Lodowisko

Plac Ponyville jest jak koń. Jaki jest, każdy widzi. A jest rozległy, okrągły, z miejscami na kramy i z ratuszem na jednym z ko?ców. To tu Kucyki zbierają się by pohandlować i tutaj też mają miejsca punkty zapalne wszelakich imprez ku uciesze ludu. To również tu burmistrz wygłasza swe orędzia.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Lodowisko

Postprzez Autumn Leaf » 27 sty 2012, o 20:12

By urozmaici? wolny ?wi?teczny czas mieszka?com Ponyville pani burmistrz postanowi?a otworzy? lodowisko w centrum miasta. Zwa?ywszy na ilo?? skarg ?e kucyki si? ?lizga?y po niebezpiecznym i zdradliwym lodzie na jeziorze w lesie Everfree
Lodowisko jest na zewn?trz. W okr?gu mo?na poje?dzi? swobodnie i bezpiecznie. S? wyznaczone dwa tory dla zaawansowanych i dla pocz?tkuj?cych. Przy wej?ciu mo?na zakupi? ?y?wy. W tle gra weso?a muzyka umilaj?ca ?lizgaj?cym kucykom zabaw? na lodzie.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Lodowisko

Postprzez Nomiki » 29 sty 2012, o 19:00

Wesz?a na teren lodowiska i za?o?y?a ?y?wy.Stan??a na lodzie i zacz??a czeka? a? Darky za?o?y swoje ?y?wy i wejdzie na lód. By?a zniecierpliwiona.
-Szybciej Darky ! Nie moge sie ju? doczeka? jak znowu b?dziesz wpada? w ?ni..znaczy jak znowu b?de Ci? uczy?-powiedzia?a pop?dzaj?c ogiera do wej?cia.
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Lodowisko

Postprzez DarkFire » 29 sty 2012, o 19:15

Ogier zacz?? zak?ada? swe ?y?wy. Tym razem posz?o mu szybciej ni? poprzednio. Gdy proces nak?adania ?y?ew zosta? zako?czony skierowa? si? do wej?cia.
- Ju? id?. Na szcz??cie tu nie ma ?niegu... S? za to... - Ogier prze?kn?? ?lin?. - Twarde bandy... No nie...
Dark zawaha? si? ale wszed? na lodowisko.
- W ko?cu ju? kiedy? je?dzi?em i nie by?o ?le... Damy rad?.
Powiedzia? ju? pewniej siebie i ruszy?. Sz?o mu ca?kiem nie ?le. Podstawowe ruchy wydawa?y si? by? opanowane, tempo jednoro?ca w porz?dku a co najwa?niejsze nie by? zagro?eniem dla pozosta?ych.
- Nomi Ja daj? rad?! - Krzykn?? do klaczy która go obserwowa?a. - Zaczyna si? robi? fajnie.- Doda? pewniejszym g?osem.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Lodowisko

Postprzez Nomiki » 29 sty 2012, o 19:46

-Nie bój si?..na pewno Ci si? uda ! Nie martw si? !-ca?y czas dopingowa?a kuca prawie zapominaj?c po co tu przysz?a. Sama równie? zacz??a jecha?. lecz o wiele szybciej i zgrabniej.Po chwili zacz??a wykonywa? ró?ne triki. Nadal jednak patrz?c na Darkyego. Nie chcia?a by ten przypadkiem zrobi? sobie krzywd?. Po chwili lekko si? zm?czy?a i podjecha?a do ogiera.
-Coraz lepiej Ci to wychodzi.. -powiedzia?a by doda? troche pewno?ci Darkyemu.
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Lodowisko

Postprzez Shiver Leaf » 29 sty 2012, o 20:54

Shiver, jej m?osze siostry, jamnik Kabanos oraz Quiet Word dotarli na miejsce. Lodowisko by?o owalnego kszta?tu, otoczone bezpieczn? niebiesk? p?achty, która spe?nia?a rol? amortyzuj?cej upadek bandy i by?y na nim wydzielone dwa tory. By?o mniej kucyków ni? Shiver si? spodziewa?a.
- Nic si? nie martw si? Word pójdziemy na tor dla pocz?tkuj?cych nauczysz si?. To nie trudna sztuka. Ja ci poka?? i b?d? obok ciebie ca?y czas - Shiver zarumienia si? i pu?ci?a mu lekko oczko w jego stron?, ?eby si? troch? uspokoi? i nabra? pewno?ci siebie.
Jej siostry z krzykiem wyd?bi?y kas? na wypo?yczenie i ?y?w i nie przejmuj?c si? ju? szarym kucem ruszy?y na tor zaawansowany - Tylko uwa?ajcie na siebie i nie szalejcie za bardzo - westchn??a Shiver gdy jej siostry si? oddala?y. - Mam nadziej? ?e nic im si? nie stanie - powiedzia?a zajmuj?c miejsce w kolejce przy kasie.
Ostatnio edytowano 29 sty 2012, o 21:13 przez Shiver Leaf, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Lodowisko

Postprzez QuietWord » 29 sty 2012, o 21:03

-Ja bym si? nie martwi? o nie, tylko o innych u?ytkowników toru.-Powiedzia? ca?kiem powa?nie do Shiver. Rzuci? okiem na inne obecne kuce i coraz bardziej by? przekonany ?e wej?cie tutaj nie by?o zbyt dobrym pomys?em. Ale zdecydowanie nie nale?a?o tego mówi? klaczy która by?a przy nim. Spróbowa? si? u?miechn??, co jednak niespecjalnie mu wychodzi?o.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Lodowisko

Postprzez DarkFire » 29 sty 2012, o 21:14

Ogier dalej spokojnie je?dzi? po lodowisku. Sz?o mu lepiej ni? kiedykolwiek... No w sumie to nic dziwnego bo drugi raz w ?yciu jest na lodzie. ?lizga? si? i cieszy? ?e mu to wychodzi.
- Patrz jak ?migam!
Za?mia? si? gdy nagle otoczy?o go kilkoro dzieci. Sprawi?y ?e zawirowa? a zdo?a? z?apa? równowag?. Za?mia? si? lekko zdenerwowany udaj?c mi?ego i spokojnego
- S?odziaki...
Podjecha? do bandy i si? o ni? opar? zm?czony.
- No to by?a ciekawa jazda...
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Lodowisko

Postprzez Nomiki » 29 sty 2012, o 21:28

-Widze..mam nadzieje ?e b?dziesz jeszcze lepszy-powiedzia?a z u?miechem.
-Bardzo dobrze Ci idzie !-powiedzia?a do odje?d?aj?cego Darkyego po czym spojrza?a na nowo przyby?e kuce.
-Shiver ! Word ! Co tam u was ?-powiedzia?a po czym podjecha?a do dwóch rozmawiaj?cych kucyków.
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Lodowisko

Postprzez Mistrz Gry » 29 sty 2012, o 21:34

Mail Blaze

Obrazek

Nad zebranymi na lodowisku kucami przelecia?, zostawiaj?c za soba ognist? ?un? dziwny pegaz. Zatrzyma? si? nad lodowiskiem, po czym wyl?dowa? zostawiaj?c w lodzie dwa wytopione ?lady.

- S?uchajcie, s?uchajcie! Nowina to wspania?a! Ponyville Mysterious Designer, VIP pe?n? klas?, sw? obecno?ci? b?dzie zadowala?! Przeczytajcie o tym ile? zechcecie, w tym oto cudownym pamflecie!

I wzniós? si? ponownie w niebo, zataczaj?c ko?o wokó? lodowiska i zrzucaj?c dziesiatki ulotek, o pi?knym kolorze, i z dziwna postaci? na odwrocie narysowan?.

Obrazek

Z Ulotki wynika?o jasno, i? Mysterious Designer, znany VIP z Canterlotu, projektant koncepcyjny mundurów gwardii Lunarner, a tak?e g?ówny odpowiedzialny za po?ow? stylów w stolicy, ma zamiar nied?ugo, bo za tydzie?, odwiedzi? Ponyville w poszukiwaniu inspiracji, i z okazji tego wyprawi si? huczny jarmark oraz pokaz mody z jego najnowszymi kreacjami.
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: Lodowisko

Postprzez Shiver Leaf » 29 sty 2012, o 22:12

- Cz??? Nomiki nie spodziewa?am si? ciebie tutaj. Co porabiasz? - krzykn??a do klaczy podchodz?c bli?ej si? do okienka. Kupi?a dwa bilety i dwie pary ?y?ew odpowiednio dobranych do kopytek jej i jej partnera . Gdy nagle co? przelecia?o nad lodowiskiem i zruci?o mas? kolorowych ulotek. Shiver podnios?a wysoko g?ow? W?a?ciciel lodowiska w?ciekle rzuci? par? przekle?stw i wymachiwa? gniewnie kopytkiem w stron? pegaza. Natychmiast kaza? swoim ludziom uprz?tn?? lodowisko z ulotek.Shiver podnios?a jedn? zanim wszystkie zosta?y zebrane
Spojrza?a na odwonion? odwrotn? stron? i spojrzawszy na Worda zapyta?a
- Widzia?e? kiedy? takiego kucyka? Wchodz?c powali za band? i nak?adaj?c ?y?wy na kopytka.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Lodowisko

Postprzez QuietWord » 29 sty 2012, o 22:20

Word niepewnie podszed? bli?ej tafli lodowiska, patrz?c si? podejrzliwie na jej g?adk? powierzchni?. "A wi?c si? spotykamy... Mój odwieczny wróg, woda... Cholera, co ja gadam? Przecie? pod tym to wody pewnie nawet nie ma." Pomy?la? podchodz?c od Shiver by zobaczy? ulotk? któr? trzyma?a. Przyjrza? si? znajduj?cemu si? na niej kucyku i u?miechn?? si?, raczej z politowaniem.
-W ?yciu widzia?em wielu cudaków, ale tak ubranego jeszcze nigdy. Konkurencj? bije na g?ow?, a my?la?em ?e ju? nigdy nie zobacz? czego? tak... Odmiennego.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Lodowisko

Postprzez DarkFire » 29 sty 2012, o 22:38

Ogier wróci? do jazdy nawet nie zauwa?y? ?e Nomi do kogo? podjecha?a. Jazd? przerwa?a mu ulotka wpadaj?ca po ?y?w? która sprawi?a ?e si? wywróci?.
- A ?eby ci? koko euro spoko piorun strzeli?!
Wydar? si? wstaj?c. obejrza? lodowisko teraz czyszczone przez pracowników i ujrza? ?e jego klacz znalaz?a jakich? znajomych. Zbli?y? si? dysz?c lekko ze zm?czenia i u?miechn??.
- Witajcie. Chyba was jeszcze nie widzia?em a na pewno Ciebie moja mi?a. - zwróci? si? do bia?ej klaczy w fioletowe ?aty. - Poda?bym Ci kopytko ale jak widzisz niestety nie mog?. Tak czy inaczej jestem Darkfire. Mi?o pozna?. - Zwróci? si? do szarego ogiera. - Ale Ciebie chyba widzia?em jednak nie jestem pewien... Wybacz je?eli jako? Ci? w ten sposób urazi?em ale mam s?ab? pami??.
Ogier postuka? si? w g?ow? lekko ?y?w? i u?miechn?? szeroko.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Lodowisko

Postprzez Nomiki » 29 sty 2012, o 23:05

Spojrza?a si? na Darkyego i za?mia?a si?. Znowu si? wywali? Po chwili odwróci?a si? do Shiver.
-Przyjecha?am na lodowisko z moim ch?opakiem Darkym... musz? nauczy? go je?dzi? na ?y?wach...-powiedzia?a u?miechaj?c si?.
-Widze ?e ty te? sobie kogo? znalaz?a?-doda?a.
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Lodowisko

Postprzez Shiver Leaf » 29 sty 2012, o 23:43

- Emm no tak ja eeeeee. tak - skin??a g?ow? rumieni?c si? na s?owa Nomiki
- Witaj Dark mi?o ci? pozna? jestem Shiver, a to jest Quiet Word mój ch?opak - odpowiedzia?a akcentuj?c ostanie s?owa bardzo cichutko. - Ja te? b?d? uczy? Wordzika jazdy na ?y?wach - rzek?a u?miechaj?c si? niepewnie w stron? kucyków. Najpierw sama ubra?a szybciutko ?y?wy a potem pomog?a Wordowi
- Najlepiej b?dzie jak zaczniesz powoli przy bandzie je?dzi?. Je?li poczujesz si? niepewnie z?ap si? bandy ja b?d? tu? obok ciebie. Zobacz kopytko za kopytkiem, powoli i do przodu . - t?umaczy?a mu spokojnie i ?agodnie ?aciata klacz. - Poka?? ci. Najpierw Shiver zrobi?a jeden krok potem drugi potem kolejny potem nast?pny, kilka szybszych kroków a? wykona?a pe?en obrót w powietrzu.
- Umm mniej wi?cej co? takiego ale najpierw zacznijmy od czego? prostszego - za?mia?a si? rado?nie.
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Lodowisko

Postprzez QuietWord » 30 sty 2012, o 00:05

-Ju? si? poznali?my Dark. Nightmare Night, po tej ca?ej twojej akcji z Maniac'iem, ?alili?my si? sobie nawzajem siedz?c w miejscu przy którym powinno si? raczej s?ucha? strasznych opowie?ci.-Powiedzia? Word dziwi?c si? sobie ?e to zapami?ta?. Wybiórczo?? jego pami?ci wi?za?a si? z prac?, przez co w dalszym ci?gu móg? recytowa? przekazy ustne sprzed kilku lat, ale móg? mie? problemy z powiedzeniem jaki jest teraz dzie? tygodnia. Ca?e szcz??cie ?e z por? dnia i roku by?o znacznie ?atwiej.
Wkroczy? jaki? czas po Shiver na lód, zachowuj?c kamienn? twarz która zdradza?a ?e nie uwa?a tego za dobry pomys?. Po kilku sekundach, zgodnie z jego obawami, zacz?? wbrew w?asnej woli sun?? powoli po tafli lodowiska. Nie by?o w tym nic niezwyk?ego, jego nogi lekko si? trz?s?y przez co sam nabiera? energii koniecznej do suni?cia po lodzie. Po jego oczach da?o si? zna? ?e nie podoba mu si? to, oraz ?e raczej nie da si? go zbyt szybko przekona? do zmiany zdania.
Jak to zrobi?, dlaczego i co przy okazji tego my?la?, nie wiadomo. Wiadomo jednak ?e po kilku metrach przemieszczania si? po lodzie w konsternacji, kiedy to ostatecznie postanowi? ruszy? kopytem by nada? temu sposobowi lokomocji odpowiedni kszta?t, a mo?e i przekona? si? do ?y?w... Rozkraczy? si? pomimo blisko?ci bandy. Ka?de z jego kopyt wskazywa?o inny kierunek ?wiata, co zapewne by?o do?? bolesne. Da?o si? to zauwa?y? g?ównie po jego zaci?ni?tych z?bach, które zapewne gdyby mia? do czynienia z cukrem w wi?kszej ilo?ci, rozprys?yby si? na wiele mniejszych kawa?ków pod wp?ywem si?y jak? wykorzystywa? do powstrzymania si? od jakichkolwiek agresywnych reakcji. Jednak czerwie? jego skóry wskazywa?a ?e nie jest mu zbyt weso?o z powodu upadku w wyniku którego do Shiver dojecha? rozkraczony, a na dodatek na brzuchu.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Następna strona

Powrót do Plac

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron