Lodowisko

Plac Ponyville jest jak koń. Jaki jest, każdy widzi. A jest rozległy, okrągły, z miejscami na kramy i z ratuszem na jednym z ko?ców. To tu Kucyki zbierają się by pohandlować i tutaj też mają miejsca punkty zapalne wszelakich imprez ku uciesze ludu. To również tu burmistrz wygłasza swe orędzia.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Re: Lodowisko

Postprzez Romana Minuette » 27 lut 2012, o 19:01

Minuette ju? ubrana normalnie chowaj?c sprz?t ?y?wowy do plecaków, spojrza?a na ogiera z u?miechem, gdy ten powiedzia? ?e ''mo?e wpadnie''. Wiedzia?a ?e to ''mo?e'' oznacza ''zapewne nigdy'', ale przecie? nie b?dzie nikogo zmusza? do kontroli stanu uz?bienia... No, dopóki jest ono w miar? dobrym stanie...
Tu? po tym, ogier zacz?? wychodzi?. Przez chwil? klacz poczu?a si? nieco dziwnie, gdy odszed? ot tak, nawet bez po?egnania. Ku jej zadowoleniu, ogier postanowi? jednak uczyni? ten ostatni gest ?yczliwo?ci, i wykona? owe nied?ugie s?owa.
-Zatem do zobaczenie, Caramelu. Ja jestem Romana Minu?et.. -Odpowiedzia?a mu z u?miechem, po czym odprowadzi?a go wzrokiem do wyj?cia. Nie wygl?da? na zbyt poobijanego po ostatnich wydarzeniach, wi?c cicho za?mia?a si? w duchu przypominaj?c sobie ich ostatni upadek, po czym zamykaj?c plecak zamkn??a szafk?, i oddaj?c klucz ochroniarzowi obiektu, uda?a si? w stron? swojego mieszkanka.

[z/t]
Znana w fandomie jako Colgate.
Avatar użytkownika
Romana Minuette
Nadwrażliwy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 11 lut 2012, o 22:23
Płeć: Nieustawiona

Re: Lodowisko

Postprzez Lyra » 29 lut 2012, o 22:08

Heartstrings kontynuowa?a spacer id?c przez g?ówny plac. By?a ju? lekko zzi?bni?ta, a ch?ód odmalowa? si? rumie?cem na jej policzkach, przepe?nia?a j? jednak energia, a fakt znalezienia si? w bardziej ruchliwej cz??ci miasta widocznie sprawi? jej rado??. Od czasu do czasu pozdrawia?a mijane kucyki machaj?c kopytkiem. W ko?cu stan??a przy lodowisku, na którym bawili si? mieszka?cy Ponyville, zamilk?a na chwil? i krytycznym, pe?nym skupienia spojrzeniem przypatrywa?a si? ?y?wiarzom.
"Once smitten, twice Fluttershy" Yay.
Avatar użytkownika
Lyra
Nadwrażliwy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 16:35
Płeć: Nieustawiona

Re: Lodowisko

Postprzez Rockstone » 1 mar 2012, o 20:29

Pegaz szed? przed siebie, przygl?daj?c si? otoczeniu. Sprawdza?, czy od czasu jego wyjazdu du?o si? zmieni?o. Zauwa?y? tylko kilka nowych budynków. Troch? go ucieszy?o, ?e bynajmniej z planem miasta nie jest do ty?u. Ilo?? nieznanych twarzy kucy szybko zniszczy?o t? rado??. Zauwa?y?, ?e jego towarzyszka zatrzyma?a si? przy lodowisku. Stan?? obok niej i zapyta?:
- Lubisz zim?? Ja nie szczególnie. Zimno... i mokro.
http://www.youtube.com/watch?v=KXpGe0ds5r4
Pomi?dzy biel? a czerni? istnieje tysi?c odcieni szaro?ci.
Avatar użytkownika
Rockstone
Wędrowiec
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 16:53
Lokalizacja: Ze ?wiata
Płeć: Nieustawiona

Re: Lodowisko

Postprzez Lyra » 3 mar 2012, o 11:34

--Hmm... ja chyba te? za ni? nie przepadam...-odrzek?a wci?? wpatruj?c si? w je?d??cych z ironi?. Milcza?a krótk? chwilk?, po czym odwróci?a si? w stron? rozmówcy i rado?nie kontynuowa?a.- Nie doczekuj? si? ju? wiosny... ca?a impreza z wiosennymi porz?dkami, pami?tam, w zesz?ym roku by?am w dru?ynie "zwierz?cej"... jak tylko zrobi si? cieplej do miasteczka przyjedzie pewnie sporo kucyków z Cantrelot!-w tym miejscu ?ciszy?a troch? g?os- A ja ju? dawno planowa?am wybra? si? do lasu Everfree, na wiosn? b?dzie tam pi?knie... Tak, s?ysza?am, ?e tam straszy, ale zauwa?y?e?? Ostatnio du?o kucyków si? tam kr?ci i nikomu nic nie jest.
"Once smitten, twice Fluttershy" Yay.
Avatar użytkownika
Lyra
Nadwrażliwy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 16:35
Płeć: Nieustawiona

Re: Lodowisko

Postprzez Rockstone » 3 mar 2012, o 18:06

- No có?, Everfree jest do?? du?ym lasem. Je?eli faktycznie przesiaduje tam jakie? z?o, to na pewno nie na obrze?ach, ale i tak trzeba mie? ogromne szcz??cie ?eby na nie natrafi?. - odpowiedzia?. Zamy?li? si? przez chwil?. Po chwili rzek?:
- Tak w ogóle, to po co pegazy z Clousdale sprowadzaj? zim?? Nic nie uro?nie, wsz?dzie zimno. A potem trzeba jeszcze po tym posprz?ta?. Równowaga równowag?, ale to jest po prostu nieekonomiczne. Zreszt?... niewa?ne, zapomnij co mówi?em. Co uwa?asz o Cancerlotczykach?
http://www.youtube.com/watch?v=KXpGe0ds5r4
Pomi?dzy biel? a czerni? istnieje tysi?c odcieni szaro?ci.
Avatar użytkownika
Rockstone
Wędrowiec
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 16:53
Lokalizacja: Ze ?wiata
Płeć: Nieustawiona

Re: Lodowisko

Postprzez Lyra » 4 mar 2012, o 12:50

--Heartstrings zareagowa?a wyra?nym zaciekawieniem na s?owa Rockstone'a o zimie, wyda?y jej si? godne przemy?lenia. Gdy rozmowa zesz?a na temat Cantrelot, uzna?a, ?e ma co nieco do powiedzenia.-Sama przez d?u?szy czas mieszka?am w Cantrelot. Miasto ma swój urok, ale tamtejsze kucyki s?... hm... troszk? zarozumia?e. Wi?kszo?? jednoro?ców ma w sobie co? rycerskiego, ale s? przez to strasznie wynios?e. Ma?o kto wy?ciubia tam nos z domu, ci??ko tam w ogóle znale?? przyjació?. Nie to co w Ponyville, tu prawie wszyscy si? znaj?.-Zako?czy?a rado?nie.
"Once smitten, twice Fluttershy" Yay.
Avatar użytkownika
Lyra
Nadwrażliwy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 16:35
Płeć: Nieustawiona

Re: Lodowisko

Postprzez Rockstone » 4 mar 2012, o 18:46

- Owszem s? wynio?li. I to na dobr? spraw? jedyna z ich rycerskich cech. Gdyby nast?pi?o jakie? niebezpiecze?stwo, poukrywali by si? po k?tach. A tak siedz? sobie w tych w tych elitarnych klubach i udaj? wielkich wa?niaków. - pegaz zastanowi? si? troch? nad tym, co w?a?nie powiedzia?. - Wybacz mi, ostatnio co? hejtuj? wszystko. Oczywi?cie nie wszyscy s? tacy. Znajdzie si? te? du?a grupa porz?dnych kucy.Tak nawiasem mówi?c, to urodzi?em si? tam. Pegaz z Cancerlot, tak, mo?esz si? dziwi?. Ale nie zabawi?em tam du?o czasu. - Rock pogr??y? si? przez chwil? w wspomnieniach.
- Masz racj?, Ponyville to chyba najlepsze miejsce w Equestrii.
http://www.youtube.com/watch?v=KXpGe0ds5r4
Pomi?dzy biel? a czerni? istnieje tysi?c odcieni szaro?ci.
Avatar użytkownika
Rockstone
Wędrowiec
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 16:53
Lokalizacja: Ze ?wiata
Płeć: Nieustawiona

Re: Lodowisko

Postprzez Lyra » 6 mar 2012, o 19:13

--S?owa pegaza wywar?y na Heartstrings przyjemne wra?enie. Cieszy?a si?, ?e pozna?a kogo? z Cantrelot, kto jednocze?nie darzy podobn? sympati? miasteczko Ponyville. Mimo, ?e posta? Rockstone'a zaczyna?a si? jej wydawa? coraz ciekawsza, otaczaj?cy ich wilgotny ch?ód utrudnia? czerpanie rado?ci z rozmowy. Zmarz?am ju? troszeczk?.-odezwa?a si? z nieco nie?mia?ym u?miechem.- Mo?e znalaz?by? chwilk?, aby mnie odprowadzi??
"Once smitten, twice Fluttershy" Yay.
Avatar użytkownika
Lyra
Nadwrażliwy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 16:35
Płeć: Nieustawiona

Re: Lodowisko

Postprzez Rockstone » 6 mar 2012, o 22:34

- Oczywi?cie, nie ma problemu. - odpar? kuc.
Obejrza? si? wko?o. ?ycie toczy?o si? jak zawsz?. Wszyscy u?miechni?ci, rado?ni ze swojego losu. On sam te? nie mia? na co narzeka?. Czu? jednak, ?e nied?ugo wydarzy si? co? niekoniecznie dla niego mi?ego.
Zastanowi? si? chwil?, po czym doda? - Chcesz mój p?aszcz? Ja sobie poradz? z zimnem.
http://www.youtube.com/watch?v=KXpGe0ds5r4
Pomi?dzy biel? a czerni? istnieje tysi?c odcieni szaro?ci.
Avatar użytkownika
Rockstone
Wędrowiec
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 16:53
Lokalizacja: Ze ?wiata
Płeć: Nieustawiona

Re: Lodowisko

Postprzez Lyra » 7 mar 2012, o 19:26

--Jej, to strasznie mi?o z twojej strony...-Lyra zarumieni?a si? troszeczk?, mi?o zaskoczy? j? ten gest grzeczno?ci.- Chyba jednak dam sobie rad?, jak to mówi?: trzeba si? hartowa?.-doko?czy?a g?osem maj?cym ?wiadczy? o pewno?ci siebie, z zadziornym u?miechem. Po chwili, gdy uzna?a, ?e wywar?a do?? przekonywuj?ce wra?enie, ju? ciszej, spyta?a- Chcia?by? jeszcze co? zobaczy?, czy mo?emy ju? rusza??
"Once smitten, twice Fluttershy" Yay.
Avatar użytkownika
Lyra
Nadwrażliwy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 16:35
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia strona

Powrót do Plac

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron