Rainbow Black Tear czyli z kwiatu do ?ez

Karta Postaci jest istotną częścią gry i konieczną, jeśli chce się zacząć pisanie w fabule. Zanim przystąpisz do wypełniania szablonu kp, zapoznaj si? z panującymi zasadami.
Uprasza sie o bezwzględne pamiętanie, że należy czekać aż Admin lub Mistrz Gry zaakceptuje KP.
Uprasza się również o to, by nie wykraczać poza postawione wymagania i nie zmienianie struktury szablonu KP.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Rainbow Black Tear czyli z kwiatu do ?ez

Postprzez Tsubaki » 27 cze 2012, o 23:39

Imi? i Nazwisko: Rainbow Tear pó?niej zmienione na Black Tear(nazywaj? ja Tsubaki. jap. taki kwiat... mówi si? ?e jest bez zapachu{z tego co gdzie? si? dowiedzia?am})
Miejsce zamieszkania: Canterlot
Pochodzenie: Daleka wioska o której nikt nic nie wie
Ranga: Upad?y anio?
Wygl?d:, ca?a srebrna, ca?e czarne nogi
    * Oczy: t?czowe, jednak po przemianie tylko Niebieskie
    *W?osy: Szaro-czarne w?osy
    *Wiek: 13
    *Ubranie: buty w kratk? i ciemno-morski szalik
    *Sylwetka:
szczup?a, ale nie ma niedowagi
Charakter: Boi si? sama siebie od momentu opisanego ni?ej. Lubi pikniki i spokojna muzyk?, rysowa? i ?piewanie nie wychodzi jej ?le, ale jest bardzo nie?mia?a. Gdy si? z kim? zaprzyja?ni to umie si? u?miechn??. Stara si? u?miecha?, nawet gdy kto? opowie jakiego? suchara, bo nie chce nikomu zrobi? przykro?ci. Dla prawdziwego przyjaciela potrafi?aby po?wieci? ?ycie. Nie lubi k?ótni, wi?c gdy kto? si? pyta po której jest stronie, ona albo si? oddala albo mówi ?e nie jest po niczyjej. Lubi s?odycze(zw?aszcza jab?ka w karmelu) i czytanie. Nienawidzi psów. Uwielbia koty
Krótka historia:Urodzi?a si? w wiosce w której tylko 10 osób nie by?o jednoro?cami. Ona by?a jedynym pegazem. Wi?kszo?? uwa?a?a to za rzadki przypadek. Byli jednak te? tacy, którzy my?leli ?e to kl?twa. Nazwali ja Rainbow Tear ze wzgl?du na kolorow? grzyw? i oczy, w których by?o wida? t?cz?. Nied?ugo po urodzeniu do wioski zawita? Discord. Oznajmi? on, ?e zabierze im R.T. je?li nie uczyni? go jej ojcem chrzestnym. Zgodzili si?. Bardzo chcieli j? chroni?. By?a ona niezwyk?a. Jako jeszcze malusie?kie dziecko umia?a lata? i by?a najweselsz? istot? w wiosce. R.T. mia?a jeszcze wielu przyjació?. Jednak pewnego dnia, gdy dosta?a swój uroczy znaczek odwiedzi? j? Discord. Powiedzia?, ?e chce jej pogratulowa? i zaprosi? j? do lasu na herbat?. Musia?a i?? sama. Gdy wróci?a jej kolorowe w?osy sta?y si? szare. Zosta?o w nich tylko jedno pasemko niebieskich w?osów. Jej tylne nogi mia?a od tamtego momentu czarne. Jej uroczy znaczek z jednej strony sta? si? szary. Wróci?a. Wszyscy przyjaciele nagle si? od niej odwrócili. Tylko rodzina j? nadal wspiera?a. Jednak g?os reszty ludu przemówi? i wygnali j? z miasta. Od tamtego momentu chce znale?? kogo? kto jej pomo?e. Co z tego ?e Discord umar? skoro zostawi? na niej tak? plam??Rzadko si? u?miecha, cz?sto p?acze. ?zy, czarne ?zy lec? jej z oczu gdy tylko pomy?li o tym co by?o kiedy?. Teraz Nazywaj? j? Black Tear. Gdy kto? j? zez?o?ci (ale tak baaardzo mocno) uwalnia si? jej moc otrzymana od "ojca chrzestnego".( Dzia?a ona tylko na ?ywio? ziemi.) Pewnego dnia gdy kto? to zrobi? uderzy?a tylko tylnymi kopytami o ziemi? z nienawi?ci? do tej osoby, a ziemia pod ni? si? zapad?a i osoba wyl?dowa?a w bardzo g??bokim rowie. Nigdy nie chcia?a robi? nikomu niczego z?ego. Boi si? sama siebie, a w?a?ciwie swojej mocy. Chcia?aby si? jej pozby? i wróci? do normalnego ?ycia. Chce spotka? si? z Celesti? by ona pomog?a jej panowa? nad moc? lub zdj?? z niej kl?tw?. Teraz gdy tylko kto? dotknie niebieskiego w?osa od razu tworzy ?cian?, która by je chroni?a. To jedyna rzecz która zosta?a jej po dawnym ?yciu.
Dodatkowe: Wszyscy, którzy znaj? jej histori? podsumowuj? to jednym zdaniem: "Kiedy? pi?kny Kwiat, teraz czarna ?za."| Jej uroczy znaczek powsta? gdy zrozumia?a, ?e t?czowe ?zy, którymi wcze?niej p?aka?a s? jej darem. Ulecza?y one rany.| Nie u?ywa magii nóg, je?li nie mo?e komu? w ten sposób pomóc.(lub te? przez przypadek, jak to by?o opisane)| Podziwia Ksi??niczk? Lun?.
Error
Je?li co? jest niejasne, co? mam dopisa? o tej postaci albo napisa?am to ?le czy co?(jest pó?no...) to prosz? napisa? co mam doda?.
Ostatnio edytowano 29 cze 2012, o 09:51 przez Tsubaki, łącznie edytowano 2 razy
Tsubaki
Nadwrażliwy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 12:02
Płeć: Nieustawiona

Re: Rainbow Black Tear czyli z kwiatu do ?ez

Postprzez Tali » 28 cze 2012, o 07:01

Przeczytaj regulamin, bo o czym? zapomnia?a? ;)

Gdy kto? j? zez?o?ci (ale tak baaardzo mocno) uwalnia si? jej moc otrzymana od "ojca chrzestnego".( Dzia?a ona tylko na ?ywio? ziemi.) Pewnego dnia gdy kto? to zrobi? uderzy?a tylko tylnymi kopytami o ziemi? z nienawi?ci? do tej osoby, a ziemia pod ni? si? zapad?a i osoba wyl?dowa?a w bardzo g??bokim rowie.


Teraz gdy tylko kto? dotknie niebieskiego w?osa od razu tworzy ?cian?, która by je chroni?a.


To mi wygl?da na magi?... u pegaza. Wiem ?e opisa?as o co kaman itd. Ale jako? mi to nie pasuje. Takie Marry Sueaniaste. Podpytaj Autumn czy mo?esz, ale ja jestem do tego ?le nastawiony.[
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Rainbow Black Tear czyli z kwiatu do ?ez

Postprzez Tsubaki » 13 sie 2012, o 12:27

Po d?u?szym my?leniu chcia?abym zrobi? inn? posta?. mam w planach lepsz? wiec czy móg?by kto? zmieni? ten nick na "Greenball"? Prosz?
Tsubaki
Nadwrażliwy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 12:02
Płeć: Nieustawiona

Re: Rainbow Black Tear czyli z kwiatu do ?ez

Postprzez Kojira » 13 sie 2012, o 13:50

Najpierw zrob postac i miej zatwierdzona karte, bo bedzie za duzo pieprzenia sie i zawracania glowy
Avatar użytkownika
Kojira
Wieloświadomy
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 18:41
Lokalizacja: Od mamy i taty
Płeć: Nieustawiona


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości