Drake - Pro?ba o Akceptacj?.

Karta Postaci jest istotną częścią gry i konieczną, jeśli chce się zacząć pisanie w fabule. Zanim przystąpisz do wypełniania szablonu kp, zapoznaj si? z panującymi zasadami.
Uprasza sie o bezwzględne pamiętanie, że należy czekać aż Admin lub Mistrz Gry zaakceptuje KP.
Uprasza się również o to, by nie wykraczać poza postawione wymagania i nie zmienianie struktury szablonu KP.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Drake - Pro?ba o Akceptacj?.

Postprzez Drake » 28 gru 2011, o 18:08

Imi? i Nazwisko: - Drake
Pochodzenie: - Hoofingtton
Miejsce zamieszkania: - PonyVille
Ranga: - Dobroduszny, realista(Spieszy z pomoc? dla ka?dego, nienawidzi k?amstwa i cierpienia)
Wygl?d: - Drake to kuc ziemny koloru szarego z czerwonymi oczami, ma tak?e zadban? br?zow? grzyw? i ma 18 lat i zawsze ma na sobie jaki? kapelusz, chyba ?e co? mu nie pozwoli?o.
Jest dosy? szczup?y i ma idealn? wag? oprócz tego ?e pije mnóstwo rumu wraz ze swoim kumplem.

Charakter: - Bardzo mi?y dla ka?dego, gdy kto? mu podpadnie potrafi by? na prawd? pod?y z?o?liwy i nie do zniesienia, uwielbia opowiada? ró?ne historie i rozmawia? z innymi. Jest dosy? wstydliwy je?li chodzi o kwestie mi?osne a co do przyjació? stara si? wszystkim upodoba? i udaje czasem kogo? kim nie jest.

Krótka historia: - Urodzi? si?, wyjecha?, znalaz? si? w ponyville , wyjecha? na 2 lata , nagle powróci?.

Dodatkowe: - Ma w piwnicy wielki zapas wina i ci?gle z niego korzysta, pomaga mu zapomnie? o swoich smutkach.

ERROR
Avatar użytkownika
Drake
Nadwrażliwy
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 17:52
Lokalizacja: z Warszawy
Płeć: Nieustawiona

Re: Drake - Pro?ba o Akceptacj?.

Postprzez Angel » 28 gru 2011, o 18:09

Najszybszy akcept ever.
Podpis pod regulaminem.
Byłem Angelem zanim stało się to mainstreamowe.
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron