Charming Moon

Karta Postaci jest istotną częścią gry i konieczną, jeśli chce się zacząć pisanie w fabule. Zanim przystąpisz do wypełniania szablonu kp, zapoznaj si? z panującymi zasadami.
Uprasza sie o bezwzględne pamiętanie, że należy czekać aż Admin lub Mistrz Gry zaakceptuje KP.
Uprasza się również o to, by nie wykraczać poza postawione wymagania i nie zmienianie struktury szablonu KP.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Charming Moon

Postprzez Charming Moon » 14 sie 2012, o 14:40

Imi? i Nazwisko: Charming Moon
Miejsce zamieszkania: Canterlot
Pochodzenie: Canterlot
Ranga: kurtyzana
Wygl?d:
    * Oczy: zielone
    *W?osy: ?ó?to-zielone
    *Wiek: 16

Charakter: Ogiery s? ?atwowierne zawsze nale?y wykorzystywa? ich zainteresowanie moim cia?em. Jestem ufna i uwielbia zabaw?.
Krótka historia:
Charming Moon - Urodzi?am si? w Canterlocie, w ?rednio-zamo?nej rodzinie. Mój tata by? pa?acowym stra?nikiem a moja mama nie pracowa?a i wychowa?a mnie w domu. Dzi?ki swojej posadzie Tata cz?sto zabiera? mnie na imprezy do zamku, tam zacz??am poznawa? inne kucyki z wy?szych sfer. Gdy mia?am 14 lat, zacz??am zauwa?a? ?e mój wygl?d i sposób w jaki chodz? zwraca uwag? m?skiej cz??ci towarzystwa. Zacz??am by? przez niektórych bardziej adorowana i lubiana. Przynosi?o mi to te? wymierne korzy?ci - darmowe wyj?cia do kawiarni i teatrów, kwiaty i prezenty. Par? miesi?cy pó?niej mój tata zmar? podczas patrolu, poniewa? mantikora zaatakowa?a jego dru?yn?. Moja mama sama, bez wykszta?cenia, nie by?a w stanie nas utrzyma?, mimo i? bardzo próbowa?a. Wtedy zdecydowa?am si? zacz?? wykorzystywa? mój wdzi?k i urok by prze?y? na tym ?wiecie. Gdy mia?am 15 lat posz?am pierwszy raz z ogierem do ?ó?ka. Po raz kolejny jaki? biedak uton?? w mych oczach. Nazywa? si? Red Breeze i by? pi?knym, silnym i niezwykle szybkim pegazem o czerwonym umaszczeniu i pomara?czowej grzywie. Najpierw zabra? mnie do teatru, potem na obiad wykwintnej restauracji a na koniec zostawi? romantyczny spacer po zamkowych ogrodach. Gdy ksi??yc wzniós? si? na niebie, po?o?yli?my si? na trawie obok krzaków ró?anych by obserwowa? gwiazdy na pi?knym, bezchmurnym niebie. Chwil? pó?niej on poca?owa? mnie. Byli?my spragnieni swojej blisko?ci i ?aru poca?unków. On by? bardzo w?adczy, lecz delikatny. potem uprawiali?my mi?o??. By?o to niesamowite prze?ycie. Ten ogie?, ta nami?tno?? i pasja s? nie do opisania. W dodatku by? tak mi?y ?e op?aci? mi nocleg w hotelu i zostawi? 20 bitsów. Nigdy pó?niej go nie spotka?am. Tak otrzyma?am swojego cutie mark’a Po tym wydarzeniu dosz?am do jednego wniosku - Skoro mo?na na tak ogromnej przyjemno?ci jeszcze dodatkowo zarabia? to czemu nie?

Error
Ostatnio edytowano 14 sie 2012, o 15:18 przez Charming Moon, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Charming Moon
Nadwrażliwy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 14:24
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona

Re: Charming Moon

Postprzez Sal Ghatorr » 14 sie 2012, o 14:44

Brakuje jednej wa?nej rzeczy. Brak te? rangi "kurtyzana". Jest te? kilka dra?ni?cych b??dów ortograficznych.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Charming Moon

Postprzez Sal Ghatorr » 14 sie 2012, o 15:17

Ranga
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości