Bumblebee

Karta Postaci jest istotną częścią gry i konieczną, jeśli chce się zacząć pisanie w fabule. Zanim przystąpisz do wypełniania szablonu kp, zapoznaj si? z panującymi zasadami.
Uprasza sie o bezwzględne pamiętanie, że należy czekać aż Admin lub Mistrz Gry zaakceptuje KP.
Uprasza się również o to, by nie wykraczać poza postawione wymagania i nie zmienianie struktury szablonu KP.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Bumblebee

Postprzez Bumblebee » 12 lut 2012, o 23:11

Imi? i Nazwisko: Bumblebee Star ;)
Miejsce zamieszkania: Ponyville
Pochodzenie: Cloudsdale
Ranga: Wieczny Optymista ;p
    Wygl?d:
* Oczy: Je?li si? w nie spojrzysz to wiesz ju? , ?e s? b??kitne niczym czyste morze.
*W?osy: Czarne niczym kruk oraz rozczochrane niechlujnie.
*Wiek: Nie jest stary, ale te? nie m?ody. Jego wiek wynosi 20 lat ;)
*Ubranie: Nie nosi nic wielkiego, jedynie czarny krawat ;o
*Sylwetka:[/list] Szczup?? i wysportowana, lubi ?wiczy?. Jednak mo?e si? to zmieni?.
Charakter: Bee *skrót od Bumblebee* jest bardzo cichym i ma?omównym kucem . Na ogó? przyjazny i mi?y . Nie szuka sporów, jednak potrafi stan?? w obronie innych . Jest troch? nie?mia?y, w stosunku do klaczy, ale czasem warto zagada? do kogo? ;)
Krótka historia: Bee mia? dziwne dzieci?stwo . Jego ojciec by? wojskowym Ksi??niczki, a matka by?a znan? na ca?y ?wiat aktork? . Jego rodzice nie okazywali mu mi?o?ci i troski . Jednak babcia by?a dla niego najwspanialsz? kobiet? na ?wiecie . Na uczy?a go mi?o?ci do ?wiata . Pokaza?a mu, ?e trzeba chroni? innych . Bee po raz pierwszy popatrza? na ?wiat z perspektywy Babci Lu. Postanowi? wi?c strzec wszystkich w potrzebie .
Po jakim? czasie Babcia umar?a . Bee by? za?amany, gdy? ostatnia osoba , któr? tak bardzo kocha? i darzy? szacunkiem, znik?a . Jednak Bee,pami?ta? wszystkie nauki Babci . Wiedzia? i? Babunia Lu zostanie na zawsze w jego sercu z nim . Bumblebee obiecywa? i? gdy doro?nie zostanie opiekunem wszystkich z swojego miasta .Z chudego ?rebaka wyrós? wysoki,wysportowany i silny ogier . Pilnowa? on wszystkich ze swojego miasta . By?o one bardzo bezpieczne . Za bardzo . Jego dawny przyjaciel powiedzia? mu o Ponyville i jego z?ych kucykach. . Bee przyj?? ofert? i tak w?a?nie znalaz? si? tutaj.
Dodatkowe: Jego Uroczym znaczkiem jest tarcza, która oznacza ch?? do obrony innych.

Error
Mi?o?? jest trudna i krótka . W jednej chwili ukochana osoba mo?e znikn?? wraz z wiatrem . Kochajmy póki czas . Bo czasu mamy nie wiele . < be mee .
Chcia? bym kocha?, jednak nie jestem do tego stworzony .
Avatar użytkownika
Bumblebee
Nadwrażliwy
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 16:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Bumblebee

Postprzez Reetmine » 12 lut 2012, o 23:24

Akcept
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości