Piracka lista

W tym temacie użytkownicy forum mogą pochwalić się swoimi artystycznymi zdolnościami i pracami : grafiką, rysunkiem, PMV, fankfikami itp.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Piracka lista

Postprzez SilentGrass » 30 lis 2011, o 00:00

Niedawno zrobi?o si? g?o?no o pewnym notesie prowadzonym przez moj? posta?. <Damn you Tali>
Postanowi?em wi?c napisa? histori? cz??ci numerków z tego notesu, jest to moja wizja i nie b?dzie to tak dosadnie pokazane jak przez pewn? pasiast? osob?...
Pierwszy rozdzia? jest swego rodzaju genez? mojej postaci i samego notesu. Wszystkie rozdzia?y b?d? si? pojawia?y w tym samym dokumencie, wi?c po prostu b?d? informowa? o kolejnej aktualizacji.

Ps. W pierwszym rozdziale brakuj? jeszcze jednej wa?nej rzeczy, niestety ostatnio mam ma?o czasu na zrobienie jej, ale pojawi si? w najbli?szych dniach.

Nie pozostaje mi pisa? nic wi?cej i ?yczy? mi?ego czytania, ostrzegam przed ca?kiem spor? ilo?ci? absurdu w moim stylu. :)

https://docs.google.com/document/d/12B4AsJe8ehmoeEi9HqmtMTd7gxmPg7wMwWh2hHleS94/edit
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Piracka lista

Postprzez ReflexivoArco » 30 lis 2011, o 09:01

I na to w?a?nie czeka?em: na Twoje posty w d?u?szym wydaniu! Mo?e i jest tam troch? absurdu i b??dów, ale niezmiennie czyta to si? naprawd? przyjemnie. Mi podczas czytania banan nie schodzi? z twarzy ;D
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Piracka lista

Postprzez Reetmine » 17 sty 2012, o 00:48

Silent... pirat pisz?cy post-fici, ale samych ficów w zasadzie nie pisz?cy... Musz? przyzna?, ?e ci??ko jest to ocenia?. Zapowiada si? interesuj?co, ale na razie mog? stwierdzi?, ?e to jest chyba raczej jednostrza?ówka( cho? bior?c pod uwag? coraz wi?ksze powroty do przesz?o?ci pirata...). A wi?c tak- plusem jest absurdalno??, czyli zupe?nie to, czego mo?na si? spodziewa? po piracie. Wbrew pozorom tak krótkie to to nie jest- niby 5 stron, ale napisane tak? ma?? czcionk? i tak ?ci?ni?te, ?e jednak wychodzi wi?cej ni? si? widzi. Humor, humor i humor, plus pi?kny obrazek na sam koniec. Do tego co?, co mówi o przesz?o?ci tego interesuj?cego OC, chyba najlepszego gracza na forum.

A jakie minusy? Wy sami jeste?cie jednym wielkim minusem, ot co. Czyta?, przeczyta? ponownie i i?? do kaplicy Jasnogórskiej. A pirat niech pozbiera swoj? histori? i wklei j? jako jedn? ca?o?? :-P
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK


Powrót do Nasza Twórczość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron