrzał na dzieci oczami weterana o czerwonych tęczówkach. na pewno wydawał się groźny, zwłaszcza ze sterczącym mechanicznym skrzydłem.

- Moje skrzydło... Straciłem je na wojnie. Mówcie mi powoli, dokładnie, co się stało, gdzie się z nimi rozstaliście, jak wyglądają, jak się nazywają, gdzie mieszkacie? Ja spiszę protokół i wyślę policjantów na poszukiwania. Przyda im się wreszcie troche ruchu.

Próbował się uśmiechnac, choc jego nienawykłe do tego usta sprawiły ze raczej wyszedł mu zabawny grymas.
To punish and enslave.
- Barricade
Avatar użytkownika
Red_Shot
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 40
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 23:12
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Veteran
Lubi: Prawo, Przemoc, Wojsko, służbę, Mundur, Klacze
Nie Lubi: Ogierów, noszenia gajerka, godzin spoczunku, cywila, negocjacji, bezprawia
Strach: Że straci też drugie skrzydło.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: ZOMO
Rasa: Pegaz ( lewe skrzydło mechaniczne - Proteza)
Charakter: Praworządny Zły
Multikonto: TAK

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Blast » 21 lut 2013, o 17:19

Groźny wygląd policjanta zamiast go przestraszyć dodawał mu więcej spokoju o bezpieczeństwo siostry nadal jednak zachowując ostrożność ale nie powstrzymał swojego uśmiechu i podziwu w oczach gdy stróż prawa okazał się być weteranem wojennym i uśmiechnął się do nich niemalże jak Sylvester Stallion.
- Więc tak... Jesteśmy z Manehattanu, gdy wróciliśmy do domu był kompletną ruiną i w okolicy nikt ich nie widział ani nie słyszał co się z nimi stało i siostra stwierdziła, że mogą być w Ponyville, Nazywają się Fire Blast i Psychic Bond -
Troszkę się opanował i znów przybrał spokojny poważny wygląd ale w duchu cały czas czuł podziw do osoby na którą właśnie patrzył. Odwrócił się na chwilę do siostry porozumiewawczo i znów patrzył an Red Shot'a będąc ciekawy co powie na ich sytuację.
Avatar użytkownika
Blast
Nadwrażliwy
 
Posty: 121
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 16:58
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Mały Obrońca
Uroczy Znaczek: Księżyc otoczony zielonym podmuchem
Lubi: Uśmiech innych, patrzeć innym w oczy i podziwiać ich wygląd, patrzeć na ogień, czuć wiatr, nocne niebo i samą noc
Nie Lubi: Chamstwa, braku szacunku dla klaczy
Strach: Duże zbiorniki wodne
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: Blue Shell - Siostra
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny-Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Blue Shell » 21 lut 2013, o 20:36

Blue spojrzała na Red'a i szybko zrobiła dwa kroczki do tyłu. Taki widok kuca trochę ją przeraził. Szczególnie, że wyobraźnia sama "dorysowała" większość. Więc dla małej, pegaz wyglądał jak... Większy pegaz, ze źrenicami jak u kota, i wielkim, metalowym skrzydłem z mnóstwem kabli. Nie. To nie był za bardzo przyjemny widok dla klaczki, ale cóż. Musiała coś powiedzieć. Przełknęła ślinę i drżącym... Dobra, mocno drżącym głosem powiedziała:

- M-mama to brąz-zowy jed-dnorożec... Z prost-tą grzywą... Jasnob-brązową.. I ż-żółte oczy ma... A Cutie Mark to gogle... A tat-ta to taki żółty... Pr-rawie pomarańczowy jednor-r-rożec.. Z pom-marańczowo-czerwon-ną grzywą... A znaczek to obręcz-cze z kulkami n-na nich...

Gdy już powiedziała, to co ma do powiedzenia, podeszła troszkę bliżej, częściowo chowając się za bratem, częściowo zerkając na pegaza.
Avatar użytkownika
Blue Shell
Wieczny Optymista
 
Posty: 67
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 16:08
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie ma.
Lubi: Pływać, robić coś kreatywnego, puszczać wodze fantazji.
Strach: Ciemność.
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Blast - Brat.
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny - Dobry
Multikonto: NIE

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Red_Shot » 23 lut 2013, o 12:22

Red Wyciągnął kopytko przed siebie i pogłaskał spokojnie Blue Shell a potem Blasta.

- Już, spokojnie... Spiszę wasze zeznania.

Odpalił maszynę do pisania i wystukał odpowiednie formy do zeznań. Spisał opisy i nazwiska.

- No, już gotowę. Zrobiłem w czterech kopiach, wszsycy moi policjanci z tej zmiany zaraz rusza na poszukiwania.

Jak na zawołanie weszła Jednoróżka Obrazek I odebrała od Red'a swoją kopię rysopisów.

- Nie martwcie się maluszki, zaraz poszukamy waszych rodziców... Ale podejrzewam że będzie trzeba przekazać sprawę dalej, nawet do manehattanu... jeżeli wasi rodzice tam zaginęli, to tamtejsze siły porządkowe też muszą ich poszukac. Poślemy pegaza z wiadomością.

Powiedziała słodko i spojrzała na Blasta.

- Ale widzę, że świetnie sobie radzicie a twój braciszek doskonale broni swojej siostrzyczki.

Pogłaskała go po główce. Red Shot uśmiechnął się nieco cieplej niż wcześniej i poszedł gdzieś z swoimi kopiami zgłoszenia.
To punish and enslave.
- Barricade
Avatar użytkownika
Red_Shot
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 40
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 23:12
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Veteran
Lubi: Prawo, Przemoc, Wojsko, służbę, Mundur, Klacze
Nie Lubi: Ogierów, noszenia gajerka, godzin spoczunku, cywila, negocjacji, bezprawia
Strach: Że straci też drugie skrzydło.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: ZOMO
Rasa: Pegaz ( lewe skrzydło mechaniczne - Proteza)
Charakter: Praworządny Zły
Multikonto: TAK

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Blast » 23 lut 2013, o 13:37

Uśmiechnął się chwilę, ale znów wrócił do poważnego wyrazu twarzy.
- Dziękuje za pochwałę, ale to mój obowiązek jako brata by dbać o swoją siostrę -
Powiedział poważnie już powstrzymując i tak uśmiech radości nadal uporczywie chcący się wkraść.
- Co mamy robić do tego czasu? - patrzy z wyczekiwaniem.
Avatar użytkownika
Blast
Nadwrażliwy
 
Posty: 121
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 16:58
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Mały Obrońca
Uroczy Znaczek: Księżyc otoczony zielonym podmuchem
Lubi: Uśmiech innych, patrzeć innym w oczy i podziwiać ich wygląd, patrzeć na ogień, czuć wiatr, nocne niebo i samą noc
Nie Lubi: Chamstwa, braku szacunku dla klaczy
Strach: Duże zbiorniki wodne
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: Blue Shell - Siostra
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny-Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Blue Shell » 23 lut 2013, o 19:58

- Bo to najlepszy brat na świecie! - powiedziała głośno i przytuliła swojego brata. W końcu to był jej jedyny i najukochańszy brat! Nie mogła wyobrazić sobie lepszego! Po chwili jednak go puściła, cały czas obserwując wychodzącego Reda. Popatrzyła jeszcze na jednorożkę, która pogłaskała Blasta.

- Proszę pani... Znajdą się, prawda?
Avatar użytkownika
Blue Shell
Wieczny Optymista
 
Posty: 67
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 16:08
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie ma.
Lubi: Pływać, robić coś kreatywnego, puszczać wodze fantazji.
Strach: Ciemność.
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Blast - Brat.
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny - Dobry
Multikonto: NIE

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Red_Shot » 25 lut 2013, o 13:54

Obrazek
Heavy Duty

- Nie wątpię. i nie wątpie też że twój brat jest najlepszy. I w to, że jak podrośnie będzie pewnie dużym i silnym ogierem broniącym klaczych serduszek.

Uśmiechnęła się rozkosznie i pogłaskała jeszcze raz jej brata.

- A macie się gdzie podziać zanim znajdziemy waszych rodziców? Bo jeżeli nie ma ich w Ponyville, to może wciąż są w manehattanie, a dolecenie tam zajmie Komisarzowi Redowi parę dni, nie mówiąc już o powrocie.

Uśmiechnęła się i pogłaskała tez spokojnie Blue Shell.
To punish and enslave.
- Barricade
Avatar użytkownika
Red_Shot
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 40
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 23:12
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Veteran
Lubi: Prawo, Przemoc, Wojsko, służbę, Mundur, Klacze
Nie Lubi: Ogierów, noszenia gajerka, godzin spoczunku, cywila, negocjacji, bezprawia
Strach: Że straci też drugie skrzydło.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: ZOMO
Rasa: Pegaz ( lewe skrzydło mechaniczne - Proteza)
Charakter: Praworządny Zły
Multikonto: TAK

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Blue Shell » 25 lut 2013, o 16:28

- Jeden pan mówił, że możemy przyjść do... Ched Lager... I ten pan miał dwa źrebaczki... - uśmiechnęła się lekko, będąc głaskana. Popatrzyła na Heavy, patrząc z widocznym podziwem.

- Pani ma znaczek w kształcie gwiazdy? I jak pani go zdobyła? - zapytała zaciekawiona, siadając przed klaczą.
Avatar użytkownika
Blue Shell
Wieczny Optymista
 
Posty: 67
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 16:08
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Nie ma.
Lubi: Pływać, robić coś kreatywnego, puszczać wodze fantazji.
Strach: Ciemność.
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Blast - Brat.
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny - Dobry
Multikonto: NIE

Re: Recepcja Komisariatu

Postprzez Blast » 25 lut 2013, o 18:39

Pogłaskany stoi lekko wlepiony i analizuje słowa Pani Duty głównie broniącym klaczych serduszek. Ostatnie dwa słowa wypowiadał kilka razy w myślach i sens tej wypowiedzi lekko go napawa lękiem. Spogląda na Blue i mówi cicho.
- Mam nadzieje że Pani Duty chodziło np. o byciu lekarzem... Tak? I nie ma to wspólnego z zakochiwaniem tak? Lub tylko z obroną osób w potrzebie tak? - patrzy z nadzieją na Blue. Starał się ukryć swoje zakłopotanie jak może przed Duty.
Avatar użytkownika
Blast
Nadwrażliwy
 
Posty: 121
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 16:58
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Mały Obrońca
Uroczy Znaczek: Księżyc otoczony zielonym podmuchem
Lubi: Uśmiech innych, patrzeć innym w oczy i podziwiać ich wygląd, patrzeć na ogień, czuć wiatr, nocne niebo i samą noc
Nie Lubi: Chamstwa, braku szacunku dla klaczy
Strach: Duże zbiorniki wodne
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: Blue Shell - Siostra
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny-Neutralny
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komisariat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron