Saddle Arabia

Jedni są żądni krwi, śmierci i zniszczenia, inni z kolei chcieliby dodać trochę sensu swojemu bytowi. Oto miejsce, w którym obydwie te grupy mogą spełnić swoje zachcianki. Ta pierwsza wciela się w Mistrzów Gry i daje swobodny upust swoim najmroczniejszym potrzebom, nękając tych drugich. A oni nie mają nawet prawa narzekać. Życie jest piękne.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Saddle Arabia

Postprzez Heneor » 24 cze 2013, o 20:34

Żuraw tylko rzucił okiem na przewodnika który stał przy reszcie grupy, spotkał już takich typów, naciągacze jak się patrzy. Skierował się od razu do pracodawcy.
- Widzę, że reszta grupy nie sprawdza się najlepiej. - powiedział lekko się uśmiechając. - Ale abstrahując od nich mam spraw do omówienia.
Usiadł wygodnie pod murkiem koło kuca i wyciągnął swoje notatki.
- Po pierwsze czy była by możliwość załatwienia mi zwojów z jakieś świątyni abym mógł lepiej poznać pobliska kulturę. Nikt nie chce podobnego zachowania do Sweet Tone. Po drugie do jakiego miasta dokładnie zmierzamy i jak zamierzamy się tam dostać.
Kiedy skończył mówić schował swój notatnik i czekał na odpowiedź kuca.



----------------------------------------

Nie jestem pewien czy kuc który był w bibliotece jest też tu. Jeśli by go nie było to napisz, a ja z edytuje posta.
Crane is the best pony.
Avatar wykonała Tranquil Facade.
Avatar użytkownika
Heneor
Wieczny Marzyciel
 
Posty: 159
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 17:26
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kolekcjoner marzeń
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Słodycze
Nie Lubi: Wścibstwa
Stan: Samotnik
Rasa: Żuraw
Charakter: Neutralny Dobry/Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Sesje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron