Effect Shell

Karta Postaci jest istotną częścią gry i konieczną, jeśli chce się zacząć pisanie w fabule. Zanim przystąpisz do wypełniania szablonu kp, zapoznaj si? z panującymi zasadami.
Uprasza sie o bezwzględne pamiętanie, że należy czekać aż Admin lub Mistrz Gry zaakceptuje KP.
Uprasza się również o to, by nie wykraczać poza postawione wymagania i nie zmienianie struktury szablonu KP.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Effect Shell

Postprzez Effect Shell » 21 gru 2012, o 22:05

Imię i Nazwisko:Effect Shell
Miejsce zamieszkania:Ponyville
Pochodzenie:Morze
Ranga:Niewiniątko
Wygląd:
    * Oczy:Żółte
    *Włosy: Krótkie fioletowe, z warkoczem
    *Wiek:17
    *Ubranie:Fioletowy płaszcz
    *Sylwetka:Zapomniałam
Charakter:Nie... nie wiem. Nie pamietam.

No dobrze, żartowałam, tego jeszcze nie zapomniałam. A więc, koleżanki mówiły że jestem nieśmiała, dziewica, i że frajerka ze mnie. Na szczęście, Butterfly twierdzi że tak nie jest. Z natury staram się być spokojna i rozsądna, ale kiedy siorka ciągnie mnie na jakieś podejrzane imprezy, boję się odmówić, poprostu nie chce żeby się na mnie obraziła. Kiedy się rodziłam na mojej matce usiadła krowa, wystrzeliłam i uderzyłam głową w maszt, przez co cierpię na zaniki pamięci w dziwnych momentach.
Krótka historia:Siostry Shell urodziły się siedemnaście lat temu, na statku towarowym dryfującym po niezmierzonych bezkresach wód Cichego Morza. Ich matka, trafiła na statek przypadkiem. Po jednej z imprez zasnęła w beczce na ogórki, a gdy już się obudziła, była już na pełnym morzu. Na "Santa Celestii", płynącej z krowami do kraju wielbłądów. Na szczęście kapitan zaopiekował się biedną, zagubioną, i jak się wkrótce okazało, ciężarną klaczą. Po paru tygodniach rejsu, do załogi dołączyły dwie małe rozwrzeszczane klaczki, nazwane Butterfly oraz Effect. W końcu, po prawie rocznym rejsie, matka razem z dziećmi trafiła spowrotem do swego domu w Equestrii. Nie mogła tam długo wytrzymać, było jej tęskno do tego szarmanckiego kucyka który widząc zapłakaną klacz w beczce, zaoferował jej własną kajutę. Shell wróciła do podrózowania, a jako że nie była raczej odpowiedzialną matką, zabrała dzieci ze sobą. Bliźniaczki dorastały, mając zamiast trawy i kołyski, twarde pokładowe deski i koje. W wieku dziesięciu lat, Butterfly i Effect otrzymały swoje urocze znaczki, ale nie do końca wiedzą co one oznaczają. Fly była zbyt zajęta piciem z ogierami, a Eff'ie nic nie pamięta. Parę lat później ich matkę pożarł kraken, i siostry Shell zostały zmuszone do życia na lądzie, jako że modny stał się przesąd że klacz na statku przynosi pecha.
Dodatkowe:Eff'ie ma losowe zaniki pamięci i dziwne zachowania o których często zapomina. Podczas jednej z ostatnich imprez zaczęła chodzić z własną siostrą, chociaż wogóle o tym nie wie.

error
Avatar użytkownika
Effect Shell
Nadwrażliwy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 gru 2012, o 15:57
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: ...
Uroczy Znaczek: Niebieska muszelka
Lubi: Soczek, imprezy, koleżanki, ciasteczka, paluszki, chipsy, siostrę
Nie Lubi: Alkoholu, gry w butelkę, gry w słoneczko (ał), narkotyków, grzybów.
Strach: Gniew siostry, danie się naciągnąć na coś głupiego.
Stan: Nie wiem, nie pamiętam :[
Koneksje Rodzinne: Siostrzyczka Butterfly
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworzdny dobry
Multikonto: NIE

Re: Effect Shell

Postprzez Reetmine » 21 gru 2012, o 22:41

Akcept, zamykam.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron