Przygoda Sunnyego i Shadowa

Jedni są żądni krwi, śmierci i zniszczenia, inni z kolei chcieliby dodać trochę sensu swojemu bytowi. Oto miejsce, w którym obydwie te grupy mogą spełnić swoje zachcianki. Ta pierwsza wciela się w Mistrzów Gry i daje swobodny upust swoim najmroczniejszym potrzebom, nękając tych drugich. A oni nie mają nawet prawa narzekać. Życie jest piękne.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 22 sie 2012, o 23:40

MG

Pokój nie by? za du?y, jak i nie by?o w nim wielkich luksusów, ale czysta po?ciel i poduszka wystarczy?y ci teraz znakomicie. Le?a?e? sam,?wiat?o rzuca?a jedynie niewielka ?wieczka i ksi??yc. By?e? pewien, ?e kto? tu mieszka, tym bardziej by?e? zdziwiony tym, ?e nikt nie wchodzi? do domu. Domy?lasz si?, ?e prawdopodobnie zostawili ciebie w nim dos?ownie samego na noc. Przez jaki? czas nic si? nie dzia?o, ale tak po dwóch godzinach( a przynajmniej tak ci si? zdaje) co? us?ysza?e?, jak?? rozmow? tocz?c? si? tu? przy twoim oknie. Z nudów zbli?y?e? si? by zobaczy? co si? dzieje. Zauwa?y?e? dwa kuce, jeden z nich przypomina? ci tego który wcze?niej rozmawia? ze Spiral, ubranego w szat?. Rozmawia? z innym, którego wygl?du nie by?e? w stanie zobaczy?. Lecz co? ci w nich nie pasowa?o- byli bardzo chudzi, wr?cz ko?ci?ci. Tamten Coat( gdy? tak si? nazywa?) wcze?niej wygl?da? inaczej. Bardzo cichutko i wolno otworzy?e? okno, chc?c pos?ucha? ich rozmowy.
- Przed natur? nie da si? uciec, nie wiem po co oponujesz?- Zacz?? ten nieznany.
- Wiesz, ?e nie dostaniesz tego czego chcesz!- Odpowiedzia? mu Coat, na co kompan si? za?mia?.
- G?upiec, my?lisz, ?e mnie powstrzymasz? Kiedy? nie by?e? s?aby, wszyscy si? tacy stali?cie. Gdyby?cie tylko zrozumieli, ?e kar? mo?na zamieni? na swoj? korzy??...
- Jak powiedzia?em to nie twoja sprawa. Wyno? si? st?d!
- Pami?tajcie, jeste?cie tacy jak ja, nie inni.- Nieznajomy odszed? w las, po paru sekundach straci?e? go z wzroku. Coat podniós? g?ow? w gór? i chyba ciebie zauwa?y?. Mog?e? dostrzec jego czerwone oczy, które ?wieci?y jak u kota.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 24 sie 2012, o 10:27

To miasto by?o straszne! Naprawd?! Tamte kuce by?y bez znaczków, mówi?y o dziwnych rzeczach, by?y takie.... Bardzo chude.... To musia?y by? jakie? potwory! I te oczy... Sunny z strachu prawie wywróci? si? na pod?og?, ale jako? zdo?a? opanowa? rozdygotane nó?ki. Gnany przera?eniem, szybko wyszed? z swojego pokoju by poszuka? jakiej? kryjówki w innym - miejsca w szafce, miejsca pod ?ó?kiem.... Cokolwiek, na wszelki wypadek, byleby nie by? odkrytym i by przeczeka? t? straszn? noc... Uszy mai? postawione na sztorc, staraj?c si? nas?uchiwa?, czy kto? nie chodzi po mieszkaniu.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 24 sie 2012, o 20:00

MG

Gnany strachem wybieg?e? z pokoju i ukry?e? si? w innym, naprzeciwko twojego. Znajdowa?a si? tam du?a szafa, któr? wykorzysta?e? jako swoj? kryjówk?. Obieca?e? sobie, ?e b?dziesz czuwa? ca?? noc, tak by nic ciebie nie zaskoczy?o. Nie uda?o si?, po kilku godzinach zasn??e?, bardziej ze znudzenia ni? zm?czenia. Obudzi?e? si? dopiero wraz z porankiem, ku w?asnemu zaskoczeniu ?ywy, nikt nie zak?óca? twojego spokoju. Po ostatniej nocy spodziewa?e? si? wszystkiego najgorszego, a tutaj wbrew pozorom spokój.
Jednak?e us?ysza?e? otwieranie si? drzwi na dole, a potem kroki. Kto? otworzy? drzwi to pokoju w którym mia?e? nocowa?, a pó?niej wszed? do pokoju w którym si? chowa?e?. B?yskawicznie otworzy? szafk?, a ty upad?e? na pod?og?. Spiral ?mia?a si? widz?c le??cego ciebie.
- Bawisz si? w chowanego?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 24 sie 2012, o 20:39

To by?a najgorsza noc w ?yciu ma?ego pegazika. Chyba tylko temu, ?e nic nie pi? przed pój?ciem zawdzi?cza? to, ?e nie zmoczy? si? z strachu, zgodnie z atawistycznym odruchem, który ka?e robi? cokolwiek, by utrudni? drapie?nikowi posi?ek - cho?by mia?o to polega? na obrzydzeniu "pokarmu". Nie mia? poj?cia, jak w ko?cu uda?o mu si? zasn?? przy takich nerwach.... A mo?e po prostu straci? poczucie czasu? Nie no, by? pewien ?e zasn??...
Spi?? si? lekko, s?ysz?c czyje? kroki. Z wra?enia wypad? z szafy, gdy Spiral otworzy?a j? gwa?townie. Lubi? j?, wi?c postanowi? jej nie martwi? swoimi problemami i u?miechn?? si? lekko, gdy ju? ziewn?? raz czy dwa.
-Taaak, a ta szafa by?a taka du?a. - Ziewn?? raz jeszcze, zakrywaj?c usta kopytkiem. ?adnie si? ?mia?a... - S?uchaj... Jak trafi?a? do tej wioski? Mam takie jakie? wra?enie, ?e niezbyt tu pasujesz. - Spróbowa? otwartego podej?cia.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 24 sie 2012, o 20:52

MG

- Akurat, ju? widz? jak postanowi?e? nocowa? w szafie zamiast w przytulnym ?ó?ku.- Stara?a si? za?artowa?, ale jej samej si? nie uda?o. Domy?lasz si?, ?e mog?a zna? powód twojego schowania si?. Ale nie wygl?da na ?adnego potwora.- Jak tutaj trafi?am? Od urodzenia tutaj ?yje, nie pami?tam jak tutaj trafi?am... po prostu ?yje i ju?. Powiedz, zagl?da?e? przez okno? Wiem, ?e powinnam ci powiedzie?, ale nie chcia?am ciebie straszy?.- Powoli pocz??a wycofywa? si? do wyj?cia.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 24 sie 2012, o 20:55

By?a mi?a, bardzo. Po takiej nerwowej nocy Sunny nie móg? si? powstrzyma? by nie podej?? do niej i jej nie przytuli?, ot, cho?by po to by si? pocieszy?...
- Powiedzia?a?... Ale nic nie widzia?em z lasem. To chodzi?o raczej o to, ?e.... Te kuce jakie? chude by?y. I im si? oczy ?wieci?y. - Powiedzia? niepewnie. - U nas w Ponyville je?li co? s?ycha? wieczorem za oknem to rozmowy i ?miechy, a tu jest jako?... Strasznie. Nie wola?aby? mo?e tam zamieszka?? - Zaproponowa?, maj?c nadziej?, ?e si? zgodzi. Szkoda mu by?o zostawia? j? w takim miejscu.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 24 sie 2012, o 21:43

MG

- To nie o las chodzi?o, lecz o kuce. S? inne ni? inne, ale nie s? z?e. To znaczy nie teraz, bo kiedy? by?y...- Zagryza?a ze zdenerwowania warg?, zastanawiaj?c si? co ci powiedzie?. Postawi?a przed tob? talerz, na której znajdowa? si? omlet wraz z grzankami oraz szklank? mleka.- Przepraszam, ?e ciebie ok?ama?am, ale w przeciwnym razie pewnie by? tutaj nie przyby?. I tutaj w nocy te? rozmawiaj?. Wybacz Sunny, ale tutaj jest moje miejsce, mam zakaz go opuszczania, zreszt? nie wiem czy odnalaz?abym si? w tym ca?ym Ponyville. Ja nie jestem w twoim wieku, jestem starsza, nawet nie wiem ile. Jedyne dziecko w wiosce szaro?ci...
Zbli?y?a si? do okna i je otworzy?a, mi?e rze?kie powietrze zadzia?a?o na ciebie orze?wiaj?co. Jak i poczu?e? mi?y zapach posi?ku. W?tpisz, by by?o zatrute, Spiral zdaje si? kucem któremu mo?na zaufa?.
- Je?li chcesz opu?ci? wiosk? to mog? odej?? z tob? troch?, ale nie wiem gdzie jest twój dom.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 24 sie 2012, o 21:49

Sunny westchn?? i zacz?? powoli je?? jajecznic?, my?l?c co powiedzie?.
- Trudno by? nie by?a ode mnie starsza, mam.... Sze?? miesi?cy, o ile dobrze licz?. - Westchn?? znowu, próba cho?by udawania, ?e ma dobry humor, spe?z?a na niczym. - I tak, chc?.... To miejsce jest straszne. Jak z?e by?y te kuce? - Jajecznica by?a... No có?, pyszna. Innych s?ów nie mia? na jej opisanie.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 24 sie 2012, o 23:12

MG

- Wyro?ni?ty jeste? jak na swój wiek. Ja ju? nawet nie wiem ile mam. Mam nadziej?, ?e ci smakuje? Pomog? ci zatem opu?ci? ten las, ma nadziej? ?e wska?? ci drog? do domu.- Przygl?da?a si? nieco bardziej zadowolona na to, jak zajada?e? ?niadanie.- Tu nie jest tak ?le. I kiedy? by?y z?e, ale to kiedy?. Nie mówmy o tym, chod? na dó?.
Znów zbieg?a p?dem na dó?, chc?c nie chc?c uda?e? si? za ni?. Na zewn?trz s?o?ce mocno ?wieci?o, ciep?o by?o jak na pó?n? wiosn?. Zimny wiatr przyjemnie och?adza?, jak i dzia?a? cz??ciowo uspokajaj?co. Na zewn?trz znajdowa?o si? z 20 kucyków p?ci i ras wszelakich, ale rzadko który patrzy? w twoim kierunku, raczej traktowali ciebie jak powietrze. Za wyj?tkiem jednego. Wysoki kuc ziemny koloru pomara?czowego, o krótkiej szarej grzywie i ogonie oraz zaro?cie na pysku. By? u?miechni?ty gdy si? do ciebie zbli?a?, ale nie by? to przyjemny u?miech. Przez plecy mia? przewieszony d?ugi bastard.
- Witaj ma?y.- Przywita? si? o dziwo przyjemnym g?osem, takim nale??cym do ?piewaka, bardziej operowego ni? popowego.- Jeste? tutaj nowy, co nie?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 25 sie 2012, o 08:44

-Tak, jest bardzo smaczne.... - Odpowiedzia? grzecznie, ale nie wiedzia? czy nawet to zauwa?y?a, bo pobieg?a od razu na dó?. Chc?c nie chc?c pobieg? za ni?, zastanawiaj?c si? jak kto? taki jak ona wytrzymuje w tym miejscu. Ona naprawd? mu nie pasowa?a do tej wioski. Id?c przez t?um czu? si? dziwnie, b?d?c tak ignorowanym. W Ponyville zawsze, ale to zawsze kto? si? nim interesowa?....
Pomy?la? to w z?? godzin?. Ten kuc wygl?da? normalniej od reszty, ale równie przera?aj?co.
-Tak.... - Powiedzia? cicho, nie mog?c spu?ci? oczu z jego miecza.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 25 sie 2012, o 09:13

MG

- Wiedzia?em, przyby?e? wczoraj. Interesuj?ce miejsce, a las potrafi by? ca?kiem straszny w nocy...
- Zostaw go Kalas.- Spiral stan??a przed tob?, pewnie spogl?daj?c na niego. U?miech znik? z twarzy kuca, zast?piony przez ch?odny gniew.
- My?lisz dziwko, ?e mo?esz robi? co chcesz. Rzadko tutaj ktokolwiek przychodzi, a jeszcze rzadziej odchodzi.- Pozosta?e kuce zacz??y zwraca? na was uwag?, par? podesz?o bli?ej. Kalas znów si? u?miechn??, jego oczy zacz??y ?wieci? na czerwono, zamiast zwyczajnych z?bów zauwa?y?e? k?y.- Kiedy ostatni raz jedli?cie cokolwiek innego ni? fretki, lisy czy szczury? Nie chcecie wróci? do tych pi?knych czasów?

Twoja sytuacja nie wygl?da?a na tak kolorow?, bo reszcie kuców te? oczy pocz??y ?wieci? na czerwono. Jak i wydali ci si? chudsi, sama skóra i ko?ci. Wi?kszo?? wygl?da?a ponuro, ale by?o kilka które sili?o si? na u?miech. Na przedzie wyszed? Coat, który ju? nie mia? kaptura. Wygl?da? strasznie, twarz ca?a w bliznach, jakby te? spalona. Brak skóry na ?uchwie pokazywa? skór? i k?y, jak i nie posiada? skóry przy oczach. Spojrza? najpierw na Kalasa, po czym na ciebie.
- Zabieraj si? st?d ma?y i nigdy nie wracaj.
- Nie licz, ?e zawsze kto? stanie po twej stronie. Noc w tym lesie potrafi by? naprawd? d?uga.- Kalas odszed?, podobnie jak i pozosta?e kuce. Spiral pokr?ci?a g?ow? i spojrza?a na ciebie, po czym ruszy?a wg??b lasu.
- Chod?, chyba ju? pora na ciebie...
Ostatnio edytowano 25 sie 2012, o 23:09 przez Reetmine, łącznie edytowano 1 raz
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 25 sie 2012, o 16:51

Oni jedli mi?so! I to, z tego co zrozumia? Sunny, nie tylko z zwierz?t... Wola? st?d ucieka? jak najszybciej. Bardzo, bardzo szybko i bardzo daleko.... Tylko czemu musieli przechodzi? przez ten przekl?ty las? Gdy Spiral ruszy?a w stron? lasu, pobieg? za ni?. W uszach d?wi?cza?a mu jeszcze obelga rzucona jej przez tego dziwnego kuca. Nikt si? nie powinien tak zajmowa?...
-Ty... Taka nie jeste?? - Zapyta? cicho, gdy by? ju? pewien ?e ich nie us?ysz?.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 26 sie 2012, o 09:50

MG

Szli?cie d?ugo lasem, ona si? nie odzywa?a. Z trudem mog?e? nad??a? jej tempu, w ko?cu nieco zwolni?a, by? móg? si? do niej zbli?y?. Zatrzyma?a si? przed rzeczk?, woda mo?e w niej by?a ch?odna, ale za to orze?wiaj?ca. Spogl?da?a w rzek?, gdy si? zdziwi?e? nie zauwa?y?e? odbicia ma?ej klaczy. W ogóle nie by?o ?adnego odbicia.
- Teraz taka nie jestem, kiedy? by?am. Znaczy... Ju? nie ?ywimy si? na kucach od bardzo dawna. Kalas to wyj?tek, on nigdy nie przesta? hamowa? swojego g?odu. Nie wiem gdzie jest to twoje Ponyville, mam nadziej?, ?e ten twój ca?y magik ciebie szuka...

Jakby na potwierdzenie tego miejsce w którym si? znajdowali?cie zosta?o o?wietlone nieziemskim ?wiat?em. Z koron drzew zlecia? feniks, który stan?? przed wami. Spiral ostro?nie zrobi?a kilka kroków do ty?u, po czym pu?ci?a si? biegiem z powrotem do swojej wioski, bez s?owa po?egnania. Nie wiesz czemu, ale widocznie pojawienie si? Phila j? przerazi?o. Ten za? zbli?y? si? do ciebie, po czym westchn??.
- Ale? stracha mi narobi?, m?ody, ju? my?la?em, ?e ciebie znajd? martwego. No ale jak wida? prze?y?e?, a tutaj to nie byle co. Chyba przyznasz, ?e mo?na by si? zabiera??
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 26 sie 2012, o 10:27

-Tak! - Krzykn?? uszcz??liwiony Sunny, który nieco straci? na zaufaniu do Spiral gdy dowiedzia? si?, ?e ona... Gulp... Jad?a kuce.Ciekawe, czy móg?by jej pomóc... Ca?ej tej wiosce. - Tak, bardzo ch?tnie! Wr?cz z rado?ci?! Co to za miejsce, tak w ogóle? - Zapyta? z ciekawo?ci?, nie podchodz?c jednak na razie do feniksa. Nauczy? si? tego i poprzedniego dnia jednego, ?e ufanie czemukolwiek w dziwnych, starych, zaniedbanych wioskach i w strasznych, du?ych lasach mo?e ?le si? sko?czy?.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 26 sie 2012, o 10:52

MG

- No, tego si? spodziewa?em.- Podrapa? si? skrzyd?em po dziobie, wyra?nie zaskoczony twoim pytaniem.- Gdzie jeste?my? Daleko na pó?nocy, za Equestri?, w miejscu znanym jako Zapomniany las. Kto? mia? naprawd? poczucie humoru nadaj?c mu t? nazw?. Czasowo cofn?li?my si? kilkaset lat do ty?u, taka ma?a podró? w czasie. Widz?, ?e uda?o ci si? prze?y? spotkanie z pierwszymi zmiennokszta?tnymi, to ju? co?.

W tej cz??ci lasu ptaki ?piewa?y, jak i widzia?e? poruszaj?ce si? zwierz?ta. Sporo to kontrastowa?o z otoczeniem wokó? wioski, w której poza ro?linami i drzewami jakby natura wymar?a.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sesje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron