Sweet Luluby

Karta Postaci jest istotną częścią gry i konieczną, jeśli chce się zacząć pisanie w fabule. Zanim przystąpisz do wypełniania szablonu kp, zapoznaj si? z panującymi zasadami.
Uprasza sie o bezwzględne pamiętanie, że należy czekać aż Admin lub Mistrz Gry zaakceptuje KP.
Uprasza się również o to, by nie wykraczać poza postawione wymagania i nie zmienianie struktury szablonu KP.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Sweet Luluby

Postprzez Sweet Lullaby » 17 sie 2012, o 12:09

Imi? i Nazwisko: Sweet Luluby
Miejsce zamieszkania: Ponyville
Pochodzenie: Farma niedaleko Canterlot
Ranga: Wieczny Optymista
Wygl?d: Luluby jest s?odkim mu?em. Wygl?da prawie jak kucyk, za wyj?tkiem d?ugich, o?lich uszu.
    * Oczy: Czerwone
    *W?osy: ?ó?te
    *Wiek: 19
    *Ubranie: brak
    *Sylwetka: ca?kiem zwyczajna

Charakter: Mi?a, uwielbia dzieci. Czasem jest nieco nie?mia?a, bardzo j? boli za ka?dym razem, gdy który? kucyk okazuje jej wy?szo??.
Krótka historia: Luluby urodzi?a si? na farmie po?o?onej kilka godzin drogi od Canterlot. Jej ojciec by? bardzo mi?ym os?em, który zatrudni? si? u pewnego farmera. Po jakim? czasie rozkwit?a nieoczekiwana mi?o?? mi?dzy nim, najstarsz? córk? w?a?ciciela. Gdy zaskoczenie rodziny min??o, przyj?to ten niecodzienny zwi?zek, jak i jego owoc, który pokaza? si? po dwóch latach. Sweet Luluby by?a traktowana dobrze przez rodzinie, cho? obce kucyki patrzy?y na ni? zwykle ze zdziwieniem, je?li nie z wy?szo?ci?. Nie przejmowa?a si? tym jednak. B?d?c jeszcze ma?ym ?rebakiem pomaga?a swoim ciotkom w opiece nad licznym m?odym kuzynostwem. Wtedy te? odkry?a swój uroczy znaczek i oraz powo?anie - jej prawdziwym talentem jest opieka nad ?rebakami.
Gdy zacz??a dorasta?, wzie?a troch? swoich oszcz?dno?ci, pieni?dze od rodziców i uda?a si? do Canterlot, by tam uko?czy? renomowan? szko?? dla opiekunek i nia?. Mimo niech?ci wynios?ych jednoro?ców, ucz?szczaj?cych z ni? razem na kurs, da?a z siebie wszystko i uzyska?a wymarzony dyplom, z którego jest bardzo dumna. Szybko otworzy?a w?asn? ochronk? i ??obek, lecz okaza?o si?, ?e ma?o który z Canterloskich jednoro?ców odda swoje ?rebaki pod opiek? mulicy. Rozczarowana wróci?a ze spuszczonym ?ebkiem do farmy. Tam jednak jedna z ciotek poleci?a jej udanie si? do mniej snobistycznego miasta. Sweet Luluby tak tez zrobi?a i w?a?nie zaczyna otwiera? w Ponyville swój interes pod nazw? „Sweet Luluby's daycare & nursery”.
Dodatkowe:
Jej prawdziwym talentem jest opieka nad dzie?mi. Zdaje si? instynktownie wyczuwa? ich potrzeby, za? ?rebi?ta j? wprost uwielbiaj?. Wydaje si? to okrutnym zrz?dzeniem losu, jako ?e b?d?c mu?em nigdy nie doczeka si? w?asnych. W g??bi duszy Sweet Luluby marzy o posiadaniu mi?ego, kochaj?cego m??a i du?ej rodziny. Nie wierzy jednak, ?e jakikolwiek kuc móg?by zainteresowa? si? pó?-os?em.

error
Avatar użytkownika
Sweet Lullaby
Wieczny Optymista
 
Posty: 201
Dołączył(a): 17 sie 2012, o 11:41
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Opiekunka do dzieci
Uroczy Znaczek: serduszko w pieluszce
Lubi: dzieci
Nie Lubi: chamstwa
Strach: samotność na starość
Stan: stara panna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: muł
Charakter: miły
Multikonto: NIE

Re: Sweet Luluby

Postprzez Reetmine » 17 sie 2012, o 14:58

A c...j, akcept, zamykam.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości