Przygoda Sunnyego i Shadowa

Jedni są żądni krwi, śmierci i zniszczenia, inni z kolei chcieliby dodać trochę sensu swojemu bytowi. Oto miejsce, w którym obydwie te grupy mogą spełnić swoje zachcianki. Ta pierwsza wciela się w Mistrzów Gry i daje swobodny upust swoim najmroczniejszym potrzebom, nękając tych drugich. A oni nie mają nawet prawa narzekać. Życie jest piękne.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 26 sie 2012, o 14:00

Sunny nigdy w swoim krótkim ?yciu nie s?ysza? o tym miejscu.
-Nigdy nie s?ysza?em o tym miejscu. - Przyzna? wi?c uczciwie. Zastanowi? si? jeszcze chwil? i popatrzy? na niebo. - Czyli... Ksi??niczka.... Eeee.... Ta druga ksi??niczka, ta czarna, jest jeszcze na ksi??ycu? I co to znaczy "zmiennokszta?tny" I wci?? nie wiem co to s? te parapetodoksy które powoduj?! - Wraca? mu stary humor, wi?c i stara ch?? do zadawania pyta?. Fajnie tu by?o.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 26 sie 2012, o 14:23

MG

- Nie dziwi? si?, ma?o kto wie o tym miejscu, nie bez przyczyny nosi nazw? Zapomnianego lasu. I tak, Luna jest na ksi??ycu, minie troch? czasu nim zmieni zimn?, nieprzyst?pn? pró?nie na klimaty nieco przyjemniejsze.- Zastanawia? si? czy wszystkie dzieci s? tak choleryczne je?li idzie o pytania, dzieciak nie dawa? mu nawet czasu na zastanowienie si?, a ju? go bombardowa? nast?pnymi pytaniami. Zastanowi? si? czy rzeczywi?cie dobrze zrobi? przybywaj?c tutaj, mo?e lepiej by?o mu pozwoli? zosta? zjedzonym przez miejscowych?- Paradoksy, nie parapetodoksy, s? dziwnymi i cz?sto nienaturalnymi zdarzeniami. Od tak jak pianino spadaj?ce z bezchmurnego nieba. Zmiennokszta?tni... s?ysza?e? o królowej Chrysalis, która to prawie podbi?a Canterlot? Mia?e? do czynienia z jednymi z pierwszych. Jak i znajdujemy si? na jej by?ych w?o?ciach.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 26 sie 2012, o 14:31

Sunny mrugn?? raz czy dwa, po czym mocno przytuli? Phila.
-Dzi?ki ?e wróci?e? po mnie! - U?miechn?? si? do niego weso?o. Pu?ci? go po chwili i stan?? obok niego, czekaj?c na polecenia i plany. By nie przeszkadza? feniksowi nawet postanowi? chwil? posiedzie? cicho, skoro ten mu odpowiedzia? na wszystkie pytania.... - ... A nie mo?na by jako? normalnie skuczy? Spiral...? - Nie móg? si? jednak powstrzyma?.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 26 sie 2012, o 14:54

MG

- Wróci?em, b?d? co b?d? jednak jestem z tych dobrych, co to nie zostawiaj? swoich towarzyszy na polu bitwy.- Nie oponowa? gdy ten go przytuli?. Jak i przypad?o mu do gustu to, ?e dzieciak si? na chwil? uspokoi?, je?li chcia? go z powrotem zabra? bez du?ego zamieszania musia? naprawd? co? wymy?li?. Za?mia? si? s?ysz?c jego pytanie, nawet dla takiej istoty jak on zabrzmia?o to ca?kowicie nielogicznie.
- Oczywi?cie, ?e nie mog? tego zrobi?, to mog?o by wiele zaburzy?. Zreszt? zgodnie z histori? ona i tak nied?ugo umrze, podobnie jak wi?kszo?? tamtych "kuców". Nie mo?na ingerowa? w bied czasów.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 26 sie 2012, o 15:56

Sunny wytrzeszczy? mocno oczy, z wra?enia a? siadaj?c, klapi?c o ziemi?. Wyra?nie posmutnia?, a w jednym oku b?ysn??a mu nawet ?ezka.
-Ale... Jak to umrze? Skoro to za nied?ugo, to nie mo?na jej uratowa?? Ile mo?e namiesza? takie uratowanie kuc... Zmienno-co? tam, który ma umrze?? - Popatrzy? na niego b?agalnie
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 26 sie 2012, o 16:08

MG

Phil zna? dobrze ten wyraz twarzy, ta bezsilno?? i ch?? pomocy. Przez milenia widzia? to tyle razy, ju? od wieków nie robi?o to na nim wra?enia. Zreszt? znakomicie wiedzia?, ?e nie móg? mie? na to wp?ywu, to nie le?a?o w gestii jego interesów. Sunny wystarczaj?co namiesza? ju? w przysz?o?ci by musia? jeszcze sprz?ta? po nim w przesz?o?ci.

- Och, ?le si? wyrazi?em, nie wszyscy od nich zgin?. Cz??? stanie si? bezwolnymi kukie?kami Chrysalis. Ale Spiral zginie i ja nic z tym nie zrobi?. Bo widzisz ma?y, ja jestem z tych co sprz?taj?, nie nawalaj?. Uratowanie jednego kuca w przesz?o?ci mo?e spowodowa? ?mier? tysi?cy w przysz?o?ci, a szczególnie kuca który zosta? przekl?ty. Ja, pozwól ?e ci powtórz?- ja, nic z tym nie mog? zrobi?.

-To skoro ty nie mo?esz nic z tym zrobi?... To mog? ja? - Zapyta? niepewnie Sunny. Feniks odwróci? g?ow? w stron? s?o?ca, przygl?daj?c mu si? chwil?, po czym spojrza? ponownie na pegaza.

- Mam nadziej?, ?e wiesz o co prosisz? To nie jest tak, ?e tam pójdziesz i nauczysz ich magii przyja?ni, po czym oni si? u?miechn? i nagle zmieni? si? w dobrych. To s? przekl?te istoty, które najbardziej mog? ci przyrówna? do wampirów. Ale one nie ?ywi? si? krwi? lecz energi? ?yciow?. Wysysaj? tyle, a? stajesz si? szkieletem. Spiral jest jedn? z nich, nie zapominaj o tym. Ja ci nie b?d? móg? pomóc gdy tam si? udasz. Ale je?li potrzebujesz jaki? informacji to pytaj si?. No chyba, ?e zmieni?e? zdanie?- Spojrza? na ciebie u?miechni?ty, wr?cz wyzywaj?co. Tak jakby stwierdza?, ?e nie tyle co nie dasz rady, co w ogóle zrezygnujesz z ch?ci im pomocy.

Sunny odetchn?? g??boko, my?l?c intensywnie.
-Czy... Jest przed tym jaka? ochrona?

- Nie, zgodnie z moimi informacjami nie ma. Jak ju? zaczn? wysysa? to nie mog? przesta?, chyba ?e zostanie to przerwane. S? czary chroni?ce przed nimi, ale gdybym na ciebie rzuci? to by dzia?a?o dla nich wyzywaj?co. Wiesz, najlepiej smakuje to, co jest niedost?pne... Je?li to ciebie pocieszy to tak, mo?na im pomóc. Ale ci nie powiem, gdy? to ju? by by?a ingerencja. Uwa?aj na noc, w ciemno?ci wida? ich prawdziw? posta?, jak i wtedy g?ód najbardziej im doskwiera. Nie mog? tego robi? na odleg?o??, musi by? kontakt fizyczny.

-Wi?c co mam zrobi?? Gdybym j? tu sprowadzi? to przeniós?by? nas obu?

- Nie mog? ci powiedzie?, ingerencja. I jej nie przenios?, to by doprowadzi?o tylko do wi?kszych problemów. To nie s? twoje czasy, a tamte nie s? jej. Zreszt? ju? twoje pojawienie si? mog?o wp?yn?? na czasoprzestrze?. Jej wyrwanie z przesz?o?ci mog?oby spowodowa? to, ?e zamiast do Equestrii wróci?by? do krainy ruin. Zabawy z czasem to najwi?kszy bajzel którego ka?dy boi si? tyka?. Mo?e jednak chcesz wróci? do Equestrii?

-Czyli... Nic si? nie da zrobi?? - Posmutnia? znowu

- Ju? ci powiedzia?em, mo?na im pomóc, ale ja tego nie zrobi?, nie le?y to w moim ge?cie i interesach. Ja nie pomog?, ty mo?esz. W ka?dej chwili mo?esz si? rozmy?li?, co ci dobrze radz?. Cho? nie chce by cokolwiek ci si? sta?o to nie zawsze b?d? móg? pilnowa? twojego bezpiecze?stwa.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 26 sie 2012, o 20:36

Sunny przymkn?? oczy i opu?ci? g?ówk?, my?l?c intensywnie nad tym co zrobi?. Teraz, gdy ju? si? o to zapyta?, nie móg? odmówi?, to by?oby tchórzostwo... A do tego Spiral by?a mi?a dla niego. Bardzo mi?a. I mia?a znaczek, nie wiedzia? czemu, ale sam ten fakt sprawia?, ?e uwa?a? j? za lepsz? od reszty.
-... To ja zaraz wracam. - Odwróci? si? i , bez po?piechu, ostro?nie, ruszy? t? sam? drog? jak? tu szli, ale w przeciwnym kierunku. Nie mia? zamiaru wchodzi? do wioski, to by?oby dla niego niebezpiecznie, a tego nie chcia?, mia? po prostu nadziej?, ?e klaczka zatrzyma si? gdzie? po drodze czy co?... -Spiral? - Zawo?a? na prób?.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 26 sie 2012, o 21:03

MG

Kierowa?e? si? t? sam? drog? któr? Spiral ciebie tutaj prowadzi?a, a przynajmniej próbowa?e?. Feniks ci nie towarzyszy?, sta? tam i przygl?da? ci si? w milczeniu. Cho? by? dzie? to drzewa zas?ania?y ?wiat?o, par? razy prawie si? przewróci?e?. Wznie?? si? w powietrze raczej nie chcia?e? wiedz?c, ?e na pewno wtedy si? zgubisz. Zawo?a?e? raz, zawo?a?e? i drugi, trzeci.

Dopiero gdy wszed?e? g??biej i krzykn??e? po raz wtóry us?ysza?e? z boku szuranie, zza krzaków wysz?a znana ci klaczka, która jednak nie wygl?da?a na tak zadowolon?. Cho? nie by?a z?a, z jej twarzy mog?e? wyczyta? zak?opotanie, nie rozumia?a tej sytuacji.
- Dlaczego wróci?e?, sam wiesz jak to mo?e by? niebezpieczne. Przecie? my jeste?my tylko potworami. Mog?e? bezpiecznie wróci? do swojej Equestrii, ale jednak zosta?e?, czemu?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 27 sie 2012, o 20:05

Sunny mia? bardzo szczer? i gor?c? nadziej?, ?e nie zaszed? za daleko i znajdzie Phila w razie czego. Ca?e szcz??cie Spiral nie zd??y?a doj?? do wioski... Chocia? klaczka i tak nie wygl?da?a na zbyt zadowolon?. Zak?opotany, pokr?ci? kopytem kilka kó?ek na ziemi.
- Znaczy, jeszcze mog? wróci?, Phil si? chyba nie obrazi? i nie poszed? sobie... No... Powiedzia? mi, ?e mog? ci pomóc, wi?c... No, chc? pomóc. By?a? mi?a. Gdyby? by?a z?a, nie pokaza?aby? mi drogi w lesie, nie pomog?a w wiosce i tak dalej... - Mówi? troch? niepewnym tonem, w ko?cu nie wiedzia? nawet, JAK dok?adnie mo?e jej pomóc.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 27 sie 2012, o 23:01

MG

- ?ebym to ja jeszcze wiedzia?a jak mo?na pomóc. Ale nie wiem, jestem najm?odsza z ca?ej grupy, nie wszystko mi mówili. Na nas wszystkich zosta?o to rzucone, wszyscy siedzimy w tym razem. Dlatego dzi?kuje Sunny za twoje ch?ci, ale musz? ci odmówi?.- Zrobi?a kilka kroków w stron? wioski, ale odwróci?a si? do ciebie, u?miechaj?c si?.- Mo?e dla was, kuców, my jeste?my potworami, ale taka ju? jest nasza natura. Czy gardzisz wilkami tylko dlatego, ?e jedz? mi?so? Pewnie i wy macie bandytów i osoby, które mo?na by nazwa? potworami. Ale my nie napadamy na wioski, od dawna siedzimy ukryci w lesie, z dala od cywilizacji.

Sk?oni?a lekko g?ow? i ruszy?a ju? normalnie. Nie zatrzymuje si?, idzie do przodu. Nie wiesz jaka teraz jest pora roku, na pewno nie zima, ale mo?e by? i jesie?, a to równa si? z szybszym zachodem s?o?ca. Z jednej strony masz klaczk? udaj?c? si? do wioski przekl?tych, z drugiej feniksa gotowego zabra? ciebie w ka?dej chwili.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 28 sie 2012, o 20:52

Sunny przystan?? na sekundk? w miejscu, po czym podbieg? kilka kroków.
-Spiral, to nie chodzi o... T? kl?tw?, tylko po prostu o ciebie. Stanie si? co? z?ego i zginiesz, tyle wiem. By?a? mi?a, mówisz ?e nie jesz kucy, to pomy?la?em ?e.... Mog? pomóc. Wi?cej nie mog? powiedzie?. Je?li si? namy?lisz, to poczekam tam chwil? z Philem. - Odwróci? si? i ruszy? z powrotem do feniksa, maj?c bardzo siln? nadziej?, ?e klacz pójdzie jednak z nimi.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Celestia » 28 sie 2012, o 21:14

MG

Wys?ucha?a ciebie ze spokojem, kiedy powiedzia?e? o tym ?e zginie lekko drgn??a. Nie wiesz czy ci uwierzy?a, ale musia?a bra? pod uwag?, ?e jednak mówi prawd?. Spogl?da?a na ciebie pustym wzrokiem, nie mog?e? z niej odczyta? ?adnych emocji- czy to smutku, strachu, rezygnacji... Na si?? si? u?miechn??a, ale nie posz?a za tob?.
- Jak powiedzia?am dzi?kuje za ch?? pomocy. Je?li mam zgin?? to mo?e tak ma by? i mylisz si?, chodzi tu o kl?tw?. Bywaj Sunny, mi?o ciebie by?o pozna?.
Sama odesz?a w kierunku wioski, ty za? powoli zmierza?e? do Phila widz?c, ?e ona jednak nie idzie za tob?.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 28 sie 2012, o 21:40

Sunny, nie wiedz?c ju? co zrobi?, wlók? si? sm?tnie do Phila. W oczach mia? ?zy. Nie móg? uwierzy?, ?e taka mi?a i sympatyczna klacz... Po prostu zginie. Jak mamusia. Zacisn?? mocno oczy, odwróci? si? jeszcze raz.
-Spiral! - Krzykn?? znowu, na prób? i, nie mog?c ju? powstrzyma? garn?cych si? do oczu ?ez, pobieg? szybko do Phila, z zamiarem obj?cia go i szczerego wyp?akania si?.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Reetmine » 28 sie 2012, o 22:39

MG

Krzykn??e? lecz nie przynios?o to rezultatu, klacz nie odwróci?a si? tylko pop?dzi?a w swoj? stron?. Mo?esz dalej krzycze? ale w?tpisz, by to zwróci?o jej uwag?. Ju? pr?dzej co? na ciebie zwróci, a tego wola?by? unikn??, nawet maj?c niedaleko Phila. Za?amany wróci?e? do feniksa i przytuli?e? si? do niego, nie ukrywaj?c swoich ?ez. Skrzyd?em g?adzi? ciebie po g?owi?, bynajmniej nie protestuj?c.
- Widz?, ?e chyba twoja misja si? nie uda?a. Musz? stwierdzi?, ?e i tak raczej by si? nie uda?a: niewiele, o ile w ogóle nic nie móg?bym jej przekaza?, ingerencja i takie tam. Zreszt? widz?, ?e jednego nie poj??e?. Tamte "kuce" z wioski s? dla niej jak rodzina, my?lisz, ?e mog?a by je zostawi?? Pomy?l sobie, ?e ty by? mia? zostawi? Shadowa.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Przygoda Sunnyego i Shadowa

Postprzez Sunny Sky » 28 sie 2012, o 22:50

Sunny s?ucha? go jednym uchem, gdy przez drugie tymczasem wylatywa?o. Shadow... Nie zostawi?by go, ale byli jednakowi i jako? tak.... Nie wiedzia? co zrobi?, pochlipia? jeszcze sekundk? czy dwie i otar? ?ezki kopytkiem.
-Wracajmy ju?... Prosz?... - Powiedzia? smutnym tonem. - Nie chc? ju? tu by?... Szybko, bo zaraz po ni? wróc? i co? mnie zje....
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sesje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron