Kryształkowa sesja

Jedni są żądni krwi, śmierci i zniszczenia, inni z kolei chcieliby dodać trochę sensu swojemu bytowi. Oto miejsce, w którym obydwie te grupy mogą spełnić swoje zachcianki. Ta pierwsza wciela się w Mistrzów Gry i daje swobodny upust swoim najmroczniejszym potrzebom, nękając tych drugich. A oni nie mają nawet prawa narzekać. Życie jest piękne.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Reetmine » 22 kwi 2013, o 20:13

- A więc zgoda.
To mu odpowiadało, nie chciał mieć konfliktów z tym robakiem. Miał gdzieś jak się nazywa, dla niego równie dobrze mógł być "Hieronimem tu są problemy", bardziej go interesowało co dalej robak ma do powiedzenia odnośnie tej jaskini i geody. Robak leciał na Shade? Cóż, nic dziwnego, jak ją zna to ściągała do siebie wszelakie zezwierzęcenie. Szedł za robakiem do jego piwnicy, zastanawiając się czemu po prostu nie może sobie ot tak wziąć geody. A fakt, pokój wyglądał jakby się urwał z dzienniczka niedzielnego satanisty, te szare, wapienne cegły i łańcuchy pod sufitem. Zastanowił się nad jego propozycją, ani pierwsza, ani druga opcja mu nie za bardzo odpowiadała.
- Dobra, odnośnie tych opcji: o jakie zadowolenie demona? I co się będzie wiązało z tym "kapłanem chaosu"?
Spodziewał się czegoś popieprzonego, i zapewne niebezpiecznego dla ciała.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Strawberry » 23 kwi 2013, o 17:32

Klaczka piszczała z radości , kiedy mantis przenosił ją do piwniczki. Nie do końca wiedziała czemu to zrobił , może po prostu lubił mieć jakieś zwierzątko domowe. Wtem Truskawka usłyszała o jakimś demonie. Zadowolić demona? Od razu wyciągnęła wszystkie rzeczy z plecaka. Zawartość jej plecaka chyba nie przekupiłaby jakiegoś wielkiego demona , chociaż na mantisa najwyraźniej podziałała zwyczajna czekolada.
-Ja chcę zadowolić demona! [nie , to zdanie naprawdę nie ma żadnego podtekstu] - wykrzyczała z radością , podnosząc kopytko do góry , jak gdyby zgłaszała się w szkole do odpowiedzi. -Aaa tak w ogóle to o jakiego demona chodzi i po co mielibyśmy to robić?
T 32 S 31 Per 33 Ag 36 Int 34 BS 29 WP 39 Fel 40 WS 21
Avek by Blue Shell
Avatar użytkownika
Strawberry
Nadwrażliwy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 9 mar 2013, o 17:55
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pozytwnie zakręcona
Uroczy Znaczek: Truskawka
Lubi: Truskawki , lody truskawkowe , koktajl truskawkowy ,mus truskawkowy itp.
Nie Lubi: Zgiełku metropolii, mięsa.
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: kuc ziemny
Charakter: chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Shade Hunt » 26 kwi 2013, o 16:00

Shade skwitowała wymownym milczeniem i uniesieniem pyszczka do góry w pogardzie na słowa mantisa. Co miała odrzec, wszystko co mówił robal było wyssane z palca i mijało się z prawdą. Koszmarne zboczone myśli niechędożonego owady Gdyby zaczęła zaprzeczać jeszcze by ją posądzono, że to winny się tłumaczy. Prychnęła i weszła za Mantisem i resztą powoli do piwniczki. Miała złe przeczucie, że właśnie popełnili błąd i weszli w paszcze lwa. Wszystko obserwowała dokładnie. Właściwie piwniczka nie zrobiła na niej wrażenia, upiorne ściany i łańcuchy - miały być przestrogą dla bojaźliwych - widywała wiele takich pomieszczeń w przeszłości. Ale należało zachować pełną ostrożność. Ponieważ Reet zadał już ważne decydujące pytanie, Shade nadal milczała. ciekawe jakim kłamstwem teraz uraczy ich owad. Uśmiechnęła kącikiem ust złośliwie, spojrzawszy na różową klacz, dobrze że ta półmózga klacz się zgłosiła dobrowolnie, oszczędzi to kłopotów.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
29.... 35.... 31... 31...35....42....33.....54.... 45....11
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Feather » 26 kwi 2013, o 17:14

Demon przysiadł na outarzu, śmiejąc się paskudnie.
- Chyba wiesz, jakie. A co do kapłana... pożyczy mi ktoś z was ciało, ja będę przewodził rytuałowi, a reszta będzie wykonywać moje polecenia, po czym wrócę do swojego ciała - uśmiechnął się szpetnie, swoimi szczękoczułkami - To proste, naprawdę i nie boli. A dusza pożyczacza zo-o-ostaje w jego ciele, więc nic takiego się mu nie stanie przecież... No, to co-o-o-o?
/nóppost, bo mogę. Zdecydujcie dupokratycznie, co robicie :"D/
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Reetmine » 26 kwi 2013, o 18:44

W sumie może dobrze się stało, że truskawka się zgłosiła do zaspokojenia demona, pewno ten będzie zadowolony mogąc zerżnąć dziewcię. Jakoś pegaz wolał zachować swoją analną dziewiczość. Bycie kapłanem chaosu... zastanawiał się nad tą propozycją, może udało by mu się pochłonąć tego demona. Jego pyszałkowatość brała to pod uwagę, dlatego splunął w bok i spojrzał na mantisa.
- Jaka jest pewność, że dusza wróci do ciała, a ty lub ten demon jej nie opęta?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Strawberry » 26 kwi 2013, o 20:26

Klacz od razu zaczęła się zastanawiać o co chodzi z " zadowalaniem demona". Czy demony lubią truskawki? A może kawały czy jakieś inne anegdoty? Zaniepokoiła się nieco , słysząc odpowiedź mantisa. Zastygła na chwilę w miejscu , czego raczej wcześniej nie robiła , gdyż chaotycznie poruszała się po całej możliwej przestrzeni. Zastanawiała się czy może chodzić o to , o czym właśnie myśli. Podpowiem ,że nie chodzi o truskawki , ani inny owoc czy warzywo. Klacz momentalnie wypluła całą zawartość ust , chociaż nic nie piła[weird] , na szczęście nikogo nie oblewając.
-Emm zaraz chyba wam nie chodzi o .... NIE , NIE , NIE , DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ALE WYCOFUJĘ MOJĄ PROPOZYCJĘ. - wybełkotała , nieco jąkając się i cała czerwona z zażenowania. Cholera żaden kamień czy to magiczny czy nie , nie jest warty chyba takiego poświęcenia.
-Ja , ja mogę użyczyć ciała mantisowi do tego rytuału , a nie jakiemuś demonowi do.... - wzdrygnęła się na samą myśl , po czym zaczęła się chaotycznie trząść , trochę ze strachu , trochę z obrzydzenia.
T 32 S 31 Per 33 Ag 36 Int 34 BS 29 WP 39 Fel 40 WS 21
Avek by Blue Shell
Avatar użytkownika
Strawberry
Nadwrażliwy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 9 mar 2013, o 17:55
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pozytwnie zakręcona
Uroczy Znaczek: Truskawka
Lubi: Truskawki , lody truskawkowe , koktajl truskawkowy ,mus truskawkowy itp.
Nie Lubi: Zgiełku metropolii, mięsa.
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: kuc ziemny
Charakter: chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Shade Hunt » 30 kwi 2013, o 18:26

- Nie ma mowy - pomyślała klacz to była ewidentna pułapka. Spojrzała z pogardą na kucyka ziemnego i odezwała się zimnym tonem. - Co różowa najpierw się zgadasz, a teraz wycofujesz się rakiem, to trochę tchórzostwo z twojej strony - spojrzała w stronę owada - ale postępujesz mądrze. - Widzisz Mantisie żadnemu z nas nie w to mi graj byś przejął nad którym z nas kontrolę i posiadł ciało. Zatem jesteśmy w impasie, a ta geoda nie jest warta takiego poświecenia. Niech handlarz znajdzie sobie innych frajerów. - Reet, nie widzisz to ewidentna pułapka, ślepy jesteś czy pycha przesłoniła racjonalne myślenie - szepnęła do Reetmine podchodząc bliżej niego, będąc z nim już bark w bark, cały czas nie spuszczając oczu z Manitsa.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
29.... 35.... 31... 31...35....42....33.....54.... 45....11
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez White » 30 kwi 2013, o 18:38

[MG FEATHER]

Mantis "zaśmiał się", słysząc Reeta.
- Żadna - rzucił.
Następnie znowu zaczął się śmiać, słysząc, jak wycofuje się ze wszystkiego Strawberry.
- Och, na-a-a-aprawdę? Cóż, zawsze coooo-o-ś.
Już wyciągnął ku niej swe łapska, lecz wtedy wtrąciła się Shade Hunt ze swoimi wywodami, co nieco zirytowało poczwarę.
- Ojej, naprawdę? Ale ona już podjęła decyzję, bando idiotów.
Owadoid stanął na wyrysowanym pentagramie, następnie jakiś impuls przeskoczył między nim, a truskawkową klaczą, dzięki czemu przeszedł do jej ciała. Chitynowe, oddychające truchło upadło.
- A TERAZ SŁUCHAĆ MNIE FEKALIOJADY. MACIE STANĄĆ PRZEDE MNĄ I PATRZEĆ NA TĄ GEODĘ - ryknął innym, metalicznym głosem przez ciało Truskawki.
/On nie ma nad Tobą pełnej kontroli, Strawberry, możesz pisać, co robisz/
-multi Feathera-
Avatar użytkownika
White
Nadwrażliwy
 
Posty: 81
Dołączył(a): 12 sty 2013, o 23:42
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Zdobywa Tożsamość
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Być zdrowa, swoją "rodzinę", zabawę z "rodzeństwem". Pieszczoty.
Nie Lubi: Zagrożenie ze strony lekarzy.
Strach: Śmierć i molestowanie seksualne
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Fire Blast - przybrany ojciec.
Blast - przybrany brat
Blue Shell - przybrana siostra
Fire Hell - przybrana ciocia
Fiołeczka - ???
Rasa: Jednorożec
Charakter: Prawdziwie neutralny.
Multikonto: TAK

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Reetmine » 30 kwi 2013, o 22:11

W sumie źle nie wyszło, klacz została przejęta przez demona. Wielkie halo, teraz demon jest śmiertelny i na dodatek w ciele pierdoły, już jako robak stanowił większe zagrożenie. Wyjął papierosa i go zapalił, sytuacja przypominała te meczu Real Canterlot-Borussia Gryphus, gdy to kuce pod sam koniec meczu atakowały ze wszech sił, ale "obrona Gryffindoru" dała radę kopytnym. Spojrzał na truskawkę i wypuścił kłąb dymu.
- Mam ciągle przy sobie dynamit, może i ja zginę, ale ty jesteś nieśmiertelny, i spędzisz Gildedalski rok w tym podziemiu. - Dla potwierdzenia swych słów zaczął szybko szukać jednej laski, zapalniczkę na szczęście miał w kieszeni. - Skąd mam wiedzieć czy od tego patrzenia nie wyssie ze mnie duszy?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Strawberry » 1 maja 2013, o 17:34

Truskawka od razu przeszła w stan sparaliżowania , gdy mantis przejął jej ciało. Nie chciała sprawiać kłopotów podczas tego rytuału. Wzdrygnęła się nieco , gdyż nie była zbytnio przyzwyczajona do uczucia przejmowania ciała przez inną istotę. Hmm ciekawe czy słyszy moje myśli? HALOOO MANTISIE JESTEŚ TAM? - powiedziała w myślach do mantisa. Chyba nie mógł czytać jej myśli? Na wszelki wypadek Truskawka wyciszyła się , jej umysł był czysty jak kartka papieru A4. Tylko cisza i spokój. Derp.
T 32 S 31 Per 33 Ag 36 Int 34 BS 29 WP 39 Fel 40 WS 21
Avek by Blue Shell
Avatar użytkownika
Strawberry
Nadwrażliwy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 9 mar 2013, o 17:55
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pozytwnie zakręcona
Uroczy Znaczek: Truskawka
Lubi: Truskawki , lody truskawkowe , koktajl truskawkowy ,mus truskawkowy itp.
Nie Lubi: Zgiełku metropolii, mięsa.
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: kuc ziemny
Charakter: chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Shade Hunt » 2 maja 2013, o 21:28

Shade czeka na rozwój wydarzeń. Nie mówi nic patrzy.

Wena out a nie chcę ci blokować sesyji ;)
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
29.... 35.... 31... 31...35....42....33.....54.... 45....11
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Feather » 3 maja 2013, o 16:12

[MG]

- Znikąd - odpowiedział demon Reetowi - I tylko spróbój. Mnie to nie zabije, ale was i wasze ciała tak. A wtedy bez problemu zniszczę wasze dusze. HAHAHA! A teraz... co do cholery?!
Gdy klacz zesztywniała, nie mógł za bardzo nic zrobić, co zdenerwowało go do reszty.
- DAJ MI SIĘ RUSZYĆ, KRETYNKO! - ryknął przez nią.
Jasne, że cię słyszę. A teraz zrób, co mówię, albo zniszczę cie od środka! - pomyślał do Strawberry demon.
Oczywiście Shade odsuneła się, by móc przyglądać się wszystkiemu z daleka, ale... nazdepnęła na nogę ciała demona.
- PATRZ GDZIE LEZI-i-i-IESZ, buy some apples!! - ryknął z bólu.
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Reetmine » 3 maja 2013, o 21:48

Pegaz spojrzał jak mantis zareagował na to gdy Shade nadepnęła jego ciało. Szybko obliczył w mózgu wszelkie możliwe możliwości i się zaśmiał.
- Ha, a więc masz swoją słabość... ciekawe czy tak samo będziesz zadowolony gdy wsadzę w robaczy tyłek materiał wybuchowy. - Mimo wszystko nie chciał umierać, nie w ten sposób. Wolałby raczej z przepicia. - Jednak co innego mnie ciekawi? Chcesz naładować nami geodę? Jeśli przez to zginę to już wolę ciebie i siebie wysadzić. Mnie zależy tylko na wyjściu stąd, najlepiej z kamyczkiem.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Strawberry » 3 maja 2013, o 22:31

Truskawka cały czas stała w miejscu nie ruszając się , jakby od tego zależało jej życie. Jej wyschnięte gałki oczne , rozpaczliwie domagające się mrugania, zaczęły powoli łzawić. W pewnym momencie zaczęła nieco upadać na ziemię , lecz po chwili przypomniała sobie , że nie może zaprzestać oddychania. Wdech , wydech , wdech , wydech. Świadomie jednak słyszała co się wokół niej dzieje i zaczęła obmyślać jakiś plan , cokolwiek. Zaraz zaraz , przecież mantis słyszy jej myśli. Ahh nawet w myślach nie uda jej się uzyskać odrobiny prywatności. No cóż więc trzeba się przenieść do PODŚWIADOMOŚCI. Zaczęła intensywnie myśleć , a na wszelki wypadek nuciła w myślach głośną , nieznośną muzykę , aby mantis jej nie usłyszał.Tak więc podświadomie wymyśliła na szybko coś , co za pewne się nie uda. Naładujemy ich duszami geodę? *klaskanie [a właściwie tupanie] uznania* Genialne! Dobra co ja miałam zrobić? Ach tak ruszyć się. Klacz rozluźniła ciało i wznowiła większość funkcji życiowych. Zrobiła pierwszy krok , potem drugi i naglę zaczęła galopować jak najszybciej się da. Biegła na oślep i dramatycznie zderzyła się głową ze ścianą piwniczki , co za skutkowało tym ,że Truskawka upadła nieprzytomna na ziemię.
T 32 S 31 Per 33 Ag 36 Int 34 BS 29 WP 39 Fel 40 WS 21
Avek by Blue Shell
Avatar użytkownika
Strawberry
Nadwrażliwy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 9 mar 2013, o 17:55
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pozytwnie zakręcona
Uroczy Znaczek: Truskawka
Lubi: Truskawki , lody truskawkowe , koktajl truskawkowy ,mus truskawkowy itp.
Nie Lubi: Zgiełku metropolii, mięsa.
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: kuc ziemny
Charakter: chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Kryształkowa sesja

Postprzez Shade Hunt » 6 maja 2013, o 22:44

Shade nadal milczała mimo, że z całych sił próbowała nie wybuchnąć salwą śmichu na to co wokół się działo. Nie wiadomo co było bardziej żałosne mantis, który nie potrafił sobie poradzić z ciałem kucyka czy to że klacz w dziwnym amoku zaliczyła właśnie bliskie spotkanie ze ścianą i straciła przytomność. Szara klacz westchnęła i przewróciła oczami - Co się tak drzesz, nic ci nie zrobiłam, na nic nie nastąpiłam. - spojrzała na podłogę nic tam nie było. Jeszcze Reet groził temu poparańcowi dynamitem. Chwila czy coś ktoś wspomniał o naładowaniu geody ich energią to nie brzmiało dobrze, a groźnie i niebezpiecznie. Shade sięgnęła po swoją zabójczą obręcz i trzymała ją gotową do ataku. W razie czego zniszczy się ten kamyczek raz na zawsze. Lepiej geoda niż oni.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
29.... 35.... 31... 31...35....42....33.....54.... 45....11
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sesje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron