Jadalnia i kuchnia

Jest to sporej wielości farma znajdująca się miedzy farmą mlecznych krów a akrami słodkich jabłek rodziny Apple.
Sporą część farmy zajmują łaki i pastwiska. Z k koszona jest trawa, suszona w słońcu z przeznaczeniem na siano. Niewielka część pól jest przeznaczona na uprawę ziół i jako dodatku do siana np krwawnika, melisy, nagietka, bazylii mi?ty, tymianku, rumianku, szałwii i wielu wielu innych.
Pastwiska sę przeznaczone do wypasu bydła mlecznego. Są to tereny otwarte, dostępne dla wszystkich - jednak kucyki nie pasą się jak np krowy tylko wolał kupić gotowe siano w sklepie.
Farma, to także wielopiętrowy dom rodziny z czerwonej cegły otoczony żywopłotem oraz stodoła z przeznaczeniem przechowania siana.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Reetmine » 16 sty 2012, o 23:44

- Eee tam, na ?artach si? Autumn nie znasz? I ju? tak nie przesadzaj, kogo wola?by? dla niej? Tego niewiernego Darka, zwariowanego Kojiro czy te? mo?e ciamajdowatego Rarco? Z obecnych w mie?cie kuców on si? najlepiej na to nadaje. I ju? nie rób takiej zdenerwowanej miny, ona ju? jest doros?a i sama te? za siebie odpowiada. Wiem Leaf, ?e przej??e? nieco rol? rodziców ale chyba nie zamierzasz stawa? na drodz? jej uczu??
A? si? sam zdziwi? tym, co sam powiedzia?. Musia? si? napi?... Zacz?? g?aska? jamnika po g?owi?, akurat cieszy? si?, ?e ten wreszcie postanowi? si? odezwa?. Nadesz?a chwila na rozmow?. Ale postanowi? jeszcze tutaj chwil? zosta?. I zabra? kopyto z g?owy psa, znaczy si? Spinela.
- Spokojnie Kabanosie, zaraz pogadamy o swoich interesach.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Autumn Leaf » 16 sty 2012, o 23:52

- Nie mowi? ?e to s? ?arty ale wiesz do takich rzeczy si? podchodzi z rozwag? kto wie czy za kilka dni Word si? nie rozmy?li i nie porzuci mojej siostry dla jakie? lepszej i lepiej ustawionej klaczy jednor?ki z Canerlotu? Tak jak mu mówi?em b?d? go obserwowa? i niech nie robi nic g?upiego. W ko?cu to moja siostra chc? dla niej jak najlepiej nie chc? by potem cierpia?a tak jak Raging Flame.
Kabanos bez ceregieli wskoczy? na stó? i magicznie zacza? sobie naklada? zapieknki na talerz nie przejmuj?c si? totalnie dyskutujacymi kucami. Usiad? i jad? w ciszy ogladajac ca?e zaj?cie.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez QuietWord » 17 sty 2012, o 00:03

Odpowied? Word'a powstrzyma?a na krótko obserwacja jamnika. Word powoli si? podniós? i spojrza? ze spokojem w oczach na Autumn'a, mru??c przy tym swoje czerwone oczy.
-Mo?e nie zauwa?y?e? Autumn, ale ja przecie? nie pa?am zbytni? sympati? do jednoro?ców. Nawet nie jestem pewien czy lubi? Shiny'ego, ale to inna sprawa. Mo?esz by? pewien Autumn, ?e zrobi? wszystko be Shiver nie sta?a si? krzywda. A ja takich obietnic nie rzucam na wiatr. Nie wiem za kogo mnie uwa?asz, ale powiem ci ?e nie mam poj?cia co musia?oby si? sta? bym przesta? kocha? Shiver.-Wszystko to powiedzia? pewnym g?osem, bez ?adnego zaj?kni?cia si?. Autumn delikatnie najecha? mu na dum?, na co zreszt? zdarza?o mu si? by? czasem wyczulonym.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Reetmine » 17 sty 2012, o 00:05

- Czy ty aby nie przesadzasz Autumn? Word nie jest kim? w rodzaju Darka, co to zmienia kobitki gdy wracaj? jego... stare mi?o?ci. I jest chyba obecnie najporz?dniejszym kucem w mie?cie.- Zacza? si? przygl?da? psu, ten zachowywa? si? coraz bardziej otwarcie, bardziej niebezpiecznie. By?a teraz wi?ksza szansa na to, ?e to on sam si? wystawi. Najwy?ej sam b?dzie to pó?niej naprawia?. Przygl?da? si? rozmowie Leaf'a i Worda, ten teraz uniós? si? honorem. Mo?e nied?ugo sami zaczn? si? ze sob? bi?.
- Ca?kiem ?adna przemowa Quiet.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Autumn Leaf » 17 sty 2012, o 18:12

Autumn przewróci? oczami s?ysz?c jak Reer s?odzi szaremu kucowi a? mi?o. Móg?by równie dobrze na jego cze?? wy?piewa? pie?ni pochwalne - Dobra dobra - machn?? kopytkiem Autumn w stron? Reeta - Tylko chcia?em si? upewni? ale je?li tak stawiasz spraw? to w porz?dku. Widz? ?e naprawd? ci na niej zale?y - zwróci? si? w stron? szarego kuc najadaj?c sobie na talerz zapiekanki serowej. Zauwa?y? ?e troch? szary kuc by? podenerwowany taki pytaniem.
Kabanos zd??y? ju? zje?? swoj? cze?? i wyliza? swój talerz do czysta. Zeskoczy? ze sto?u i poszed? w stron? salonu. Za chwil? z salonu da?y si? s?ysze? d?wi?ki muzyki z gramofonu.

Please, daddy
Even the clock keeps tickin'
Daddy won't you please come home?
Daddy do you have to roam so very long?
There's lots of other new sheiks who would like to be sheikin'
Haven't slipped yet, but I'm liable to weaken
Daddy, daddy, won't you please come home?

http://www.youtube.com/watch?v=_vU198NkK4c
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez QuietWord » 17 sty 2012, o 18:33

Word przysiad? po us?yszeniu s?ów Autumn'a. Do?? zdawa?o si? ?e do?? szybko och?on??, co zreszt? nie by?o zbyt bliskie prawdy. Word'a mo?na by?o zdenerwowa? na niezbyt wiele sposobów, ale uspokaja? si? do?? d?ugo. Na jego szcz??cie w wi?kszo?ci przypadków potrafi? ukry? zdenerwowanie. To co go zdziwi?o to zachowanie psa, to z ca?? pewno?ci? nie by?o normalne. Obejrza? si? w stron? salonu z którego dobiega?a muzyka.
-Ki diabe??-Powiedzia?, kiedy na jego twarzy pojawi?a si? do?? podejrzliwy wyraz.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Reetmine » 17 sty 2012, o 18:37

Pegaz móg?by przysi???, ?e to ten g?upi pies w??czy? te muzyk?. Jednak uzna?, ?e pr?dzej czy pó?niej trzeba b?dzie rozmówi? si? z tym sukinsy...em. I jednak szanowny rednecks da? si? przekona?, to nawet dobrze. I on, i Quiet b?d? mie? u niego d?ug. Wola? mie? w szarym kucu znajomego, bo ten na razie mia? jeszcze doj?cia do ciekawych person i rzeczy. Po czym zauwa?y? zdziwienie na twarzy Worda na to, co by?o s?ycha? z salonu. Z uznaniem pokr?ci? g?ow? i rzeczowo powiedzia? w stron? szarego ogiera.
- A nie mówi?em, ?e ten pies jest wcieleniem diab?a? A ty mi Word nie chcia?e? wierzy?, ty kucyku ma?ej wiary, ale wybaczam ci to. Pozwolicie, ?e udam si? tam by przemówi? do rozs?dku tej nikczemnej istocie?
Po czym ruszy? w kierunku salonu.

z/t
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Autumn Leaf » 17 sty 2012, o 18:45

Autumn wzruszy? ramionami i u?miechn?? si? do Worda - Reetmine ?yje w strasznym stresie ostatnio. Biedak przefarbowa? si? gada g?upoty i nawet mu si? jego uroczy znaczek ju? nie podoba. Trzeba go zaprowadzi? do dobrego psychologa - pokr?ci? g?ow? w niedowierzaniu ?aciaty ogier.
- Kompociku? - zapyta? si? w stron? szarego kuca si?gaj?c po dzbanek.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez QuietWord » 17 sty 2012, o 18:55

Je?li Word nauczy? si? czego? w ci?gu lat lawirowania pomi?dzy bycie go?cem a szpiegiem, to na pewno tego by si? czym? takim nie interesowa? je?li potencjalny zysk nie b?dzie wi?kszy od przewidywanej straty. A w obecnej chwili nie wyczuwa? absolutnie ?adnego zysku, a straty mog?y by? do?? du?e. U?miechn?? si? lekko zmieszany do Autumn'a.
-Dzi?ki Autumn. Mam nadziej? ?e Reet nie zacznie sobie wyobra?a? nie wiadomo czego. Póki co wydaje si? by? niegro?nym, ale nied?ugo mo?e mu si? pogorszy?.


***


Sprawa z Reet'em, co tu du?o mówi?, nie dawa?a mu jednak za bardzo spokoju. Jakim?, nie wiadomo jakim, sposobem pegaz wzbudzi? w nim jego sympati?. W ko?cu Reet stawa? twardo po jego stronie je?li chodzi o jego zwi?zek z Shiver. Spojrza? si? powa?nie na Autumn'a.
-Zobacz? jednak co z tym Reet'em. ?eby si? nie okaza?o przez przypadek ?e co? mu si? sta?o przy spotkaniu z twoim... Kabanosem.-Powiedzia? wstaj?c od sto?u. U?miechn?? si?.-Jak nie us?yszysz niczego w przeci?gu pi?tnastu minut, to przygotuj worki na zw?oki.-Po tych s?owach za?mia? si? by pokaza? ?e to by? ?art, po czym poszed? w stron? salonu.

[zt]
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Shiver Leaf » 22 sty 2012, o 19:22

Shiver wesz?a do holu i rozbratla si? nas?uchuj?c ale nie dos?ysza?a nic oprócz gadaj?cych jak naj?te jej m?odszych sióstr.. Oczywi?cie jej siostry rozebra?y si? w trymiga rozrzucaj?c wszystko naoko?o i pobieg?y na gór? do swojego pokoju robi? chaos i zamieszanie.
Shiver westchn??a i wesz?a do jadalni. Pozbiera?a wszystkie postawianie przez ogiery naczynia i zacz??a zmywa? zastanawiaj?c si? gdzie jest Quiet Word i czy si? na ni? nie obrazi?, ?e musia?a wyj??.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez QuietWord » 22 sty 2012, o 21:21

Word najpierw powoli wystawi? przez próg g?ow?, rozgl?daj?c si? bacznie po kuchni. Odetchn?? widz?c Shiver, po czym wszed? ostro?nie, by nie wydawa? zbyt wielu odg?osów. Wci?? mia? wra?enie ?e rodze?stwo Shiver ma nadzwyczaj wyczulony s?uch, dzi?ki któremu mog? wyszukiwa? potencjalne ofiary. Jak drapie?niki. Stan?? cicho za Shiver i staraj?c si? klaczy nie przestraszy? przemówi? do niej do?? cicho i spokojnie.
-Mi?o ci? znowu widzie?, skarbe?ku.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Shiver Leaf » 22 sty 2012, o 21:32

- Shiver podskoczy?a z cichym piskiem do góry. I do?? mocno r?bn??a kopytkiem przez przypadek i ze strachu w pyszczek Worda. Zakrywszy kopytkiem pyszczek w przera?eniu swojego niecnego czynu wycedzi?a - Word ju? wróci?e? o ma?o nie dosta?am ataku serca nie rób tak prosz?. Delikatnie g?adzi?a kopytkiem jego pyszczek. Po czym wyj??a lód z lodówki i mu przy?o?y?a do pyszczka. Daj?c mu jednocze?nie gor?cego buziaka - Gdzie by?e? , wszystko w porz?dku? Wygl?dasz do?? nieswojo co? si? sta?o? - zasypa?a go pytaniami.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez QuietWord » 22 sty 2012, o 21:41

Word u?miechn?? si?, przytrzymuj?c do uderzonego miejsca woreczek z lodem. Nie spodziewa? si? ?e b?dzie wygl?da? w jakikolwiek sposób dziwnie, ale Shiver chyba to ju? na mil? potrafi?a rozpozna?.
-By?em na... troch? d?u?szym spacerze, do Canterlot si? uda?em za?atwi? pewn? spraw?.-Powiedzia? z lekkim u?miechem na twarzy. Od?o?y? po krótkiej chwili woreczek z lodem i westchn??.-Stwierdzam ?e chyba nawet by?o warto ciebie wystraszy?. By?o ca?kiem przyjemnie.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Shiver Leaf » 22 sty 2012, o 22:34

Dobrze dobzre wybaczam ci - za?mia?a si? machajac lekko kopytkiem Shiver ale prosze - nie rób tego wiecej zarumieni?a si? bo by? bardzo blisko niej i czu?a jego goracy oddech na karku.
- A jak tam twoja rana mam nadziej? ze jej nie ruszy?e? - rzek?a delikatnie odwijajac mu banda? bo ten ju? by? ub?ocony w ?niegu i wilgotny. Si?gn??a po czysty i zmieni?a opatrunek wraz z banda?em. - W Canterlocie wszystko ok? Uda?o ci si? za?atwi? wszystkie swoje sprawy? - zapyta?a kieruj?c swoje oczy prosto w jego czerwone ?lepia.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez QuietWord » 22 sty 2012, o 22:47

-W?a?ciwie to chyba uda?o si? za?atwi? wszystko.-Powiedzia? krzywi?c si? nieco przy tym jak banda? odczepia? si? od skóry. Patrzy? si? na Shiver, nie dowierzaj?c jakim cudem uda?o mu si? trafi? na tak? klacz. U?miechn?? si?, przy czym wyda? odg?os do st?umionego, krótkiego ?miechu.
-S?dz? ?e w najbli?szym czasie to b?dzie na tyle je?li chodzi o moj? prac?... O dziwo nie b?d? za bardzo t?skni? za tym ci?g?ym po?piechem. A Canterlot jak sta?, tak stoi. I zapewne jeszcze d?ugo b?dzie sta? na tym samym miejscu.-Kiedy to mówi? ci?gle si? wpatrywa? w oczy klaczy. Po chwili westchn??. " Ta. Jestem z siebie cholernie dumny. Mam tylko nadziej? ?e zatajanie przed ni? gdzie tak w?a?ciwie pracowa?em nie b?dzie mnie dr?czy?o po nocach. Ja naprawd? bardzo lubi? spa?."
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Farma rodziny Leaf

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron