Mój pierwszy fic

W tym temacie użytkownicy forum mogą pochwalić się swoimi artystycznymi zdolnościami i pracami : grafiką, rysunkiem, PMV, fankfikami itp.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Mój pierwszy fic

Postprzez Reetmine » 15 lut 2012, o 23:48

Ja powiem tyle- pisze brzydko jak pisze( nie na klawiaturze, normalnie), swego czasu mia?em "dysleksje", ale jako? si? z tego "wyleczy?em". Wi?ksze b??dy mog? zrozumie? gdy np. piszesz wypracowanie na czas, wtedy wiadomo- nerwy i takie tam. Kiedy za? piszesz fica na kompie.... Ja nie mówi?, ?em jest bogiem ortografii, ale staram si? robi? jak najmniej b??dów i ich unika?. To mog? nazwa? "szacunkiem dla czytelnika i j?zyka".
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Mój pierwszy fic

Postprzez Kaja Redsky » 16 lut 2012, o 09:45

Ja jestem skrajnym dyslektykiem i robi? mas? b??dów. Mam nadziej?, ?e ich nie widzicie, bo poprawiam wielokrotnie wszystkie napisane posty. Najgorsze jest to, ?e kiedy zobacz? b??d, to sam mam ochot? si? postrzeli? za idiotyzm. Takie kfiatki jak "alkochol", "dla tego" "ktury" zdarzaj? mi si? co najmniej raz dziennie, dlatego na ka?d? literk? jak? napisz? przypadaj? dwa beksjepsy. Nie wspomnia?em te? (a jednak!), ?e literówki zdarzaj? mi si? prawie tak cz?sto jak litery ("wspomnia?em" wygl?da?o najpierw jak "spwomin?em" a potem "spowina?em" i tak kilka razy). Kiedy czytam swój post te b??dy s? oczywiste, dlatego gor?co polecam wszystkim, a szczególnie dyslektykom CZYTANIE tego co si? napisa?o przed wci?ni?ciem "wy?lij".

?eby dosta? pozwolenie od polonistki na wizyt? u pedagoga, który stwierdzi mi dysgrafi? (bo poprzednia opinia straci?a moc prawn?), ?ebym móg? pisa? matur? na komputerze musia?em przez rok wype?nia? zeszyciki dla pierwszoklasistów z literkami. Do dzisiaj mnie boli r?ka na samo wspomnienie.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Mój pierwszy fic

Postprzez Feather » 16 lut 2012, o 14:28

Na prawd?, g?upio mi, ?e mam tyle b?edów w tekscie, który raz ju? poprawia?em. Jak kto? chce mi pomóc, to mog? poprawi? b??dy. Niech napisze posta/pw. Potem mo?e wskaza? co jest ?le w czacie dokumentu.
Jeszcze raz przepraszam.
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Nasza Twórczość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron