Sklep z zabawkami "t?cza"

Plac Ponyville jest jak koń. Jaki jest, każdy widzi. A jest rozległy, okrągły, z miejscami na kramy i z ratuszem na jednym z ko?ców. To tu Kucyki zbierają się by pohandlować i tutaj też mają miejsca punkty zapalne wszelakich imprez ku uciesze ludu. To również tu burmistrz wygłasza swe orędzia.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Sklep z zabawkami "t?cza"

Postprzez Feather » 3 maja 2012, o 16:17

Pegaz wszed? do budynku, zbudowanego w typowym stylu dla ca??go Ponyville. Cz??? "sklepowa" zajmowa?a ca?y parter. Mo?na tu by?o znale?? wszystkie rodzaje zabawek od domków dla lalek, po skuterki. Prawie nie dosta? oczupl?su, rozgl?daj?c si?, niczym ma?y ?rebaczek. Wszed? tu, by wynagrodzi? dzieciom zabranie im "prezentów", jakie otrzyma?y od pewnego nierozgarni?tego pegaza. Kupi? ju? (wcze?niek, gdy spacerowa? po miasteczku) szczoteczki do z?bków, kubeczki i inne ?rodki czysto?ci, przeznaczonie dla dzieci. Podszed? do lady.
- Dzie? dobry, sklep "t?cza", w czym mog? panu s?u?y?? - przywita?a go mi?a sprzedawczyni.
- Ja bym chcia? co? dzieciom kupi?... - odpar? pegaz
- Ogierkom, czy klaczkom?
- Yyyyy ogierkom...
- To ja proponuj? to!
Sprzedawczyni si?gn??a magi? (bo by?a jednoro?cem) na rega? i ?ci?gn??a z niego du??, drewnian? kusz?, która strzela?a be?tami, zako?czonymi przyssawkami. Feather zrobi? wielkie oczy. Odebra? zabawk? do kopytek...
***
- TAAAATOOOO! A SHADOW STRZELI? MI G?OOOW???!
- TO NIE PRAWDA! TO SUNNY STRZELI?
- Panie! dzieci mi okno tym diabelstwem strzaska?y!
***
- Um, a mo?e co? innego? Wie pani, co?, od czego nie strac? oka.
- Sprzedawczyni zachichota?a - no dobrze.
Tym razem wr?czy?a mu pistolet na wod?. Wyobra?nia pegaza znowu zacz??a pracowa?, ukazuj?c zalany dom.
- O, a co powie pani o tym? - wskaza? skrzyde?kiem na pude?ko, którego ilustracja przedstawia?a dwa zamki i jaki? rycerzy, a obok nich katapulty.
- To? To jest zestaw rzo?nie?yków, z zamkami, armatami, balistami, barykadami, nawet smok jest, któremu ruszaj? si? skrzyd?a! Bramy zamków równierz si? otwieraj?... praktycznie wszystko jak prawdziwe, tylko ?e mniejsze. I co wa?ne - bezpieczne.
- Uuuuu! To b?dzie dobre. Ile p?ac??
- Dwie?cie monet prosz? pana.
- Dwie?cie monet... urgh... drogo... - zacz?? narzeka?, staraj?c si? zbi? cen?.
- To dla pana sto monet - odpar?a mi?a przedawczyni, w obawie przed strat? klienta.
- W porz?siu!
Pegaz zap?aci?, a pude?ko (z MNÓSTWEM) elementów wyl?dowa?o w jego juce.
- Do widzenia, mi??go dnia ?ycz?!
- Wzajemnie - powiedzia? pegaz i wylecia? w stron? parku.
[Z/T]
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Powrót do Plac

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron