Sunny Morning

Karta Postaci jest istotną częścią gry i konieczną, jeśli chce się zacząć pisanie w fabule. Zanim przystąpisz do wypełniania szablonu kp, zapoznaj si? z panującymi zasadami.
Uprasza sie o bezwzględne pamiętanie, że należy czekać aż Admin lub Mistrz Gry zaakceptuje KP.
Uprasza się również o to, by nie wykraczać poza postawione wymagania i nie zmienianie struktury szablonu KP.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Sunny Morning

Postprzez Sunny Morning » 31 gru 2011, o 23:50

Imi? i Nazwisko: Sunny Morning
Miejsce zamieszkania: Ponnyville
Pochodzenie: Cloudsdale
Ranga: Wieczny Optymista
Wygl?d: Niebieskie oczy, zielony ogon, wypolerowane kopyta
    * Oczy: j.w., niebieskie oczy
    *W?osy: burza czerwonych w?osów
    *Wiek: 21
    *Ubranie: Nago?? i bezubraniowo??
    *Sylwetka: Szczup?a i wysportowana

*Historia: Urodzi?em si? jako wyj?tkowo wielki i niesforny kuc. Mama by?a przera?ona, ale szybko jej przesz?o. By?em chlub? rodziny i ka?dy chwali? moje osi?gni?cia oraz i wszechobecny altruizm. Optymista od zawsze i na zawsze :) Odwieczny i skryty szpieg Shining Star ]:-> ?ledz? j? od dawna, ale ona do dzisiaj nic o mnie nie wie. To si? w ko?cu musi zmieni? ]:-> Zaurocz? j? optymistycznym podej?ciem do ?ycia i do niej samej! Doros?em wreszcie do tego, ?eby j? zaczepi? i bli?ej pozna?. Zadaje si? z jakim? dziwnym, niebieskim kucykiem z t?czowym ogonem, który przy moim charakterze zblednie jak po praniu w Persilu. Nadchodz? kucyki!
Dodatkowe: Skrycie zakochany w Shining Star

ERROR
Avatar użytkownika
Sunny Morning
Nadwrażliwy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 31 gru 2011, o 22:55
Płeć: Nieustawiona

Re: Sunny Morning

Postprzez Angel » 1 sty 2012, o 01:51

Pókim w stanie: akcept. Dodaj avatara i podpisz si? pod regulaminem. Zamykam.
Byłem Angelem zanim stało się to mainstreamowe.
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron