Bodzio

Karta Postaci jest istotną częścią gry i konieczną, jeśli chce się zacząć pisanie w fabule. Zanim przystąpisz do wypełniania szablonu kp, zapoznaj si? z panującymi zasadami.
Uprasza sie o bezwzględne pamiętanie, że należy czekać aż Admin lub Mistrz Gry zaakceptuje KP.
Uprasza się również o to, by nie wykraczać poza postawione wymagania i nie zmienianie struktury szablonu KP.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Bodzio

Postprzez Bodzio » 3 paź 2012, o 21:01

Imię i Nazwisko:Bodzio
Miejsce zamieszkania:Skraj lasu Everfree
Pochodzenie:Canterlot
Ranga:Wieczny Optymista
Wygląd:Biały kucyk o lśniącej, niebieskiej grzywie, błękitnych oczach i smukłej sylwetce.
Wiek:21 lat.
Charakter:Nonszalancki i porywczy.
Krótka historia:,,Mieszkam na skraju lasu Everfree w wielkiej białej willi z okazałym dachem podpieranym dużymi filarami z XVIIw. Za młodu mieszkałem z rodzicami w stolicy Equestrii. Chodziłem do szkoły magii w Canterlot. Byłem obiektem pożądania wśród tamtejszych klaczy. Większość moich kumpli była zazdrosna lecz nie przejmowałem się tym, dopóki nie odbiłem dziewczyny mojemu przyjacielowi Compelling Charm?owi, który posiadał niezwykły talent magiczny. Wtedy pierwszy raz straciłem przyjaciela. W końcu skończyłem szkołę z w miarę dobrym wynikiem. Znalazłem pracę jako szlifier kamieni jednak nie zagrzałem tam długo miejsca, gdyż otrzymałem wiadomość o sporym spadku pozostawionym mi przez zmarłego wujka. Składało się na niego trochę pieniędzy i willa w miejscowości zwanej Ponyville. Wkrótce pieniądze się skończyły. Jakby to powiedzieć... Praca mnie nie pociągała, pociągały mnie za to inne rzeczy... W ten sposób mogłem żyć przez długi czas nie wysilając się zbytnio(Przynajmniej za dnia...). "
Dodatkowe:Lubi klacze.

sory
ERROR
Ostatnio edytowano 4 paź 2012, o 18:26 przez Bodzio, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Bodzio
Nadwrażliwy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 20:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: bogacz
Uroczy Znaczek: suchar nabity na żelazny drąg
Lubi: niezamężne klacze(czasami nawet zamężne)
Nie Lubi: tostów bez masła
Stan: kawaler
Rasa: jednorożec
Charakter: nonszalancki

Re: Bodzio

Postprzez Sal Ghatorr » 4 paź 2012, o 14:47

Brakuje czegoś ważnego.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron