Ogród < Przed domem>

Jest to sporej wielości farma znajdująca się miedzy farmą mlecznych krów a akrami słodkich jabłek rodziny Apple.
Sporą część farmy zajmują łaki i pastwiska. Z k koszona jest trawa, suszona w słońcu z przeznaczeniem na siano. Niewielka część pól jest przeznaczona na uprawę ziół i jako dodatku do siana np krwawnika, melisy, nagietka, bazylii mi?ty, tymianku, rumianku, szałwii i wielu wielu innych.
Pastwiska sę przeznaczone do wypasu bydła mlecznego. Są to tereny otwarte, dostępne dla wszystkich - jednak kucyki nie pasą się jak np krowy tylko wolał kupić gotowe siano w sklepie.
Farma, to także wielopiętrowy dom rodziny z czerwonej cegły otoczony żywopłotem oraz stodoła z przeznaczeniem przechowania siana.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr

Re: Ogród < Przed domem>

Postprzez BrokenFall » 6 cze 2012, o 20:04

Faktycznie, kto? mówi? jego imi?... I to odwrócony w stron? jakiego? drzewka. Wygl?d kuca wskazywa? na bardzo ci??kie prze?ycia, ale jako? go kojarzy?... A, to ten g?upiec, którego zniecierpliwione ksi??niczki pos?a?y na samobójcz? misj?, byleby si? zamkn??! Podszed? do niego od ty?u i pukn?? go kopytem w plecy.
- Tu jestem, a ty gadasz do drzewa. Nawet mnie tu przed chwil? nie by?o. - Powiedzia?, karc?cym tonem. - Przyznaj, pi?e? alkohol! Wstyd, ?o?nierzu! - Innego wyja?nienia na to, ?e mimo ?e sta? przed chwil? w kompletnie innym miejscu, a Soar teoretycznie mówi? do niego stoj?c tu, nie widzia?.
Avatar użytkownika
BrokenFall
Bitter - Sweet
 
Posty: 278
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 19:32
Płeć: Nieustawiona

Re: Ogród < Przed domem>

Postprzez Soar » 6 cze 2012, o 20:51

Soar znikn?? na jakie?... 1.45 Sekundy. W tym czasie Broken Zd??y? z niez?? pr?dko?ci? zrobi? niezamierzone Salto do ty?u i wyr?n?? g?ow? w pod?o?e. Powoli materializuj?cy si? z dymu Soar naciska? mu kopytem na gard?o - Po pierwsze. Nie mów do mnie, jak by? by? postawiony WY?EJ od mnie, bo jeste?my na tym samym poziomie. Podlegamy ksi??niczkom, i tylko im. Po drugie, na s?u?bie nigdy nie bior? alkocholu do ust. Po trzecie Nie wpieniaj mnie, bo niezale?nie od twojego stopnia, mo?esz si? znale?? dwa Metry pod ziemi?. W stalowej zalutowanej trumnie, z be?tem w g?owie. Po czwarte, moje niezbyt przytomne zachowanie, spowodowane jest utrat? oka, urwaniem nogi, wizyt? na ksi??ycu i spotkaniem pewnego porytego kuca, który kaza? mi zebra? kuce, i sprowadzi? ich do pewnego miejsca. Zrozumia?e??- zapyta?, zdejmuj?c mu kopyto z gard?a.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Ogród < Przed domem>

Postprzez BrokenFall » 6 cze 2012, o 21:04

To by?o ca?kiem zabawne, i nawet nie bola?o! Iluzja, któr? teoretycznie przyciska? Soar do ziemi rozwia?a si? nagle, a sam Micha? sta? dalej za nim, patrz?c z uwag? na swoje kopyta. Hm, przyda?oby si? o nie zadba?... Ziewn?? lekko, zakrywaj?c usta kopytem, by pokaza? Soarowi jak g??boko go ma.
- Kmiocie jeden, ksi??niczki prawie pad?y z rado?ci gdy wyszed?e? i przesta?e? im gl?dzi?, wi?c gadk? o równym poziomie w?ó? sobie g??boko. - Powiedzia? znudzonym tonem. - To po pierwsze. Po drugie, ja nie ?yj? i tak. Po trzecie, to sobie zbieraj te kuce, jak chce ci si? s?ucha? jakiego? "porytego kuca". - Wyczyn Soara go prawie rozbawi? i du?o wi?cej ni? prawie zirytowa?.
Avatar użytkownika
BrokenFall
Bitter - Sweet
 
Posty: 278
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 19:32
Płeć: Nieustawiona

Re: Ogród < Przed domem>

Postprzez Soar » 6 cze 2012, o 22:08

Wiesz, mi te? nie chce mi si? go s?ucha?. Ale fakt, ?e jest na tyle pot??ny by wys?a? mnie na ziemie ju? co? ?wiadczy. Jak nie chcesz i??, to nie idz. Znajd? sobi? kogo innego. Na przyk?ad kuce z twojej ojczyzny... Twój lud jest waleczny i odwa?ny, . Ale dobra. Fakt, zachowywa?em si? jak debil, przy ksi??niczkach... Naprawd? a? tak zareagowa?y na moje odej?cie? Wspaniale... Mo?e powinienem si? tu i teraz zabi?? Z tego co mówisz, jest to najlepsza opcja.... - Stwierdzi? soar z nik?d wyci?gaj?c nó?, i przygl?daj?c si? mu z u?miechem
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Ogród < Przed domem>

Postprzez BrokenFall » 7 cze 2012, o 22:59

Jego lud? O czym on gada? Czy?by wiedzia? o tym co? wi?cej? "...która jest bezcenna. T? rzecz? jest honor!" zagrzmia?o mu w g?owie. Dobra, nie ma co my?le?, trzeba dzia?a?, dopóki mog? co? wskóra?.
-Pójd? z tob?, oczywi?cie. I nie przejmuj si?, ksi??niczki ju? by?y mocno wkurzone t? sytuacj?. Nie ma powodu do samobójstwa. - Pokr?ci? g?ow?, co? mu si? zdawa?o, ?e Soar ch?tniej wbi?by ten nó? w niego ni? w siebie. - Nie wiem kogo jeszcze mo?na by zrekrutowa?... Znam tylko personel szpitala, ich g?ówny lekarz by si? przyda?.
Avatar użytkownika
BrokenFall
Bitter - Sweet
 
Posty: 278
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 19:32
Płeć: Nieustawiona

Re: Ogród < Przed domem>

Postprzez Soar » 8 cze 2012, o 00:18

Soar ze szczerym u?miechem spojrza? na Brokena - ?wietnie! Pozosta?o nam kilka kuców. Proponuje feather Blade, Dark minda, i... Nie wiem, mo?e tego doktora o którym wspomina?e?? Je?li by si? uda?o, to mo?emy odbi? Equestri?, a wtedy... no có?. Honory, pieni?dze dziewczynki... Znaczy ja tam mam swoj? dziewczyn?, ale dobrze wiem jak przepuszczaj? swój ?o?d ?o?nierze. - u?miechn?? si? szerzej - A teraz powiedz mi przyjacielu gdzie, mog? znale?? tego doktorka?
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Ogród < Przed domem>

Postprzez BrokenFall » 10 cze 2012, o 13:30

-Nie znam ?adnego z kucy wymienionych przez ciebie. - Powiedzia? z spokojem genera?. - Fetoclish powinien by? w szpitalu i torturowa? w?a?nie jakiego? nieszcz?snego pacjenta wmawiaj?c mu przy tym, ?e to terapia. I nie powiem, lista zaoferowanych mo?liwo?ci po zako?czeniu akcji jest kusz?ca, ale nie dzielmy skóry na nied?wiedziu... A poza tym moja pani by mnie zabi?a za skorzystanie z "dziewczynek". - "O ile jeszcze nie jest facetem" pomy?la?, wspominaj?c Tolimir?.
Avatar użytkownika
BrokenFall
Bitter - Sweet
 
Posty: 278
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 19:32
Płeć: Nieustawiona

Re: Ogród < Przed domem>

Postprzez Soar » 10 cze 2012, o 20:23

Dobrze przyjacielu. Wi?c, dosta? si? jutro wieczorem nad jezioro. Najpierw sprawd? czy nie masz ogona... A i jeszcze jedno. Postaraj si? zrekrutowa? tego lekarza i Tolimir?... Przepraszam, ale jestem do?? wyczulony, a ty tak g?o?no my?lisz... - Soar nieznacznie si? u?miechn?? - A teraz, Generale! Ja ruszam rekrutowa? pozosta?ych cz?onków, a wam ?ycz? powodzenia! - Zasalutowa? i znikn??
Z/T
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Ogród < Przed domem>

Postprzez Grinch » 22 cze 2012, o 16:06

Pegaz zacz?? si? g?o?no ?mia? s?ysz?c, jak Broken zosta? nazwany "Genera?em ".
Jeste? Genera?em Lunarnych ? Zapomnia?em ?e to nawet nie jest Armia....jednak teraz.
Z cienia znajduj?cego si? przed Jednoro?cem wy?oni? si? pegaz w mundurze Armii Equestrianskiej, z do?? dobrze widocznym napisem na piersi "Kapitan Peacemaker".
Imi?, Nazwisko, Cele Misji. Je?li odpowiesz na te pytania ?o?nierzu, dam ci spokój. Je?li nie...nasza rozmowa nie b?dzie nale?a?a do najspokojniejszych.
Pegaz podszed? do najbli?szego drzewa i usiad? pod nim, rozkoszuj?c si? cieniem. w Ostatnich Dniach by?o bardzo gor?co....
Wi?c dogadamy si? czy nie ?
//Bi? nie wena mi wraca? powoli. I ch?? bi napisa? dobrze i ?adnie.
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Ogród < Przed domem>

Postprzez BrokenFall » 23 cze 2012, o 19:40

Gdy Soar mu zasalutowa?, Broken odruchowo odsalutowa?, po czym czarny jednoro?ec znikn??. Genera? chcia? ju? i?? z farmy, by podskoczy? do Fetoclisha i, si? lub argumentami, zmusi? go do udzielenia im pomocy i do ruszenia na samobójcz? misj? przeciwko samozwa?czej, nieletniej, tygryfiej cesarzowej, gdy nagle w okolicy pojawi? si? kolejny kuc. Znowu zirytowa? on Brokena - czy w tej cholernej armii nie ma ani jednego czworonoga, który umia?by si? porz?dnie zachowa??
-Genera?em Armii Equestrii, nie si? Lunarnych.... Kapitanie. A teraz prosz? o podanie mi powodu, czemu genera? ma si? t?umaczy? kapitanowi? - Powiedzia? spokojnym tonem. Przypomnia?o mu si?, ?e Grinch ma na sobie wyrok ?mierci... Z klauzul? natychmiastowego wykonania w razie podejrzanych dzia?a?.
Avatar użytkownika
BrokenFall
Bitter - Sweet
 
Posty: 278
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 19:32
Płeć: Nieustawiona

Re: Ogród < Przed domem>

Postprzez Grinch » 25 cze 2012, o 21:21

- Ka?dy ma prawo, a ty widocznie tego nie rozumiesz- Odpowiedzia? nie patrz?c si? na Brokena, bardziej zaj?ty by? szukaniem czego? w kieszeni munduru. A? w ko?cu znalaz? paczk? papierosów oraz zapalniczk?, które od razu posz?y w ruch. Pegaz wyj?? ostatniego papierosa z paczuszki i zapali? go by po chwili zaci?gn?? aromatem tytoniu, próbuj?c przy tym wsta? na równe nogi. Chwile pó?niej Grinch sta? naprzeciw jednoro?ca.
- Nie widzisz co si? dzieje ? Ponyville ci?gle pustoszeje z ró?nych powodów.
Brakuje leków, oraz innych wa?nych rzeczy. Niestety ale je?li mamy wygra? t? wojn? musimy odrzuci? zwady i wspó?pracowa? razem, wiem te? jak wygl?da sytuacja w Zamku. To jak zgadzasz si? ? - Pegaz uderzy? prawym kopytkiem w swoj? drug? pier?, na której znajdowa?a si? do?? du?a ilo?? baretek za s?u?b? i nast?pnie poda? owe kopyto Brokenowi, podpieraj?c si? jednym ze skrzyde?.
"Szlag, mam nadzieje ?e si? zgodzi, potrzebuje ?rodków przeciwbólowych" - Pomy?la? patrz?c si? na swoje "przemienione" skrzyd?a
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Ogród < Przed domem>

Postprzez BrokenFall » 26 cze 2012, o 18:28

Broken zmarszczy? lekko brwi. Palenie? Paskudny na?óg, takie samobójstwo roz?o?one w czasie. O ile? ta ma?a tutka wype?niona tytoniem by?a gorsza od porz?dnej, pe?nej smakowitej zawarto?ci butelki piwa lub wódeczki!
- Gdy znajdziesz Soara, zg?o? si? do niego po dalsze rozkazy w zwi?zku z planowanymi akcjami przeciwko naszym wrogom. - Poda? mu kopytko, an chwil?, jakby obawiaj?c si?, ?e czym? si? zarazi. - Przeka? mu, ?e ja popar?em twój udzia? w misji. - Nie ogl?daj?c si? ju?, ruszy? w stron? szpitala w Ponyville, do Fetoclisha.

[z/t]
Avatar użytkownika
BrokenFall
Bitter - Sweet
 
Posty: 278
Dołączył(a): 26 lut 2012, o 19:32
Płeć: Nieustawiona

Re: Ogród < Przed domem>

Postprzez Grinch » 28 cze 2012, o 03:07

Dupek...potem si? przekona ?e jestem tak samo silny jak moi przodkowie - Skwitowa? Pegaz patrz?c si? na odchodz?cego Jednoro?ca, po czym odwróci? si? i powolnym krokiem ruszy? w stron? pobytu jego podw?adnych.
4 Minuty mu wystarczy?y by ich znale?? - Trzydzie?ci Pi?? pegazów i jednoro?ców - tylu wystarczy?o Grinchowi, nie wi?cej nie mniej. Teraz mia? co? za?atwi? w obozie, lecz zmieni? decyzje i zacz?? szybko przemawia? do swoich podkom?dnych.
Wszyscy najwy?sza gotowo?? ! Oddzia? X-Ray idzie za mn?, oddzia? Romeo za Podporucznikiem Lake. Pami?tajcie nie wygramy tej Wojny dobroci? ! Nie miejcie lito?ci dla naszych wrogów! - Wykrzycza? Pegaz i po chwili oba rozdzia?y z nim na czele ruszy?y do jedynie znanego mu celu.

zt
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Farma rodziny Leaf

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron