Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Plac Ponyville jest jak koń. Jaki jest, każdy widzi. A jest rozległy, okrągły, z miejscami na kramy i z ratuszem na jednym z ko?ców. To tu Kucyki zbierają się by pohandlować i tutaj też mają miejsca punkty zapalne wszelakich imprez ku uciesze ludu. To również tu burmistrz wygłasza swe orędzia.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali, Sal Ghatorr

Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez Tali » 1 lis 2012, o 17:24

//To samo co w temacie o tej samej nazwie, ale wolimy uniknąc zatłoczenia. Tu jest osobna kolejka, zakładamy że to inna część placu//
Tali wesołym krokiem przechadzała się po festynie w swoim jakże nieprzywoitym, skąpym stroju pielęgniarki zakoszonym ze szpitala i lekko przystrzyżonym. Tłumiąc chichot przeszła obok grupki ogierów bezwstydnie gapiących się na jej tyłek i podeszła do stoiska z żelkami. W tamtym roku Nightmare Night było świetne, w tym też szykowało się całkiem niezłe. Atmosefę psuł jedynie brak jej przyjaciół. Niestety zamiast nich walało się tu paru frajerów którzy zapominając o zwyczaju paradowali bez stroju. Myśleli że są na to za dorośli... a przeciez na to nie dało sie być za dorosłymi! Dorosłość nie oznacza tego że trzeba unikać zabawy i byc śmiertelnym smutasem. Jeszcze gorsi byli ci bez dystansu do siebie których ostatnio przywiało do Equestrii, zapewne tylko po to żeby dosiec niedobitki siepaczy. Szkoda tylko że gwardia w zupełności wystarczała, a grupa paruset błaznów w płaszczach z mieczami "pluz piendziesiont do gufna" była jedynie irytującym odpadem społecznym, tak jak ten wielki fan wiedźkuca wchodzący bez pozwolenia do sypialni księżniczki. Tylu idiotów, tak mało bełtów. Szamanka oparła się o stoisko z żelkami i rozejrzała się. Widząc że nikt nie pilnuje ukradniem wyciagnęła jedną żelkę po czym jak gdyby nigdy nic zjadła jednym gryzem. Zastanowiła się co mogą teraz robić jej przyjaciele... Willow pewnie już śpi razem z dziećmi. Na szczęście pozwoliła Tali pójść na NMN gwarantując że sie nie obrazi. Diamonda, Rarca, Darka i reszty nie było nigdzie... Angel pewnie odsypia. Biedaczek nieźle się spiął podczas porodu. Feather? A to wstętny gwałciciel a nie przyjaciel. Ervin... Cóż. Ervin jak zwykle się gdzieś szlajał i podrywał tutejsze suczki. Mimo że był fenkiem.
Obrazek

WS:40 ... BS:30 ... S:31 (26+5) ... T:40 ... PER:33 ... AG:68 (25+43)... INT:29 ... FEL:30 ... WP:32 ... HP:13

<tuli Tali> to zawsze fajnie brzmi~Casimir

http://crusaderwk.deviantart.com/
Tali
Ślepa Sprawiedliwość

Tytuł Użytkonika: Pasiasta
Uroczy Znaczek: Flaszeczka z miksturą i kebab
Lubi: Kebaby, śmietanę, musztardę
Nie Lubi: Niedoboru kebabów, rasistów, samotności
Strach: Kebaby wegetariańskie, ciąża, ciąża z kebabem wegetariańskim
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- tatuś <3
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Zabawa Nightmare Night 2012 #2

Postprzez AngelWing » 1 lis 2012, o 20:59

Błąkając się ciągle i nie wiedząc co ze sobą zrobić pomyślała, że ten stary płaszcz co ma na sobie mógłby posłużyć za strój ale nie wiedziała za co by była wtedy przebrana. Inni raczej jej unikali widząc to, co ma na sobie. Słodyczy miała coraz więcej tak więc i jej nastrój znacznie się poprawił bo miała coś co doda jej energii. Zatrzymała się gdzieś z boku ponieważ nie wiedziała co ze sobą zrobić i zaczęła obserwować to co się dzieje na placu. Oraz zaczęła zjadać część tego co zdobyła na stoiskach. Spodobało jej się to w jaki sposób inni obchodzą to święto i żałowała tego, że sama nie ma przebrania.
AngelWing
Wędrowiec

Uroczy Znaczek: Nie posiada
Lubi: Kochać się, latać, jeść słodycze, przytulać się, leniuchować na chmurach
Nie Lubi: pająków, jak jest ktoś chamski, jak pada deszcz
Strach: Boi się pająków oraz burzy
Stan: panna
Rasa: Pegaz
Charakter: Miła, pomocna, nieśmiała, leniwa, szczera, uczuciowa, opiekuńcza

Postprzez Tali » 1 lis 2012, o 21:07

-Omnomnom- Tali zajadała się żelkami. Brakowało jej kogoś do rozmowy... Nagle dostrzegła jakąś samotną klacz w szarym płaszczu wcianjącą słodycze. Strój kieeeepściutki, ale ważne że jest do kogo otworzyc gębę. Zbliżyła się do niej i zagadała
-Widze że gustujesz w cukierkach, polecam te żelki ze stoiska obok, na serio, zarąbiaszcze smaki!- powiedziała wesoło wciąż mieląc w pyszczku napchane tam słodycze
-Jestem Tali- przedstawiła się i podała Wing kopytko, jak zawsze przy przedstawianiu się. Lubiła zawierać nowe znajomości, przecież tak właśnie poznała Rarca, czy Willow.
-Za kogo się przebrałaś?- zapytała mierząc pegaz wzrokiem
Obrazek

WS:40 ... BS:30 ... S:31 (26+5) ... T:40 ... PER:33 ... AG:68 (25+43)... INT:29 ... FEL:30 ... WP:32 ... HP:13

Tali
Ślepa Sprawiedliwość

Postprzez AngelWing » 1 lis 2012, o 21:17

-Oh... Um... Jestem Angel... Angel Wing. - Odpowiedziała trochę zawstydzona i poddenerwowana bo nie była przyzwyczajona do zawierania jakichkolwiek znajomości.
-A przebrana jestem... w sumie za nic... to mój strój w którym chodzę na codzień. Ale Twój strój jest całkiem fajny i nawet mi się podoba.- Zaczęła wychwalać zebrę po czym podała jej kopytko i wróciła do jedzenia cukierków i innych słodyczy, które miała przy sobie.
-Co roku obchodzicie tak to święto?- Zapytała gdy skończyła jeść.
AngelWing
Wędrowiec

Postprzez Carrot Top » 1 lis 2012, o 22:03

Carrot Top radośnie wkroczyła do miasteczka w swoim stroju, dokładnie tym samym, co rok temu. Wyznawała zasadę, że po co zmieniać coś, co się doskonale sprawdza? W dodatku w ostatnim czasie udało jej się zrzucić parę kilogramów, więc bez trudu się w niego zmieściła... Co jeszcze bardziej poprawiło jej już i tak bardzo dobry nastrój.
Nightmare Night! Święto, podczas którego wszyscy wychodzili na ulice miasteczka i zbierali słodkości. Wysoka szansa na znalezienie jakiejś samotnej duszy, która może chciałaby spędzić wieczór w jej przytulnym domku, przy herbatce i nastrojowej muzyce. Kto wie, może nawet nie będzie musiała używać środków usypiających? Życie czasami bywało piękne.
Pogrążona w radosnych myślach i nucąc pod nosem klacz nie zauważyła stojącej na jej drodze pegazicy... zderzenie nie było mocne, jednak kucyk ziemny upadła z okrzykiem zaskoczenia na tyłek. Podniosła się szybko, pocierając z grymasem bolące miejsce i uśmiechając się słabo.
- Uch... Przepraszam, zagapiłam się. Nic ci się nie stało?
Carrot Top
Nimfomanka

Postprzez AngelWing » 1 lis 2012, o 22:10

-Ahh!- odskoczyła przestraszona.
Zaczęła dokładnie badać ją wzrokiem i jej strój bardzo spodobał się Angel.
Podeszła bliżej nieznajomej i odpowiedziała.
-Um.. Mi...Mi nic się nie stało. A co z Tobą?- Po chwili zapytała martwiąc się o klacz, która się przewróciła i popatrzyła się na jej zad czy aby nic jej się nie stało.
-Hmm.. ładny..-Pomyślała
Gdyby nie opanowała w porę swojego umysłu to wszyscy dookoła mogliby za chwilę podziwiać jej wingbonera.
AngelWing
Wędrowiec

Postprzez Carrot Top » 1 lis 2012, o 22:56

- Nie, nic mi nie jest. - Carrot uśmiechnęła się szerzej widząc spojrzenie klaczy. Wyglądało na to, że pójdzie łatwiej niż myślała. - Przepraszam, naprawdę, czasem straszna ze mnie gapa. Nazywam się Carrot Top, a ty?
Poczuła, że coś jej się poruszyło w torbie. Miała szczerą nadzieję, że to efekt jakiegoś przypadkowego ruchu lub jej bujnej wyobraźni, bo jedyne, co tam trzymała, to niewielki notesik z wypisanymi kolumnami liter...
Carrot Top
Nimfomanka

Postprzez AngelWing » 1 lis 2012, o 23:02

-To dobrze... Bo już się martwiłam, że coś Ci się stało.
-Jestem AngelWing. Miło mi Cie poznać. Ładny masz strój, bardzo mi się podoba- Pochwaliła ją po czym podała kopytko aby się przywitać.
-Chcesz może cukierka?- Zapytała i pokazała pyszczkiem na worek pełen słodyczy, który leżał jej pod nogami.
-Są naprawde słodkie.- Dopowiedziała wpatrując się w klacz, z którą rozmawiała.
AngelWing
Wędrowiec

Postprzez Ventaze » 1 lis 2012, o 23:04

Po zamknięciu salonu i pospiesznym przebraniu się, Taze czym prędzej udała się na plac. Zmierzając w stronę kolorowych kramów i poprzebieranych kucyków nie była pewna, czy aby lekko nie przesadziła zakładając królicze uszy i obcisłe skarpetki. Uznała jednak, że nie ma się czym przejmować i z uśmiechem na pyszczku wkroczyła między barwny tłum. Stanęła przy beczce z jabłkami i, kiedy nikt nie patrzył najzwyczajniej w świecie wyłowiła jedno z wody za pomocą magii. Zabawy typu moczenie mordki w wodzie nie sprawiały jej bynajmniej przyjemności.
Chrupiąc soczyste jabłko ruszyła przez dziedziniec, obserwując znajdujące się dookoła kuce. Wprowadziła się tu całkiem niedawno temu, a że nie była skora do zawierania nowych przyjaźni, nie znała tu prawie nikogo. Usiadła więc na jednej z ławek i przyglądała się najróżniejszym mumiom, wampirom i zombie.
Ventaze
Nadwrażliwy

Uroczy Znaczek: Dafuq? BRAK
Stan: Panna
Rasa: Jednorożec

Postprzez Tali » 1 lis 2012, o 23:13

-Święto? Wiesz, jak widzisz nie jestem stąd...- Tali przerwała i zaśmiała się wskazując głową na siebie. To że nie jest stad było raczej oczywiste
-Ale rok temu było... więc chyba jest co roku. Nie wiem, wiem że są cukierki za darmo lub nie i wszyscy sie przebierają- powiedziała biorąc na kopytko parę cukierków. Przyjrzała się im po czym bez zastanowienia zjadła. Całe zderzenie z marchewkową klaczą skwitowała tylko cichym syknięciem i przymknięciem oczu w wyrazie współczucia. Spojrzała na skrzydła nowej znajomej i przewróciła oczami. Widać Angel bedzie teraz dość poważnie zajęta zalotami. Cóż... trudno
-Hmm, to ja wam nie przeszkadzam, pójde sie rozejrzeć gdzieś... y... tam.- rzuciła krótko zabierając garść słodyczy. Wolała na to nie patrzeć. Ostatnio za dużo rzeczy przypominało jej o Rarcu. Odeszła pare kroków, padła na ławkę i zajęła się wcinaniem cukierków, ale... coś nie pasowało jej oparcie z prawej strony. Było takie mięciusie... Szamanka szybko odsunęła nogę z boku Taze
-Em... wybacz... chcesz troche?- zapytała wysuwając kopytko na którym leżało troche cukierków i uśmiechając sie przyjacielsko
Obrazek

Tali
Ślepa Sprawiedliwość

Postprzez Carrot Top » 1 lis 2012, o 23:21

Klacz spojrzała na worek, witając się z pegazicą. Z jednej strony lubiła słodycze aż za bardzo, z drugiej starała się dbać o linię. Ale chyba jeden mały cukierek jej nie zaszkodzi, prawda?
- Dziękuję bardzo. - Wzięła jedną czekoladkę i zjadła ze smakiem. Spojrzała prosto w oczy pegazicy i uśmiechnęła się lekko. - Tak, naprawdę słodkie...
Jej spojrzenie szybko jednak ściągnęła na siebie nowa klacz, wyraźnie wyróżniająca się spośród wszystkich obecnych dość nietypowym strojem, oraz zebra, oddalająca się teraz od nich. Carrot zanotowała w pamięci, żeby kiedyś je zaczepić, chwilowo jednak skupiła znów całą uwagę na pegazicy przed sobą.
- Uch, trochę zmarzłam... Masz jakieś plany, czy może zechciałabyś pójść ze mną do mojego domku i napić się gorącej czekolady?
Carrot Top
Nimfomanka

Postprzez Ventaze » 1 lis 2012, o 23:23

Taze wymachiwała lekko nogami w przód i w tył, obserwując roześmiane źrebaki chwalące się ilością zebranych cukierków. Nie zauważyła nawet zbliżającej się w stronę ławki postaci. Dostrzegła czyjąś obecność dopiero gdy poczuła delikatne parcie na swój lewy bok.
Odwróciła się gwałtownie, chcąc dowiedzieć się co to i ujrzała parę dwukolorowych oczu. Odsunęła się szybko i ogarnęła wzrokiem uśmiechnięta pasiastą postać.
- Ee.. nie szkodzi. Jestem Ventaze. - odparła pospiesznie i wygięła wargi w nieco niezręcznym uśmiechu, wyciągając kopytko w stronę zebry.
Ventaze
Nadwrażliwy

Uroczy Znaczek: Dafuq? BRAK
Stan: Panna
Rasa: Jednorożec

Postprzez AngelWing » 1 lis 2012, o 23:26

-Oh czekolada... To brzmi wspaniale. Dawno nie piłam czegoś tak smacznego i słodkiego jak czekolada.
-To świetny pomysł i możemy iść ale um... nie chciałabym się narzucać czy coś bo ogólnie ja nie mam domu... - podsumowała i uśmiechnęła się do klaczy a następnie wzięła do pyszczka kilka cukierków.
Gdy zjadła to zapakowała resztę cukierków, wzięła je pod skrzydło i stanęła prosto dając znak do tego, że jest gotowa do drogi.
- To jak? Idziemy? - Zapytała z uśmiechem na pyszczku
AngelWing
Wędrowiec

Postprzez Tali » 1 lis 2012, o 23:33

-Jestem Tali'abyn al Sia, ale mów mi Tali, ewentualnie "ty", lub po nazwisku Sia, ale tylko nie "ta zebra" -Tali z radością potrząsnęla kopytkiem klaczy i przyjrzała się jej. Wyrwało sie jej ciche "łał".
-Raaany... ale wyrąbany w zaświaty kostium!- pochwaliła ją zebra podnosząc kopytkiem jej jedno królicze ucho
-A ja myślałam że to ja bede tu gorszyć ogiery- zaśmiała się opuszczając nogi. W myślach przeklneła swój pomysł na strój, widać znalazło się coś jeszcze bardziej wyzywającego, ale to nie ważne. Nadrobi egzotyką i oczami. Było trochę zimno, ale zaraz powinna się rozgrzać jak zacznie coś robić. Szkoda że Willow nie poszła... Na pewno by się świetnie bawiła, a dzieciaki mogłyby się nażreć słodyczy. Biedna... traci tak fajne święto, bede musiała jej przynieść troche cukierków. W sumie... ciekawe czemu ta tutaj też nic nie robi
-Coż się stało? Czemu się nie bawisz?- zapytała się zdziwiona zebra.
Obrazek

Tali
Ślepa Sprawiedliwość

Postprzez Carrot Top » 1 lis 2012, o 23:34

- Nie masz domu? Oj, biedactwo... Nie przejmuj się, u mnie zawsze się znajdzie miejsce do spania dla urocz... Uch, miłego przybysza. - Carrot szybko odwróciła się, aby zasłonić lekki rumieniec oblewający jej twarz. Tym razem była pewna, że poczuła, jak jej notatnik się porusza. Czy to w ogóle możliwe? Nie spodobało jej się to zbytnio, ale póki co miała inne sprawy na głowie. Odwróciła główkę i uśmiechnęła się ciepło do pegazicy.
- No to w drogę, nie mieszkam daleko.
[z/t]
Carrot Top
Nimfomanka

Następna strona

Powrót do Plac