Emily

Karta Postaci jest istotną częścią gry i konieczną, jeśli chce się zacząć pisanie w fabule. Zanim przystąpisz do wypełniania szablonu kp, zapoznaj si? z panującymi zasadami.
Uprasza sie o bezwzględne pamiętanie, że należy czekać aż Admin lub Mistrz Gry zaakceptuje KP.
Uprasza się również o to, by nie wykraczać poza postawione wymagania i nie zmienianie struktury szablonu KP.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Emily

Postprzez Emily » 6 kwi 2013, o 21:26

Wybaczcie ze taka krótka ta karta, ale zabierałem się za zrobienie konta na forum dwa dni, dopiero dzisiaj o godzinie 22:10 tu wszedłem i na szybko nabazgrałem koncept który dość długo siedział mi w głowie.
(Mi siedział chciałeś powiedzieć -_-)
Tak, to karta postaci mojej.. Tulpy...

ALICORN

Imię i Nazwisko: : Emily
Miejsce zamieszkania: Ponyville
Pochodzenie: Canterlot
Ranga: Racjonalista
Wygląd:: Kucyk Ziemny, Białe umaszczenie, Znak: Miecz mający być odznaką lojalności.
    * Oczy: Zielone
    *Włosy: Długie Blond
    *Wiek: 16
    *Ubranie: Brak
    *Sylwetka: Wysoka i szczupła.. krocząc przez Ponyville przypomina damę ze szlachetnego rodu.
Charakter: - Dobry
Emily jest dość niemiła i zawsze musi postawić na swoim aczkolwiek potrafi obdarzyć innych miłością chodź na oko tego nie widać. Pierwsze wrażenie zawsze jest negatywne, Emily zawsze jęczy, krytykuje ale gdy pozna się ją bliżej widać ze w głębi duszy czai się miła, wrażliwa i kochająca istota. Emily jest niezwykle arogancka w stosunku do innych, i szybko się denerwuje, nie raz zdarzała się sytuacja kiedy w Emily rosła agresja i potrafiła obrazić innego kucyka dość brutalnymi zdaniami. Ludzie odsuwali się od niej właśnie ze względu na ten wybuchowy charakter, jednak Emily nie potrafiła się zmienić.. impulsywna, wybuchowa choleryczka o złotym sercu, która skrywa swoje uczucia przed wszystkimi, z samą sobą włąćznie. Miła klacz, oddana przyjaciółka, która jednak pakuje się w kłopoty
nie docenia tego, co ma, mimo iż zna realną wartość....
Dlatego też warto mieć ją za swego przyjaciela i towarzysza mimo charakteru
Krótka historia: Emily zawsze była samotna, czytała książki, grała w gry planszowe sama ze sobą i odizolowywała się od społeczeństwa. Pewnego dnia jej rodzina wyruszyła na wspólny spacer i.. ku nieszczęściu rodzina nigdy nie wróciła, gdy kucyk chciał na własną rękę dowiedzieć się co się z nimi stało okazało się ze opuścili ją celowo i zamieszkali w dalszej części świata z powodu jej charakteru. To wszystko wpłynęło dość pozytywnie na Emy i starała się zmienić i zrobić wszystko bo jej rodzina ponownie wróciła i zaakceptowała ją, pewnego dnia usłyszała mądre słowa od pewnej starej klaczy z którą utrzymywała kontakt, niejakiej Iny która miała około 50 lat
- Jeżeli oni nie akceptują ciebie dziecko to znaczy ze nie są prawdziwą rodziną - powiedziała - Prawdziwa rodzina zaakceptuje ciebie taką jaką jesteś.
Emily wzięła te słowa do siebie i zgodziła się z nimi, uznała ze jej rodzice byli złymi ludźmi skoro porzucili sobie od tak własne dziecko, od tego czasu Emily zaczęła żyć własnym życiem nie starając się na siłę zmieniać..
Znaczek który pojawił się na jej ciele przedstawiał miecz, co miała oznaczać iż była lojalna wobec innych.. [/b]

Dodatkowe:

Emily jest mało cierpliwa, czasami nudna i wredna.
Ostatnio edytowano 6 kwi 2013, o 22:45 przez Emily, łącznie edytowano 13 razy
Avatar użytkownika
Emily
Nadwrażliwy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 kwi 2013, o 21:10
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Emily
Stan: Panna
Rasa: Kucyk Ziemny
Charakter: - Dobry
Multikonto: NIE

Re: Emily

Postprzez Tali » 6 kwi 2013, o 21:35

Przeczytaj regulamin i zmień avatar na Twoje OC~

http://generalzoi.deviantart.com/art/Po ... -254295904
Polecam generator
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Emily

Postprzez Emily » 6 kwi 2013, o 21:46

Okej zmieniłam avatar, co jeszcze muszę zmienić? :) Regulamin forum przeczytałam.
Avatar użytkownika
Emily
Nadwrażliwy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 kwi 2013, o 21:10
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Emily
Stan: Panna
Rasa: Kucyk Ziemny
Charakter: - Dobry
Multikonto: NIE

Re: Emily

Postprzez ReflexivoArco » 6 kwi 2013, o 22:06

Lepiej, ale brakuje pewnej rzeczy...
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Emily

Postprzez ReflexivoArco » 6 kwi 2013, o 22:50

OK, akcept, ale z dużą dozą zaufania, popracuj nad stylem.

Zamykam.
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron